Reklama

středa 25. listopadu 2015

Rusko srovnalo se zemí oblast dopadu Su-24 (VIDEO)


napsal/přeložil ea24
25.11.2015  Eurasia24

Ruská plavidla ve Středozemním moři podnikla úder na oblast v provincii Latakía, nad kterou byl sestřelen ruský letoun, informuje o tom ruský server Politikus.
Útoky provedlo rovněž ruské letectvo a dělostřelectvo syrských vojsk. Představitelé takzvané Syrské svobodné armády zveřejnili video, na kterém je zachycen úder v horské oblasti v provincii Latakia. Autoři uvádějí, že údery byly vedeny na pozice skupiny Fronta an-Nusrá.

Zdroj: Politikus.ru
Foto: YouTube.com

42 komentářů :

 1. TU 95 a kobercový nálet- a co vyletí z Turecka sestřelit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:54

   To video nasvědčuje tomu, že se nejednalo o letecký útok, ale o "spoušť", kterou způsobí jedině raketomety - vypadalo to na termobarickou munici a tedy "solncepjek".

   Vymazat
 2. https://www.youtube.com/watch?v=ZSlwrlHLlnE umí ti zmrdi kromě aláh ho má malého říct něco jiného?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jdu spát. Skvělá zpráva. Škoda,že to není ve FULL HD :-))

   Vymazat
  2. AKBAŘI JSOU TREFENÍ MÁLO, ALE KUREVSKY PŘESNĚ :-D

   Vymazat
  3. Gratuluji,
   ať to tam rusové srovnaj se zemí všechno -vůbec to nebude naškodu.(je hrozný,co říkám,ale....
   j.

   Vymazat
 3. Já myslím, že i tato "hluboká orba" stačila k cílenému vyčištění prostoru-

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to volají? Zabili Kennyho??? :-) https://www.youtube.com/watch?v=8WB4Se4xtAQ

   Vymazat
  2. 0:39 Co volají? Jestli si uvědomují, že to za chvíli schytají také, tak nejspíš: "teď sem se pochcál, a teď posrál" (útlocitní prominou).

   Vymazat
  3. 0:35 a 3:58

   Ani hluboká orba nezbaví půdu plevele. A ta jejich víra překoná nakonec úplně všechno. A to si zapište.

   Vymazat
 4. Vypadá to, že Rusové začali pracovat na sanitárním pásu na Syrsko-Turecké hranici. Ale ne jen kulišáckém, jak si to představovali Turci. Ze strany Ruska skončila hra na umírněnou/neumírněnou opozici. Pěkně si to kluci turecký zavařili. Teď to bude jak podle sapéra Vodičky:"vinej, nevinej, řežte je všechny". To si toho vyvolávání Aláha užijí až až.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Erdogan prý prohlásil, že jeho F-16 sestřelily Ruský bombardér proto aby chránily umírněné turkmenské bratry před bombardováním. No a ochránil ty své umírněné usekávače hlav tak, že zbyl po nich jen popel. To je pomoc za všechny peníze.

   Vymazat
  2. Erdogan je prezidentem, ale ohromnou moc v Turecku má armáda a tou vládne kdoví kdo. A tak mě při kombinování i napadlo, že možná "vše probíhá tak, jak má" a globálním cílem, za kterým jdou všechny rozumné pozitivní síly, je rozvrátit co nejvíce konzervativní síly v Turecku, které ho táhnou do středověku, dále v syrském kotli semlít co nejvíce nahromaděných sadistů z celého světa, nalákaných na dosavadní syrské možnosti jejich seberealizace. Jsme svědky mohutné očisty lidského genofondu od agresivních elementů. Možná v tom jedou i USA, kteří s Rusy rozehráli tuto jakože "nesmiřitelnou partii", při které se zlikviduje mimo území USA ohromné množství teroristů. USA je so Sýrie nalákali, Rusové je teď melou, až je všechny semelou. Turecko se pročistí od konzervativců, na další "Alláhu Akbar" fanatické státy kolem třeba také dojde. Přinejmenším na pár desetiletí dostanou ten pravý strach, který muslimové pro klid na jejich duši potřebují. No a tak dále, co říkáte takovéto konspirační teorii?

   Vymazat
  3. Musím vás - 4:56 - trochu opravit. Erdogen už několik let tureckou armádu čistí od členů velení, kteří ručili za sekulární status armády a a sekulární charakter státu. Dělá plíživou islamizaci směrem k extrémnímu islámu. Armáda se dnes bez Erdoganova souhlasu či příkazu ani neuprdne.

   Vymazat
  4. Zabili jste mi strejdu,tak tady máte přes držku.

   Vymazat
  5. Odpověď na citát Anonymní26. 2:41:"Erdogan prý prohlásil, že jeho F-16 sestřelily Ruský bombardér proto aby chránily umírněné turkmenské bratry před bombardováním". Taky jsem to četl a tak mě napadá respektive bije do očí ta nespravedlnost a ohýbání "práva" dle národnosti. Pokud řekne erdogan že ochrání turkmenské bratry, pak s enic neděje. Ale když to řekl Putin o rusech na ukrajině byly plný světový media celé týdny toho jaký je Putin Hitler a ajk si počíná jako Hitler v Sudetech. Je to k zblit!!!

   Vymazat
  6. Anonymní 4:56. Velmi zajímavá úvaha.

   Vymazat
 5. Pane prezidente Putine gratuluji. Takovou kalamajku by zasloužil celý východ a byl by klid. Jen tak dál a nešetřit je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vy jste ale hovado, turecko je v severoatlantické alianci
   rus dostal jen to o co si dlouho koledoval

   Vymazat
  2. Turecko je v alianci jen kvůli SSSR. Jinak by ty zmrdy nikdo nechtěl.

   Vymazat
  3. Anonymní 26. listopadu 2015 10:19

   Vy Hovado by jste to taky potřeboval. Škoda, že rodiče Vám tu koledu nevypláceli už od narození.

   Vymazat
  4. 10:19 - Vy jste zase praštěný jako když se třískne houslema o stůl. Byl jste někdy v Turecku? Já tam byl před 11 lety. Dnešní zmuslimované Erdoganovo Turecko oproti tenkrát je úplně něco jiného, připadá mi to strašně nebezpečné. Je to normálně zradikalizované stádo 70 milionů muslimů či kolik jich je a to takových, jako těch pár v Paříži. Tak si to znovu promyslete, co tu hrozí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  5. 26. listopadu 2015 10:19

   To jsi řekl moc hezky Pepku. Opět jsi prokázal svoji naprostou debilitu. A teď vyskoč!

   Vymazat
 6. Co dělala v předvečer útoku Turecka na ruský letoun česká vládní delegace v Turecku? Podivná shoda okolností, z toho by se měla ta Sobotková zasraná ČSSD zpovídat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V předvečer útoku o útoku samozřejmě nikdo nevěděl. Jinak s vámi souhlas.

   Vymazat
  2. Pro 7:02: Nenechte se plest - ja jsem presvedcen ze v predvecer utoku o tom utoku vedelo pekne hodne lidi! Jak v uSSa, v NATO a ovsemze v Turecku - ktere jenom plnilo zadani. Tomu nasvedcuje "reakce" uSSaku a NATO kriminalniku - ZADNE odsouzeni, podpora lzi, kompletni kryti. Byl to TEST Ruske reakce, zlocin a podraz - TAK JAKO VZDYCKY! Uz jsem to tady nekdy psal (bylo to v dobe kdy se Erdogan "jakoze" bratrickoval s Putinem) - at si na nej Putin da POZOR. Ze se MUSI jednat ZASE a JENOM o uSSa/NATO predstirani dobre vule. v NATO je VSECHNO primo podrizeno uSSa - nikdo si bez svoleni ANI NEPRDNE, natoz sestrelit RUSKE letadlo na SYRSKEM uzemi v AMERICKE stihacce Tureckym (cili NATO, cili uSSackym vazalskym) pilotem!

   Vymazat
 7. Taková palba na rebely je zbytečné plýtvání municí v lese. Ona tato "orba" může být veledůležitá z jiného pohledu, aby se kusy trosek techniky rozložily na prvočinitele, a to jak SU24 tak i vrtulníku. Pak nic nebude možné analyzovat. V letadle musí být něco, co umožňuje komunikaci i při rušení chibiny. A o to by byl zajisté zájem jak v USA tak v NATO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tohle mne napadlo také, jen co jsem si přečetl nadpis článku. Všechno ostatní byl zřejmě bonus.
   No, ti, kteří nejprve postřelili pilota a pak jej ubili, by teď neměli klidně spát. Ty jejich rozesmáté ksichty z videa už určitě ruské služby analyzovaly a dešifrovaly. Rusové si je najdou, dříve nebo později. Stejně jako ty, kteří jsou namočeni do pádu letadla s 224 cestujícími.
   Přeji jim v tom úspěch.
   Děda 2

   Vymazat
 8. TOHO SUCHOJE SESTŘELIL PUTIN OSOBNĚ, ABY MOHL TERORIZOVAT CHUDÁKY KURVY, PROMIŇTE, MYSLEL JSEM KURDY, STEJNĚ JAKO MŮŽE ZA VŠECHNO, MAJDAN, UPRCHLÍKY, ZIMU, SUCHO A TSUNAMI. PODPIS: DEBIL KLVAŇA PLACENÝ SOROSEM A US AMBASÁDOU

  OdpovědětVymazat
 9. Normlane se divim - ve Fracouzsku pravda o Turecku vubec neni tabu:

  http://www.lefigaro.fr/economie/le-scan-eco/decryptage/2015/11/26/29002-20151126ARTFIG00009-comment-daech-organise-son-lucratif-marche-petrolier.php

  OdpovědětVymazat
 10. Správná a účinná reakce na tento teroristický čin.

  OdpovědětVymazat
 11. Doktor hluboká podzimní orba je podmínkou dobré úrody v příštím roce-to ví každý zemědělec - možná i felláh.

  OdpovědětVymazat
 12. Ruská léčba účinnými antibiotiky je jiný kafe, než co předvádí podporovatelé IS-NATO a USA svým sypáním cikříku do kafe zabijákům.Nyní je zcela evidentní, co je USA a NATO zač.Nelze se již skrývat za někoho jiného.Karty jsou rozdány a pokr tvrdě pokračuje!!!Nyní je jasné, že USA jde o zničení Evropy jako celku s Ruskem.Profitovat bude US tučné zisky zbrojního průmyslu nejzadluženější satanské země zla na světě.Friedman ze Stratforu to řekl jasně:Nyní budeme válčit v Evropě!Evropské elity jim ochotně vyjdou v ústrety.USA zájmům a pokynům se zásadně neodporuje.Třešnička na dortu na doražení EU pomocí americké TTIP se formuje velmi úspěšně.

  OdpovědětVymazat
 13. Obdivuhodná slovní zásoba akbarů. Jinak dost dobře odvedená ruská práce. ZB

  OdpovědětVymazat
 14. Obávám se, že tam Rusové mydlí už jen do prázdných kopců a svině musulmanské už dávno zdrhli do Turecka a tam kují další pykle a sní svůj bláznivý sen o 70 panách a ráji u zasraného Sraláha.

  OdpovědětVymazat
 15. Doufejme, že se z co nejvíce teroristů vytvořilo hnojivo.

  OdpovědětVymazat
 16. Hm, a televizní štáby, které tam Turecko pozvalo, aby natočily jejich vítězství nad ruským letadlem byly už asi pryč. Škoda.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
 17. Putine srvovnej to až po Ankaru ! Za genocidu Arménu . Turci
  ukázali na které jsou straně . Usaci je potřebovali pouze jako základnu proti ZSSR .

  OdpovědětVymazat
 18. Chudák Erdogan už pootáčí, prý kdyby věděli, že ten bitevník byl ruský jednali by jinak. Vítězslav Bilko

  OdpovědětVymazat
 19. myslel jsem si, že mezi chlapci z Fayššingtonu je alespoň někdo trošku inteligentní a se znalostí dějin. Zjevně nikoliv. zatím všichni co šáhli na Rus , dostali na dršťku. nevidím sebemenší důvod, který by měl něco na tom změnit. Smrt pilota, který za nás bojoval s teroristy musí být pomstěna. A výkřiky nějakého islámistického hovada made in turkey na tom nic nezmění. A pokud kdokoliv obhajuje válečné zločince, pak je válečný zločinec a takové patří rozemlít na kostní moučku jak jsem kdesi četl. O tom, že střelba do katapultovaných pilotů je válečný zločin může pochybovat a zpochybňovat jen idiot typu ohavy - black boy z fašingtonu apod. A jelikož i podpora terorismu jest dle mne jako podpora válečných zločinů rovnocenná, pak i takové je nutno semlít na kostní moučku. Nebo má snad někdo pochybnosti o tom, že terorismus je zlo ?

  OdpovědětVymazat
 20. Ruská armáda dala vědět IS a Turecku že si nedá vrážet kudlu do zad je to jen reakce na Turecký sestřel . NATO se za Turecko brát nebude zřejmě šlo o dohodu Putina s Obamou a Rusko má volné ruce.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.