Reklama

sobota 14. listopadu 2015

Rusko vydalo medzinárodný zatykač na finančného teroristu Georgea Sorosa!

14. 11. 2015     panobcan a csglobe
Ruská inteligencia poukázala na Sorosa a jeho úpravy švédskeho a dánskeho menového kurzu za účelom napadnúť ruskú burzu. K tomu Soros používal luxemburské banky. Putin chce oslobodiť Rusko od tých, ktorí sa snažia spôsobiť ekonomický a spoločenský kolaps, alebo sa o to aspoň pokúsili.


Putin je Rusku veľmi lojálni a urobil by čokoľvek, aby ochránil jeho ľud. Preto vydal tento zatykač a tým spôsobil, že má pán Soros minimum priestoru pokračovať vo svojej špinavej hre v spolupráci s Rothschildovcami / Rockefellerovcami, ktorí by zdevastovali celosvetový finančný systém.

Malo by sa vedieť, že Soros využíval luxemburské banky, čo je zakázané, po uzavretí zmluvy s EÚ nazvanej "Basel II".

Ako Medzinárodný menový fond, ako aj EÚ upozornili Interpol nielen na zatykač proti Sorosovi, ale tiež proti Marcovi Richovi a jeho firme situovanej vo Švajčiarsku.

Putin tak bude môcť začať lov na ďalších kriminálnikov a ostatných komplicov, Rothschilda a Rockefellera.

35 komentářů :

 1. Díky gospodin Putin, to je skutečně výborná zpráva!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SOROS CHCE UDAT SVÉ ROTSCHILDY,KTEŘÍ TY VOJNY DĚLAJÍ,ABY SE ZACHRÁNIL,PŘED TRIBUNÁLEM

   podobným Norimberskému,akorát by to nebylo po válce,ale před válkou A TAKTO SE JÍ ZABRÁNILO.

   Vymazat
  2. rozsudok vykonat okamzite na nic necakat ved vina je jasná

   Vymazat
  3. Obamovi přestali dávat nahrabané miliardy,které podvodem dosahují deseti výkonů ekonomiky celé planety.Jak je možné,že nestojí už před soudem za ničení finančního systému a nebyl jim ještě zabaven majetek,který použivají k podpoře teroristického státu IS.Vypadá to,že jsou to oni,kteři financovali masakr v Pařiži nakupováním nafty ukradené teroristy IS.

   Vymazat
 2. Všechno trvá od-do a pak je to jinak! a další informace ze zámoří:

  http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

  OdpovědětVymazat
 3. Ten špinavec by patřil před mezinárodní soudní tribunál spolu s Bushem mladším, Obamou, Clintonovou, Allbrightkou, Rumsfeldem, Cheneym, C.Rice, Brennerem, Mc Cainem, Rockefellerem, Rothschildem a bankéři předních amerických bank. Pak by možná ve světě zavládl klid.

  OdpovědětVymazat
 4. Toto muze byt konec Putina, zidovsti zlocinci ho zavrazdi jako to provedli JFK kdyz jim zacal slapat na paty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. asi by ich mal predbehnut preventivne niet nad prevenciu

   Vymazat
  2. asi by ich mal predbehnut preventivne niet nad prevenciu

   Vymazat
 5. "Novinka" z března a ještě k tomu vymyšlený nesmysl. Davida by si měl už konečně vzít do parády nějaký zkušený psychiatr.

  OdpovědětVymazat
 6. Nečetl jsem to v březnu, ani zatím nikde. Proč by si to pan David vycucával z prstu -aby byl zajímavý? A ono je to nemožné, vydat zatykač na toho starého chcípáka? Tebe 0.59 asi už psychiatr v parádě má, ale možná nebude dost zkušený. Nějak se mu nedaří dostat tě do formy, nebo jsi neukázněný pacient a občas zapomeneš vzít svůj prášek?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatykač v Rusku možná, ale mezinárodní určitě ne, to dá rozum. Důkazem budiž, že Soros dál v pohodě bez problému cestuje po celém světě. Ale to je idiotům tvého kalibru zbytečné vysvětlovat.

   Vymazat
  2. Když dokázal Mossad přivézt Eichmana z Chile do Izraele, tak proč by to nedokázala nějaká sborná z Ruska?

   Vymazat
 7. Já jen pro připomenutí, jak se vyváděly v 90. letech od nás židovskou cestou miliardy ven na židovská konta. Kádrové zajištění v té době: předseda vlády -Klaus -sionista, ministr financí - Kočárník- sionista, Havel - Sionista, generální ředitel Komerční banky - Salzman - Sionista, Guvernér České národní banky - Tošovský - sionista a další sionisté ve vysokých státních postech: Dlouhý, Sokol, Ruml, Diensbier, atd. „Komerčni banku připravilo o 8 miliard korun obchodovani s rakouskou firmou B.C.L. Trading Baraka Alona, rakouskeho podnikatele izraelskeho původu. Alone se stal klientem KB v roce 1996 s planem udajnych mezinarodnich obchodů s obilim z Ruska. Finance čerpal tak, že mu KB otevřela dokumentarni akreditivy, s tim, že zajisti zboži odpovidajici hodnoty, ktere pro banku uloži ve skladech. Při obchodovani se ale ukazalo, že ve skladech žadne zboži nebylo, ač Alone ziskal od banky až 250 milionů dolarů, tedy bezmala osm miliard korun. Penize nikdy nevratil. Bývalí členove představenstva KB byli v souvislosti s Alonem obviněni pro trestny čin porušeni povinnosti při spravě svěřeného majetku. Nepodařilo se jim ale prokázat úmysl, ani napojeni na Alona." A jen si pro připomenutí, jak Sionista Bohuš Sobotka pomohl prohrát arbitráž o 10 mld. o televizi NOVA s Židem Laundrem, aby si za těch 10 mld. od českých dańových poplatníků mohl nakonec Launder koupit to, co mu nikdy nepatřilo. Už je to jasné? Čeští židé jednaní na pokyn amerických židů a to proti zájmu českého národa. Prvním úkolem té sionistické party zde bylo na pokyn Sorosů apod. rozkrást státní majetek a přetransferovat ho ven na židovská konta. Snad ani nepřekvapí, že Viktor Kožený je také Źid a to samé Bakala.
  https://www.youtube.com/watch?v=mdtTcRi9Xg4#t=644

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano - Hitler věděl co dělá, a prohlašoval, že dokud bude na světě žít jeden jediný žid, nikdy nebude mír. Nemůže být. Měl pravdu. Pogromy na židy byly už ve starověku, židi museli žít v ghettech na okrajích měst a nesměli do hospod mezi ostatní, přesto jim to nevadilo, dokázali chodit v odrbaném kaftanu celý život a žít s rodinou ve sklepě, zatímco vystavěný činžák pronajímali, a půjčovali peníze na úrok. Lichvou ničili spoustu lidí - dnes ničí dluhy a lichva celý svět. Opakuji - Adolf měl pravdu.

   Vymazat
  2. Já už k nim ztratil soucit, to co provádějí ted´ Židé na Donbase, mi otevřelo oči, co je to za lidi. Havel se svým humanitárním bombardováním byl Žid, krvavá Madlén byla také Židovka, oni nás vlastě v duši musí nenávidět.

   Vymazat
  3. 5:44 Jdete po pohodlné, ale falešné cestě. Příčina těch lumpáren je jinde, než v rase aktérů. A vy se chováte jako poslušná loutka, když se jim daří odvracet od sebe pozornost. Připomenu vám starou moudrost: "Chceš-li znát, zda je tvá cesta správná, zvaž, kdo a s jakým výsledkem šel po ní před tebou".

   Vymazat
  4. To Anonymní 15. listopadu 2015 17:42
   Necítím se být příliš chytrým ani netrpím domýšlivostí a proto Vás žádám ještě o nějakou nápovědu. Ta jediná indicie, kterou jste nabídl, je pro mne velmi nedostačující.

   Děkuji - Ferro

   Vymazat
 8. http://www.hlavnespravy.sk/ukrajinsky-prezident-petro-porosenko-udelil-rad-slobody-georgovi-sorosovi/707899

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. waltzman - porosenko dava cenu schwartzovi - sorosovi

   Vymazat
 9. ale ste dopadli a rovno na hlavu taku luzu si zvolit

  OdpovědětVymazat
 10. Soros je fakt borec. A Putin ať se posere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soros je finanční spekulant a podvodník. Kromě toho pere skrze své "neziskovky" špinavé peníze CIA.

   Vymazat
  2. A ty jsi taky borec - a taky se jednou posereš. Nebo už jsi se posral? Neboj, takoví borci jako je Soros už se postarají, aby i tvoje hlava trčela někde na kůlu mezi hlavami ostatních. Mezi nulami nedělají Sorosové a jim podobní borci žádné rozdíly. Vyskytují se ale masochisté, jimž se to líbí, a obdivně hýkají před vraždícími monstry. Dočkáš se, a už se můžeš těšit. Pak už si nezahýkáš, tak jen pilně lez na všechny diskuze, štvi, urážej a nadávej, ještě máš chvilku času, než ti podříznou chřtán a navždy zavřou kušnu.

   Vymazat
  3. Ty čo fetujes? Však poraď nech aj my skúsime! Alebo si sa takto už narodil?

   Vymazat
  4. kašlete na toho blbečka (9:37), píše jenom kvůli sebeukojení, jinak mu to nejde, NR je jeho jediná partnerka

   Vymazat
 11. stejným způsobem bylo nachystáno, že budou vyvedeny židovskou cestou české miliardy za odškodnění Dieg Human, ale případ se táhnul delší dobu a potom už drzost našich chazarským ministrů se opupila, a proto nebyly připraveny "správné" dokumenty k tomu, aby naše země ten soud prohrála, tak jak zajistil pro Chazara Laundra Chazar Bohuš v případě soudu u televize Nova.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. prioritní úkol byl ale splněn - zbavit ČR měnového zlata z trezorů ČNB, kdože splnil tento úkol ? no to je přece jasné, že ?

   Vymazat
  2. Ano byl to ten Chazar, kterého do funkce postavil Chazar Havel, to on je vyměnil za německé dluhopisy, které mají omezenou splatnost.

   Vymazat
 12. finanční terorista SOROS chce způsobit zničení dolaru a finanční chaos stejně jako armáda USA způsobující všude bordel a v poslední době nevyhrála ani hovno

  OdpovědětVymazat
 13. To není vtip: prezident Porošenko-Waltzman udělil Sorosovi nejvyšší státní vyznamenání za přínos v budování ukrajinské demokracie.

  OdpovědětVymazat
 14. Nic složitého,přece Sorós přes CIA,má přehled o všech finančních pohybech a ve všech bankách po světě,pomocí převodů přes SWAP.To se můžou banky zaklínat bankovním tajemstvím jak chtějí a aniž by to banka věděla,že každý pohyb peněz je zaznamenán.Proto ví,kdy a kde může uhodit,aby zamával s kurzem kterékoliv měny,podobně i akciové trhy.Proto jsou v USA zděšeni z toho,když se chystá jiný systém zemí BRICS.

  OdpovědětVymazat
 15. Soros rozhodne necestuje po svete hore dole - je na neho vydaný zatykač aj UK

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.