Reklama

pátek 13. listopadu 2015

Ruský prezident Vladimir Putin je znepokojen pokračováním dodávek zbraní na Ukrajinu.


14. 11. 2015   zdroj 
V rozhovoru pro tiskovou agenturu Interfax Putin řekl, že rozhodnutí USA dodávat další zbraně na Ukrajinu bude vést k opětovné eskalaci konfliktu na Donbasu. Tento týden schválil US Kongres dodávku smrtících zbraní na Ukrajinu v hodnotě 50 milionů dolarů.To vše za peníze US daňových poplatníků... ,jak uvedlo Rádio Svobodná Evropa. 

Putin řekl: "Vzhledem k tomu, že intenzita bojů mezi znepřátelenými stranami na východní Ukrajině výrazně klesla, a vzájemné střety jsou jen výjimečnou událostí, je nejasné, proč americký kongres schválil rezoluci dodávat Ukrajinské vládě další zbraně. To vyvolává otázku, zda jde o snahu USA vyvolat válku nebo vyprovokovat nové střety na východě ukrajiny."

Putin se zasazuje o to, aby obě strany konfliktu spolu komunikovaly a pokusily se najít kompromis pro vyřešení situace nenásilnou cestou. "Rusko bude i nadále podporovat Donbass a pokračovat v humanitární pomoci, i když by to vlastně mělo být úkolem ukrajinské vlády", řekl dále ruský president. Putin také kritizoval vládu v Kyjevě za to, že v podstatě realizuje hospodářskou blokádu jihovýchodu země,a to se závažnými humanitárními důsledky. Rusko poslalo od srpna 2014 již více než 50.000 tun humanitární pomoci lidem v oblasti Donbasu. Můj komentář: Jak se opět ukazuje, americká ekonomika se bez investic do zbraní a jejich vývozu neobejde, ať to stojí co to stojí. Destrukce životů milionů lidí jak na Ukrajině, stejně tak jako na blízkém východě či v Africe jsou pro vládnoucí kruhy v USA jen nepodstatnou kosmetickou vadou v jejich politicko-ekonomické hře.

V současné době začíná mít tato US politika spálené země ale jeden velký problém. Nemyslím si, že tímto problémem je katastrofální stav US veřejných financí,protože dokud bude světový obchod veden převážně v US dolarech, bude o jejich narychlo tištěné "zelené papírky" ve světě zájem. Nově vznikající BRICS je v zatím plenkách a potrvá ještě řadu let, než jyuan jako světová měna bude přijat investory v takové míře, aby dokázal ohrozit postavení dolaru na světovém trhu a tím urychlit devastaci US ekonmiky. Největším problémem militantní politiky US je nyní neohrožený postoj a angažovanost Ruské federace v probíhajících konfliktech.

Je očividné, že Ruská politika potírání zla v podobě boje proti IS a jiným teroristickým organizacím ve spojení s jejich diplomatickými úspěchy při jednání s jak politicky tak i nábožensky nesourodou komunitou zúčastněných států (Irak,Iran,Saudská arábie, sýrie,Izrael) způsobuje americkým hegemonům bezesné noci.Největší noční můrou těchto lidí je představa, že by snad jejich zbraně či vojenskou "pomoc" v budoucnu už nikdo nepotřeboval. Na základě tohoto faktu se nabízí myšlenka, že každá země si najde svůj "tunel", kterým lze importovat peníze daňových poplatníků do kapes vládnoucí elity.

V našem civilizovaném "ďolíčku" se toto na rozdíl od USA naštěstí děje bez hromadného vraždění a vyhánění nevinných lidí ze svých domovů. Bohužel jak pro nás tak i pro zbytek světa, v žilách amerických lídrů proudí ještě stále krev jejich koloniálních předků, kteří kdysi prosazovali svou pravdu mezi indiány pomocí argumentů typu "smith and wesson". Proto dnes můžeme vidět naprostou aroganci moci ze strany USA, která je jen pokračováním slabomyslného "kovbojského" způsobu vládnutí ve stylu jejich předků.

Doufejme proto, že Ruský medvěd s nadcházející zimou neupadne do letargie, která by umožnila USA a jejich zaprodancům znovu získat převahu na bitevním poli. Na základě událostí posledních měsíců Je totiž již naprosto jasné, že jen jediná země na světě může obnovit světový pořádek a mír tak jak to zvládla v už roce 1945. A Mohu s jistotou tvrdit, že USA to nebudou.

Přeložil Alexandr Frey

58 komentářů :

 1. Plyn je neperspektivní. Co tak Geotermální teplo pod Brnem ?
  https://www.youtube.com/watch?v=p4Ha9nm2d9Q

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spočítejte si úrok na takové peníze a hned Vám ekonomika vyjde.

   Perspektivní je sypat peníze bankéřům.

   Smazat
  2. Třeba zrovna v novostavbě máte návratnost investice do tepelného čerpadla 3 - 4 roky:
   http://www.bydleti.cz/uspory/234-vyplati-se-tepelne-cerpadlo-do-novostavby

   Pak vám nese ty úspory - úroky. Plyn netřeba.

   Smazat
  3. Á opět tu máme na pokračování stavitele nízkoenergetické potvory. I takový dům však může být estetický až krásný. Zejména proporcionalita okenních otvorů proti hmotě celé stavby je velmi nevyvážená.

   Smazat
  4. Netroškařte tu na NR,ale ihned požádejte GUVERNÉRA ČNB,aby znovu po projednání s vládou a hlavně ANO BUDE LÍP financmajstrem, dal vytisknout dalši stovky miliard,za nějž nakoupí znovu dluhy USA,aby ti zadluženci měli na patrony pro nebohé banderovce a islamske teroristy IS.

   JEN JSEM ZVĚDAV KDO BUDE ŽRÁT TOMU ANO, TY JEHO MONSANTO SRAČKY,KDYŽ BUDEME VŠICHNI VYVRAŽDĚNI JAKO V PAŘIŽI

   Smazat
  5. 8:49

   Návratnost není, je to jen podvod na lidi, topení musím udělat tak jak tak, místo kotle za 20tis dám čerpadlo za 200tis a k tomu vrt za dalších 200tis, půjčím si na 10% (26%)úrok a platím 40tis úroků ročně, při úspoře 10tis? Za 10 roků to vyhodím a realizuji znovu.

   Smazat
  6. Ano, je to tak. A při troše rozumu se to vyhodí i dřív, když zemina kolem vrtu prochladne tak, že termodynamická účinnost klesne.
   Při nedostatku rozumu se pojede dál, ze zmrzlých vrtů, ale s novým čerpadlem.
   Děda.

   Smazat
  7. Žádná země na světě není tak agresívní po celé Zemi jako USA.USA podporovala jak bolševiky v rusku,tak fašisty v Německu. A nyní znovu rodí,podporuje,tvoří opět a znovu Fašizmus v Evropě,přímo na Ukraině,nepřímo v celé Evropě zaváděním chaosu,podporou emigrantů,vytvoření ISIL,protiruskými sankcemi..na kterých velice vydělává,protože sama USA s Ruskem obchoduje,ale nám v EU to sankcemi zakazuje.NEjvětšími současnými fašisty jsou USA,kde fašizmus jen kvete,rodí se tu,obnovuje,vyváží do celého světa a nyní opět do Evropy.Yellowstone probuď se a ukonči to konečně v USA navždy !!!

   Smazat
 2. Ne ne. Usa nemá problémy s financema. Jsou chytří, natisknou si nové.

  Singr to koupí.

  OdpovědětSmazat
 3. Pro ty dobytky z USA, je válka a neštěstí druhých pouze velký biznis.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobytek v USA byl vždy jen dobytkem.Byli to kovbojové,vykrádači bank,zloději a masoví vrahové původního obyvatelstva Ameriky.Takoví vždy byli a takoví zůstali.Svou původní činnost nejhorších lumpů dnes rozšířili po celém světě,hovado zůstalo hovadem.

   Smazat
 4. Válka v Evropě začala : http://svihak.blog.idnes.cz/c/483838/allahu-agbar-dekujeme-angelo.html

  Angelo shoř v pekle, píše veřejně autor.

  Pojďme na hranice. Netřeba ani pasů. Jsi černej, vypadni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fraureistag Merklová před mezinárodní soud Norimberk 2.015,upalte tu čarodějnici na hranici,ať táhne do pekla,kam patří.

   Smazat
 5. USA = to jsou nejhorší teroristé na planetě Zemi !!!! Jejich arogance, sebestřednost, nadutost, povýšeneckost u mnohých US politických špiček je bude neustále pohánět, aby rozdmýchávali v cizích zemích války, zabíjení, vraždění, vše pod falešnou a vylhanou vlajkou šíření tzv."demokracie a svobody", což ve skutečnosti je pouze zmar, smrt, rozvrat a ničení. To nám v poslední době USA předvedly naplno v Iráku, v Lýbii, v Sýrii, v Jemenu, a taky na Ukrajině.Je tedy už načase, aby tento svůj vývozní a politicko-obchodní artikl poznali i oni sami, právě na území USA. Aby i jejich politické špíny typu McCain, Wolfowitz, Bush, Cheyney, Nullandová, Kagan,Kerry, Obama, Clintonová a mnozí další, nemohli beztrestně a neustále exportovat do světa jenom násilí a smrt !!!!! Nadřazenecký imperialismus jednoho státu ve 21. století tu nesmí mít dál žádné místo, jinak je celá planeta Země odsouzená k záhubě !!!!! To je vzkaz i pro všechny anální alpinisty z páté kolony, kteří donekonečna budou tento teroristický korporátně-fašistický stát podporovat, že podporují jedině temné zlo i své budoucnosti.

  OdpovědětSmazat
 6. Z čeho by Američani žili, kdyby po celém světě neprodávali zbraně, aby se mohli ostatní mezi sebou postřílet?

  OdpovědětSmazat
 7. Všechno zapadá do sebe.
  Přísun zbraní na Ukrajinu,momentálně masakr ve Francii,sjednotit nějakou koalici v Syrském prostoru.USA si nemůže a ani nedovolí,aby Rusko vyhrálo v Sýrii.Takže se bude jednat o koordinovanou váleční akci většího rozsahu.Po tomhle naplánovaném masakru ve Francii,snad se USA podaří,nahnat Evropu do Sýrie.Pak teprve se otevře boj na Ukrajině,společně ze Sýrii.Věřte tomu,podobný atentát v Německu,USA neprovede.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Goufám, že konečně už si ukousnou sousto, které nedokážou strávit a zadusí se sami svojí nenažraností. A to včetně EU a jejích nevolených komisařů reprezentujících stejné globální cíle.

   Smazat
  2. tato myšlenka má bohužel něco do sebe- asi bude i pravdivá

   Smazat
 8. trochu mimo: účel migrační politiky našich "humanistů" splněn - http://www.hlavnespravy.sk/strelba-a-vybuchy-si-v-parizi-vyziadali-najmenej-18-mrtvych/707633 Teroristické útoky, ktoré sa v piatok večer odohrali vo francúzskej metropole Paríž, si podľa najnovších údajov, ktoré s odvolaním sa na parížsku prokuratúru zverejnil dnes denník The Guardian, vyžiadali najmenej 150 mŕtvych a vyše 200 zranených, z toho 80 vo vážnom stave.

  Polícia predpokladá, že všetci útočníci boli počas akcie zabití, pričom ich možní komplici môžu byť stále na úteku. Policajtov podporuje v uliciach mesta 1500 vojakov. Prokuratúra spresnila, že útoky sa odohrali na šiestich lokalitách vrátane národného štadióna Stade de France, kde došlo k dvom samovražedným bombovým atentátom a jednej explózii nálože... Bezpečnostné sily pri akcii zabili najmenej troch útočníkov. Podľa očitých svedkov páchatelia strieľali do davu s pokrikom “Alláhu Akbar” (Boh je veľký). Po streľbe vznikla panika, ľudia začali utekať a šliapali po sebe. Mladí útočníci bez masiek na tvári si stačili dvakrát alebo trikrát znovu nabiť svoje automatické zbrane...Tri výbuchy boli hlásené pred barom v blízkosti národného štadióna Stade de France, kde francúzsky tím hostil Nemecko. Na zápase mal byť prítomný aj francúzsky prezident Francois Hollande, ktorého bezpečnostné zložky okamžite presunuli do bezpečia...Obyvateľom metropoly bolo odporučené nevychádzať z domu, bezpečnosť parížskych ulíc prišli posilniť aj armádne zložky, dopĺňa stanica CNN. Francúzsky prezident Francois Hollande vyhlásil mimoriadny stav a uzavretie štátnych hraníc.

  OdpovědětSmazat
 9. Ještě nedávno se smáli Francouzi zabitým rusům z ruského letadla z Egypta a už je asi smích zřejmě přešel. Ten Západ to je lidský humus, snaží se nám sem nyní natlačit Araby, abychom to tu měli stejné - no go zone v každém městečku. Sobotkova vláda amerických poskoků musí skončit okamžitě, dokud je ještě čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro objektivnost - Sobotkovci se k migrační tsunami a ke kvótám stavějí ne moc vstřícně, ale když dojde na lámání chleba - třeba když Fico předestře úmysl podat návrh proti kvótám do Strasburku, tak se jako vždycky ČSSD "zesere" a nechá v tom Slováky plácat izolovaně. Sobotka je avelice široce rozkročený - zprava až téměř doleva a hlavně ze západu až na Ruskou hranici. Udělá vždy nakonec to, co po něm nadřízení v Bruselu a Fašingtonu skrze místního protektora žádají. Akorát dělá trochu ciráty, jako ta prodejná děvka co u silnice slibuje ráj i pro chudší klientelu. Důchodcům je ochoten jednorázově před blížícíma se volbama přidat 1.200 Kč, zatímco pracháčům odpůstí trvale procentuelně daně, anebo jim procentuelně navýší mzdu. (chudí dostanou pár desítek až set korun, poslanci a soudci několik desettisíc korun, důchodci jednorázově 1200 a pracháči z řad podnikatelů další úlevu na daních , pobídku a veřejnou zakázku s nadstandardními pobídkami a ziskem v řádu stomilionů. A tak je to správně, tak to má být. To je ta správná "levicová" politika.

   Smazat
  2. Kdyby se někde Bohuš Sobotků velmi doširoka rozkročil a nebyli tam bodyguardi a nebyli tam kamery. A mít tak pevnou obuv....

   Smazat
  3. Omlouvám se:
   ... nebyly tam kamery.

   Smazat
  4. Boguš je bohužel jen mistr zákulisních kompromisů a to vždy zprostředkovaně přez někoho nastrčeného aby se neušpinil. Lidsky je to však bezpáteřní slaboch. Proto ho tak nekritizujte. On prostě víc ze sebe nevymáčkne i kdyby se rozkrájel. To by totiž musel být CHLAP. A to on opravdu není. Bude pořád jen taková podržtaška. Tak to prostě je. :)

   Smazat
 10. Jan Hazucha, České Velenice

  Sobota, 14. listopadu 2015, 01:36:50 |

  Souhlasím |

  Nesouhlasím | +246

  Hollanda eskortovali ze stadionu do bezpečí a plnej stadion lidí tam nechali napospas té lůze. Vyzbrojte se, nikdo se o vaše bezpečí nepostará. Do Evropy proudí tisíce vrahů které nemá nikdo pod kontrolou.

  OdpovědětSmazat
 11. doktor Podle Hebdo bude teror v Paříži zřejmě podobná "legrace" , jako sestřelení ruského osobního letadla. Jaký asi bude vtip na titulní stránce příštího čísla časopisu, patřícího Rotschildům????? Určitě se všichni zasmějeme....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečným cílem nezištných dárců půdy pro výstavbu sídla OSN v N.Yorku (Rothschildů) je zavedení nového vyššího typu "demokracie", (taky se ji říká TTIP, NWO, amíci mají pro to specifické pojmenování Nové americké století, Němci tomu říkali Tisíciletá říše). Účel při plnění tohoto "posvátného" úkolu - ať již jsou to 11/9, hledání ZHN v Iráku, ochrana civilistů v Libyi, pomsta Asadovi za použití chemických zbraní anebo RF za sestřel MH 17 světí prostředky. Rohschildové, tito nezištní humanisté a altruisté, sponzoři univerzit, charitativní mecenáši a demokratizátoři mají své mafiánské prsty strčeny hluboko do kapes daňových poplatníků, do peněženek obyvatel různých států a ovlivňují skrze své Bilderberky a Trilaterální komise veškerou světovou politiku k obrazu svému.

   Smazat
 12. Takovýto masakr nedokáže zorganizovat,nějaký příchozí utečenci,neznalý prostředí,taková akce se připravuje delší dobu,popřípadě i trénuje na místě.
  Podivné,že aspoň jednoho nezajali,snad něco vyčtou z mrtvol těchto atentátníků.Snad už se Evropa probudí a konečně pomůže USA v Sýrii a právě tohle je záměr atentátů a proto to bude hlavní téma jednání G-20.Něco mě říká v Turecku,podobné atentáty se také snadno organizují.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Scválně - jestli to neskončí zavedením korporátní totality. Není náhodou koneřčným cílem migračního humanismu (v evropských zemích - proč jim není možno pomáhat mnohem efektivněji a bez konfliktů hodnot a víry u nich doma?) zavedení korporátního fašismu?

   Smazat
  2. DALŠÍ PODRAZ OD USÁKŮ NA EVROPĚ - ČÁRLÍ JEBHO SE POSMÍVALO LIKVIDACI A321 V EGYPTĚ USÁČTÍ ZMRDI AKTIVIZOVALI ISIL VE FRANCII ABY VINA PADLA NA RUSKO TY FRANCOUZSKÝ BLBEČKY TO ANI NENAPADNE VYTÁHNOUT HLAVU Z US-ANÁLU // STEJNĚ SPORTOVCI RUSKA OBVINĚNÍ Z DOPINGU BEZ MOŽNOSTI BÝT U KONTROLY DALŠÍ PODRAZ // IZOLOVAT USÁKY OD OKOLNÍHO SVĚTA JE HESLO DNE!!!!!

   Smazat
  3. 8:53 "...Snad už se Evropa probudí a konečně pomůže USA v Sýrii ..." K čemu jim tam má Evropa pomáhat? Podporovat "umírněné" řezače hlav? Co vlastně SSáci pohledávají v Sýrii? Evropa by se naopak měla v Sýrii distancovat od SS a podpořit Asada a RF. Kdyby náhodou Asad s RF v Sýrii neuspěli, čeho by tam Evropa dosáhla? Další Libye, dalšího rozšíření islámského chalifátu (státu)?

   Smazat
  4. Anonymní 10:00
   Podobně si to myslím i já,že Američané by měly vypadnout ze Sýrie,jenže oni nechtějí.Už to někdo napsal,kolem Sýrie je více zájmů,hlavně Turecko a Izrael.Po vítězství Erdogana,bude ještě krušno na BV.Snad i Vám je jasné o co jde v Sýrii a Evropa tomu má napomoci všemi prostředky a po takovém atentátu,snad se všichni naštvou na Islamisti.I když víme,že si USA pěstuje IS na špinavou práci.
   zemedelec.

   Smazat
 13. SS a její loutka - EU podporují v Kyjevu fašisty a bezostyšné zloděje! Ukrajina vyhlásí moratorium na zaplacení třímiliardového dluhu, nepřistoupí-li RF na restrukturalizaci, prohlásil premiér Ukrajiny Arsenij Jaceňuk.

  Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20151113/1662760/jacenuk-moratorium-rf-restrukturalizace-dluh.html#ixzz3rSHkCdb4

  OdpovědětSmazat
 14. UNIJNÍ HAJZLI TÁHNOU ČESKO DO SRAČEK A ČESKÁ VLÁDNÍ BANDA JIM V TOM JEŠTĚ POMÁHÁ // JAK DLOUHO JEŠTĚ ??? SNAD ROZHODNE 17 LISTOPAD A NEBUDE PADAT JEN LISTÍ ZE STROMŮ !!!!!§

  OdpovědětSmazat
 15. Podle tohodle SS modelu měli být bratři Slováci vybombardováni a postříleni za tu troufalost se separovat ( tedy separatisté ) a být svébytným národem se svojmi špecifikámi. Zase ta SS licoměrnost.

  OdpovědětSmazat
 16. To má Evropa za to, že na americký kontinent vyváželi vězně - vrahy a zloděje - aby je nemuseli živit ve svých věznicích. Věřili, že tam pochcípají.Pak za nimi sváželi vypovězené kurvy. A tato havěť se uchytila, založila novou generaci havěti,a v odporné genocidě, která zatím nemá ve světě obdoby, vyhubila původní obyvatelstvo kontinentu. Surovost, tupost a nenávist mají v genech. Od doby, kdy se zavedli, usilují o zničení "starého kontinentu" odkud pocházejí jejich rodičovští hrdlořezové. Najali a vyzbrojili i Hitlera, aby zničil Evropu a zaútočil na Rusko, doma na svých tel.obrazovkách chladnokrevně sledovali vyvražďování lidí, plynové komory, koncentráky,mučení a šílené utrpení lidí - ale teprve až když dostával Hitler na prdel, zapojili se do války, a šmrdolili se na stranu "vítězů". Je to úchylná sebranka napříč celým občanským spektrem. Snaží se nenávistně zničit celý svět - otázka zní - proč jim politici celého světa lezou do prdele? Kvůli penězům? Ze strachu? Tak proč? Oni si každýho koupí, a koho ne, toho klidně zničí - copak to ještě nikdo nezaznamenal? To je z nezřízeného humanizmu. Kdyby každá zem své zločince a vrahy zlikvidovala na domácí půdě, nedostali by nikdy šanci dostat se z vězení a páchat zlo. Každý trestaný vrah a lump vyživovaný ve věznici, je potencionální vrah a bestiální zabiják, jen co vyleze z lapáku. My těch zrůd máme plné věznice - jednou vylezou ven -proč nemá žádný z těch humanistických, úchylných ideologických kurev strach o své potomstvo? Asi jsou úchylní už všichni.Pro pár drobných nechali prolézt celý svět zločineckou prašivinou. A teď čumí - kdyby se zabijácké útoky odehrály v Praze - a co? Vyhlásili by političtí zmrdi vyjímečný stav, zapalovali svíčky a hlavně radili by se a do nekonečna by žvanili svoje sračky, co už dělají pětadvacet let? A media - co by psali a žvanili mediální sráči nad mrtvolama svých kolegů a svých spoluobčanů? V důsledku ekonomické chorobné nenažranosti se z mnoha lidí staly monstra na blití.

  OdpovědětSmazat
 17. Pel mel: http://medzicas.sk/dosledky-parizskej-tragedie/http://medzicas.sk/utocne-skupiny-utecencov-coraz-castejsie-utocia-na-francuzskych-policajtov-v-calais/

  Útočné skupiny “utečencov” čoraz častejšie útočia na francúzskych policajtov v Calais. V priebehu týždňa bolo ranených až 17 policajtov – alarmuje policajný odborový zväz, ktorý obava sa vypuknutia bezprecedentnej vlny nepokojov v meste…

  http://medzicas.sk/zdravotnictvo-v-nemecku-kolabuje-pod-naporom-imigrantov/http://medzicas.sk/zdravotnictvo-v-nemecku-kolabuje-pod-naporom-imigrantov/

  http://medzicas.sk/dosledky-parizskej-tragedie/

  http://medzicas.sk/assad-odkazuje-francuzsko-zazilo-to-co-sa-deje-v-syrii-uz-5-rokov/

  OdpovědětSmazat
 18. Už nám dochází, že jsme obklíčeni? Kde jsou zbraně z Vrbětic a ostatních "soukromých muničáků"?
  Zvednou české matky zad*y svých synů od počítačů a piva, přeruší trasu lednička-počítač a donutí je dělat alespoň nějaký sport, nebo budeme poslouchat jak "chudáci uprchlíci posilují v uprchlických táborech ve fitku", zatím co "naši hoši" se cpou hanbáči, zapíjejí je colou a sádelnatí.

  OdpovědětSmazat
 19. Yellowstone, pospěš si!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže - kdo si vlastně má pospíšit a kam? Toužíš mít americký vrahy vedle v baráku?

   Smazat
  2. Takže, především americké vrahy by měl vyděsit: U Yellowstonu se objevila puklina v zemi. Opět se spekuluje o výbuchu supervulkánu:
   http://www.rozhlas.cz/zpravy/amerika/_zprava/u-yellowstonu-se-objevila-puklina-v-zemi-opet-se-spekuluje-o-vybuchu-supervulkanu--1551100

   Smazat
  3. Neblbni už, o Yellowsstonu se spekuluje 50 let......... A nebo kuř něco jiného.

   Smazat
  4. Já tvrdím,že sedíme na vodíkové bombě.
   Po ropě,ale po plynu,musí v podzemí vzniknout díra,nebo prostor,kde se horniny můžou chovat jinak.
   Právě,jak tvrdí,že místo ropy se vhání voda,nevíme jaká je tam teplota,co to udělá s vodou.

   Smazat
  5. 13:34 - Zakuř si něco jiného ty sám. Nepsal jsem článek, jen jsem na něj dal odkaz, proto si myslíš, že něco kouřím? O islamizaci Evropy se spekuluje taky dlouhou dobu. Pokud se nezvrátí proces imigrace z muslimských zemí, myslíš, že nás evropský chalífát nepostihne? " Tak dlouho se chodí se džbánem...až se ucho utrhne".

   Smazat
 20. Všechno je to řízené a organizované. K tomu, aby byla celá Evropa zatažena do ničivé války, jako USA zatáhla do války Irák, Lybii a Syrii a tyto země zničila, potřebovala pár tisíců najatých šmejdů a hrdlořezů, rekrutovala je z mladé generace Afghánců, Iráčanů a Lybijců, jimž zničila domovy, pozabíjela rodiče a příbuzné, a zpustošila je mravně. Rozlezli se do všech později napadených zemí, v nichž musel být zlikvidován prezident a vyvolány povstání a rebelie. Počet civilních obětí těchto hrátek americké vrahy nezajímá. Jenže k rozpoutání masakru velkého formátu v Evropě toto nestačí. Proto byly zorganizovány emigrantské nájezdy čmoudů všech zemí do Evropy, a když se zde pěkně rozlezli, určitě už byli zaúkolováni a zaplaceni domácí čmoudi ve Francii a jejich chudé rodiny si pomůžou, když budou provádět sebevražedné atentáty a střílet do lidí. Bude se to dělat ve všech evropských státech - přivandrovalí čmoudi jsou pátá kolona USA na rozbití Evropy. Předpokládají zcela správně, že obyvatelé postižených zemí se konečně naserou, a budou zapalovat emigrantská hnízda, zabíjet přivandrovalce, a těm budou američané potají dodávat zbraně - a budou masakry, jaké dosud svět nezažil. Hnědí čmoudi v sobě chovají obrovskou nenávist vůči všemu bílému a civilizovanému. Oni nechtějí podpory, bydlení a práci - oni chtějí vymlátit všechno bílé, jako kdysi přivandrovalí ludři na americkém kontinentě vymlátili původní obyvatele - a pak si budou rochnit v majetku bílé civilizace - to chtějí, to jim bylo přislíbeno, že jim v tom USA pomůže. Někteří sem vláčí i svoje smrady,jak jsou pitomí. A politici evropských zemí včetně těch našich zmetků? Lezou do prdele svým potencionálním vrahům a vrahům naší civilizace a není to v dějinách světa poprvé, kdy vladaři lezli do zadku svým vrahům. A nás nutí k témuž - vyznávat západní zkurvené pahodnoty. Zkurvili mravnost, sounáležitost občanů, zkurvili nám i pud sebezáchovy - společnost je uvedena do nemravných a zvrhlých společenských sraček, kultura je hnus, televize je hnus, media jsou hnus. Žijeme v hnusu - to je vždycky předzvěst obrovského vybíjení lidí sebe navzájem- v podstatě nám nikoho není doopravdy líto. Všechno už jsou jen gesta a pózy. Tak jsme dopadli.

  OdpovědětSmazat
 21. USA chce vyvolat válku v Evropě! Denně létá přes naše území desítky velkých letadel s těžkým vojenským materiálem. Sledujte oblohu a vše je vidět. Odvedení od tohoto je vyvolaná migrace a nyní teroristické útoky. Ve dne i v noci jsou přelety několik měsíců. Kdo to povolil? Vláda o tom musí vědět!! Napomáhají k vyvolání novému konfliktu. |Jakým právem USA vyzbrojuje Ukrajinu, která není v NATO. 17.11.2015 dejme vědět, že nechceme být v NATO,EU,a že nechceme tuto vlastizrádnou vládu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461
   ... původní zdroj:
   http://www.express.co.uk/news/uk/65628/Secret-plot-to-let-50million-African-workers-into-EU

   Smazat
  2. Díky zhovadilcům ptákostrany,taky TOP-O9,posthavloidním darebákům,vymytým mozkům neziskovek,kavárenským povalečům-štváčům a naváděčům,díky Goebelsovské propagandě podplacených vlastizrádců bez svědomí a rozumem prostitutek a buzen na ČT 1, ČT 24 a všech ostatních programů s USA filmy plných braků a hovadin na ůrovni opic,díky lumpům na í-děsu,a všem mutantům-cizákům,co tu nahrabali,kradli a kradou klidně dál,díky US ambasádě,která už měla být dávno zrušena a vybombardována,vždyť stačí pouhá OMLUVA,tak,jako to udělali sami v Afgh.nemocnici,vyhoďme ji do luftu a pak se amíkům stačí omluvit,nic víc.

   Smazat
 22. Tak jsem si pročetl diskusi a je mi z těch bolševických psychopatů tady opět blivno. Neštítí se ve své zvrácenosti využít jakoukoli záminku k spřádání idiotských konspiračních teorií a k šíření nenávisti vůči USA. Není rozdílu mezi nimi a těmi fanatickými islamisty. Jsou stejně úchylní a nebezpeční.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda. Mezi fanatickým islamistou a černouškem z bílé chýše není rozdíl.

   Smazat
  2. 13:37

   Ne, psychopate. Mezi tebou a islamistou není rozdíl. Oba k smrti nenávidíte USA, západ, svobodu, demokracii, naši společnost.jako takovou. Oba naopak milujete totalitní, diktátorské režimy a chtěli byste je všude zavést.

   Smazat
  3. 13:19 - Severní Afrika, střední východ, Ukrajina...tisíce mrtvých v rámci šíření "demo-kracie". Kdo ji šíří? Tomu tečou potoky krve po hnátech. Měla by ho mírumilovná část lidstva za to milovat, nebo nenávidět? Není rozdílu mezi tebou a fanatickými hrdlořezy, když to obhajuješ.

   Smazat
  4. Ty trdlo vždyť nejvíce psychopatů je právě v USA,kde každý má toho svého psychiatra.A co se týče těch bolševiků,prostuduj si dějiny-ty pravé,např.si přečti noviny z let tak 1924,kde se píše,že bolševiky v Rusku podporovali USA-židé částkou 20miliony dolarů a že tenkrát v nové vládě po bolševické revoluci převládali židé--NIKOLI RUSOVE !!! Že jsi jen další vymytý mozek bez znalostí,za to si můžeš sám,tak nevytrubuj kavárenské zblitky....

   Smazat
 23. Proč jsou diskutující bolševičtí psychopati -protože se jim nelíbí sebevražedné atentáty a bezhlavé zabíjení bezejmenných, neznámých lidí na veřejných místech? A co jsi ty - ty mizernej dobytku, jestli se ti to líbí? Správně vzkázal prezident Assad prezidentovi Francie, že toto, co v Paříži, se v Syrii děje už pět let. Pět let tam vybíjí obyčejné občany dobytek najatej, placenej a vyzbrojenej americkými politickými kurvami -anebo se ti nelíbí přesně to, že všichni už vidíme odkud to vraždění lidí přichází? Proč se schováváš tady v ČR ty hnusnej hajzle, sympatizante vrahů a zabijáků? Přestaneš psát ty sprosté nadávky a úchylárny ty blbe 13.19 jen když ti někdo ušmajzne tvou blbou a sprostou palici?

  OdpovědětSmazat
 24. Ty nemáš dost důkazů k tomu, abys viděl, že všechno,co pochází z USA, počínaje hnusnými, úchylnými, zabijáckými filmy a hnusnými pořady,pokračujíc sprostou, nenávistnou propagandou, a vrcholící přepadáním cizích států, do nichž je USA obrovský hovno, protože se jich cizí politika a kultura vůbec netýká? Můžeš nějak ospravedlnit přepadení Aftghánistanu, Iráku, Lybie a Syrie, vybíjení tisíců civilistů, boření měst a domovů lidí, do nichž je USA obrovský hovno? Jakým právem rozhoduje to americký politický úchylný hovado, zda bude v Syrii prezidentem Assad, nebo nějaká jejich zkurvená loutka? Nic takového nikdy nedělá žádnej "bolševik" ty zvrácenej zmetku.Přestaň blít ty svoje sračky tady - jeď je blít do USA - tam je společnost, do které přesně patříš. Jak můžeš ty chcípáku, den potom, co zemřelo takové množství nevinných lidí tady lézt se svými sračkami vychvalujícími jejich pravé vrahy? Skončíš hodně špatně, to si pamatuj a už brzy. Brzy se to rozesere i tady, protože přesně to americká úchylná břečka chce, a pak tě někde rozsekají na kusy, a rozšlapou tu tvojí hnusnou držku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Američani žijí v "zemi svobody", kde si jednou za čas můžou vybrat jednu ze dvou stran jejichž politika je až na drobné niance pořád stejná. Mění se jen marketing. Uvědomte si také, že americké prezidenty volí sbor volitelů(nikoliv voliči), kteří by měli přihlédnout k výsledku voleb v jejich okrsku, ale nemusí. Byl tu i případ, že na počet hlasů vyhrál někdo, kdo se nestal prezidentem.(to nebylo přesně tímto, ale to je teď asi jedno) Pokud by nějací jednotlivci chtěli proti tomu protestovat budou ekonomicky zničeni. Kdyby sáhli k ozbrojenému odporu, budou stát proti nejlépe financovaným tajným službám a největší armádě světa. Na druhou stranu je to pořád země, kde schopní a pracovití lidé mohou nejrychleji zbohatnout a zabezpečit své rodiny. A to nemusejí ani krást. Podmínkou je, že se nebudou starat o to co dělají ti bohatší a mocnější. Teď mi řekněte, proč by se starali? (Mimochodem tento názor jsem slyšel od Američana, který tvrdil, že je dost běžný.) Kdyby to nebylo tak daleko a tak obtížné uprchlíci, kteří míří do Německa, Británie a do severských zemí by utekli tam a to bez ohledu na to, že jim jejich zemi rozbíjeli i americké bomby.

   Smazat
 25. Usa a jeho sluhové dělaji všechno proto aby je pracovití a slušní lidé nemáviděli .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.