Reklama

čtvrtek 19. listopadu 2015

Sestřihy z demonstrace 17. 11. z materiálů zaslaných od diváků - Česká nezávislá televize

19.11.15   Zvědavec

Po nezdařeném živém přenosu nabízí ČNTV sestřih z demonstrací 17. 11. 15 - z materiálů, které dostala od diváků.


4 komentáře :

 1. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Studenti-rektori-primatorka-poprve-od-roku-1989-akci-na-Albertove-nenahlasili-utrel-Matej-Stropnicky-nespokojence-A-nastala-mela-Plivla-si-i-Katerina-Jacques-409000

  OdpovědětSmazat
 2. Moc hezký je ten výkřik ve 36:37 - "Podte s náma, pojďte s náma do prdele". Docela trefné k některým vystoupením, zvláště na Náměstí Republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na cestu "do prdele" jsme vykročili již před 25 lety. Cíl se zdá být již těsně na dosah.

   Smazat
 3. Možná by nebylo od věci kdyby jste uvedli nejen web, kde tuto televizi sledovat a vysílací čas, ale i účet a variabilní číslo kam zasílat příspěvky. Nejen vysílání ze dne 18.10.2015, ale i ze 17.11.2015 jsou výborné a dodávají energii po letech vnímat TV jakožto "českou". Díky za zprostředkování zážitku a dejte nám bližší informace.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.