Reklama

čtvrtek 5. listopadu 2015

Starosta berlínské přistěhovalecké čtvrti ještě jednou: Přistěhovalci tvrdě vládnou a tyranizují německé děti, dospělé i důchodce. Učí své potomky, aby proti nám bojovali.

5. 11. 2015       Parlamentní listy
Parlamentní listy přináší další úryvek z knihy starosty berlínské přistěhovalecké čtvrti Neukölln Hanse Buschkowskyho, která nese název „Neukölln ist überall“. V Německu vzbudila ihned po svém vydání značné ohlasy. Buschkowsky v ní bez obalu a politické korektnosti líčí, jaký problém pro Německo představují neintegrovaní přistěhovalci z řad muslimů.


„Rád bych v tomto bodě pohovořil o každodenní bezmocnosti, když vidíte, jak do supermarketu vejde nějaký člověk, vezme si z regálu zboží, projde kolem pokladny bez placení a dá pokladní jasně najevo, co se jí stane, když zavolá policii. To samé na ulici; když po ní prochází skupina pěti těchto individuí po chodníku, ostatní jim musí jít z cesty. Když čekáte na zelenou, je nutné se dívat přímo před sebe. Když se totiž náhodou na někoho z nich podíváte, riskujete, že k vám přistoupí a zeptá se: „Hele, máš nějaký problém? Pokud jo, tak ho můžeme hned teď vyřešit!“ píše Buschkowsky.
Zneužívání a zastrašování nejsou podle Buschkowského ušetřeny ani malé děti. „Místní přistěhovalecká mládež od malých dětí vybírá vstupné, pokud si chtějí hrát na prolézačkách v parku. Mladé dívky jsou otevřeně dotazovány, jestli chtějí podstoupit proces oplodnění. Řidič autobusu, který po nich požaduje lístek, se obvykle se zlou potáže. Na hlavu mu prostě vylejou coca-colu. V lepším případě. Všechno výše zmíněné dokáže člověka dostat do mizerné nálady. Bohužel, taková je realita.

Buschkowsky konstatuje, že německé úřady prostřednictvím politiky tolerance a odpuštění daly těmto lidem signál, že nemají zájem současný neutěšený stav věcí měnit. „Vlastně jsme jim vzkázali, že kašleme na morálku, a nedodržování jakýchkoli pravidel je součástí naší kulturní identity a otevřenosti vůči světu. Z hlediska prosazování úspěšné politiky integrace tím však nic nezískáme,“ konstatuje Buschkowsky, který v Neuköllnu působí jako starosta již od roku 2001. „Neutěšenými podmínkami v přistěhovaleckých čtvrtích trpí starší obyvatelé, stejně jako ti nejmladší, kterým je denně ukazováno, kdo je tam šéf,“ dodává.

„Lidé se v určitém okamžiku začnou ptát sami sebe, kde to vlastně žijí a jestli je to ještě stále jejich město a domov. Dojdou potom k závěru, že ony narušovatele pořádku nemají rádi a nechtějí vedle nich žít,“ uvádí dlouholetý člen německé SPD s dodatkem, že rozhodně nejde o žádné přehánění. „Samozvaní šéfové těchto městských čtvrtí zcela otevřeně říkají, že žádná pravidla těch zatracených Němců prostě dodržovat nebudou. Pokud vám to snad vadí, potom to s vámi jsou tito lidé ochotni vyřešit jejich způsobem. Mýlíte se, pokud si myslíte, že jako Němci si můžete hrát na šéfa vy. Brzy potom poznáte, jaké to je lízat svému soupeři podrážky. Policejní hlídky jsou naprosto bezmocné,“ kritizuje Buschkowsky neutěšené poměry.

Policisté si dle zkušeností starosty berlínské čtvrti dávají spíš pozor, aby se do ničeho nezamíchali. „Můžou přitom přijít o čepici či k další úhoně. Následuje hlasitý spor s cílem dát policistům najevo, že by měli odejít pryč a nic neřešit. To vše probíhá ve velice agresivním tónu. Když se vše vyhrotí, jsou zavolány posily. Poté následuje skutečný zásah, často se při něm musí policisté potýkat s fyzickou agresí. Následně jsou policisté dotazováni svými nadřízenými, jestli někdy slyšeli o principu proporcionality. Cožpak jim není jasné, že se od nic očekává pasivní rezistence? Netuší snad, jak podobné policejní akce hodnotí soudci?“ upozorňuje Buschkowsky.

„Vše obvykle skončí pro útočníky z řad přistěhovalců osvobozujícím rozsudkem a policista si může zhluboka oddychnout, že se naopak nestal terčem dalšího trestního stíhání on sám. Mnoho soudců prostě není ochotno poskytnout policistům náležitou právní podporu. Policista Gärtner, který v naší čtvrti slouží desítky let, mi nedávno říkal, že si nemůže vzpomenout, kdy naposledy přistěhovalci okradli či napadli muslimskou ženu,“ uvádí Buschkowsky a tvrdí, že nepřáteli jsou pro ně v prvé řadě Němci. „Právě ti jsou pro ně jediným myslitelným terčem násilí. Obyčejní Němci proti nim nic nezmůžou. Při každém incidentu přistěhovalci svolají pomocí SMS své příbuzné a známé, kteří se okamžitě postaví na jejich stranu. Němci jsou snadné oběti,“ píše Buschkowsky.

„Terčem ataku ze strany přistěhovalců se může stát kdokoli. Zezadu do vašeho automobilu vrazí vůz přistěhovalce. Okamžitě poté se na místě objeví celá řada tzv. svědků, kteří celou situaci perfektně viděli a budou vypovídat proti vám. Viníkem tedy najednou nebude řidič, jenž do vás kvůli své neopatrné jízdě zezadu narazil, ale vy. Všichni vypoví, že jste najednou začal couvat. Považují za svoji povinnost pomáhat bratrům a sestrám ve víře. Když jde o spor s nevěřícími, tak pro ně pravda nehraje žádnou roli. My vychováváme naše děti k tomu, aby se chovaly mírumilovně. Učíme je, že agresivní chování je špatné. Druzí ovšem učí své děti, aby byly silné, odhodlané a vždy připravené k boji. Současná situace je v tomto ohledu naprosto nevyrovnaná,“ poukazuje Buschkowsky.

39 komentářů :

 1. Příští rok mají do Evropy dorazit 3 miliony samopalníků, tohle je konec a konec EU a tzv. Západní civilizace.Zastavit islamizaci mohou již země vých. bloku, nejsou pro slimouše zatím lukrativní a mohou se ještě bránit-MAĎARSKO skvěle postupuje v této otázce.Bohuš zatím čeká na příkazy z Bruselu, západní část Evropy je již plnně pohlcena, zbývá těm silným bojovníkům rozdat zbraně a je to.Frau Merkel způsobila devastaci Německa, brzký konflikt a rozpad naduté nefunkční EU, podporovanou USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se pitomí češi my muslimové nelíbí ,tak se vystěhujte.

   Smazat
  2. 1000 let jsme tento ďolík udrželi a udržíme i nadále!

   Smazat
  3. 1:18 já bych to spíš viděl na vystěhování vás muslimů domů do vlasti. I tam je vám možno pomáhat a vás chránit - dokonce sedmkrát efektivněji. Opět se potvrzuje jasnozřivost pana prezidenta Beneše (i jiných prezidentů a šéfů velmocí z Jalty), kteří tehdy na rozdíl od těch dnešních pitomců věděli kam to vede, když si nasadíte do kožichu pátou kolonu.

   Smazat
 2. Možná by to vyřešil malý adolfek...Ale vážně. Jen jednou by se na mne některý z těch přivandrovalců křivě podíval a odstartuje tím vznik domobran, které osobně začnu organizovat a ozbrojovat. Pokud se o mne a mou rodinu nepostará můj stát, postarám se o to sám. A Němcům se divím - kde jejich hrdost? Kde je jejich smysl pro pořádek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O víkendu jdu vyčistit nedaleký řopík. Bez boje nás nedostanou.

   Smazat
  2. Proč už to neděláte ? Na co čekáte ?

   Budou nás tisíce. Proto se Bohouš snaží prodat všechny SA 58, neboť s tím u nás každý chlap umí.

   Smazat
  3. Domy, které se dají bránit:

   https://www.youtube.com/watch?v=aKfUMm9akZY

   Smazat
  4. A2015 0:24
   V tom vašem neustále propagovaném, domě můžete tak akorát čekat na smrt. Nebojte se, přijde.Akorát na ni budete sám.

   Smazat
  5. 0:24 .....ty domy, to je nějaká Vaše obsese? Jeto docela blbost a už je to nudné.... Pardon

   Smazat
 3. Považuji chování imigranů za správné. Adekvání!
  Tedy, pokud zapomenme, že strach licajta je základm republiky- státu.
  SRN již není státem.
  Policii utečenci nerespektjí!,

  OdpovědětSmazat
 4. Současná eurobruselská a německá politika multi-kulti a politické korektnosti je cestou do pekel a vláda idiotů, složená z koalice CDU/CSU-SPD, vedená ježibabou Merkelovou, je devótní spolek kašparů a šílenců. Bohužel, tito vypatlanci svými činy poškozují nejen vlastní stát (Německo),ale i ostatní členské státy EU, protože z pozice své zvrácenosti a síly, tlačí na prosazování této sebezničující politiky i v ostatních zemích.Copak je toto dále udržitelný stav, aby hordy negramotných, nenávistných, ideologicky nesnášenlivých (islám), a agresívních barbarů násilím utlačovaly místní obyvatelstvo všude tam, kam se tato svoloč rozleze? Merkelová a ta její politická sebranka patří na smetiště dějin, to si měli Němci dávno uvědomit, a ne jí dávat ještě své hlasy při posledních volbách.Ale pýcha předchází pád, a na každou svini se jednou také uvaří voda....ale aby nebylo už pozdě.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak jo, 22:03 půjdeš vždycky první před slušnými občany, abys sis to s nimi užil? Jo, a založ si supermarket s názvem "U snědenýho krámu", abys je mohl zdarma hostit :-)))

  OdpovědětSmazat
 6. Německo je přetvořeno díky Angelice ve 4.říši a brzy se bude jmenovat Německá islámská republika, původním obyvatelé budou utlačováni jako občané 3.kategorie a platit povinně jako nevěřící, islámskou daň nebo dobrovolně konvertovat.Je čas na individuální ozbrojování k ochraně majetku a rodiny, nic dobrého EU nečeká.

  OdpovědětSmazat
 7. Cikáni joko vyšití. A ještě horší o pedofila Mohameda

  OdpovědětSmazat
 8. V Rusku by jim pšenka nekvetla. Kozáci by je rozsekali šavlemi. Akorát,že Putin nikdy nic takového nedovolí. Není totiž debil jako jedna Merklová. Bohužel jako protektorát Německa se svezeme i my.

  OdpovědětSmazat
 9. Jestli to čteš frau makrela :-) Občanská válka je nevyhnutelná. Ne jestli,ale kdy. Být Angličan ,řeknu asi toto : Bůh ochraňuj královnu.

  OdpovědětSmazat
 10. EU za pomocvi USA spěje jednak k občanskému konfliktu střetu kultur a zpoza světových hegemonů USSA, NATO, EU kontra Rusko, je to čímdál víc patrné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přátelé, Yellowstone se nám začíná rozlamovat vejpůl, a to se stalo nyní během 14 dní!!! Takže se USA má na co těšit, v případě větší řachy to odsere Evropa a zbytek světa. Pak myslím nebude nikoho zajímat, jestli jsi budista, muslim, katolik, žid, cikán ale jak tu hrůzu přežít. Vzhledem k tomu, jaký je pokolení lidstva by možná bylo asi nejlepší, kdyby to nepřežil nikdo. Konečně by ze zeměkoule byla bez chamtivosti a závisti normální planeta. Neumíme se o ni starat, vybrakovali jsme všechno, čišíme chamounstvím jeden proti všem, tak dáme prostor dalším druhům. To co přežije, doufám nebude podobný lidem

   Smazat
  2. Ano, v mnohém s Vámi souhlasím. Ale jsem starší, leccos jsem zažila včetně minulého režimu. Musím říci, že sice nic moc nebylo, ale žili jsme v klidu a mnohem veseleji. To není propaganda (dvakrát jsem odmítla vstup do KSČ, takže žádný komouš - i když ne všichni byli .....). Takže chci tím říct, že já mám už většinu života prožitou. Ale co naše děti a vnoučata, ti si takovou hrůzu nezaslouží. Kéž by to mohli odnést jen ti prevíti a zločinci, co nám kazí život. Jinak moc zdravím.

   Smazat
  3. Myslim,ze bohuzel nasim detem a vnoucatum je to fuk,ti uz budou prizpusobeni dennim mytim mozku,staci se o tom presvedcit na demonstracich,kam asi nikdo z vas nechodi a jen tady tlachate a tlachate.......

   Smazat
  4. Pro 9:O8. Máte pravdu a uvažuji nad tímto už dlouho. Co si jako lidé zasloužíme, když nedbáme ničeho, co je zálkadem přežití . Péče o potomstvo, o vztahy,o poznavání souvislostí ,o dialog mezi odpůrci. A co děláme jeden druhému , co děláme přírodě, o tom nemluvě. Jen se obávám, že ti ,,vyvolení", za jaké se považují, mají bezpečí zajištěno. Pokud je tomu tak, nejsem si jistá, že je to planetu Zem dobrá zpráva.Nechtěli mír a dobro nyní. Nebudou o to usilovat ani nikdy příště.

   Smazat
 11. USA v současnosti nevyhovuje stategie studené války, potřebují pro ozdravění průmyslu a ekonomiky z dluhů, tu horkou, za použití evropských idiotů, typu komediantů a dalších.

  OdpovědětSmazat
 12. Respektujte muslimy, nebo se naštvou, a nebudete se stačit divit. Český muslimský hodnostář poslal vzkaz českému národu a přimluvil se za popravy a sekání rukou:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Respektujte-muslimy-nebo-se-nastvou-a-nebudete-se-stacit-divit-Cesky-muslimsky-hodnostar-poslal-vzkaz-ceskemu-narodu-a-primluvil-se-za-popravy-a-sekani-rukou-406787

  Jen se ptám, co je to za lidi, kteří následují proroka mohameda, který byl pedofilem(sex s 9letou) a masovým vrahem(vraždil nemuslimy vlastníma rukama)?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to za lidi? Představte si, že jste pologramotný mladý frustrát, bez prostředků, bez vyhlídek na budoucnost, strádající po všech stránkách. Asi budete dost nasr..ý a budete si chtít na někom zchladit žáhu za svůj podělanej život. A je tu ideologie, která naprosto legalizuje ničení, vraždění, znásilňování, pedofilii, agresi všeho druhu a ještě vám tluče do hlavy, že jako stoupenec této ideologie jste něco víc než všichni ostatní (nestoupenci). Čili je vám dovoleno (ba dokonce je to požadováno!) abyste se choval jako psychopat urvaný ze řetězu... Je to ideologie, za kterou se "beztrestně" schová každý agresivní psychopatický ubožák a ještě je za hvězdu, když se rozmašíruje někde v autobuse trhavinou. Takže asi tak.

   Smazat
  2. No jo, ale ten vzkaz poslal český muslimský hodnostář, kterého nelze podezírat z nevědomosti, nebo bídy, nas.anosti. Neměl by těm chudákům tlouci do hlavy svinstva, jinak nemá co dělat v civilizované společnosti, která, když to strpí... :-(

   Smazat
 13. toto hovorili v septembri https://www.youtube.com/watch?v=ClTSzWTYWvg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neuvěřitelně arogantní němci, kteří to pomocí makrely sami navařili a nechtějí si to sami sežrat!

   Smazat
 14. Dám svůj hlas ve volbách KOMUKOLIV, kdo slíbí problém s muslimy vyřídit. Přidejte se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to budeme zase v loji..., sliby si tu volíme už 25 let...a kde jsme?

   Smazat
 15. Odposloucháno na Blaníku. Podle ochranné služby sběrného tábora pro utečence v Bělé pod Bezdězem migranti si prý vyrábějí zbraně, nemají základní hygienické návyky, hádají a perou se mezi sebou navzájem a demolují vybavení . Tak jestli toto je vděk uprchlíků před válkou za poskytnuté bezpečí a bezplatně poskytnuté základní potřeby k přežití tak jsem jelen. A toto by chtěli "sluníčkáři" vypustit mezi zdejší lidi.

  OdpovědětSmazat
 16. To všechno skrze jednu ambiciozní šílenou krávu s Adolfovým knírkem, která namísto aby si připustila své politické selhání, tluče podpatkem do stolu a vnucuje všem okolo (nejenom okolním státům ale i regionům v Německu) své šílené vynálezy. Připomíná Caligulu, který se se zalíbením díval jak hoří Řím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nebyl to náhodou Římský císař Nero ? :-))

   Smazat
 17. Je zde mnoho silných „bojovníků“, kteří se domnívají, že mají dost odvahy, se muslimským gangům ubránit. Schovejte si Vaše obranné prostředky a najděte odvahu se postavit Vašim zastupitelům. Jediná možnost, jak ty gangy (ubohé uprchlíky) odsud dostat, je prostřednictvím státní moci. Zde je třeba použít svoji odvahu. Vláda musí uzavřít hranice a tyto nebezpečné lidi vyhošťovat. Samozřejmě, bez ohledu na řev z Bruselu, ale ve spolupráci se sousedními zeměmi. P.K.

  OdpovědětSmazat
 18. Ano je to tak jediná cesta je řešit uprchlickou krizi s nadhledem a z pozice vedení státu,státních institucí soudů apod. Nedopustit překročení státní hranice a vracet ty ,kteří neprojdou kontrolou ,budou bez dokumentů a budou se chovat agresivně , tam odkud přišli.

  OdpovědětSmazat
 19. V Římě prý kdysi byl zvolen senátorem kůň . V dnešní době je senátorem a euro poslancem Štětina . Je v tom nějaký rozdíl ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je a veliký, tam to byl kůň - tady vůl.

   Smazat
 20. doktor přijde imigrant v Berlíně do cukrárny a zařve na prodavače- Naval něco od Algidy !!!!!!!??????. Mám pouze MAGNUM....A to je vše.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.