Reklama

sobota 14. listopadu 2015

Systém zajištění bezpečnosti v RF byl uveden do pohotovosti!

14.11. 2015   Sputník
Všechny složky systému zajištění bezpečnosti v RF byly uvedeny do zvýšené pohotovosti ve světle nových hrozeb – Národní protiteroristický výbor.
„Kompetentní orgány našeho státu podnikají nezbytná opatření pro zajištění protiteroristické ochrany a bezpečnosti občanů. Ve světle nových hrozeb byly všechny složky systému zajištění bezpečnosti uvedeny do zvýšené pohotovosti", praví se ve zprávě.

V pátek večer došlo v Paříži k řadě teroristických činů. Neznámí pachatelé zahájili palbu v jedné restauraci v 10. obvodu francouzské metropole, tři výbuchy zahřměly v bezprostřední blízkosti stadiónu Stade de France, kde se v té chvíli konalo přátelské utkání Francie — Německo, jemuž byl přítomný francouzský prezident Francois Hollande. Kromě toho, na rockovém koncertu v divadle Bataclan v 11. obvodu Paříže zajali neznámí zločinci rukojmí. Magistrát Paříže hlásil smrt nejméně 150 lidí v důsledku teroristických útoků. Asi 110 lidí zahynulo při zajetí rukojmích v pařížském divadle Bataclan, dalších 40 lidí se stalo oběťmi teroristických činů v jiných obvodech hlavního města.

5 komentářů :

 1. Naše armáda je prý taky v pohotovosti. Všechny čtyřiGRIPENY a pět Pandurů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom jsem slyšel,a Stropnický prý zahájil operaci bystré oči-ráno si omývá ksicht místo vlažnou,tak studenou vodou,aby lépe prohlédl intriky vlastenců...

   Smazat
  2. O tom jsem slyšel,a Stropnický prý zahájil operaci bystré oči-ráno si omývá ksicht místo vlažnou,tak studenou vodou,aby lépe prohlédl intriky vlastenců...

   Smazat
 2. Naše vláda prý posilí ochranu hranic dvěma divizema myslivců a jednou divizí dobrovolných hasičí páč elitní jednotky máme v Afgánu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jste na neziskové oganizace. Ty tam budou rozdávat balíčky a organizovat turistické poznávací výlety.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.