Reklama

úterý 10. listopadu 2015

Tato lež má dlouhé nohy!!! - Česko-srbský seminář o velkém podovodu, šířeném již 20 let bosenksými muslimy a politiky NATO
Poprvé v Česku! Seminář o podvodu, který páchají bosenští muslimové a politici zemí NATO na světové veřejnosti již 20 let!

Účast předních odborníků a pamětníků ze Srbska, bosenské Republiky srbské a z ČR. Jedinečná příležitost seznámit se s ověřenými fakty, s lidmi, kteří fakta sbírali a zajišťovali, ale i s onou monstrózní skladbou lží a podvodu, kterou nám korporátní média a "naše" Česká televize každoročně předkládají k uvěření.

Akce se koná ve velkém sále Domu ČSVTS, Novotného lávka 5, Praha 1 Staré Město (kousek od Karlova mostu)

Seminář je rozdělen do dvou svátečních dnů -
v sobotu 14.11.2015 od 17:00 hod. do 20:00 hod. -
v neděli začátek v 10:00 hod a konec ve 13:00 hod.

Překlad zajištěn - na konci každé části semináře bude možnost klást účastníkům dotazy. Očekáváme otevřenou diskusi.


Příspěvky přednesou:


Milivoje Ivanišević – ředitel srbského Institutu pro vyšetřování zločinů spáchaných na Srbech ve 20.století,

Gragan Vujičić - autor literatury faktu, autor knihy "Srebrenický kruh"

generál v.v. JUDr. Djordje Trifunović - bývalý hlavní vojenský prokurátor Národní armády Jugoslávie

JUDr. Goran Peronijević - člen týmu obhájců generála Ratko Mladiće u Mezinárodního tribunálu pro zločiny spáchané na území bývalé Jugoslávie (ICTY) v Haagu

profesor MUDr. Rajko Doleček, CSc. – pamětník posledních dvou válek, přítel generála Mladiće,autor knih "Žaluji", "Necenzurované obrazy ze života jižních Slovanů" a dalších knih

Radim Panenka - novinář a spisovatel, autor knihy „Justiční tyranie uprostřed Evropy“,

Stefan Stamenkovski - předseda srbského vlasteneckého hnutí Zavetnici.

Moderovat bude Mgr. Václav Dvořák – autor filmu „Uloupené Kosovo“.

Vstupné dobrovolné určené na nájem sálu.


Zapomínané oběti masakrů - povraždění srbští vesničané v okolí Srebrenice33 komentářů :

 1. Další velký podvod a jednoznačný fingáč se odehrál v Račaku, po kterém strýček Clinton a Venca Srdíčko Havel žádali humanitární bombing.

  citace: "Finská soudní lékařka Helena Rantaová, která v lednu 1999 vyšetřovala v Kosovu tzv. Račacký masakr, byla vystavena silnému tlaku, aby představila Srby jako vrahy albánských vesničanů. Rantaová to uvedla v knize, kterou s ní sepsal finský novinář Kaius Niemi."

  citace: "William Walker po odhalení tzv. Račackého masakru uvedl, že srbští vojáci při něm zavraždili 45 kosovsko-albánských civilistů ve vesnici Račak jižně od Prištiny. V březnu roku 1999 následovalo bombardování Srbska letouny NATO, které trvalo 78 dní a přinutilo srbské jednotky stáhnout se z Kosova.

  OBSE však nikdy nebyla schopna dokázat, co se vlastně v Račaku stalo.

  Finský komentátor událostí na Balkánu Ari Rusila uvedl, že Walker měl podle rozšířeného názoru za úkol pomoci Kosovské osvobozovací armádě UCK vytvořit iluzi masakru, který by mohl být připsán srbských jednotkám.

  „UCK posbírala své členy, kteří zahynuli v bojích se srbskými bezpečnostními jednotkami, navlekla je do civilních šatů a potom pozvala pozorovatele,“ uvedl Rusila v komentáři ke knize Heleny Rantaové."

  "„Je třeba, abychom si zapamatovali, co se stalo v Račaku. … Nevinní lidé, ženy a děti, byli odvedeni ze svých domovů do jedné rokle, přinuceni kleknout do prachu a skoseni palbou,“ řekl pak tehdejší americký prezident Bill Clinton."

  Zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/finsko_kosovo20081024.html

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. http://aeronet.cz/news/velvyslanec-usa-na-ukrajine-kontroloval-volebni-komisi-jestli-ma-vsechno-v-poradku-nahlizel-do-volebnich-archu-kontroloval-kdo-volil-a-kdo-ne/ a takhle se chová gaulaiter pro ussa okrajinu....

  OdpovědětSmazat
 4. Pozvěte i miláčka UCK . Schvancenberka , trautenberka nebo jak se ten ochránce benderovcu jmenuje . Upír monarchie . Rajko by ho mohl zbičovat prupiskou za to že uznal krádež Srbského Kosova . Však Putin ho osvobodi .

  OdpovědětSmazat
 5. Zato ta lež vendy-mazavky kulhá na obě nohy.Moderátor této veliké události bude mít problém se na plenární schůzy dobelhat jaký bude mít problém s koordinací pohybů svých pokřivených hnát.To zase bude shromáždění duševních mrzáků a kolaborantů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ty jsi hlavně mrzák přes Český jazyk :oD

   Smazat
  2. Pepku, nechceš raději místo toho blábolení, co ti nadiktovali na ústředí, pohovořit o tom, jaké to bylo, když ses hlásil na kurs Pomocné stráže VB,kam tě pro vrozenou demenci nevzali? Možná to bude lepší, než se vyjadřovat k něčemu, o čem víš naprosté kulové. A teď vyskoč, retarde!

   Smazat
  3. Čákám, že ten vyhrožující dement osobně přijde podebatovat. Aspoň bude v sále malé gaudium po uvádění smutných skutečností. Nezapomeňme, že vpád radikálního islámu do Evropy začal v Bosně a na Kosovu!!!

   Smazat
  4. Přátelé, všimněte si prosím, jaké články vzbuzují největší nevoli trollů a dalších blbů: je to kritika amerických lumpáren, které páchají všude po světě. A mají ještě něco společného: žádné argumenty a místo toho nadávky a vyhrožování a další - mizerná čeština. Jakoby to psali Schwearzenberg, Albrightová nebo Shapiro osobně. Zkrátka: "vysoká morální, vzdělanostní i jazyková úroveň diskutujících" :-o) Marek

   Smazat
  5. Ano, přesně, s Vámi Marku souhlasím. Je třeba se zúčastnit demonstrace 17.11. !!!!

   Smazat
 6. PROSÍM NĚKOHO Z ORGANIZÁTORŮ,
  aby zkusili zajistit videozáznam a potom jej buď dát na web, nebo pokud by to nešlo, tak posílat na vyžádání e-mailem. Nejsme všichni Pražáci, ani nemusíme mít každý čas a je to velmi důležité téma, prosím o důkladné zvážení.
  Vladimír, Brno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrá připomínka.

   Smazat
  2. Přátelé, budu se snažit zajistit videozáznam. Sám točit nestihnu. A moc se těším na toho přiblblíka, co tu pouští jedovaté sliny v diskusi. Co myslíte, bude mít odvahu zvednout svoji proradnou kolaborantskou zadnici od PC a osobně se dostavit?

   Smazat
  3. mazavko-kolaborante nejsem žádný tvůj poskok.A pouze za účelem návštěvy schůze komonacků rozhodně do Prahy nepojedu.Stačilo se podívat jaká chátra se dostavila na "ustavující sjezd".Nedá se předpokládat,že na tuto "událost"by to bylo lepší.Zdraví tě Litomyšlská kavárna.

   Smazat
  4. mazavko -kolaborante máš-li potřebu se se mnou setkat, nemám nic proti tomu.Dostav se do Litomyšle, nebo popřípadě do štábu Pravého sektoru do Lucku nebo do Kyeva ,ale na to ty kolaborantský zbabělče nemáš koule.

   Smazat
  5. Do tlamy můžeš pořádně dostat i v Litomyšli. Uvidíš, až se tak stane, nebul a nepros. Pozdrav od boxera z Moravské Třebové.

   Smazat
  6. hele "boxere" navrhuji luck.Není to tak daleko jako Kyev.S takovým zmetkem jako jsi ty je třeba zkoncovat definitivně.To v Litomyšli dost dobře nejde.V Lucku mrtvola jednoho zmetka navíc se ztratí.Podříznu tě jako svini a shniješ v jámě po burštinu.

   Smazat
  7. Hele potrate opičí kurvy,do držky bys potřeboval ty a ostatní dementi havloidní kavárny......a brzo se ti to vyplní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 7. Historie se nedá změnit.Srbové jsou nelítostní vrazi a nezmění to ani stoletý srbofil Doleček, který měl vždy ve své kanceláři na zdi Mladiče a ostatní srbské masové vrahy, kteří skončili vHagu. Pořádat podobné akce je HNUS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauč se Česky ty havloidní genitále!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsi blbej jak tvůj pinďour,tak zavři hubu ty Ustašovská svině!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. To jsi řekl krásně Pepku. Skoro jsem až zapomněl, jak tvůj fotr likvidoval vězně v Jáchymově. A teď vyskoč!

   Smazat
  3. ANO, ve slušnosti řečeno ty šmejde - pravda je hnus a hnusným šmejdům se o to více hnusí. Nám se hnusí taky ale je nanejvýš žádoucí aby byla vyřčena i když šmejdi jako ty, by ji rádi umlčeli.

   Smazat
  4. Jestlipak se objeví to prase 9:28 osobně a postaví se neúprosným faktům?

   Smazat
  5. Nekrmme trolla přátelé ;)

   Pišme k článku, mimo jeho vlákno ;)

   Smazat
  6. ano, pravda bolí, Pepku
   se nedivím, že se mu to nelíbí. Celej život si lebedí ve zasmrádlím teplíčku a ted se mu vše hroutí. Kdyby nás ted okupovali rusáci, tak bude první kdo jim bude donášet. Ale co by tu dělali, že?
   J.

   Smazat
 8. Srbové jsou hrdý národ, který se v minulosti nenechal porobit ani Turky ani hitlrovským Německem (s jeho tamními fašistickými satelity).
  V 90. letech Srbové čelili bezprecedentnímu mezinárodnímu zločinu, a sice nevyprovokované agresi ze strany USA a NATO. Cílené na úplné rozbití Jugoslávie a násilné odejmutí Kosova.
  A aby pak US huni mohli (jak oni to vždy dělávají) svalit vinu ze sebe na oběť, používali vedle politické korupce i všech dalších obludností své (lži)propagandy. Beztak ty Srby nezlomili ....
  ----
  A na Srbech jsem letos ocenil ještě i to, že přijali pozvání a s jednou svou vojenskou jednotkou se zúčastnili slavnostní moskevské přehlídky na počest 70. výročí vítězství nad fašismem.
  Říká se, že měli velký podíl na příznivém obratu bitvy u Stalingradu, protože v bývalé Jugoslávii na sebe vázali na 19 německých divizí, které pak Hitlerovi na východní frontě scházely ...
  ---
  Není proto divu, že pro svůj vzdor a hrdost už dávno pijí ti Srbové krev mocipánům Evropy (ovládané dnes Němci) i USA.
  A je to tak dobře, že to dokážou alespoň ti Srbové!!!, když už se ostatní, jako např. i my, nechali tak zglajchšaltovat.
  Prezidenta Zemana si vážím, ale ten jeho hanebný vládní souhlas s přelety bombardérů NATO na Bělehrad apod. mu nikdy nezapomenu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:42 Doporučuji si k tomu přečíst a snad se Vám mnohé "osvětlí" :
   http://www.novarepublika.cz/2014/04/jak-ceska-vlada-jednala-o-bombardovani.html

   Smazat
  2. Anonymnímu (10. listopadu 2015 11:28):
   Děkuji vám za odkaz. Mile mě překvapilo, že proti té hanebnosti hlasovali tři ministři té vlády.
   Jak však Dr. David vzpomíná, Zeman mezi nimi nebyl, a ani se té diskuse nijak zvlášť nezúčastnil. Je toto projev lidské statečnosti? Asi se tím sám také dnes nepyšní ...
   I tak si však Zemana vážím, neboť se domnívám, že za celou popřevratovou dobu byl nejlepším premiérem, stejně jako jej nyní považuji za nejlepšího (popřevratového) prezidenta.

   Smazat
 9. 11:33 Jste duševně zdráv ? Doporučuji Vám vyhledat odborníka ...

  OdpovědětSmazat
 10. Dovolím si malou poznámku.Protože jsem v Kosovu byl osobně,dobře
  vím,jak to tam vypadalo.Takže oficiální lži neberu(napsal jsem to panu
  Fendrychovi).Pokud se týká Bosny,válka tam vznikla po volbách.Vůdce
  muslimů a prezident Alia Izetbegovič chtěl vyhlásit Bosnu muslimským
  státem.Původně se proti tomu postavili Srbové i Chorvaté.Později se
  Chorvaté s muslimy dohodli a začali bojovat proti Srbům s muslimy.
  Já se domnívám,že to bylo na pokyn z Chorvatska.Nemám důkazy.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dohromady je dal velvyslanec USA. Chorvati hráli druhé housle, ovšem v nenávisti housle první.

   Smazat
 11. Panebože - kde se tady vzaly ty dementní prasata ze serveru Novinky.cz? Ten server je úplně v prdeli právě pro ta sprostá hovada, která nediskutují k článkům - jen se pitomě a sprostě hádají a vulgárně napadají. Jeden pitomější svině než druhej, a pořád dokola. Proto server přikročil k opatření - zakazuje více příspěvků v diskuzi než dva na jednoho diskutéra -právě aby zabránil diskuzním zhovadilostem. Proto přelezla ta prasečí sebranka sem a tady využívá neomezeného prostoru a předvádí se.Opět nemá názory k článkům, jen si svině dřepící u počítače ve dne v noci sprostě nadávají. To má k něčemu vypadat? Takhle mají vypadat diskuze? Tohle má mít nějaký smysl? Jestli jsou čeští hajzlové jen ztělesněním toho, co leze na diskuze,není žádného z nich škoda. Všichni máte přesně jen to, co si zasloužíte, a doufám, že se takovým zbytečným a zkaženým lidem bude dařit co možná nejhůř.

  OdpovědětSmazat
 12. většina z vás nikdy nebyla na Balkánu a predpokládám, že nikde, jinak diskuse jsou od slova diskutovat, ale ne osočovat a urážet.Fakt je ten, že se pozná hned, kdo a proč na strankách Nové republiky je.Jsem již unavena tou sprostotou a nadávkami, kazíte lidem možnost přemýšlet a hledat východiská z problému, který trápí tento svet. Radím vám, než psát hlouposti, bežte ven a dejte pokoj.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.