Reklama

pátek 13. listopadu 2015

The Observer: Putin nad Washingtonem vítězí v PR válce


13. 11. 2015   zdroj  Observer
Putinský PR stroj předhání americkou propagandistickou mašinérii na všech frontách. Ve světě médií a PR nemá mocná ruka Ruska, Vladimír Putin, sobě rovných, píše ředitel jedné z největších amerických PR agentur Ronn Torossian v článku v The Observer.


Podle autora o tom svědčí nejnovější události ve světě. V roce 2013 přiměl ruský prezident Washington, aby upustil od vojenské operace v Sýrii, a v roce 2014 oficiální Moskva schválila referendum na Krymu o připojení se k RF.

Podle Ronna Torossiana předhání putinský PR stroj americkou propagandistickou mašinérii na všech frontách a ovlivňuje americká média a obyčejné občany USA.

Kremlem financovaná média, dodává Torossian, přinášejí ruský názor americkým masám přes internet a reklamní billboardy na Manhattanu a ovlivňují postoje Američanů vůči americké politice v Iráku, Sýrii a na Ukrajině.

Podle autora je nyní americká vláda špatně připravena, aby čelila bývalému SSSR. Podle něj hraje machiavellistický génius šachovou partii, zatímco Washington se spokojuje s dámou.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

32 komentářů :

 1. Pravda se argumentuje lépe než lež, notabene naprostá lež .... ale přesto lež často vyhrává ...a v tomto případě je příjemně překvapivé, že v myslích stále většího počtu lidí ta lež prohrává...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni SS už vyplodily tolik různých konstrukcí, že už se v tom asi ani sami nevyznají. Důkazem je zase ta Sýrie kde bombardují přátele přátel, kteří jsou přáteli nepřátel, ale zároveň přáteli přátel nepřátelů přátel. ???? Nebo je to naopak? Aby se v tom prase vyznalo. To je prostě neobhajitelné!

   Smazat
  2. Tohle je to správné hodnocení - pravda a říkaná nahlas bez obalu
   Volič-Vilč

   Smazat
  3. ano lež a demagogie může krátkodobě vítězit a také vítězí,avšak styl jakým je současná lživá propaganda podávána obecně mainstremem je natolik tupý,hloupý a naivní že této propagandě může už věřit pouze naprostý hlupák s IQ tykve naprosto odtržený od reality. Michal

   Smazat
 2. Stačí jedna pravdivá věta a nůše lží vedle ní vypadá jako trhan. Lidi jsou možná slepý a hluchý, ale nikdy ne úplně. Pravda má svoje "frekvence", které pronikají přes sebetlustšší bariéry. Takže jestli někde volky nevolky zveřejní ždibíček toho, co Putin říká, tak to zákonitě má dopad a "lidi to slyší".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DOSTANE LI NÁŠ CAR PUTIN DO PACKY DOSTATEČNĚ VELKÉ KLADIVO

   pak teprve bude mít ten OBSERVER,ne podezření ale jistotu,že pro jeho vysokoblahorodí PUTINA,jsou problémy jen hřebíky.

   Smazat
 3. Putin střílí v Paříži :-) Kdo jiný ,že :-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně že máš radost ty tupá píčo. Bouchej šampáňo.

   Smazat
  2. Nerozumíš humoru a jinotaji. Magore :-)))

   Smazat
  3. Šetři si ten humor až ti zhebne matka nebo děcko, psychopate.

   Smazat
  4. Bože to je zase čuráků. Každý zdechne. Frantíci mají co chtěli. Maria for president

   Smazat
  5. Válka je nevyhnutelná.Já jsem připraven. Co vy dementi??

   Smazat
  6. Jestlipak Charlie Hebdo na to zase udělá nějaké "vtipné" karikatury? Co na to naši sluníčkáři? A náš knížepán? Jojo, s čím kdo zachází ......

   Smazat
  7. 23:16 To si pište, že "analytici" na ČT nám budou valit klíny do hlavy, že příčinou je Assad a Putin.

   Smazat
 4. To je směšné, PR manager si stěžuje, že Američani dělají špatně PR. Skoro to vypadá, že snad by chtěl, aby do toho investovali jako do zbrojení. A kromě toho, kolik Američanů asi sleduje Rossija Today? 15? A všichni z CIA? Jsou to zoufalci. Místo aby byli rádi, že jim zůstali ještě nějací nezblblí občané, tak dělají vlny. Oni si fakt myslí, že ty jejich oblbovačky mají vždycky a na všechny vliv.

  OdpovědětSmazat
 5. Ale to není ruský PR stroj, kdo vítěží! Vítězí to Putin, a sice svou lidskou otevřeností i střízlivým a pravdivým pohledem na dnešní svět.
  Ne šířením falešného hesla "pravdou a láskou proti ...", ale odpovědností za Rusko a svět získává ve světové veřejnosti víc a více důvěry.
  Není ani divu, že i u nás mu důvěřuje mnoho lidí. Což umocňuje i ta naše mainstreamová goebbelsovská, která si o nás tak sveřepě myslí, že jsme jen to stádo telat, které spolkne vše, jakoukoliv řezanku, kterou mu nasypou do hrantu. V tom se ale hodně mýlí. Naštěstí ...

  OdpovědětSmazat
 6. Teď již budou mít všichni jiné starosti, když se teroristům podařilo odpálit bombu Hollandovi za zad*em.
  Doteď jsme se báli jenom my, obyčejní lidé, co chodí po ulicích, do nákupních center a jezdí MHD.
  V Paříži nahnali strach presidentovi.
  Jsem spokojena s činností našich politiků, je vidět, že když jde do tuhého, vědí, kde jsou jejich spojenci a kde nepřátelé.
  Pražskou kavárnu bych úplně celičkou vyvezla do Paříže, ať si užijou multikulti.

  OdpovědětSmazat
 7. Vážení, to zvěrstvo v Paříži, to je teprve začátek. Teď máme v Evropě alespoň sto tisíc dobře vycvičených, organizovaných a fanatických musulmanů. Nebojte se, dobře je vyzbrojí kosovští Albánci. Ale třeba je vystraší k útěku zvoněním klíči, ti co nám vyzvonili tenhle zkurvený společenský systém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Bruselu ta parta imbecilů určitě věří tomu, že vytisknou na A4 nějaký úderný slint a musulmani si z toho sednou na prdel, rozklepou se a budou prosit za odpuštění a jako bonus vstoupí do sjednocené evropské armády, kterou pak Brusel použije proti svébytným národním státům. Tu lásku k EU je třeba do našich zabedněných hlav nějak dostat. Akorát mi to trošku něco historicky připomíná.

   Smazat
  2. Nebojte, i z našich muničáků se něco ztratilo.

   Smazat
 8. Francouzského prezidenta měli zabít. A minulého 2x. A babu Jagu z Germanie taky.

  OdpovědětSmazat
 9. To zvěrstvo v Paříži je část odplaty za umučení Husajna a Kaddafiho. Hajzlové, kteří po boku amerických kurev podporovali přepadání národů a vraždění obyvatel a sami se účastnili této genocidy mají co chtěli, co rozpoutali. Francouzský prezident piští strachy -a kde je ta kurva Sarközzy? Je to ještě málo - málo lidí zatím doplatilo na to, co oni rozpoutali za masakr, vyvraždili celé rodiny, zpustošili celá města a vesnice, zničili mravnost a morálku. Včíl čumí.A my tomu lezeme do prdelí, naši přizdisráčští politici nás vtáhli do tohoto svinstva. Za mrzácký peníz. Které město bude na řadě teď - Praha - Londýn, nebo Berlín?

  OdpovědětSmazat
 10. Kdo seje vítr sklidí odměnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle toho co SS a koloniální mocnosti historicky zasely a dlouhodobě hnojily sračkama bude úroda vyšší než byl plán!

   Smazat
 11. Putin prostě nazývá věci pravými jmény, nejedná zákeřně a svinsky jako dekadentní západ. Byl by vůl, kdo by mu nefandil.

  OdpovědětSmazat
 12. Aký vtip na titulnej strane Charlie Hebdo sa objaví teraz po terrorist attack v Paríži? Videli sme ako zosmiešnili a znevažili pád russkeho lietadla nad Sinajom. Že by tam bolo niečo tiež v duchu porna ako na titulnej strane Charlie Hebdo po pade ruskeho lietadla ? Ako napríklad terroristi vyjebali s nevinnými civilmi v Paríži , tak ako naražka na tragediu ruskeho lietadla ked na bojovníka z IS padaju trosky z lietadla,alebo rusom odporučaju nizko nakladovu Cocain airlines a tiež ako IS raketa vyjabala s lietadlom ? Vtipne na zaplakanie a zarovan stašné a úbohé. Istotne si po tom vydaní a la porno humor v Charlie Hebdo kde islamisti vyjebali s civilmi vrcholní politici EU pripnu na klopy kabátov Ja jesus Charlie Hebdo - Iam Charlie Hebdo - Som Charlie Hebdo. Bude zaujimave a vtipné sledovat ako sa umelecky a hlavne s humorom prezentuje Charlie Hebdo s touto terrorist attack v Paríži,hlavne že sa zasmejeme,ved je to sloboda slova.Poznáte to, nesnašze sa zosmiešnovat lebo raz budete stokrát zosmiešnení,to sa týka i Charlie Hebdo. Nikdy som nebol a ani nebudem Charlie Hebdo - I have never been Charlie Hebdo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Jenom nevím, jak Charlie Hebdo zneváží blbými projevy teroristický útok v Paříži, když se terčem stali sami Francouzi.

   Smazat
 13. Hlavně je dost důkazů o tom, že vše je politicky řízené - politici o tom vědí. Zabiti byli jen ti prezidenti, které USA chtěli zabít a umučit. Autentická revoluce byla jen Velká francouzská, kdy pod sekerou guillotiny skončila spousta politických a vládních chcípáků ještě vedle krále a královny - rebelové zcela přirozeně zaútočili nejdřív na sídlo vlády a šlechty. Po výstřelu z Aurory - poslední autentická revoluce -se rovněž zaútočilo na sídlo vlády v Kremlu. Jak je možné, že dnešní rebelové všude vybíjí jen neznámé lidi na tržištích, stadionech, obchoďácích nebo diskotékách, ale politické kurvy v sídlech vlády nechávají bez povšimnutí? Vždyť to vůbec nemá logiku. Války jsou řízené, emigrace je řízená, teroristické útoky jsou řízené - a politici o tom vědí. Proto může ta naše politická veš ministr vnitra prohlásit, že našim občanům nic nehrozí - jak to ví? A takové to klanění se obětem a litovací dopisy - všechno je jen hnusné, odporné, politické pokrytectví. Ti neznámí lidé jsou obětováváni účelově světové zkurvené politice, dirigované z USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veli dobrý postřeh. Nemá to logiku. Obyčejnou.
   Má to moderní americkou logiku. Děda.

   Smazat
  2. To Anonymní 14. listopadu 2015 14:00
   Jeden velký omyl!!!!!! Jak Velká francouzká, tak i VŘSR, 1. i 2.SV, rozpad socialistického tábora a současné události spojené s orange a rose revolution nají své pozadí a spojitost s domem u červeného štítu a klukama pejzatejma. Postudujte Aberta Pikea, Klimova, Solženicina a počtěte si v Protokolech Sionských mudrců, abyste v tom neměl a ostatním nedělal guláš. Z vědomé manipulaci s fakty Vás raději nechci podezřívat.

   Ono to však může být ještě složitější a ti kluci pejzatí nemusí být myšlenkovým trustem, ale možná jen organizítory ve prospěch ještě ututlanější entity motivátorů.

   Mír s námi.
   Ferro

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.