Reklama

úterý 17. listopadu 2015

Tolerance ?

Ivan David
17. 11. 2015

Je prý chucpe „zvedat xenofobní téma v den zavření našich vysokých škol nacisty“, myslí si Jiří Dolejš (KSČM). Nevím. I tehdy bylo mnoho ošklivých Čechů xenofobních. Neměli rádi Němce. A přitom všichni Němci jistě nebyli stejní. Ne všichni nás chtěli vraždit. Možná, že to dělali neradi, jenom když dostali rozkaz. Ale byli i hodní a tolerantní Češi, kteří nebyli xenofobní a přijímali Němce s otevřenou náručí jako „národní hosty“.

Ostatně Němci byli a jsou národem vysoké kultury s geniálními umělci a vědci, národ pořádkumilovný a ukázněný, nelze je přece posuzovat podle důkladně organizovaných koncentračních táborů. I těm hodným Němcům, kteří sami nechtěli nikoho zabíjet, nebyla ovšem arizace nijak proti mysli. A jistě by se ochotně ujali i majetku Čechů po jejich plánovaném zmizení. Ne, nejsou všichni muslimové vrahouni. Ani zdaleka. Ovšem džihád – šíření víry je jich povinností a i ti, kteří neuřezávají hlavy by se rádi ujali tohoto území, až bude vyčištěno a přeživší přestoupí na víru pravou. Mají dlouhou přestávku. Nejdřív se jim dařilo na Arabském poloostrově, pak v Malé Asii a severní Africe, pak na Iberském poloostrově a na Balkáně, a dál... Kdysi byli zastaveni u Vídně.

Vždy se hodně množili a tak jim území nestačilo a nestačí. I Hitler mluvil o nespravedlnosti, že se velký Německý národ tísní na tak malém území. A jeho Němci mu rozuměli. Také chtěli svůj životní prostor. Muslimové mají práva, protože jich je hodně? Protože jsou chudí? A němečtí „národní hosté“ je neměli? Bylo to od nás ošklivé, že jsme jim je upírali? Jak říká, můj přítel advokát, „žádný argument není tak hloupý, aby se nedal s úspěchem uplatnit“. I paní Hillary Clinton uplatnila argument, že je přece nespravedlivé aby se Rusové nepodělili o své nerosné bohatství. A víme, že Američané se podělit umějí. (Zloděj bližního že nemiluje? Vždyť on se s ním rozděluje! K.H. Borovský).

A položme si otázku, proč muslimové z blízkého východu utíkají. Není to především proto, že jim „naši“ spojenci z NATO rozbili jejich země? V zájmu těch, kteří se bohatství ujímají, ale lidi nepotřebují? Chceme mít takové spojence a pak být „solidární“ a sdílet důsledky jejich řádění?

Někteří drobní pěvci dojemně pečují o kukaččí mláďata. Ta nemohou za to, že jsou tak velká a žravá a tak se mláďata drobných pěvců do hnízda brzy nevejdou. Jen nevím, jestli máme být také tak přející a tolerantní jako drobní pěvci. Mohou se nám zdát spíše blbí, ale měli bychom pro ně mít omluvu, řídí se jen pudy ne ideologií. Pokud se řídí zvláštními pudy či blbou ideologií někteří naši spoluobčané, omluvu pro ně těžko hledat. Zamysleme se, nemáme-li prvořadou povinnost k našim mláďatům v zájmu našeho „druhu“.

Co se muslimům nepovedlo kdysi, nebo jen na pár století, to chtějí zopakovat. Víru mají stejnou a džihád k ní patří stále, jen mají tentokrát větší ambice. A jistě mezi nimi budou úžasní umělci a vědci, to jen my a naši potomci už to neoceníme, protože už tu nebudeme, pokud…

26 komentářů :

 1. Tady je to zjednodušené: http://medzicas.sk/ludia-su-stale-nepoucitelni/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stálo by za úvahu zda ti tzv. "sluníčkáři" nejsou lidé nějak nemocní - třeba toxoplazmózou, o které je dnes již známo, že vede ke změně chování napadeného organismu - má sklony k rizikovému chování...

   Smazat
  2. o "sluníčkářích" - !dobroserech!, přesněji o psychických trockistech zde:
   http://leva-net.webnode.cz/products/klicovy-boj-v-cssd-havliste-psychtrockiste-analyza-/

   Smazat
  3. Mluvíte mi z duše, pane doktore. Jenom bych to, co jste uvedl, trochu zevšeobecnil.
   Existují tzv. přírodní zákony, respektive objektivní zákony, které působí bez ohledu na naše vědomí či přání. Jedny z těch zákonů popisuje věda zvaná sociologie. Ta se zabývá principy a strategiemi přežití tvorů žijících ve skupinách. Byli to levicoví ideologové, kdo nejdříve prohlásili sociologii za buržoazní pavědu a následně začali popírat objektivní principy sociologie. Jak bylo uvedeno, sociologie na levicové ideology nebrala žádné ohledy. Tak se stalo, že soudruzi náhle zjistili, že neporučí větru dešti, že dělníci nemohou vládnout a inteligence nemůže vyrábět, protože ani jedna strana to prostě neumí a že třeba nelze do komunity začlenit jedince, kteří jsou na o několik řádů nižší civilizační úrovni atd. atd. Nejhorší je to, že levicoví zločinci si vybudovali systém levicových lží a tyto lži používají k umlčování těch, kdo ze své přirozenosti cítí rozpor mezi geneticky zakódovaným sociálním chováním a skutečností, která zjevně ohrožuje komunitu. Jsou to ty známé nadávky jako politická nekorektnost, xenofobie, rasizmus a netolerantnost. Tato označení mají fungovat naprosto stejně jako nařčení ve středověku z čarodějnictví a kacířství a legalizovat likvidaci osob upozorňujících na hlásané levicové nesmysly.
   Osobně bych trestně stíhal šíření levicových lží jako je stíhána osvětimská lež. Jenom pro zamyšlení. Nechápu, proč nám levice tvrdí, že nacisti jsou extrémní pravice, když to jsou národní SOCIALISTÉ. Že by nám chtěli namluvit, že 2. SV nerozpoutali NĚMEČTÍ SOCIALISTÉ proti RUSKÝM SOCIALISTŮM a že levice nemá lví podíl na ohromné utrpení národů světa v několika posledních staletích? Obdobně je to i s tou údajnou DEMOKRACIÍ. Pročpak ty evropské elity mlčí o tom, jak vlastně tolik opěvovaná řecká demokracie ve skutečnosti vypadala, jak dopadla a proč tak dopadla? Jde snad o to, abychom dopadli stejně.
   Na závěr malý domácí úkol.
   Najděte si v dějepise, jak to dopadlo, když jeden římský císař vyhověl germánským barbarům a přijal je na své území jako ekonomické utečence v naději, že přijmou novou kulturu a že se začlení do společnosti. Kdyby vám to něco připomínalo, pak neprchejte z Evropy.  Můžeme ještě o své životy třeba bojovat. Pokud nám soudruzi znemožní se bránit střelnými zbraněmi, můžeme po večerech vyrábět kamenné sekeromlaty. 

   Smazat
 2. Nabízím svou úvahu:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Vladislav-Cernik-Jak-na-islam-408583

  OdpovědětSmazat
 3. Včera se objevil podobný článek od Klause mladšího na "Novinky.cz" a udivilo mně, že zrovna tam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No asi to bude tím, že některé české "elity" ve skutečnosti chápou, že i oni mohou být tímto vývojem ohroženi a bez mrknutí oka kýmsi nahrazeni poté, co odvedly svoji špinavou práci. Že možná mnoho nechybělo a Francie byla bez svého kontroverzního prezidenta. A to už se, přiznejme si to otevřeně, kácí v hodně vysokém lese. Je to jasný signál toho, že nikdo z evropských elit (a to nejen politických) není nedotknutelný, hájený a nenahraditelný. Je to jako s některými prozápadními ruskými elitami, kterým dnes jen ztěžka a velice pomalu (ne)dochází, že i když jsou bohatí až na půdu, i když zaprodají svou vlast, aby se vlísaly do západních řití, Západ je stejně nikdy mezi sebe doopravdy nepřijme, pro ně budou vždycky jen ti Rusáci, podrasa, kterou kdykoli a kdekoli znovu a znovu podrazí, bude-li třeba. To je tak, když se někdo cpe někam, kam nepatří, například my si i přes své neblahé zkušenosti stále namlouváme, že Západ jsou naši spojenci, kteří nás ochrání před případným nebezpečím, jak jinak než z Východu. Už ani slovo o Mnichovské zradě, ani slovo o německé genocidě neárijských národů. Nám jsou prostě tak nějak sympatičtí a tak je budeme tupě následovat, i kdyby nás to život stálo. Pěkně v davu, za zvukem Krysařovy flétny do propasti...

   Smazat
  2. Tak zrovna na tenhle článek V. Klause ml. je fůru reakcí na BL, stojí to za nakouknutí.

   Smazat
  3. Na BL bych nekoukal ani kdyby mi platili. Čistě z principu. Ať si tam klikají ti, co mají rádi, když jim někdo nadává, já to nejsem.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Ne, za sebe konstatuji, že nechci mít takové spojence a nebudu pak pociťovat povinnost být „solidární“. Ani povinnost sdílet důsledky jejich řádění.
  Války, které vedou jen ze svých kořistnických pohnutek, odmítám.
  Nechci se totiž stát ani myšlenkovým spolupachatelem těch kolosálních zločinů proti mezinárodnímu právu, které po desetiletí páchají, abych poté farizejsky musel vítat běžence, kterým naši alianční šiřitelé "dobra" na maděru rozflágali jejich světy.
  A činí tak i v této chvíli ...

  OdpovědětSmazat
 5. O kukačkách jsou např. v časopise Vesmír zajímavé články s krásnými fotografiemi, ale nebudu na ně odkazovat, museli byste je napřed zaplatit.
  Ale v roce 2013 vyšel článek ,,Proč zpívá samička svým vejcím?"Je tam popsáno, kterak samice jednoho hostitele zpívá svým vejcím.Blbá, co?
  Jenže několik dní před vylíhnutím přestane. A to je doba, kdy kukačka hledá svoji šanci. Jestliže pak mládě (to kukaččí všechny originály vytlačí ven) pěje jinak, než pěla samice (pouze vlastní mláďata měla čas se tomu naučit, kukaččí mládě už nic nezaslechlo), samice hnízdo opustí. Prostě nastolí podmínky, kdy parazity dále nehodlá živit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já vím, že je to s kukačkami mnohem složitější a děkuji za doplnění. Kukačky by jinak vyhubily své hostitele...

   Smazat
  2. Ale to je krásný příklad likvidace nezvaných hostů a vetřelců. Skoro se nabízí metafora s dnešní imigrační vlnou, také se šíří zvěsti o tom, že pokud ty naše kukačky už nebudeme chtít nadále živit, máme přece ještě možnost opustit hnízdo. Otázkou však zůstává, která ze zúčastněných stran to nakonec nepřežije.

   Smazat
  3. Hezké a pravdivé. Jedna Cigoša mi vyhrožovala, že když je nebudeme živit, tak nás budou okrádat a zabíjet. Tehdy jsem se těm vyhrůžkám smál. Dnes mě však smích pomalu přechází protože vím, že ten kdo nic nemá se snadno může sebrat a jít do Evropy. Schopní a tedy bohatí k nám přes plot určitě nepolezou.

   Smazat
 6. Nechápu, jak tolik lidí v našem národě mohlo přijmout takovou pitomost, jakou je zbavení se vlastních hranic, absolutně zavrhnout ostrahu a ochranu vlastního území a ještě dodnes tomu tleskat. A taky nechápu sám sebe, že jsem to přešel a nesdružoval se k odporu, tak jako dnes, již tenkrát, s lidmi, kterým tyto základy vlasti a státnosti byly vždycky svaté!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to je prosté. Jednoduše tenkrát ještě nikdo nešťoural klackem ve vosím hnízdě arabského světa.

   Smazat
 7. Myslím , že jste se zbláznil pane Davide . Srovnávat okupanty s uprchlíky prchajícími před násilím islámského státu je úplně pitomé .Přečtěte si po sobě , co to žvaníte . Že i NR se připojuje k náckovskému blití je otřes .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přečtěte si raději vy článek ještě jednou. Pokud nechápete souvislosti, tak raději čtěte BravoGirl, tam na vas nebudou kladeny tak vysoké nároky...

   Smazat
  2. Kdo prchá před ISIS? Afgánci, Kosovci? Afričané všeho druhu? Nejsou to spíše okupanti?

   Smazat
  3. Že se pan David úplně zbláznil, pozoruji už delší dobu. On nevidí, co za pitomé bláboly píše? Vzhledem k tomu, že je kmenovým autorem NR,jistě s ním vydavatelé souhlasí ,.Přestávám tento nenávistný plátek číst.

   Smazat
  4. Pro Anonymní 23:18 vzkazuji: Čti plátky,kterým rozumíš,a zekterých máš blažené poluce.....weby Šafra....Čulíka....a sleduj po celé dny ČT 1 ,ČT24........

   zločas

   Smazat
  5. Ivan David je stále konsistentní autor. Jen někteří čtenáři jsou konsistentně hloupí a nerozumí psanému. Je to chyba Davida?

   Smazat
 8. Přidal jsem odkaz na tento článek k 11 roků starému podnětu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20050123123000 a k letošnímu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20150211145349.
  ŠKODA, ŽE SI JEJICH REALIZACI VYNUCUJE TAK MÁLO SPOLUOBČANŮ.:-(

  OdpovědětSmazat
 9. Ale naši milí návštěvníci přece nehledají území (to snad potřebují naši západní sousedé jako smetiště), ale o t r o k y , ptotože neumějí pracovat ani studovat ani se kultivovat. Tak až otroci dojdou, co budou dělat? A ti nenažraní světovládci budou muset začít pracovat, protože výsledek jejich sociálních experimentů jim žrádlo a teplo nezajistí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.