Reklama

sobota 14. listopadu 2015

Tragédie pro řadové občany, nejen v multikulturní Francii


Luděk Prokop
14. 11. 2015
Po páteční třináctce nás čeká další tsunami, tentokrát prázdných soucitných žvástů a nepřeberného množství soucitných plytkých úvah, v dostatečné míře oblbujících k rozptýlení a k odvedení pozornosti od podstaty problému. Jako se děje vždy, kdy je to pro hybatele globálním děním žádoucí.


Kardinální otázka, stalo se snad něco nečekatelného, něco, co nebylo možné, při „kýmsi“ řízené migraci, exodu natolik masového, že zcela nekontrolovatelného, stalo se snad něco, co nebylo lze očekávat, ani předvídat? Další otázkou je, proč se to stalo tak brzy, nebylo to předčasné??? Vždyť bylo našlápnuto pro další mohutné zmnožení muslimské populace v celé EU. Ty stanovené kóty pro přijímání dalších imigrantů, jako kóty konečné, přeci nikdo nemohl brát vážně. Alespoň kníže Schwarzenberg, dle jeho až skandálních výroků, (nejen o naši české zbabělosti), je určitě vážně nebral. Spousty humánních ušlechtilých lidumilů, neziskové organizace, proti Zemanovští politici, mainstreamová média, ti všichni dohromady jsou naprogramováni prosazovat, protlačovat migraci a práva imigrantů. Teď se jim to jejich cituplné humánní úsilí, s nekonečným kázáním o soucitu a humanitě, o mírumilovnosti příchozích, teď se jim onou ukvapeností prvního brutálního kroku, před očekávatelnými budoucími, neméně brutálními akcemi ještě širšího rozsahu, dost hodně pokazilo.

Pátek třináctého má svůj historický i symbolický význam. Velký pátek - ukřižování Krista, poslední večeře (13 učedníků - ten třináctý Jidáš), v pátek 13 října 1307 byla zahájena likvidace templářů, francouzským králem Filipem. V dané souvislosti vyvstávají další závažné otázky. Byl již naplněn v dostatečné míře úvodní krok džihádu spočívající v masové migraci? Nebo šlo pouze o jakýsi předskok, kdy došlo k upřednostnění ideologie symboliky v jakémsi muslimském pojetí, na úkor pragmatické části islámu pojednávající o výše zmíněné migraci?

Žádný náš užvaněný politik, který bude srdceryvně lkát nad obětmi a rozvádět plytké všeobecné tlachy, který nás bude ujišťovat, že není čeho se obávat a s tím i odvádět naši pozornost od konkrétního prosazovaní razantních radikálních opatření, jak proti působení, tak proti nárůstu počtu imigrantů v ČR, (začít lze v Teplicích v Čechách), neměl by již nikdy obdržet ani jeden volební hlas. Není čas hledat konkrétní potenciální viníky. V rámci bezpečnosti občanů, musí být uplatněna plošná účinná opatření s kolektivními dopady. Reakce na všechny lidumilné potrhlíky, na jejich jásavě šlechetné vítání kolem přijímání imigrantů, reakce na všechno, co ohrožuje nás všechny, včetně oněch humánních vítačů, které jejich počínání, aniž by si toho byli vědomi, ohrožuje stejně jako nás i je, netřeba příliš odkládat. Sedmnáctého listopadu lze jasně vyjevit jak podporu našemu prezidentovi, tak skutečnost, že si uvědomujeme, že mezi děsivým činem imigrantů IS ve Francii a mezi „kýmsi“ řízenou migrací, (exodem natolik masovým, že zcela nekontrolovatelným) existuje přímá souvislost stejně, jako mezi islámem a džihádem. A mezi džihádem a migrací. Je nanejvýš žádoucí dát při té příležitosti jasně najevo, že žádné žvanění, žádná záplava plytkých frází, neodvede naši pozornost od podstaty problému. A to ani až přijdou (a že přijdou) ty jejich notoricky provařené hokusy pokusy, svést záležitost na Rusko, na ruský boj proti IS v Sýrii.

18 komentářů :

 1. http://www.hlavnespravy.sk/nove-sokujuce-zistenia-v-parizi-zabijali-len-18-rocni-teroristi/707838

  OdpovědětVymazat
 2. Když jsem už před rokem psal v diskuzích na různých serverech o tom, že k něčemu takovému dojde, byl jsem označován za xenofóba, rasistu, komunistu a ještě nevím co dalšího. V dnešním Právu vyšel rozhovor s politologem Robejškem, který napsal, že v příštích dvou až třech měsících očekává nějakou akci od "stratégů teroru. Ještě ani nevyschnula barva z rotačky, která otiskla toto sobotní vydání, a už je to tady. Kdy nám konečně přestanou maistreamová média lhát a začnou se zabývat důsledky masové migrace, kterou dosud zlehčovaly?

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlasim s Vasim clankem. Kdo z Cechu neprijde podporit budoucnost nasich deti 17 teho listopadu at umre jako ty bezejmenni ve Francii.

  OdpovědětVymazat
 4. http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/2800/6208/original.jpg

  OdpovědětVymazat
 5. Zavřít hranice, vyzbrojit Francii, zavírat mešity! Vystoupila Marine Le Penová. Máme to celé česky
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zavrit-hranice-vyzbrojit-Francii-zavirat-mesity-Vystoupila-Marine-Le-Penova-Mame-to-cele-cesky-408251

  OdpovědětVymazat

 6. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vojensky-analytik-Koller-Politici-a-analytici-pri-svem-zvaneni-v-CT-i-jinde-vubec-nepochopili-ze-v-Parizi-neprobehl-standardni-teroristicky-utok-408108

  OdpovědětVymazat
 7. Proč je to šokující? Sbevražedné atentáty páchají všude jen velmi mladí a mladiství chudí lidé, kteří jsou k tomu najímáni za prachy. Stejně jako tisíce chudých mladých lidí prodávají své tělesné orgány zpustošeným starým bohatým prasákům, a děvčata pronajímají své dělohy, aby zbohatlické mrchy mohli mít dítě.Je to o obrovské chudobě, ve které jsou miliony lidí uměle udržovány, zatímco světový ekonomický potenciál rozhazuje pár zbohatlických sviňáků a kurev za úplné píčoviny. Miliony za mazanici na stěnu, nebo tašku Marilyn Monroe, kytaru Johna Lenona ( na kterou hrál jen tři roky) za dvacet milionů apod. Je to o světové zhýralosti, kterou musí miliardy lidí trpět a sami umírají hlady, ačkoliv bůh dal Zemi jako dar všem lidem. Zbohatlické chamtivé a nemocné kurvy zneužívají své pravomoci k ještě většímu a bezuzdnému rozhazování peněz. Ti si právě najímají chudé chlapce a děvčata k sebevražedným atentátům. Rodiny s více dětmi si tak jednou dětskou obětí pomohou k lepšímu bydlení a životu. Marie Antoinetta musela pykat z svou rozmařilost - lid Francie umíral na ulicích hlady, a ona si nechala do Versailles navést hromady soli aby mohla sáňkovat jako sáňkovala coby děcko v rodném Rakousku. To lidi nasralo a její hlava skončila pod guillotinou, stejně jako hlavy krále a dalších hnusných, zhýralých a rozmařilých šlechticů. Přežranému Otesánkovi rozkopla stará babka pupek motyčkou.Zhýralých sviňáků už je zase ve světě spousta - musíme jim taky rozkopat motykama přežrané pupky, jinak to nepůjde. Abychom se zachránili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skvělé...3 x skvělé....!!!!

   Vymazat
  2. S tou Marii Antoinettou bych to nesrovnávala. Nicméně k revoluci ve Francii nedošlo proto, že někdo sáňkoval, ale proto, že všichni "rádci" krále nechtěli platit daně, které král chtěl zavést, protože viděl, že to jde do kopru. Daně platili normální lidi, většinou chudáci. Tak to bylo a bohužel je i dnes. Příčin bylo víc, ale tupé opakování ... když nemají chleba, ať jedí koláče ... historicky vůbec neodpovídá

   Vymazat
 8. Jak vzdálená je asi budoucnost, kdy masová propaganda oddělí mírumilovné muslimy, kteří ctí hodnoty stejné s hodnotami křesťanskými, od pařížských teroristů, z nichž vyrobí spojence Ruska? Aby následně všichni svobodní demokraté vstoupili do přátelského, multikulturního spojení s mírumilovnými muslimy, ruku v ruce proti společnému nepříteli Rusku. Chce to jen čas, hodně času a trpělivosti, plus značné úsilí ve vymývání mozků moderních, mladých nastupujících generací.

  OdpovědětVymazat
 9. Jestliže už zní mediální blábol v tom smyslu, že v Paříži vraždil IS jako jakousi odvetu a tak - blaf blaf, nevyrobí z nich spojence Ruska. Když už pustili do étheru tyto blafy o IS, mají smůlu. Musí vyprojektovat jiné útoky v jiném městě, a o tom začít žvanit něco jiného a já nepochybuji že se tak stane. "Terorista" je cosi jako bílá paní nebo bezhlavý rytíř - je to pan nikdo. Protože každý je způsobilý dopustit se zvěrstva ve světě, kde jsou účelově zbídačováni lidé, aby pak byli z neustálého hladu a strachu snadno manipulovatelní a zneužitelní ke všemu. I o sobě mám v tom směru pochybnosti.Patřím sice k inteligentním a myslícím lidem, ale kdyby mně nějaký lotr systematicky zbídačoval, já bych se nemohl z bídy vyhrabat, doma mi trpěly děti hladem, a pak by mi nabídl nový domov, pár set tisíc, studia pro děti a veškeré zabezpečení do jejich dospělosti, když se obětuji a zabiji pár desítek lidí na nějaké diskotéce - neznámých - jak bych se zachoval?Navíc by mne přesvědčil, že děti toho lotra, který mne zbídačil, a zavinil strádání mých dětí, a že i děti dalších podobných lotrů, kteří se rochní v milionech, požírají kaviár a zadky si vozí v jaguáru, a lidi zbídačují, chodí právě na tu diskotéku a mám příležitost se jim pomstít -jak bych se zachoval? A právě tak manipulují s chudými lidmi tyto bestie, k tomu si vydržují prolhaná media a úchylné novináře. Dnes už nic není pravda, co se kde napíše.Nic. Vůbec nic. Všechno je účelově fabulované, zprzněné. Manipulační.Kdekomu se říká xenofob, rasista, terorista - jak je třeba. V podstatě nikdo terorista není - jsou jen žoldáci, najatí zabijáci. I dříve, v dávných dobách naháněli verbíři na zabijácká jatka jen chudé chlapce - nikdy ne pracháče. A ti chudí za peníze byli schopni opustit své rodiny a na jatka jít. Je to pořád -pořád -a pořád - stejné. Pořád zde půjde o tyto nevyváženosti - strašně bohatí proti strašně chudým. A kdo nechce rovnost mezi občany? Kdo nechce, aby se všem lidem dařilo dobře a všichni byli v pohodě a spokojeni? Komu by to strašně vadilo? Vždyť to vidíte a slyšíte -kdo si pořád vyplachuje držku slovy "rovnostářství" - a proč ne? Proč do prdele ne? Vadilo by to vám? Bez chudých lidí nemohou některé kreatury žít - jako bez dobytka ne. Bez krav, ovcí, králíků apod. Nějaké to ustájení a trochu toho žrádla obětují, ze zvířete vytěží všechno co můžou, a ještě nakonec ho sežerou.A pokud jde o nastupující generaci, už jsem slyšel vícekráte, že "zrovna my máme držet hubu, to my jsme zvonili a vyzvonili jsme tady ten švajneraj" -ale ve skutečnosti mladí na všechno prdí. Denně je vidíte dřepět večer v různých knajpách. V našem městě kultury 2015 je spousta knajp. A všechny jsou večer plné mládeže. Staří trubci, kteří pracují od slunka do slunka, tam dřepět nemůžou, protože by na to neměli money, zato mládež dělá hovno, vydřepává po knajpách - kde ti na to berou, je mi záhadou. A jinak jsou nepříčetní, nemají totiž svoje mozky umístěné v hlavě, ale v takové té destičce, se kterou si neustále hrajou, pořád posouvají prstíčky po display, v uších sluchátka, jde takový blbec proti vám a klidně vás zašlápne, protože nevidí. Jsou mimo. Asi ani nevědí co je to Rusko, Putin, Kreml - všechno mají na háku. Liší se od sebe jen tetováním. To by byli skutečně hrdinové ochránci proti nebezpečí - tak to vidím v duchu v živých barvách. Ti mozečky v hlavičkách nemají, a z té destičky na dlani jim moudrost nikdo nevymyje. O ty nemám strach.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plně s Tebou souhlasím.

   Vymazat
  2. Taky pravdivá analýza.

   Vymazat
  3. Přesně jste popsal v jakém stavu se nachází naše mladá generace , která by se jednou měla o nás postarat . Bohužel máme na tom vinu všichni , kteří jsme 25 let mlčeli a nechali konat zhovadilé politiky to co oni sami chtěli . Začalo to hadrovou revolucí , pak se odkudsi vynořil jakýsi Klaus se svými pochopy a bylo vymalováno . Pardon vlastně ještě ne , protože potom jsme ho ještě 2 x zvolili prezidentem toho absurdistánu .

   Vymazat
 10. Je potřeba sejmout českou vládu, než napáchá daleko větší zlo. Jsem v současné době v zahraniní, ale 17.11. 2015 bych normálně určitě šel do demonstrace a řval bych "Sobotka demisi". To jediné pomůže, demonstrovat

  OdpovědětVymazat
 11. K 0:43 – Ten příspěvek je plný zloby. (Oprávněné). Pokusím se polemizovat případně doplnit vlastními domněnkami. Souvisle i nesouvisle s obsahem. Domnívám se, že ty prvotní blafy o terorismu v Paříži, vypouštěné jakože odveta za bombardování jeho pozic v Sýrii, byly jakýmsi ukvapeným výstřelem do tmy, pokusem o podsunutí lidem - „tak vidíte, co zase ti Rusové zavinili“. Turecko, člen NATO válčí proti Kurdům, kteří urputně bojují proti IS označovanému (zřejmě oprávněně) za našeho společného nepřítele. Proto schizofrenně pomáháme Kurdům i spojencům z NATO. Ano, žijeme ve světovém blázinci. Jak z toho vybruslit? Je to velice složitá, patologická situace i pro esa globální politiky. Jejich snaha vyhovět světovým vládcům, šéfům dvou procent světové populace vlastnící 80 procent světového majetku, zásluhou této absurdní patologické nesouměřitelnosti, přináší zákonitě chaos a zmar. Na jedné straně jsou lidé bez přístřeší, lidé umírající hladem. Na straně druhé jdou dvě procenta lidí vlastnící 80% majetku světa, nesmírně toužící zmocnit se zbývajících dvaceti procent. V čem je problém? Problém je především a zejména v Rusku, možná částečně (později) i v Číně. Jak z toho ven? Světovládci se zřejmě vydali cestou pokus – omyl – nový pokus. A tak se stalo, že vznikl s podporou světovládců Islámský stát bez hranic. Samozvaný stát s krutými praktikami, se skrz naskrz naprosto dokonalým náboženstvím. Se záměrem ovládnout svět. Světovládci stvořili sobě konkurenta, který byl označen za světového nepřítele, kterého je nutné se zbavit. Takže nyní existují dva světoví nepřátelé. IS bažící po ovládnutí světa a Rusko, jehož majetku je potřebné se zmocnit, aby světový majetek byl zkonsolidován nikoli pouze z 80 % ale stoprocentně. Kardinálním problémem pro esa globální politiky tedy je, vytvořit ze dvou světových nepřátel, pouze jednoho světového nepřítele. V první fázi je nezbytné oslabit a zdevastovat nynějšího spojence EU. Zajistit pod různými záminkami s provokacemi, se sabotážemi, s iniciováním nepokojů a vzájemné nenávisti - občanské války ve vytipovaných oblastech. Se vznikem války mezi zmíněnými dvěma světovými nepřáteli, podporovat a spolupracovat tu s jedním, tu s druhým světovým nepřítelem. Po zničení jednoho, vrhnout všechny síly spojenců, proti druhému. A tohle všechno skloubit, do jedné, vše objímající propagandy, to vyžaduje skutečně mistrné vymývání mozků a dobrý materiál k tomu. Máme na výběr mezi dvěma nepřáteli – Rusko, které nás ničím neohrožuje, které vyzývá ke vzájemně výhodné spolupráci rovnocenných partnerů, nebo USA, vyhrožující kroucením rukou, stojící u vzniku IS, USA které iniciovaly imigrační tsunami, prostředek k devastaci EU.
  Být nepřítelem USA je nebezpečné, být přítelem je smrtící.
  L.P.

  OdpovědětVymazat
 12. IS teroristé v Paříži zabili 130 lidí a zranili dalšící 350 a je to bráno jako strašná katastrofa. Je, ale co tak USA teroristi, kteří už 60 let vraždí po celém světě po statisících a milionech pod falešnými záminkami a my, jako ČR jsme je mnohdy podporovali. Žádný z politiků (a to nejen našich) otevteně neřekne, kdo je původcem všeho zla. Zrušit NATO a milé USáky vykopnout z Evropy.

  OdpovědětVymazat
 13. http://svobodnenoviny.eu/mirumilovni-muslimove-pry-po-svete-oslavuji-vitezstvi-islamu-v-parizi-a-videa-se-mazou/
  Ve světle slov o ochraně evropských hodnot, kdy televizní vysílání je zahlceno teatrálním zármutkem a děsivým nenadálým otřesem z "neočekávatelné" atentátní pařížské série, která nás nesmí zastrašit, ani odradit od humanitárního přístupu ke zbědovaným imigrantům je žádoucí shlédnout cituplnou reakci na vykonané vraždění. Zvláštní projevy jásavého "smutku" soucitných imigrantů příliš jakémukoli odsouzení atentátů nenasvědčuje. Vypadá, že je tomu naopak. Co včil? Cenzura nestačila včas smazat.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.