Reklama

neděle 29. listopadu 2015

Turecko zatklo generály, kteří zabránili dodávkám zbraní do Sýrie

29.11.   Zvědavec
V Turecku byli zatčeni dva generálové a plukovník, protože zabránili několika tureckým nákladním automobilům naloženým zbraněmi, aby překročily hranice do Sýrie.
Generálmajor Ibrahim Aydin, brigádní generál Hamza Celepoglu a plukovník Burhanettin Cihangiroglu byli obviněni ze špionáže a vyzrazení státního tajemství.Vláda tvrdí, že zbraně byly určeny syrským Turkům, aby se mohli bránit proti Assadovi a IS. Turecká opozice má naopak podezření, že zbraně měly být dodány teroristům.

12 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 2. Chudáci obyčejní Turci. Až dojde na dělení Turecka tak budou vyhnáni ze současného území, které obývají. Myslím, že Řekové, Arméni,Bulhaři a další jim nic nedarují a budou s nimi jednat tak, jak Turci v minulosti jednali s nimi. Pak můžou požádat Obamu, aby je jako migranty a uprchlíky před násilím přijal do USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NATO je ochrání. Jsou to zmetci,ale jsou to naši zmetci

   Vymazat
 3. Sobotka je už odletěl osvobodit, vzal sebou výkupné 700 mil. Kč. Když to nebude stačit, bude přihazovat. Vše je na dobré cestě. Erdogan = záchrana Evropy.

  OdpovědětVymazat
 4. No Erdogan zatýká důstojníky i generály a to nevím.......v Turecku je armáda zvyklá vládnout,když tam někdo dělá moc bordel.

  OdpovědětVymazat
 5. SYRSKÁ ARMÁDA BYLA OSTŘELOVÁNA Z TURECKÉHO ÚZEMÍ
  http://teplickykuryr.info/news.php?item.11348.3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K vyvolání války nestačila provokace se sestřelením SU-24, tak to zkoušejí na zemi. To je opravdu problém, protože jim Sýrie nemůže odpovědět. Bylo by to napadení členského státu NATO. Jediným řešením by bylo přidat k syrské armádě alespoň pár Frantíků, nejlépe vojáků cizinecké legie. Pak by si to Turci asi museli odpustit.

   Vymazat
 6. Turkům je ukradený rozpad Turecka a oddělení Kurdistánu. K čemu by jim asi byly ty neúrodné kopce pomalu jako v Afghanistánu se vzpurným obyvatelstvem. Turecko si za podpory NATO chce ukousnout úrodnou Sýrii i s jejím nerostným bohatstvím, zejména s ropou. Evropská elita (včetně Kudrnáče) jim pomůže ze všech sil.

  OdpovědětVymazat
 7. Od dob táty turka Atatûrka až do nedávného nástupu islamistů, bylo Turecko vcelku normální sekulární zemí. Nad dodržováním světské zákonnosti tam bděla armáda, která byla islamisty cíleně odstavena. Je to taková jejich genetická tradice. Tak bych to viděl, že se tam schyluje k vojenskému puči. Jen aby vyhráli ti správní.

  OdpovědětVymazat
 8. Tak ten hajzl Sobotka opravdu do Turecka odjel se klanět diktátoru Erdoganovi, to je spratek, toho pověsit je málo, dělá ostudu celému národu, o Bakalovi, jak okradl horníky o byty, že to bylo prý manažerské selháním, u Sobotky je to selhání charakteru. Toto vládu postavit hned před tribunál ze zrady národních zájmů.

  OdpovědětVymazat
 9. víme kde tito zmrdi bydlí tak tam je potřeba začít zmáčknout jejich rodiny a donutit je k odstoupení oni s námi jednají stejně protože za pár zelených bezcenných dolarů nás prodali !!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Turci podporují IS je to ostuda všech členských států NATO nejlepší bude vstoupit do nového Evropského vojenského paktu společně z Ruskem Evropská U a NATO nejsou schopni nic řešit jen tam poslanci EU dřepí za pěkné peníze a nic nedělají.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.