Reklama

neděle 29. listopadu 2015

Ukrajina stále hrubě porušuje minské dohody


29.11.2015  Russkaja Vesna

Porušení režimu zastavení palby ze strany ukrajinské armády. Noční palba z pozic ukrajinské armády v obci Pesci směrem na pozice domobrany Doněcké lidové republiky v oblasti doněckého letiště. Noc z 26.11. na 27.11.2015 (VIDEO)25 komentářů :

 1. Sobotka nezklamal a podpořil v dopise spolu s devíti dalšími státy návrh na zrušení výstavby North Stream II. Tentokrát se přidal k Ficovi, který jinak přijde o tranzit přes Ukrajinu. Chlapci ale zapomněli na fakt, že dodávky plynu na Ukrajinu Gazprom zastavil, protože nejsou dolary. Fico má ale dodávat ruský plyn (dopravený na Slovensko přes Německo, Česko a Polsko) na Ukrajinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sobotka už by měl kontaktovat Topolánka ať mu poradí co a jak má dělat až v zimě pojede prosit Rusy o plyn .

   Smazat
  2. Anonymní 13:28
   Trochu jsem pozadu,tak mě něco uniklo.Ona se projednávala výstavba druhé větve plynu Severním mořem?Už někde bylo napsáno,že je to jisté,podepsané k výstavbě dojde.O takovém dodávání plynu na Ukrajinu,už bylo realizováno,myslím ke konci loňské zimy.Tak to bude asi o hodně levnější,když absolvuje takovou trasu.
   zemedelec.

   Smazat
  3. Podepsaná je předběžná dohoda - Memorandum of Understanding v červnu 2015. Nic víc.

   Smazat
  4. Pane Leo K.
   Děkuji a jsem rád,když na Vás narazím.Snad se i setkáme na kose.Zastavit Němcům výstavbu té druhé větve,tak snad by Merkel nesli nohama napřed.
   zemedelec.

   Smazat
  5. Pro: zemědělec
   Dobrý den :-), myslím, že půjde něco více dělat az obnovime státní suverenitu. .Jachym

   Smazat
  6. Zarazit Nord Stream 2 se myslím nepodaří, je to až příliš velký balík za tranzit plynu přes Německo pro zbytek Evropy - Němci svoje daňové poplatníky nezklamou. Jen my "východňáry" zase utřeme nos. A tranzit plynu včetně plynu samotného, který jen "poteče" obráceně zaplatíme také Ukrajině všichni.

   Smazat
 2. Ukrajina "ce" Evropa. Sama Evropa ve vztahu k Rusku dohody neplní, Ukrajina ji následuje, protože "UA = Evropa".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono by bylo potřeba rozmístit na oněch hranicích na obou stranách pár hlavounů. Pak by se ukázalo....

   Smazat
 3. Slovo "PESCI" znamená v italském jazyce slovo "ryba" v mn.čísle,čili "ryby".....Autor měl na mysli tou poznámkou o nedodržování Minských dohod nejspíš ostřelování obce na okraji Doněcka s názvem "Peski/Pjeski",čili v češtině nejspíš asi "Písky"....už se nedivým,že spousta blbů potřebuje už i překladatele ze slovenštiny....

  OdpovědětSmazat
 4. Ostravsko-Karvinský region se brání proti sjednoceným vojskům Bakaly, Babiše a Kellnera.

  O.D.

  OdpovědětSmazat
 5. Múžeme zde protestovat, třeba i ostře nesouhlasit, můžeme psát ..., ale to je tak vše. co můžeme proti těm hanebnostem prováděným kyjevskou vládní sebrankou udělat..
  A očekávat od kteréhokoliv z našich vládních slova protestu by asi byla absurdita ještě větší než ta, kterou předvádějí ti porošenci na východě své země.
  Vždyť ti naši vládní, ač to všechno jistě vědí, jsou snad i vděčni za to, že od nich nikdo žádný protest ani nepožaduje, ani neočekává. Nejsou přece těmi účastníky Minských dohod, a jsou pěkně zarovnáni v zástupu ostatních (US a EU loutek). A mají ten pokoj. Třeba na psaní žádostí o zastavení projekce a stavby plynovodu Nord Stream II.. A lidská práva těch z východu? Nejsou na pořadu dne. Ani zítra nebudou ...
  Ostatně, podle mínění loutkovodičů jsou ti kyjevští přece naši! (třeba i zkurvy_syni).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někteří lidé by pro padesátník podřízli babičku.

   O.D.

   Smazat
  2. Leda tak sběratel starých mincí.

   Smazat
 6. Nikdy nevěř fašistům a teroristům. Permanentní válka, agresivita a podvod jsou nezbytnou živnou půdou pro ně. Taky historicky měli a mají k sobě velice blízko.

  OdpovědětSmazat
 7. Nejtěžší na psychiatrii je nalézt diagnostickou metodu.

  O.D.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty to musíš moc dobře vědět po tolika letech v PL. A pořád ji na tebe ještě nenašli?

   Smazat
 8. Kdo trošku sleduje, tak ví, že Ukrajina narušuje příměří neustále a proto nedojde k předání hranic s Ruskem a tedy nedojde ani k naplnění Minských dohod. Proces obnovení Ukrajinské státnosti bude ještě trvat hodně dlouho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano dlouho, Ukrajina bude postupně obnovena ve svých původních hranicích roku 1654. Budou jí odebrána teritoria darovaná ruskými cary, Leninem, Stalinem a Chruščovem. Škoda, že už není Československo, dostali bychom zpátky v restituci Stalinův dar Ukrajině, zakarpatskou Ukrajinu. Poláci jsou chytřejší, ti už si restituci Lvova sychrují.

   Smazat
  2. No jo, ale to je vize, která nejspíše nenastane, protože by Ukrajina přišla i o Kyjev a zůstalo by z ní území, ne o mnoho větší než je ČR :). A to myslím bude spíše světová válka. To není v zájmu ani Ruska a ani Západu.

   Smazat
  3. A potom tam bude Štětináč premiérem .

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.