Reklama

sobota 21. listopadu 2015

Útok na prezidenta Zemana: Kavárna kooptovala socialisty jako užitečné idioty. Bombardování Hradu podle not Bruselu a Londýna. Čí premiér je Sobotka? Máme holé ruce – a volební hlasy

Petr Hájek
21.11.2015  Protiproud
 Komentář k  důvodům rozsáhlé mediální „teroristické“ operace proti prezidentu republiky, za to, že v klíčovém okamžiku našich dějin zůstal s většinou národa. Miloše Zemana obkličují rozlícené politické a mediální falangy jeho „elitních“ nepřátel. Poté, co prezident přišel 17. listopadu na Albertov a pronesl zde „několik vět“ k tisícihlavému zástupu svých podporovatelů, „kavárna“ – s organizačním centrem na Kavčích horách (ČT) – chvíli nevěřícně lapala po dechu. Také pro to, že její vlastní akce plánované na tento den katastrofálně selhaly, takže loňská „americká“ vajíčka vystřídalo spontánní volání „Ať žije Zeman!“.
Vzápětí vyvolala několik (mediálních) petard a potyček. Tyto se ale rychle změnily v generální útok na prezidenta. Vypadá (mediálně) hrozivě, ale jeho podstata je chatrná. Stejně jako vloni, kdy „rudé gardy“, organizované především z US ambasády, ventilovaly autenticky svou frustraci z toho, že na Hradě nespí rakouské kníže Karel, ale mluví český plebejec Miloš – a pak se bezradně rozešly na ubikace.

Bohuslav Sobotka se svou stranou vykročil ke knížeti, Kalouskovi – a vlastně celé Páté koloně, která má podle instrukcí z Berlína a Bruselu také k nám přivést migrantskou apokalypsu a rozvrátit zemi a národ.

Aktuální nálety „politických a mediálních perutí“ a kobercové bombardování Hradu však umožnil teprve výstřel z Aurory - tentokrát umístěné v pracovně premiéra Sobotky. Tento podpůrný signál k útoku kavárna zjevně nečekala, ale přišel jí jako na zavolanou, a proto se jej vděčně zachytila. A teď už pálí sama. A to stojí za pozornost, protože jde o signál čehosi hlubšího.

Sobotka opět v Bakalově náruči

Nejprve připomeňme, že Česká televize má svou „tiskovou nohu“ v impériu miliardáře Bakaly. Hospodářské noviny (HN), časopis Respekt a spol. stojí vždy na počátku politické agendy, která se pak rozválcovává ve zbytku mainstreamu, hlavní úderné pěsti toho, pro co se vžilo označení „pražská kavárna“.

Bylo to tak odjakživa. Zdeněk Bakala byl hlavní „peněženkou“ Václava Havla – ostatně jen kvůli němu koupil od knížete Karla skomírající Respekt. Redaktoři tohoto plátku (prodává se v podstatě jen v Praze) a jejich kolegové z HN mají v ČT své „odvelené pracoviště“. Jsou chvíle, kdy například takové havlovsky ráčkující Šídlo (Jindřich z HN) a jeho redakční kolegové v podstatě neslezou z „veřejnoprávní“ obrazovky (tuhle se tam už Šídlo vyjadřovalo i ke sportovním aktualitám).

Základnou (arabsky al-Kajda), na níž stojí podpora premiéra Sobotky, je však něco jiného (nezapomeňme, že ho po „Lánském puči“ dostala ČT a Bakalovo impérium do Strakovky): Bohuslav Sobotka je se Zdeňkem Bakalou spojen pupeční sňůrou, která se jmenuje OKD. To mu někdejší ministr financí, dnes premiér, daroval za hubičku i s hornickými byty. Dnes se odhaduje, že jen v první fázi tím připravili stát o nějakých sedm miliard korun (a horníky fakticky o střechy nad hlavou).

V jakých kapsách ty peníze skončily, je nyní předmětem vyšetřování. Sobotka se proto musel od Bakaly formálně „odtáhnout“ a nechat to na svém „Dalíkovi“ panu Pokorném. Zato Miloš Zeman do Bakaly neurvale tluče jako kladivem. A tak nastala chvíle, kdy všechny ohledy šly stranou a oba kumpáni z mokré čtvrti skandální privatizace si opět padli do náručí. Sobotka k tomu však musel udělat jeden rozhodující krok: Zaútočit na Zemana, jako dosud nikdy. Proč se tak stalo?

Zbabělcovo příliš pozdní odpoledne

Normálně by se k ničemu takovému nerozhoupal. Jenže prezident na Albertově znamenal pro socialisty šok. Dokonce i tradiční Zemanovo křídlo v ČSSD zalapalo po dechu. Nikoli pro to, CO TAM ŘEKL, ale ŽE TAM BYL. I když shromáždění neorganizovali ani Konvičkovci (Blok proti islámu), ani Velebovci (Strana práv občanů), ani Černochovci (Úsvit, ukradený Tomio Okamurovi), byli zde vedle prezidenta hlavními řečníky. A jednoznačná podpora, kterou Miloši Zemanovi vyjadřovali v přímém přenosu ČT, znamenala pro absolutní většinu veřejnosti, která s prezidentem v jeho obavách z islámu a migrantů souzní (a vice versa), poměrně jasný politický signál: Tohle jsou ti, kterým důvěřuji.

Blíží se krajské volby a není pochyb, že migrantská apokalypsa bude jejich významným tématem – přestože ji nemohou příliš ovlivnit. Je ale pravděpodobné, že lidé ve své většině nebudou ochotni volit „vítače“. A ČSSD se proto zatím snažila mít alespoň dvě tváře, dva názory: Jednak tu, kterou mystifikačně předvádí ministr vnitra Chovanec (bububu, migranti), jednak tu kterou má autenticky ministr Dienstbier (vítejte, soudruzi běženci!). Sobotka pak navíc vyvažoval svým typickým ano-ne tábor Zemanových příznivců a odpůrců uvnitř strany.

Jenže i Zemanovce Albertov vyděsil. I jim jde přece o posty v regionech. Typicky to předvedl Jaroslav Foldyna: „Chodím tradičně na akce na podporu prezidenta, ale tentokrát jsem potkal zfanatizované lidi, které jsem tam doposud nikdy neviděl,“ dal se slyšet v médiích. Jasně. Ti lidé příliš jako tradiční voliči socialistů opravdu nevypadali. Mladá a mladší generace. Podpora pro ČSSD nikde. Spíš naopak. Obě křídla socialistů se proto ve strachu spojila.

A to rozhodlo. Teprve to byl signál pro notorického zbabělce Sobotkova typu, že se může odhodlat vystřelit proti Hradu. Jenže ani on nejspíš nedocenil, co tím v médiích rozpoutá. A je tak jen otázka, jak brzy bude své „odvahy“ litovat.Užitečný idiot


Kavárna totiž ve skutečnosti Sobotku nemusí. Je jí trochu eklhaft, jako skoro každému. Použije ho jen jako užitečného idiota, beranidlo proti hradní tvrzi, která se tak ale současně stává posledním pevným bodem veřejnosti, na kterou už vítačské manipulace mainstreamu nezabírají, protože ví, že jí jde o krk. Poměrně přesně tento rozpor vyjádřil – kde jinde než v Bakalových HN – Petr Honzejk:

„Takhle jsme Bohuslava Sobotku ještě neviděli. (...) Najednou místo ustaraného technologa politického provozu sledujeme skutečného premiéra, vědomého si, že existují hodnoty vyšší než aktuální žebříčky popularity.“
O něco dál pak pokračuje vysvětlením, o co tu skutečně jde. Nikoli o migranty, islám či xenofobii, ze které Sobotka prezidenta politicky korektně obvinil, ale: ... 
„Pro Sobotku je však střet s hnědnoucím prezidentem nesmírně rizikový. Bez části dosavadních Zemanových voličů nemůže ČSSD vyhrát volby.“
A pak přichází výkladové finále pražské kavárny:
„Úder od Sobotky si (Miloš Zeman) nedá líbit a souboj si patřičně vychutná - mimo jiné i proto, že bude moct dát znovu průchod starému nepřátelství vyvolanému „zradou" Sobotky a jeho lidí při prezidentské volbě 2003. Souboj bude klíčový pro budoucnost Česka. Netvrdíme, že Sobotka v něm reprezentuje pravdu. Ale Zeman reprezentuje nenávist určitě. Proto je v tuto chvíli třeba stát za premiérem.“

Krása nechtěného

Občas se to stane, že krásou nechtěného o sobě někdo prozradí víc, než chtěl. Petr Honzejk tím objasnil, že Sobotka, Foldyna a spol. se tímto svým krokem stali zajatci a rukojmí „kavárny“. Ta jim dává jasně najevo, že je pouze použije ve svém boji se Zemanem – a pak vyplivne. Jestli to nevědí už v této chvíli, dozvědí se to brzy. Pro „vítačskou“ havlistickou „pravdo-lásku“ Zeman samozřejmě reprezentuje „nenávist“. Projevuje se totiž jako český občan, což euro-světo-občany uvádí do stavu nepříčetnosti.

Bohuslav Sobotka tak se svou stranou vykročil ke knížeti, Kalouskovi – a vlastně celé Páté koloně, která má podle instrukcí z Berlína a Bruselu také k nám přivést migrantskou apokalypsu a rozvrátit zemi a národ. S tím opravdu volby vyhrát nemůže. Narozdíl od Bakalovců či Babišovců totiž nemá v rukou ani média – a ta se předvolebně budou věnovat především „svým“: ANO a TOP 09.

Půjde o existenci

V jednom má ale pan Honzejk (v zastoupení celé kavárny) krásou nechtěného rovněž „recht“: Souboj této promigrantské nové koalice proti prezidentu Zemanovi bude pro budoucnost naší země klíčový.

Proti většině veřejnosti a jejímu prezidentovi tak od této chvíle stojí uzounká skupina „elit“, politiků volených i nevolených, ale s obrovskou mocí. Jde jim nejen o jejich luxusní existence z našich peněz. Jsou součástí široce založeného experimentu, který nás má připravit o vlast, identitu a budoucnost našich rodin. Máme proti nim k dispozici málo zbraní. Ta volební je jednou z posledních.

Podle posledního průzkumu (i tak jistě „cinknutého“) agentury SANEP hodnotí prezidenta Zemana kladně 67 procent z 1102 dotázaných. Jeho postoj k uprchlické a migrační krizi oceňuje 72%, hájení ekonomických a národních zájmu° 68%, přístup k Číně 62% a jeho zahraniční politiku schvaluje téměř 60% respondentů. Příznačně tuto informaci z celého mainstreamu zaznamenala pouze televize Nova.
Jako drobnůstku v samém závěru svých Televizních novin.

81 komentářů :

 1. Moje svědomí je čisté, já jsem ČSSD nevolil, já nemohu za to, že ve vládě je Zadolárek a Dienstbier. Tupost voličů ČSSD nezná hranice. Nabízí se otázka, proč by debilové měli mít vlastní stát!? Podobná otázka byla ve filmu Černí baroni, ale tam to bylo v souvislosti s prasaty a jejich zástavou a zde nenacházím větší rozdíl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ŠPATNÉMU VÝVOJI V ČR MĚLY BRÁNIT POLIT.STRANY

   To se však nestalo a nestane.Odhlasovaly si totiž pro sebe vadné zákony ;jimiž je jak si představují budeme my voliči volit donekonečna a to přesto,že hned po volbách vždy desertovaly na pozice PENÍZE JSOU AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ.Tak se stalo,že vybudovaly vědomí,že polit.třídě nestojí v cestě jejich destruktivní politice rabování státu ŽÁDNÝ robustní protivník. Vidí,že se hrnečky prý jejich kavárny,začinají vznikajícím zemětřesením občanské nenávisti,třepat.To,že se stanou pro své chlebodárce brzy přitěži a budou jimi muset odsunuti do kanálu už vidí i jejich ambasáda.

   ŠKODA,ŽE CHYBÍ NÁVOD JAK SE JICH ZBAVIT.K tomu se zdejši diskutéři ještě nedopracovali.
   NEBO ANO?Že by vždy na konci takovýchto článků MUSELY návody chybět?

   Smazat
  2. 23:15-pokud nedoplníte, koho jste volil, je Vaše Svědomí nečisté, jako po pozření vepřového.P.S., já vepřové rád.

   Smazat
  3. 23:15 říkaš, že jsi ČSSD nevolil. Dobře, ale koho chceš tady volit. ODS, TOP09, KDU-ČSL, nebo nějakou maličkou bezvýznamnou stranu? ČSSD opravdu není ideální volba, ale myslím si, že je to nejmenší zlo ze zel, které mohlo přijít. Bohužel, mají mezi sebou blbce to je problém. Potřebovali by silnou osobnost, která si dokáže dupnout a zjednat pořádek i mezi svými, ne Sobotku, který je možná "slušný", ale strašně měký a vystrašený.

   Smazat
  4. Česká republika je stále plnoprávným,svrchovaným státem,bez ohledu na tupé,bezohledné politiky,poskoky bruselských diktátorů i tvůrců chaosu,lhaní a podvodů zmutovaných svalovců ze zámoří.

   Smazat
  5. Sobotka zradil Zemana několikrát. Při první volbě prezidenta, když byli stranou CSSD zavázaní hlasovat pro Zemana, ale oni volili Klause. Kdyby bylo na něm, nikdy by neschválil přímou volbu prezidenta, kdyby věděl, že vyhraje Zeman. No a teď se projevil Sobotka jako jasný kolaborant, který stojí proti svému národu v jednom šiku s dalšími kolaboranty řízenými z velvyslanectví USA. Zeman je totiž jediný politik v ČR, který stojí za občany tohoto státu. Všem občanům je jasné, že platí, že když by si někdo vzal domů v Praze všechny pražské bezdomovce, sám se stane v krátké době bezdomovcem. A dále platí co sdělil již politolog Robejšek. Nelze připustit, aby si do Evropy přicházeli lidé z Blízkého východu a z Afriky vzít to co jim chybí. Austrálie vyřešila uprchlickou krizi během jednoho týdne. Prostě řekla : "Žádní uprchlíci". USA v kongresmani schválili zpřísňující pravidla pro uprchlíky ze Sírie. Takže opět uprchlíků jasné ne. Do Evropy proudí 50 tisíc uprchlíků denně, za letošní rok 1,5 milionu, ale naši politici říkají, že máme být nadšení a vítat je i když víme, že oni se zařadí, tak jako již ve Francii a jiných západních státech jenom mezi nepřizpůsobivé a budou brát jenom dávky. Politici tomuto názoru říkají že je fašistický a že to není pravda. Když je necháme jednat budeme jen čekat až se to stane skutečností a oni řeknou, že je to naše vina protože je diskriminujeme tak jek se to děje v případě romské populace, kterou zahraniční neziskové, nevládní a nezávislé organizace financované z USA používají proti ČR. Sobotka se svou sprostou kritikou prezidenta zařadil mezi zrádce a měl by to pocítit ve volbách a nikdy by už nikdo na jeho kolaboraci neměl zapomenout.

   Smazat
  6. Zeman to dělá správně. Neignoruje elity, ale zaprodané ELITÁŘE. A to je velkej rozdíl....

   Smazat
 2. Nejlepší jsou cvoci, kteří vykřikují:"Ať žije Havel!" :-D
  Tihle psychopati patří do blázince.
  Havel nežije. Už to havloidi pochopte:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I socík už se dávno sesypal a není. Už to vy bolševici konečně pochopte.

   Smazat
  2. Budou vám vyhrožovat exekutory a bezdomovci, Tohle Havel nemohl říci, protože by za "totality" nikdo nevěděl co to je.

   Smazat
  3. To 23:54 - teď nejde o nějaký socík. Bolševici jsou dávno na marách, socík je diluvium spravedlivého státu. Abys to pochopil, retarde: Teď jde o něco úplně jiného. Blbečkové mezi námi dnes nenosí modré košile fanatických svazáků, ale rudé karty fanatických "lumpenkavárníků". Ale omezenost a fanatizmus těch i oněch jsou úplně stejné. A teď zameč a pěkně vyskoč.

   Smazat
  4. Heh to jsem se málem smíchy potrhal :-)))) havloidé neumějí nic jiného, než ječet ať žije Havel, to je svědčí o jejich absolutní vyprázdněnosti. Jako jelita vypadají před světem :-)))) muhehe.

   Smazat
  5. 0:16

   Dej bezdomovcům práci a bydlení a 90% z nich tě pošle do prdele.
   Bojíš se exekutorů? Nepůjčuj si, plať závazky a zaručeně žádného nepotkáš. Nebo se nech zbavit svéprávnosti.

   Smazat
  6. To 1:16 - tys to určitě udělal, že. K čemu ti je s takovými názory svéprávnost?!

   Smazat
 3. Nedelejte z toho kovbojku, komunisti. Vase ozrale hradni prase se dalo v zoufalstvi k nacistum a vam nezbude, nez ho i nadale podporovat.
  To jste dopadli, vlastizradni smejdi..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:39 Polib si prd.l ty červenokaretní špíno. Vy pořád nemůžete zkousnout to, že se vám ten kníže pán Trautenberg nestal prezidentem. Jaké to bylo štěstí. Dnes by se už malé děti,museli učit z koránu.

   Smazat
  2. Všimněte si, jak ted "diskutující" ve 2:39 nemá argumenty, jen se vzteká a nadává. Moc hezký pocit uvědomit si, jak jsou proti vůli národa bezmocní. A bude pro ně hůř!

   Smazat
  3. Bylo by dobré, kdyby místo sezení u PC koukal rychle douklidit ten K-mart. Jinak přijde boss a náš 'diskutér' vyletí jak o při air show. :-o)

   Smazat
  4. Stejně tak ožralým hradním prasetem byl i Václav Havel,je to o něm dobře známo.Ožrala,kterému se nechtělo normálně pracovat,kterému později pýcha a sláva vlezla na mozek,takže i proti vlastnímu slibu dál kandidoval na presidenta a jak tvrdily uklízečky Hradu-každý roh byl po oslavách a pitkách na Hradě zblitý.Špatný herec,nesmyslný dramatik,vlezprdelka svobodných zednářů,vyzývatel bombardování Evropy v Jugoslávii,vyuzený,přechlastaný autodestruktor,který podepisoval jako president kde co a vše,co vychytralé hyeny,podvodníci a zloději položili na stůl k podepisování.

   Smazat
  5. 15:03-tohle by podepsalo hodně "venkovských" disidentů,od některých vím, kam šla podpora ze zahraničí.

   Smazat
 4. Matka od vás 68 odešla já se narodila uz ve Švýcarsku ! Vždy mi říkala Češi jsou hrdý národ ale na sebe jsou závistivý zlí a utopí souseda na vlastni lžíci !! Ve Svycarsku lide stojí při sobě rozhodují společně a chovaji se k sobě slusne!! Začít se respektovat neni nikdy pozde !! N

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobrý postřeh. Přestaňme kopat za znepřátelené strany a začněme si více považovat svého lidství a příslušnosti k národu.

   Smazat
 5. To má být vzkaz pro toho blbečka z 2:39? Tak tam to nezabere, protože kde nic není, tam ani smrt nebere. A ten má v té hlavě fakt na.ráno.

  OdpovědětSmazat
 6. Havloudi a celá kavárna, už z toho musí mít bolení hlavy. Ty zatracení češí stále nechtějí pochopit kdo tu má vládnou a kdo je tady pánem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Das ist aber die tschechische lumpereit!!!

   Smazat
 7. Máme holé ruce? aby se jednou neskandovalo: Máme hole v ruce!

  OdpovědětSmazat
 8. V roce 1989 se také zdálo, že "proti většině veřejnosti stojí obrovská moc", disponující veřejnou a státní bezpečností, armádou, lidovými milicemi, obrovským státním a stranickým aparátem, atd., a jaká byla skutečnost ? Ta "obrovská moc" se sesypala jak "domeček z karet"......... Proti vůli většiny občanů "nejede vlak" ...... L.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. A v brzké době se to bude opakovat. Všem blbečkům a zrádcům, kteří jsou dnes u moci. Půjdou :-D) Pavel P.

   Smazat
  2. 9:14 - Nepleťte se, tu obrovskou moc disponující veřejnou a státní bezpečností, armádou, bez lidových milicí, místo toho v záloze NATO s ještě více obrovským státním a aparátem, s řadou aparátů stranických, dnes drží v rukou ti, kterým na lidech absolutně nezáleží. Takže na rozdíl od r.-1989 to vše proti lidem bez skrupulí použijí a ještě si přizvou ku pomoci zmíněnou zločinnou NATO.

   Smazat
  3. 11:41 To si myslel Štěpán aspol. také .... I on, a jiní, věřili, že mají na své straně SSSR a "ouha" ..... Opak byl pravdou....
   Velmoci se dohodly, tak jako kolikrát v historii .... A jejich poskoci zůstali jako ten "kůl plotě" ! Nic není vyloučené ! L.S.

   Smazat
  4. 11:41-pane, i kdybyste měl pravdu.Kolik generací lidí v minulosti bojovalo za svou pravdu a nebyli úspěšní ve svém životě.Jste si vědom, že jejich oběti nebyly marné a že ve světě ve kterém dnes žijeme, je to jejich zásluha? A doplňte si cokoliv. Práci místo roboty,ap.Že to není ještě ono? O.K. Jakou hodnotu přidáme my?

   Smazat
  5. 10:26 a kdopak ty zrádné blbečky vystřídá, snad ne Havlovi pohrobci, ODS, TOP09, KDU-ČSL, nebo některá z bezvýznamných malých stran?????

   Smazat
  6. Pro 9:14
   a ty, kteří to spojují s rokem 89 :

   Tak s tou obrovskou mocí to vystihl pouze 11:41 , možná proto, že pamatuje více, než ostatní.

   Já spojuji tuto situaci s rokem 1969, konkrétně s 1. výročím vstupu vojsk, což asi většina vás nezažila, protože jste ještě nebyli na světě, nebo byli odkázáni na častou výměnu plenek... konstatuji.

   Ve výše uvedeném srpnu r. 1969 byla také naprostá většina občanů proti, mezitím přejmenované okupaci na dočasný pobyt.
   A státní moc - VB, Lidové milice a čs. armáda brutálně proti těmto protisocialistickým živlům zasáhla a pohřbila tak na mnoho let spontální odpor obyvatel.

   V dnešní době je situace identická :
   Už to nejsou protisocialistické živly, ale rasisté, xenofobové a další "živly" které jsou proti těm přivandrovalcům.

   A ta státní moc má k dispozici právě to, co měla tehdejší státní moc v r. 69 a nebude vůbec váhat, použít tuto proti demonstrantům, což už se vlastně občas děje....

   Tečka.
   Roland

   Smazat
  7. 15:01-máte pravdu, je to pro nás"dole" stále nenalétat, Návod nemám, jen obhajuji Pavla P.,který, jako já je asi volební Sisyfos.

   Smazat
  8. 15:19 Já 21.srpen 1968 pamatuji velmi dobře, bylo mi již 15 let. Ledasco jsem sice v tehdy ještě nechápal, ale to nemění nic na situaci. Dnešní mocipáni jsou podle mě mnohem horší než ti komunisté. Na názor většiny se nikdy nikdo neptal a ptát nebude. Dnes mají naši mocipáni k dispozici daleko větší možnosti a sílu k potlačení lidových nálad, nebo protestů, o kterých se komunistům ani nesnilo.

   Smazat
  9. V roce 1969 tu byla přítomna velká okupační armáda, o kterou se Husák s Bilakem a ostatními kolaboranty opírali. Proto mohli udělat čistky a brutálně potlačit odpor vlastenců. V roce 1989 tu okupační armáda stále byla, ale už její vedení nebylo ochotno zasahovat proti místním lidem. Komunisti se stále drželi, ale během generální stávky přišli viditelně i o podporu dělníků, na které se stále vymlouvali a za které se stále schovávali. Moc upadla na zem a sebrala ji parta ožralců okolo Havla. Náš národ neměl sílu, aby vygeneroval jiné, zodpovědné vůdce. Jediný, kdo chtěl vládnout byl Klaus, ekonomický extremista, a našel pár spřízněných teoretiků, kteří způsobili, že jsme dnes ekonomickou kolonií. Podobně jako mnohé africké státy.

   Smazat
 9. Nikde nebylo vidět záběry z Václavského náměstí17.11.PROČ?
  https://www.youtube.com/watch?v=SjFe9R8Lpwk

  OdpovědětSmazat
 10. Co může Zeman dělat jiného než bezmocně štěkat? Proto se přimknul tentokrát ke Konvičkovi. Celá ta parta na podiu, silně chráněná policí, byla chucpe.Forestek by nám měl vysvětlit, čím se Zeman zasloužil o 17.listopad, že na podiu byl obrovský nápis ať žije Zeman? Schovaný u maminky vylezl, až bylo jasno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman byl jeden z mála odvážných, kteří před 17.listopadem 1989 veřejně vystoupili. Jeho článek v T-magazínu byl velmi populární a i ten přispěl v pádu neschopného režimu Jakeše a Bilaka. Kde jsi byl ty, občane. Doma u tatínka (ještě schovaný v šourku)? Tehdy 17.listopadu demonstraci studentů pořádal Socialistický svaz mládeže, mladý to rezervoir komnistické strany, líheň jejích kádrů!!! Kdo by na takovou demonstraci tehdy dobrovolně šel? Jen studenti, kteří chtěli "mít čárku", kteří chtěli bez problémů dostudovat. Dnes vyjadřuje Zeman mínění většiny národa. Křeče a plivání jedovatých slin od odrodilé pražské lumpenkavárny je směšné. Těším se na jejich veltoče a další skřeky. Sobotkův útok na Zemana je ne ukázkou, koho v příštích volbách nevolit a nedotýkat se ho ani klackem. ČSSD stejně jako TOP9 je hnízdo zrady, parta prospěchářů, která si z politiky udělala jen byznys, jde jim o prebendy, o snadný život, na ideály kašlou, nikdy je neměli. Marek

   Smazat
  2. 10:24 Současnou účast studentů na akcích "pravdoláskařů" je stejná nebo podobné té, kterou jste popsal v případě akcí Socialistického svazu mládeže. Mnozí z nich tak plní "přání" svých profesorů, kteří jsou proti názorům většiny občanů tohoto státu. Chtějí dostudovat .... Podobně jsou na tom "obyčejní" pracovníci různých úřadů, divadel, apod.institucí. Postavit se názorově postavit proti svým představeným pro ně znamená - ztratit zaměstnání ... L.S.

   Smazat
  3. 10:48

   Jak si dovoluješ mluvit za studenty a jiné společenské skupiny a dělat z nich nesvéprávné blbce? Raději se ztrať ty starý bolševiku.

   Smazat
  4. 10:24

   Tak schválně. Uvidíme jestli získá víc hlasů v příštích volbách ČSSD nebo Zemanovci či Okamůra.
   Co se týče důvěry, tak Sobotka i Babiš ji mají dlouhodobě 60-70%. Takže?

   Smazat
  5. Nó, ani 60-70% z řad příznivců lumpenkavárny, či spíše z řad ČSSD a rodinných příslušníků přeběhnu-vších mezi příznivce lumpenkavárny,není zas až tolik. Socdemácká těšínská jablíčka jim tentokrát už nepomohou.

   Smazat
  6. 10:52 Vážený, pořádně si laskavě přečtěte, co jsem napsal ..
   Já za nikoho nemluvím, konstatuji pouze fakta. A ta se samozřejmě nemusí každému líbit, zvláště takovému, který nepoužívá svůj mozek k myšlení ..... L.S.

   Smazat
  7. 12:45

   Já ti dám fakta, ty mozku!. Jen si vymýšlíš si kraviny kterými se snažíš dehonestovat ostatní. A to jen proto, že nejsi schopen skousnout, že lidé mají jiný názor než ty a nebojí se ho vyjádřit.
   Takové jako ty znám. Kdyby jsi měl jen trochu moci, tak by jsi s těmi "hloupými bojácnými študáky a zaměstnanci" udělal krátký proces.
   Před takovými jako ty se musí mít svobodná společnost na pozoru.

   Smazat
  8. 11.00
   Není to tak dávno, co Švédka Mona Sahlinová musela kdysi odejít z politického života za to, že koupila plenky pampers pro svou dceru ze služební platební karty. Zajímavě to kontrastuje s tím, že lidé jako Merkelova nebo Holland , kteří neposlechli varování ani tajných služeb ani vlád muslimských zemí o tom, že mezi běženci jsou teroristé, a vyzývali k dalším migračním vlnám, teď nemusí nést absolutně žádnou zodpovědnost za to, že do Evropy přivolali tisícovky(jen skromný procentualně vyvozený odhad) radikálních džihádistů. Myslíte, že ani u nás nikdo nebude Sobotku volat k zodpovědnosti?

   Smazat
  9. 10:48 řekni mi co se změnilo proti tomu co zde bylo za komunistů??? Vůbec nic, akorat lidi mají v současné době vetší strach a nechuť se jakkoliv angažovat.

   Smazat
  10. 10:52 studenti jsou jako stádo, které se nechá velice snadno zmanipulovat a snadno a bez velkého rozvažování se pro cokoliv co jim je nadneseno nadchnou i když se později zjistí, že je to blbost. Zrovna tak to bylo i v roce 1989. Jestli tu dobu pamatuješ tak to musíš vědět.

   Smazat
  11. 13:17 ".....a nebojí se ho vyjádřit. " Opravdu "zajímavé"..... Ještě jsem neslyšel, že by člověk, který "pluje s dobou" se bál se vyjádřit - když dříve chodil na 1.máje a brigády a byl členem ROH a SČSP,"nadšeně tleskal straně a vládě",atd., nyní se zúčasní průvodů červenokaretníků, třídí odpad a je členem nebo příznivcem neziskové organizace, nadšeně tleská vládnoucím stranám a vládě,atd. - žije v "pohodě", nikdo se o něho "nezajímá" , věří, "že to nějak dopadne" ....
   Pokud ale používal a používá k myšlení svůj mozek měl a má a bude mít "těžký život". "Vrchnost" nikdy neměla ráda lidi, kteří se nebáli vyjádřit svůj názor...... L.S.

   Smazat
 11. Kavárna si vyskakuje, protože jí Listopad dal reálnou moc, až se znárodní všechny celospolečensky významné podniky, tak jim sklapne a představitelé státu budou mít zpět autoritu, jakou v Demokracii zaslouží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mladej kluk a místo aby jsi si našel slušnou práci tak vysedáváš nonstop u PC a skřehotáš bolševické hlouposti.

   Smazat
  2. V dobré vůli vás připravuju na to co musí nezbytně přijít. Přečtěte si něco o Sheldonově historické nutnosti... uvidíte, že se bude znovu znárodňovat. Pravda, chvilku to ještě potrvá, než lidem v plné míře dojde, jak je po Listopadu obelhali.

   Smazat
  3. To jako Ondřeji myslíš, že by mohlo dojít na ona slova parazita Marka Bendy "co bylo ukradeno musí být vráceno"?
   L.P.

   Smazat
  4. Ano, ovšem asi v trochu jiném smyslu, než je ten byl schopen vyslovit.

   Smazat
  5. To je samozřejmé.

   Smazat
  6. Pánové kdyby komunisti uvolnili náboženskou otázku, dovolili lidem cestovat kamkoliv do zahraničí a dovolili podnikání cca do 100 zamstnanců, tak vám garantuji, že tam seděli dodnes a všichni by jsme byli spokojení. No rozhodně spokjenější než dnes.

   Smazat
  7. 15:17-ano pane ale protože to vedli lidé, kteří byli"jen" u komunistů, dopadlo to tak jak to vypadá dnes.

   Smazat
 12. Od bývalého tiskového mluvčího Petra .Hájka otce zakladatele českého mafiánského kapitalismu Václava Klause moralizování kolem pochybností kupónové privatizace opravdu sedí.
  Autor PH pro svoje konspirační teorie nepředkládá žádné
  věrohodné důkazy.
  Za marasmus v ČR nesou mimo jiné i svůj díl viny politici jako Václav Klaus a Miloš Zeman,Opoziční smlouva mezi ODS a ČSSD zapomenuta u veřejnosti není tak jak by si autor PH rád přál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak či onak, to nikterak nevyvrací skvěle popisované skutečnosti.V odvádění pozornosti od podstaty věci, od pravdy, v tom se najde odborníků u nás mraky.

   Smazat
  2. Petr Hájek, Václav Klaus a jiní, dnes prozřevší disidenti jsou stejní pokrytci jako ten, kdo někomu vrazí nůž do zad a pak procítěně běduje, že z něj crčí krev..

   Smazat
  3. Klaus dnes mluví jinak, Ježek se už skoro k privatizaci nehlásí a všechno svádí na Klause, Hájek píše, co píše ... ale všimněte si, mají svůj názor, nepapouškují nesmysly z US ambasády nebo z Bruselu! Jsou ochotni diskuse, neurážejí spoludiskutující. S nimi stojí za to debatovat, stojí za to je číst. Protistrana nesnáší kritik, proto že je bez argumentů, loď politického kýče a lži zvaná "pravda a láska" jde ke dnu a oni se vztekají, že za chvíli budou muset plavat ve studené vodě. Marek

   Smazat
 13. K přečtení :
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/O-zname-odpurce-NATO-a-stoupence-prezidenta-Zemana-se-zajimaji-tajne-sluzby-409367/

  OdpovědětSmazat
 14. Cesky president Zeman, je chlouba naroda, pro jeho hlubokou proziravost a samostatne mysleni nepoplatne zajmum male skupiny kratkozrakych bridilu ! Sobotka je ted v politicke popelnici ! Odrovnal sam sebe svym oportunistickym prizdisracstvim ! President Zeman a president Orban (Madarsko) jsou v tyto dny nejpopularnejsi statnici Evropy. Pomatena Merkerova je na tom nejhure ! Cesi stujte za Zemanem ! Svet vaseho presidenta uznava jako hvezdu na politickem nebi Evropy. ...honolulu !

  OdpovědětSmazat
 15. Jakobychom nevěděli, co jsou pravdoláskaři zač. Jejich proklamace demokracie skončí jako v Bruselu. Odhaduje se, že bezpečnostní opatření potrvají léta. Na druhou stranu je nutno vědět, že kavárna bude mít první plné gatě a vyvěšování rudých trenýrek je asi maximální hrdinství, které může podniknout a to ještě jen v době míru.

  OdpovědětSmazat
 16. Skvělý videokomentář Lukáše Jelínka k 17.listopadu:
  http://denikreferendum.cz/clanek/21729-videokomentar-lukas-jelinek-k-17-listopadu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to snad nemyslíte vážně! Jelínek nikdy nebyl skvělý. Ani tentokrát není.

   Smazat
  2. 14:16-od Lukáše Jelínka? Tomu politrukovi Sobotky nevěřím ani půl slova, sorry.

   Smazat
 17. Podívejte se na volební preference volby prezidenta uskutečněné na idnes.Všude s převahou vyhrál Zeman,mimo Prahu,kde Schwarzemberka vystřídal Pavel.. Nenapovídá Vám to něco podivného o pražanech???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem rodilý pražan a volil jsem Zemana. Většina voličů Karla kolem mne (o kterých vím) ze svého okolí nepochází z Prahy, tedy se zde nenarodila. Předposlední pseudoprimátor pocházel z Olomouce a ta současná "primátorka" je dokonce češkou teprve od jara. Vypovídá to tedy spíše o tom, že Praha je největší aglomerace a zároveň centrum moci a zisku v zemi. A moc a prospěch přitahuje šmejdy jako vosy med. Takže si projděte politickou reprezentaci a zjistíte že z vašeho kraje tu nějaký ten šmejd také úřaduje. Takže asi tak ;-)

   Smazat
  2. 15:27 To víte, ti "schopní a pracovití" (jako např místní Pepek) se stahují do Prahy, protože tam najde práci každý diletant a lenoch.Hlavně se musí zapojit do správného stáda a bučet tak, jak se od něj čeká. Pak to takhle vypadá. PS Jsem Pražák, ale rodilý. Takže dobře vím, o čem mluvím.

   Smazat
  3. Jako další Pražák se k předřečníkům přidávám s velkým souhlasem. Trefování do Prahy - jak říkal bratr Žižka - "děvky prodejné" je trefování se do přivandrovalých lehkoživků, uchvatitelů moci a příživníků na moci, kulturních samozvanců, mediálních prostitutů a manipulátorů moc. V Praze má centrum i nadnárodní lobby, která dělá z politiků zkorumpované svině a z poslanců poslušné otroky. Ale s tím rodáci z Prahy mají opravdu málo společného. Trpí stejně jako vy, navíc Praha je drahé město, mnozí trpí finanční nouzí víc než venkované.

   Smazat
 18. Koho volit? Odpověď je to jednoduchá, toho, kdo je proti migraci.

  OdpovědětSmazat
 19. 17.11.to měla být provokace proti prezidentovi.Teď hezky popořadě.ČT
  nejdříve vadilo,že tam nemohli studenti položit kytku.Když se ukázalo,že mohli po 15té hodině(když tam už pomalu nikdo nebyl),tak ČT začala
  ukazovat na projev pana prezidenta.Protože opět nemohla nic najít,tak poslední možnost byla ukázat na osoby,které byly na podiu.Prezident je pro ČT,jak červený hadr pro býka.Pořád si myslíte,že studentům šlo
  pouze o položení kytky?Dneska proběhlo shromáždění studentů na Albertově a nikdo je nevypískal.Proč příznivci nechodí na shromáždění
  těch svých?Tam by se nemohli prát,nebylo by s kým.Na kopanou taky chodí fanoušci,které kopaná nezajímá,ale hlavně ,že něco rozbijou,nebo někoho zmlátí.Proboha,to jsme přece nechtěli,taková nenávist...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:13 Ta jejich nenávist plyne ze strachu. Ze strachu z pravdy, bořící jejich mýty. To je pravá příčina běsnění proti Zemanovi. Vezměte si libovolnou protizemanovskou kauzu a tento kořen tam vždycky najdete. Proti vyjevené pravdě bojují jen dalšími, stále absurdnějšími lžemi nebo odkloněním pozornosti od zbořeného mýtu.
   Např. Pussy Riot. Mýtus: kreativní disidenti. Prokazatelná pravda: potrhlá poloporno banda. Odklonění pozornosti: neslušná slova (citace) názvu skupiny a jejich textů.
   Tento princip najde u naprosto každé kritiky prezidenta a je pozoruhodné, jak je úspěšný. Prakticky nikdy se nediskutuje o bořeném mýtu, ale vždy jen o tom zástupném tématu (Zeman je/není sprosťák).

   Smazat
  2. Ano, máte pravdu - odklánění, zástupné 'argumenty', nenávist pramenící z toho, že jim prezident rozkopává bábovičky jejich lží!

   Smazat
 20. doktor socani (jejich vedení,které si volí) mají jednu velkou tradici-vždy podrazili voliče -což je jejich genetická výbava.Nikdy se to nezmění.Po první světové proto byla založena KSČ,o době krize a nástupu fašismu nemluvě.Krize ve 48-podrazili Beneše a nyní......Kdyby Pecka a spol. věděli, co vytvoří U Kaštanu, tak se ožrali s tajnými (co je hlídali) a šli společně domů.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne nadarmo se už za 1.republiky říkalo: "Soc.dem. je předkožkou pracujících. Když o nic nejde, spolehlivě je chrání, ale jak začne jít tuhého vždycky se stáhne".

   Smazat
 21. hrabě Kocharowski23. listopadu 2015 17:01

  22. listopadu 2015 12:41

  Pěkně vítám, pane honolulu! Dlouho jsem vás neviděl, jak se máte, co Florida? Licenci na létání vám už sebrali? Vzpomínám na staré dobré diskuze na Aktuálně. Na vaše excelentní příběhy z JAR, to mi obzvláště chybělo. To bylo vítané zpestření, pohled člověka, který tam žil, a všechny ty události prožil na vlastní kůži, nádhera. Mimořádný nadhled!
  Na pana Zemana, našeho prezidenta, mám stejný názor. Volil jsem jej.
  Pamatuju, že postoupil do druhého kola, a byl vyhlášen kurz sázkovými kanceláři, 7:1 ve prospěch černého negra. Bohužel, šel jsem až druhý den, a kurz už byl nezajímavý. Naprosto jsem nepochyboval, že Miloš Zeman toho kašpara s převahou převálcuje.
  Přímá volba, demokracie je dobrá věc.
  Bohužel, volby jako takové, samy o sobě nic neřeší. Problém je v neodpovědnosti politiků vůči voličům. Před volbami se natřásají jako pávi, po volbách se k voličům otočí zády, kašlou na ně. Starají se o své prebendy. A o to, aby se zalíbili těm, co je úkolují zvenku.
  Pokud se tohle nezmění, nezmění se vůbec nic.

  Doufám, že budete stálým přispěvatelem zde na NR!

  hrabě Kocharowski

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.