Reklama

neděle 29. listopadu 2015

V. V. Pjakin: Dotazy a odpovědi ze dne 23. 11. 2015

Valerij Pjakin
29. 11. 2015 Outsidermedia
Ukrajinský dluh, krach MMF a USA a pěrestrojka Evropy * Násilné přerušení dodávky elektřiny na Krym * Konec ukrajinské státnosti * Minské dohody * Demise Jaroše * Vojenská spolupráce Francie a Ruska v Sýrii * Teroristický útok v Mali * Putinova vnitřní politika

6 komentářů :

 1. I díky V. V. Pjakinovi člověk může aspoň trochu porozumět souvislostem v dnešním rozbouřeném světě.
  A také dík redakci NR za uvedení toho pořadu na tomto webu.

  OdpovědětSmazat
 2. Ten člověk mi někdy připadá, jak když spadnul z višně, fakt. Ta jeho vize Ukrajiny například, sice vypadá hezky, ale to by tu nesměl být zbytek světa a především zájmy U.S.. A že nebudou uskutečněny dohody Minsk 2 je jasné už z principu právě těch zájmů odjinud.

  OdpovědětSmazat
 3. https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do7SGTGQ zde je ještě doplňující verze z 24.11. a už je z cz titulky .Doplněno o sestřel su 24...

  OdpovědětSmazat
 4. Přidávám se k poděkování. Pan Pjakin to má v hlavě srovnané, ví odkud kam chce Rusko dojít. Což se o EU říct nedá, u nás se jedná o "přežití volebního období".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pjakin to možná ví, ale nejsem si jistý, zda-li to ví třeba Putin.

   Smazat
  2. Putin to samozřejmě taky ví , je to Pjakinův přítel , ale s těmi západními debily musí jednat !

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.