Reklama

neděle 8. listopadu 2015

Válka proti terorismu?

8. 11. 2015   Aaron Russo

36 komentářů :

 1. Má to něco do sebe,protože události tomu nasvědčují a další vývoj v podobném duchu můžeme očekávat.Jen mě nejde do hlavy,že je Rockeffeler je inteligentní,prachobyčejný padouch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na wikipedii je detailně rozebrán pojem Satan. On podepsal, dále to už známe.

   Smazat
  2. Jen mě nejde do hlavy,že je Rockeffeler je inteligentní,prachobyčejný padouch
   čo tým myslíš?

   Smazat
  3. Anonymní 10:02
   Inteligentní člověk neusiluje o světovládu pomocí zbraní,pomocí peněz až likvidací odpůrců.Dalo by se ještě více jmenovat proti lidských skutečností.
   Inteligentní člověk má i charakter,nechová se jako zvíře.
   zemedelec.

   Smazat
  4. Přečtěte si něco od profesora Koukolíka. Zjistíte, že psychopati (deprivanti) se vyznačují často právě velkou dávkou inteligence....

   Smazat
  5. Limonádový Joe: padouch nebo hrdina – my jsme jedna rodina. Kolik lidí světa si poctivou prací bez podrazů vydělali svou první miliardu?

   Smazat
  6. 10:02 Kalousek je nepochybně inteligentní. Ale v kombinaci s velmi nízkou sociální inteligencí je přímo ukázkovým psychopatem. A v parlamentu mu sedí po boku celá řada podobných. Najděte si definici psychopata a přesvědčte se.

   Smazat
 2. Putinovi nikdy neodpustia, že im zasahuje do plánov. A to bez ohľadu, či má tento strýko pravdu úplnú, alebo len čiastočnú. Odstrániť ho ale bude ťažké, narazili na rovnocenného protivníka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle sice není pohádka,ale dobro musí zvítězit nad zlem.

   Smazat
 3. Pořád nechápavě kroutím hlavou jak takový idiot jako je David, který pouští do světa a propaguje takové kokotiny jako je toto video, mohl působit na tak významném postu jako je ministr zdravotnictví a jak může tento zjevně psychichy vykolejený člověk dělat ředitele psychiatrické léčebny.
  Jo, jakýsi Rockefeller (který?) se měl obrovskou potřebu setkat se tím troubou na videu a vyprávět mu všechny tajné plány na světovládu :-D Lhaní z toho týpka jen kape, ale přitroublé ovečky ty bláboly s vykulenýma očima dychtivě žerou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neměl byste zde veřejně pitvat svoji psychiatrickou diagnózu. Panu doktorovi Davidovi bych chtěl poděkovat za to, že zde zveřejňuje věci, které hýbou politikou nezávisle na mínění démosu. Věci o kterých korporátní mainstreamové (včetně Blicích listů a Deníku referendum) presstitutky nepíšou.

   Smazat
  2. Když nic nechápeš,ani když ti to strčí před rypák,tak se na to nedívej a pusť si raději "Dívánky pro Evy a Adámky"....to snad pochopíš.....

   Smazat
  3. Tři možnosti, jsi placený, nebo jsi fanatik, nebo jsi totální idiot ano ten užitečný...v každém případě jsi ztracený a ano není mi tě líto...

   Smazat
  4. 11:03 = лишний человек

   Smazat
  5. 11:03 Doporučuji osobní návštěvu MUDr.Davida. Nejen ze známosti ti určitě zařídí pobyt. Najdeš tam větší pochopení pro své výlevy, než máš tady. Jsou na individua tvého typu zvyklí.

   Smazat
 4. To "náš" Kárl Bilderberg Číro (tehdy ještě prost politické funkce - pozdějí "český" MZV a ještě později kandidát na prezidenta ČR) se zúčastnil vzdělávací akce neoficiálního debatního klubu na které se hlasovalo jestli bude válka v Srbsku anebo ne.

  OdpovědětSmazat
 5. Blb blbem zůstane, i kdyby promovaný a habilitovaný byl, viz: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/sef-pentagonu-vyhrozuje-rusku-novymi-technologiemi/

  "Šéf americké armády Ashton Carter řekl, že Washington nechce válku s Moskvou. Nicméně zdůraznil, že USA vytvoří „neobvyklé" technologie proti ruské „provokaci a agresi" v Evropě a na Středním východě..." A copak jsou americké "mise" poblíž ruských hranic a ve tradiční sféře ruských zájmů a vlivu? (tam kde Rusové měli dobré ekonomické a politické vztahy, případně tam kde mají své 2 vojenské základny?) To si ten omezený americký tlučhuba vůbec nevidí do tlamy? Krom toho: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/symetricka-odpoved-rusko-muze-znicit-usa-za-mene-nez-pul-hodiny/  OdpovědětSmazat
 6. Je velice povzbuzující, když člověk ví, že existuje někdo, kdo dokáže největšímu raubíři, samozvanému šikanistovi slabších "nastavit nohu". Pánbů dej panu prezidentu Putinovi dlouhý život a železné zdraví.

  OdpovědětSmazat
 7. Měli bychom být rádi za Rusko (ne za SSSR). v údajném boji proti terorizmu. Je alespoň někdo (kromě Číny), který se na problém dívá z jiného úhlu a samozřejmě z jiných pohnutek. Již se nějaký čas dostává do podvědomí lidí, že funkce fyzických peněz se zruší. Je to prý drahá záležitost, a navíc hodně účinná zbraň proti terorizmu! Tohle není určitě cílem Rusa!!! Rus z ukradenou ropou v Sýrii neobchoduje, což se o jeho protějšcích říci nedá! Není účinnější tyto obchody zmařit než rušit peníze? Jde o to, že by se tím omezila jen část populace, ale nebyla by stále poslušná, hledala by zdroje jinde! Cílem je ovládat VŠECHNY!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Zdá se, že už se našla část trupu a nádrže. Evidentně jsou poškozeny laserem ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde se dozvíme více,něco mě napovídalo,to Americké i Anglické horlivé tvrzení o bombě.

   Smazat
 9. Pokud jde o havárii ruského letadla v Egyptě, začíná se rýsovat že šlo o akci teroristů. Teď jde o to jestli západních anebo islamistů, případně západem namotivovaných islamistů. Žádná verze by se neměla předem vyloučit. Ještě štěstí, že Rusové nejsou tak předpojatí jako západní "civilizace". To by hned obvinili ze sestřelu CIA a žádali zavedení sankcí proti USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se nesmí provalit,že by to mohli udělat Američané i když každý ví,že mimo Ruska,jen oni disponují takovouto zbraní.Neumím si představit důsledky,ne a ne!

   Smazat
  2. Nyní už je zcela jasné, že v tom mají prsty "teroristé ze západu"! Důvodů je několik. Aby dál mohli rozvíjet svoji aktivitu a špiclování společnosti opatřeními, které budou zaváděny ve jménu boje proti terorismu! Jak jinak si vysvětlit, že se dvě zpravodajské služby hned od začátlu v této věci tak vehementně angažovaly, přestože se ani zdaleka nejednalo o objekt, který by spadal do jejich "zájmů" Přece šlo o charterový let s lidmi, kteří se vraceli z dovolené. Hned věděly co a jak se stalo a ani jim nevadilo, že je Rus k vyšetřování vůbec nepozval, natož aby jim poskytnul data z černých skříněk k nějaké analýze. Takže je to cílená akce západních zpravodajských služeb a je zarážející tuto havárii porovnat s důkazy letadla sestřeleného nad ukrajinou. Dovede si někdo představit ten světový hunbuk, kdyby tito chytrolíni měli v rukách důkaz, že letadlo sestřelili alespoň povstalci napojení na Rusko, ne-li Rusko samotné! To by se Rusko muselo zahrabat mnohem hlouběji pod zem než je uloženo jejich nerostné bohatství, na které ma mimochodem chuť jistá západní vláda. Teda ne přímo vláda, ale lidé, kteří tu vládu ovládají!!!

   Smazat
 10. Pro Radan Brus.
  Jistě známe inteligenti,třeba Braun konstruktér raket,musel vědět,že to není v hodné pro lidi.Také Mengele,jak léčil zajatce.Podobných individui máme více.

  OdpovědětSmazat
 11. http://www.nwoo.org/2015/11/08/us-letectvo-podava-zpravy-uz-stejne-retardovane-jako-se-podava-ekonomicke-zpravodajstvi-kdyz-svadi-ten-nedostatek-utoku-na-isis-v-rijnu-na-spatne-pocasi/

  30. září napochodoval na US ambasádu v Bagdádu ruský generál a řekl US diplomatům, že Moskva „do hodiny“ v Sýrii zahájí letecké operace. Nejlepší by bylo, řekl, kdyby jim šly US z cesty. Tento generál byl přidělen k nově vytvořené irácké zpravodajské buňce obsazené Ruskem, Sýrií a Íránem. To, že Moskva to ohlásila s tak maličkým předstihem a nepodělila se o žádné informace o tom, na koho má Rusko v úmyslu útočit, bylo jak humorné, tak fascinující.


  Z podstaty bylo neskutečně zábavné, jak Kreml jen tak vkráčel na US ambasádu a řekl US vojákům, aby vyklidili oblohu nad Sýrií, nebo riskují sestřelení, a pak odkráčel. Avšak konkrétně ta skutečnost, že Moskva upozornila jen hodinu dopředu a neposkytla nic na způsob nějakých údajů, vypadá, že podtrhuje společné podezření Ruska a Íránu, že US podporují určitý počet sunnitských extremistických skupin bojujících o kontrolu nad touto zemí. Je to tak, že Moskva nechtěla, aby měl Washington čas nebo informace potřebné k varování ISIS nebo jakýchkoliv jiných zástupných armád Západu...

  OdpovědětSmazat
 12. Ja jsem poslouchala a cetla pana Aarona Russo uz asi pred 8 lety, co rika je Pravda...Nemeli by jste fantazirovat,ale pojmout to co rika jako fakt ( hruzny fakt ) a premyslet,co s tim,jak tomu vsemu co se na nas chysta zabranit...Doufam, ze vite,ze ho zavrazdili,za to,ze se snazil sirit pravdu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě mě uniká mnoho zpráv,rád bych něco věděl více,možno i další by to zajímalo.

   Smazat
  2. 15,58 https://cs.wikipedia.org/wiki/Aaron_Russo

   Smazat
 13. Je pravděpodobnější, že ovládaní lidí přes čipy se realizuje. Bude-li pokračovat opatrné postupné zavádění karet a on-line nákupů, včetně povinných bankovních kont není síla, která by tomu mohla zabránit. Současná mládež snad ani nestojí o jinou budoucnost. Jednička je pro ně stejně už jen americký konzum a při posuzování reality si pletou už i kulturu s náboženstvím (viz.islámští imigranti). Kapitalismus vždy zvítězí nad socialismem, protože můe vykrádat budoucnost a má tedy více prostředků na ovlivňování lidí.

  OdpovědětSmazat
 14. Trend čipování je dlouhodobý:
  - elektronické nákupní karty (ze začátku dobrovolné)
  - elektronické bankovní karty (ze začátku dobrovolné)
  - posléze povinné čipy (nahrazující finanční hotovost, identifikační - biometrické pasy) umožňující identifikaci, totální monitoring pohybu, nákupů, finančních aktivit. Krom toho mají mít všechna auta od určité doby výroby "černou skříňku"....

  OdpovědětSmazat
 15. Ruská Zahraniční výzvědná služba (SVR) dnes oznámila, že vyslání letadla za účelem odvezení dvou zajatých příslušníků CIA, o nichž se domnívá, že zorganizovali sestřelení letu 9268 nad Egyptem minulou sobotu za využití teroristů Islámského státu, bylo „vysoce úspěšné“; jakmile se „chráněné/řízené“ letadlo Leteckých sil opět vrátilo do vzdušného prostoru Ruské federace, president Putin okamžitě na radu ředitele Federální bezpečnostní služby Alexandra Bortnikova zakázal veškeré přelety v té oblasti... http://www.czechfreepress.cz/rusko/rusko-se-odvaznym-letem-do-jemenu-zmocnilo-agentu-cia-kteri-sestrelili-ruske-letadlo-v-egypte.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. funkční hypotéza ruské SVR o této tragédii, která se stala nejvražednější v ruské historii, což je fakt ignorovaný západními novináři, snažícími se při každé příležitosti vyvolávat rozruch, je, že let 9268 byl sestřelen raketou země-vzduch britské výroby, poskytnutou Saudské Arábii a jí předanou teroristům Islámského státu; ti ji použili a přihlásili se k odpovědnosti za tento čin; letadlo bylo předtím dvěma příslušníky CIA a jejich zařízením navedeno, aby letělo v nižší výšce než mu ukazovaly přístroje. Tito příslušníci CIA byli za několik hodin po útoku zadrženi ruskou speciální jednotkou Specnaz operující v Jemenu...


   Smazat
  2. 16:39 Sestřelení raketou je velmi nepravděpodobné. Výška je vidět na radaru dispečinku a zkušený pilot by poznal, jestli letí nad 10km nebo pod 6km. Ruční protiledladlové rakety nedoletí nad 6km, mobilní zařízení (jako BUK) se v poušti neschová. Na záběrech pádu letadla (pokud jsou autentické, což pochybuji) je vidět, že letadlo hořelo už ve vzduchu. Ale že agenti CIA mohli stát za umístěním bomby na palubě je hodně pravděpodobné. Každopádně Rusové nemají žádný důvod cokoliv tajit, až si budou jisti. Vzhledem k obětem je to smutné, ale každá z verzí je pro Rusko jako zemi prospěšná. Včetně omezení utrácení peněz turisty v cizině.

   Smazat
 16. Už, když američané prohlásili, že šlo o útok islamistů a dpufali, že tím popudí ruské obyvatelstvo proti Putinovi a vojenským akcím v Sýrii, mě napadlo, že to provedli Ti "hodní islamisté" na popud USA.
  bv

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko to naopak stmelí a budou stát za Putinem !

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.