Reklama

sobota 14. listopadu 2015

Ve Vídni byl koordinován seznam skupin teroristů, které bojují v Sýrii


14. 11. 2015   zdroj
Účastníci mnohostranného jednání o Sýrii ve Vídni v sobotu koordinovali seznamy teroristických organizací, řekl ministr zahraničních věcí Libanonu Jubran Basilio.


"Koordinovali jsme seznamy teroristických organizací a dospěli jsme k závěru, že přinejmenším IS (v Rusku zakázaná organizace - IF), a "Al-Nusra Džabhat" v nich jsou. Proti nim musíme jednat hned teď," řekl Basilio novinářům během zasedání, které probíhá ve vídeňském hotelu "Imperial".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

4 komentáře :

 1. ZAORÁLEK PRÝ NAVRHNE POKROKOVÉ ŘEŠENÍ UTEČENCŮ

  a to PŘIMO MAMA MERKEL,která je mezi uprchlíky oslavována jako jejich bůh.Když tedy prchají před zlými teroristy kryjící se za muslimskou víru,tak proč je nedovycviči HNED po přijezdu její BUNDESWEHR,vytvoři jejich oddily a pošle je bojovat pod velením jejich důstojníků za ALLÁHA a osvobodit JEJICH domovy od těch prý teroristů IS z USA a pak se mohou vrátit zpět do NSR jako bojem prověřené osoby.Kdo by nechtěl za domovinu bojovat,třeba ti albánci,tak by se mohl vrátit


  KDYBY SE TO DOBŘE ZORGANIZOVALO PAK BY BYLO NA MÍSTĚ POŽADOVAT JAKÝKOLI POČET UPRCHLÍKŮ a v tomto smyslu rozhazovat v jejich táborech letáky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dost se divim,že nato nepřišli Němci sami.Vždyt takové oddily organizovali už ve válce.No možná čekají,až jim někdo vrazí do zadku raketu,jak to udělala JEBDO ČARLI.

   Vymazat
  2. Ten franc.president by mohl vydat zákon v tom smyslu,že kdo z muslimanů nemá co dělat musí být povolán do armády a bit se za ALLAHA,který byl velice mirumilovny v muslimských zemích na př v ARABSKÝCH EMIRÁTECH a zachranit tak zásoby tamni nafty PRO FRANCII nikoli pro IS a bezvěrce z USA..

   Vymazat
 2. Cvalín (KSČM): Seznam tajné služby FSB obsahuje jména bojovníků ze Sýrie, kteří operují i v ČR.

  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Cvalin-KSCM-Seznam-tajne-sluzby-FSB-obsahuje-jmena-bojovniku-ze-Syrie-kteri-operuji-i-v-CR-384403

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.