Reklama

pátek 20. listopadu 2015

V.V Pjakin k zásadním geopolitickým otázkám

20. 11. 2015
s českými titulky
Zejména poslední čtvrtina je důležitá.

5 komentářů :

 1. Zajímavá diskuse k rozhovoru V.V. Pjakina je zde

  http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-16-11-2015/

  OdpovědětSmazat
 2. Keby Pjakin zbadal pod akým nadpisom ste uviedli toto video, tak by sa mu asi zježili chlpy na chrbáte.
  "V.V Pjakin k zásadním geopolitickým otázkám" ???
  Veď k pojmu "geopolitika" sa už Pjakin vjackrát pohŕdavo vyjadril, ale v tomto dnešnom videu asi najpohŕdavejšie.

  OdpovědětSmazat
 3. dobre no - ale obsah je dôležitý - a po jeho výklade sa dá kadečo pochopiť, a aj to ako sa niektoré vlády rozhodujú - takže - presakuje to už dlhšie - má sa vytvoriť dvojrýchlostná - ehm - Európa, poťažmo - druhá bude ˇUnia podunajských štátov - bez Poľska, a aj to sa potichu vraví, že obsiahne aj časť štátov na druhej strane Kaspiku, preto aj ten tlak na Bulharsko, aby prestalo protežovať USA - rumuni už cúvajú,- ta tak .

  OdpovědětSmazat
 4. Je to zajímavé a bohužel , ne nemožné !!

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Pajkin je moc chytrý pán, jenže něco neřekl. Neřekl, že v Rusku žije hodně muslimů, a tudíž do bot nám teče všem.
  Podunajská Evropa je rozumné řešení, rozhodně jsou nám bližší Maďaři, než Francouzi /jestli tam ještě nějací zbyli/. Už i Bavoři si uvědomili, do čeho je vmanévrovali. A hlavně nás spojuje staletý boj proti islámu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.