Reklama

sobota 14. listopadu 2015

Základna NATO na Slovensku bude

15. 11. 2015
Slovenská Národní rada schválila 12. 11. 2015 vybudování vojenské základny se zahraničními vojáky na území Slovenska.

37 komentářů :

 1. Patrně dle hesla - Nejlepší obrana před NATO, je být jeho členem a hostit americkou základnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A podepsali tam ti slováci i budování koncentračních táborů pod krycím názvem FEMA,které je současti smlouvy,kde pozavírají ty,kteři budou proti?A bude je tam cpat vlastni policie nebo nato vojaci .

   Smazat
  2. námi zvolení křiváci podepíši prý tu naši okupaci a la 68 O TÝDEN POZDEJI a pak budou všichni ti,kteři tu píši pozavíráni do koncentráků jako za strejdy Hitlera

   Smazat
  3. Lidé raději staví domy, které se dají bránit : https://www.youtube.com/watch?v=aKfUMm9akZY

   Smazat
 2. Panebože, copak jsou ti Slováci také šílení? A co Fico a jeho partaj - nedává mi to smysl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky mě to nedává smysl v tom jak Fico hájí Slováky a najednou základna USA na Slovensku ? Že bych se v něm zklamal ? Všechno je možné . Tsiprasovi jsem taky fandil . Tento svět už asi fakt jde do prdele .

   Smazat
  2. Nemužete vědět všecko.Až bude po Novém roce Rus na hranicích Slovenska,tak vám to smysl bude dávat.Mušíte počkat.:-)

   Smazat
  3. 13.34 Chudaci Slovaci nevi,že tam US Army přijde hlidat,posilani plynu REVERSEM ZDARMA, jimi vyrabované UKRAJINĚ,kterou už nechce ani PUTIN ani ti NWO USA teroriste.Ostatně banderovcům došly patrony v kotlich Staligradů na východě UKRAJINY,takže ted už jsou to mrtvoly a když přide zima tak tam budou EU zorganizovany LENINGRADY či co.,

   Smazat
  4. Co tím chtěl básník 13:34 říci ? Má snad na mysli to , že by chtěl Rus taky základnu pod Tatrami ? Možná že ano . Má jich ve světě už asi 150 . Takže jedna další navíc by se hodila . Ale to Kiska asi nedovolí . USA mají přednost . Jako vždy a všude .

   Smazat
  5. Pre 16:36:
   Upresni, akých 150 základen má Rus! Máš na to 6 hodin. Inak sa sám vyhlásíš za verejného blba a klamára! Makej, hodiny už tikajú tik-tak, tik-tak!

   Smazat
  6. Troubo 17:35 - nepochopils ironii ? Škoda .Tak ses za blba a klamára vyhlásils sám . Čekám omluvu . Anonym 16:36 tik-tak , tik-tak ...

   Smazat
 3. To máte dva úhlavní nepřátele lidstva - Islám a Kapitalismus. První NATO vyzbrojuje a druhé chrání.

  Nejlepší je nechat se hybernovat a rozmrazit za 150 let, až bude obojí jen v historických knížkách.

  OdpovědětSmazat
 4. co to je "Národní rada", která to schválila? Kdo se za tím skrývá? Je potřeba u nás rozehnat současnou sionistickou vládu a vyhlásit nové volby, aby se něco podobného nemohlo stát i u nás.

  OdpovědětSmazat
 5. A to je ta demokracie - vláda lidu. 200 papalášů (nevím jak je tomu na Slovensku), kteří hned po volbách hodili sliby svých stran do kamen rozhodne a voliči, ("lid který prý vládne") se můžou třeba posrat. A tak je to správně, tak to má při vládě lidu být. Hlavně, že máme hentú demográcii. Tak jsme si prý vybrali kapitalismus i když o hadráku o něm nikdo z papalášů deroucích se k moci ani nepípnul. Tak jsme si svobodně a demokraticky vybrali rozdělení Československa, vstup do NATO, účast v koloniálních válkách západních "demokracií". Tak jsme si svobodně vybrali fotovoltaický tunel, církevní restituce, privatizace státního majetku etc..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady vládne lid! Tak držte voli(či) hubu a krok!

   Smazat
 6. Nejvyšším představitelem českého lidu je americký protektor Schapiró - ten svobodně a demokraticky rozhodne o tom, jestlki i v ČR bude základna americké Trvalé svobody - s USA na věčné časy i potom! Raději se mýlit s humanitárním bombardérem amíkem, než s Rusy (anebo bez nich)!

  OdpovědětSmazat
 7. Prasátka u žlabů spokojeně chrochtají,
  že je jim tu tuze dobře, s tím se vůbec netají
  Tomu patří továrna, tomu zase důl
  ten kdo cinkal těmi klíčy, to byl ale vůl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsme klíči vůbec, ale vůbec necinkal. Proto žádám všechny voly, který cinkaly, aby se mi na tomto webu omluvily za těch 25 let mé nesvobody, utrpení a vykořisťování. Čekám...

   Smazat
  2. Mě bylo jedenáct, a klíče jsem měl dva, takže by to sotva bylo slyšet. V prvních volbách jsem ještě poslušně volil ODS, v druhých už ČSSD... a v několika posleních KSČM.

   Smazat
 8. Ještě si dobře pamatuji jak nás USA osvobodily. Teď stojí otázka, jak se osvobodíme od nich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stručné a skvělé
   Václav

   Smazat
  2. Ja si tiež dobre pamätám ako USA na konci vojny bezdôvodne bombardovali Apolku v Bratislave. Tiež si pamätám ako Sovietska armáda oslobodila Bratislavu 4.4.1945. A hneď na to postavila cez rieku Dunaj veľký dopravný most.

   Smazat
 9. Jednoduše podané: http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/2802/2915/original.jpg

  OdpovědětSmazat
 10. V čele amerického poskoka NATO je teď symbolicky česká loutka Petr Pavel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hezký vojáček, ještě lepší by byla bývalá osmidenní ministryně obrany "vizionářka" Karolínka Peak.

   Smazat
 11. par odpovedi na vyssie uvedene otazky: narodna rada je na sk to co u vas poslanecka snemovna /geriatricky ustav ala senat nemame/ a je tam 150 poslancov. a ze co na to fico- vlada to schvalila, kiska podpisal a ficovi poslanci schvalili - fico hra aj s vasim sobotkom divadlo,pretoze ako pisal vas europoslanec mach-pri hlasovani o kvotach mohli vyuzit v zakone definovanu vynimku a to, ze ak nevyhovuje nejakej zemi hlasovanie po novom /vacsinove/ tak moze navrhnut po starom - musi byt suhlas vsetkych. mame v parlamente aj takého exota, co postavil pred bilakov dom na vyrocie augusta 68 tank a teraz hlasoval za. nuz tot vsjo jasno-za čem bukvy. luba

  OdpovědětSmazat
 12. Já navrhuji, aby jsme se Slováky zřídili vojenskou základnu v USA, kde by jsme to jistili z druhé strany. Když můžou oni...Pane Bože, kdo už zbaví svět těch tupých, neinteligentních hovad usáckých

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. stačilo by zbaviť sa tých našich hoviad a to je v našej moci

   Smazat
 13. Slovensko se stane oficiální USA kolonií. Toť vše.
  Six

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak "stane?" Nestane se nic zvláštního. Neoficiální USA kolonií a Bruselským protektorátem řízeným z USA jsme dávno všichni - řada států, uměle zadlužených, vydíratelných a také vydíraných. Nařizuje se nám zrušení ochranných známek našich výrobků nebo jejich pronájem či prodej, nařizuje se nám výše minimální mzdy, přestože se ve sněmovně hraje hra na "jako" že se o tom jedná na domácí politické scéně, politicky korektní šaškárna pro media. Naše schválená televizní kultura jsou statisíce amerických kýčů, braku, a úchylných zabijáckých sraček, bezduchých šou a užvaněných blbin, s cílem vypiplat z lidí tupé a vypatlané, lhostejné loutky, jaké žijí v USA i s tituly Bc a Mgr. Musíme žrát schválené žrádlo, hnusné hamburgery, bagety, pochodující hranolky s jakousi břečkou - hlavně nic českého, nic tradičního. Snaha zesměšnit a zprznit české Velikonoce, Vánoce, sv, Mikuláše, je evidentní, (původní svátek práce a MDŽ už byl dehonestován a zprzněn) nařizují se hnusné a úchylné průvody teploušů. Společnost je ničena, češství je ničeno, dvacet let zde převládá amerikanizace společnosti i prznění českého jazyka spoustou anglosaských výrazů.Naši umělci, celebrity a představitelé kulturního, společenského a politického života jsou poameričtělí šašci, kteří mají svá druhá sídla na Floridě a podobně - všichni jsou imitace američanů. Za německého protektorátu se němčilo, Bruselský protektorát poameričťuje. A pohříchu - Němec byl a je vždy především Němec, Rus je především Rus, Polák především Polák - ale Američan je tím, co mu vynese kariéru a prachy, a může z fleku žít kdekoli. Totéž Čech. To se stalo z nás. Hlásíme se k politice, která má pro nás funkce, pozice, kariéru, peníze, bez ohledu na naše vnitřní přesvědčení, které ostatně z nás už dávno vykopali. My budem cokoliv - češství popíráme, za původ se stydíme. Stali se z nás k čemukoliv použitelní tvorové, kteří nikdy neprotestují a všechno si nechají líbit - za přiměřenou cenu. Čím se to liší od protektorátu? Že nám nezavřeli vysoké školy, kina a diívadla? Ne - za cenu, že školství je jaké oni chtějí a řídí, divadelní kusy jsou poprzněné, a kina v podobě multi obřích hrůz s několika sály promítají jen stejné sračky jaké běží v TV - dnes už sračky domácí výroby, samozřejmě v americkém duchu. Tak - čím se to liší od protektorátu? Jsme zcela odkázáni na dotace, bez nich bychom chcípli dnes už asi i hlady. Nesouhlasíš s kvótami? Fajn - nedostaneš dotace. Nesouhlasíš se základnou? Super - nebudou dotace. Proto bude i na Slovači základna. A pak i u nás. Bez debat.

   Smazat
  2. Máte pravdu 11:33 Z tohoto začarovaného kruhu kam jsme byli vmanipulováni po hadrové komedii 89" není úniku . Možná našim praprapravnukům se to někdy podaří .Ovšem pokud jim to černé hordy dovolí .

   Smazat
  3. Anonymní15. listopadu 2015 22:12
   pra, pra, pravnukům ? Zbláznil ses ? Ty nevidíš jakým tempem se posouváme ? Kolik se denně stane závažných událostí ? Pokud to nezastavíme společnými silami v Evropě, nebudou už ani ŽÁDNÍ pravnuci ! NEBUDOU UŽ ANI NAŠE DĚTI !

   Smazat
  4. 11:33 Přitom dotace nejsou žádným darem, jak jsou prezentovány. Je to v podstatě půjčka, kterou budeme muset několikanásobně splatit.

   Smazat
 14. Fico nezapře, že se stal sociální demokrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fico sa nestal sociálnym demokratom. On sa prekabátil (zmenil kabát) z člena Strany demokratickej ľavice na socdemáka. Dobrý fígeľ toho huncúta!

   Smazat
 15. Božíčku , kde jsou ty časy , kdy jsme litovali rozpadu Československa ! Štefánik se musí točit v hrobě .Fico potvrzuje poznatek , že soc-dem byli vždycky podrazáci . Ale dnes lézt Amíkům takhle neurvale do ritě je stejně otřesné . Co náš Sobotka , nepřispěchá taky honem ?Svině je to dost velká .

  OdpovědětSmazat
 16. opravdu zajímavá hra se slovíčky, logistické centrum versus základna. Fico musí být vystaven opravdu silnému tlaku, aby přistoupil na tuto trapnou hru v oblbování lidí. Ty hrozby musely být opravdu tvrdé, jinak by to určitě neudělal.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.