Reklama

pátek 11. prosince 2015

Americké imitace boje s DAEŠ a kolektivní mlčení NATO


11. 12. 2015   zdroj a zdroj
USA vedená mezinárodní koalice spíše imituje boj proti extrémistické skupině DAEŠ. Tento názor vyslovila během briefingu 10. prosince mluvčí ministerstva zahraničí Ruska Marija Zacharova, informuje TASS.


"Naše odhady zůstávají stejné, jsou neutěšené. Koalice spíše simuluje boj proti DAEŠ a působí na základě svého zpolitizovaného přístupu k situaci minimálně v Sýrii, což je v rozporu s mezinárodním právem. Nyní vidíme, že nejen v této zemi," řekla.

Zacharova vyzvala koalici, aby zveřejnila svou koncepci boje proti terorismu v Sýrii a Iráku, protože "pochopit, kde země působí v rámci koalice, kde z pohledu vlastních zájmů, je téměř nemožné," uvedla agentura RIA Novosti.

Mluvčí ministerstva zahraničí vyjádřila naději, že Francie, Velká Británie a Německo budou připojením se k aktivním akcím koalice skutečným přínosem v boji proti terorismu.

Ministerstvo zahraničí RF: Ze všech kolektivní akcí NATO se nejlépe daří mlčení

Spojencům NATO se ze všech společných akcí nejlépe daří kolektivní mlčení. 10. prosince to prohlásila mluvčí ministerstva zahraničí RF Marija Zacharova, když komentovala reakci aliance na sestřelení ruského Su-24 tureckým letectvem.

"Pokud jde o proslulou solidaritu bloku, čím dále se rozvíjí, tím je zřejmější, že pokud se něco v NATO naučili dělat kolektivně, pak je to kolektivní mlčení", řekla.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr, Vladimíra Grulichová 

22 komentářů :

 1. Američani za 15 měsíců útoků na IS použili už 20.000 bomb a raket.

  http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/388406-britske-letectvo-pokracuje-v-bombardovani-is-v-syrii-americanum-se-tenci-zasoby-munice.html

  Každý den několik těch zmetků oddělají. Třeba zrovna dnes tyhle 3:

  http://zpravy.idnes.cz/koalicni-letadla-pry-zabila-tri-vudce-is-vcetne-ministra-financi-p87-/zahranicni.aspx?c=A151210_200002_zahranicni_ane

  Tak proč pořád lžete? V čím zájmu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také by mne zajímalo, v čím zájmu "oddělali" ministra financi IS?-Možná nepohodlný svědek prodeje ropy!

   Vymazat
  2. V čím zájmu lžete vy ?

   Vymazat
  3. Co konkrétně je ta má údajná lež? Nebo jste si jen potřeboval ulevit a pšouknul?

   Vymazat
  4. Asi se americkým sionistům na optiku družice vydělal vesmírný holub, protože Rusové ropovod na kolech do Turecka objevili hned. Chudáci žoldáci IS teď řežou hlavy Arabům za poloviční mzdu.

   Vymazat
  5. 1:25-pokud jste autorem 0:31, nedopustil jste se žádné lži.Té se mohli dopustit jen ti, které jste citoval nebo dal odkaz. Vy,jako"Nikdo", můžete být jen jako šiřitel lži-v lepším případě, v horším jako užitečný idiot.

   Vymazat
  6. Povolný, vy nemáte v ruce vůbec nic, jen si vymýšlíte konspirační nesmysly tak jako jste názorně předvedl v 0:47. Zuřivě odmítáte jakékoli oficiální ozdrojované informace které jdou proti těm vašim blábolům. Proč to děláte? To už jsme tu několikrát probírali. Proto, že nenávidíte západní společnost protože se v ní cítíte nedostatečně ohodnocen ve všech směrech.
   Užitečný idiot jste vy, můžete si s Ransdorfem podat ruce.

   Vymazat
  7. doplnění:
   A protože jste jeden z těch nešťastníků kteří zásadně nehledají příčiny problémů v sobě ale v jiných, tak jste si vsugeroval, že za vaše neúspěchy můžou USA a západ. Rozhořela se ve vás k nim chorobná nenávist a začal jste proti nim vést svatou válku. Pojal jste Rusko za svého spojence v tomto boji, Putina za svého spasitele a teď mu děláte užitečného idiota.

   Vymazat
  8. 2:27-kdo z nás je užitečný idiot rozhodne čas, já jím už byl v 89.,jste na řadě.

   Vymazat
  9. 2:47

   A co se vám nepovedlo, Povolný, že jste takový zapšklý mrzout? Kdo a jak vám zabránil v rozletu? Co chcete? Vrátit čas? Aby se o vás zase někdo staral a aby proboha neměl nikdo víc než vy?

   Vymazat
  10. 3:04-snažím se psát ve zkratce. Nevím, zda se mi to teď povede. Nejsem mrzout a nelituji ani toho " mého idiotství".Vadí mi, že při historických změnách, vícero pokřivených lidí z minulosti, se dostává do vedení státu a dosazením svých stejně "hodnotných" kamarádů, příbuzných "hodí" společnost zpět, ne dopředu.Vrátit čas se nedá ale ta ztráta času a energie,peněz,"bolí". A to je to, co se mně, vám, nám nepovedlo.Tak někdy příště.

   Vymazat
  11. Pro 0:31: Je NAPROSTO irelevantni co uSSaci (jakozto hybna sila za IS/ISIL/ISIS/FSA) plka o "boji" proti svemu diteti z duvodu PR a z duvodu pouziti valecne lsti. Jedine co je nezvratne jsou vysledky:
   1. uSSaci "bojuji" proti IS uz vice nez rok a vysledek je postup IS na vsech frontach, znasobeni financovani IS a nepretrzity prisun zbrani a dzihadistu
   2. Rusove BOJUJI proti IS (a ostatnim uSSackych bojuvkam) a vysledek je rozvrat IS, cilena likvidace IS, naruseni financovani a zasobovani. Uspech Rusu dokazuji take prime zlociny a provokace uSSaku (sestreleni SU24, utok na SSA).
   uSSacka agrese/invaze v Syrii uz klepe na dvere...

   Vymazat
  12. 0:31-Ak odhadneme počet bojovníkov DAEŠ na 70 000 a denne USA zlikvidujú 3, za 64 rokov bude po nich. To za predpokladu, že nebudú verbovať nových. Len aby im pri tej spotrebe munície stačili kapacity.

   Vymazat
  13. to niemand 2:27 cituji te:
   "Zuřivě odmítáte jakékoli oficiální ozdrojované informace které jdou proti těm vašim blábolům."
   dotaz ktere to jsou ty "ozdrojovane" a jak a cim s kvalifikuji jimi byt?
   dik anousi a dej si nejaky nick nemusi to byt nic vulgarniho treba pekny je
   ludolfovo cislo + ča

   Vymazat
 2. Panove, vy se zde hadate o teple v riti a uslo vam, ze ta Maria Zacharova je velmi hezka pani ! Proto ji napiste dopis plny obdivu v rustine a podekovani presidentu Putinovi, ze fackuje Islamisty, kteri zabiji nase obcany... Ja ji to napsat nemohu. Neznam slovo rusky a kdyz ji to napisi anglicky, tak me posle do rite.
  - honolulu - ano jsem bystrozraky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Hezkých paní" je v Rusku víc. Třeba tato, překrásně zpívající ruskou hymnu:
   https://www.youtube.com/watch?v=1mlqd0k8GS4

   Vymazat
  2. Honolulu,často se tu objevujete,zajímalo by mě co řikáte americkým koncentračním táborům pod krycím názvem FEMA.Pokud nevíte o čem píši dejte si do hledáčku Seznamu FEMA-MANUAL,kde unikl tajný materiál US Army,která zavře všechny co budou proti US základnám do koncentráků a právě tím třistastránkovým manuálem je převychová,takže uvidí na krátký okamžik svůj mozek na protějši sklepní stěně,jako za Německa-JE TO PRAVDA?.No a můžeme té Zacharove spolu o tom napsat,ona si američtinu dá přeložit..

   Vymazat
 3. Myslím si, pane "honolulu", že nepošle, a anglicky zaručeně umí. A souhlasím, hezkých a elegantních paní je v Rusku opravdu mnohem a mnohem víc. Kdo měl příležitost se tam v poslední době podívat, musel si "všimnout".
  Ten trajtrdlík, co se naváží m.j. do pana Povolného tady svého času, předpokládám důvodně že to byl on, vykřikoval, jaké že to výsledky přináší zapojení Ruska do bojů v Syrii. Že nic se nemění. No už se mění, a postupuje osvobození Syrie. Dokonce natolik úspěšně, že Turci ve vzteku sestřelili ruský bombardér. Kazí jim ti Rusové kšefty. Někdo dodává zbraně, někdo kupuje kradenou ropu, aby mě Daeš čím ty zbraně zaplatit, někdo ty teroristy ukrývá a rychle přemisťuje, když dostanou na prdel. A o tom je řeč v článku. Toho mamlase, co se tady permanentně bije za milované "jůesej" netřeba brát vážně. J.B.

  OdpovědětVymazat
 4. ze tu je trollu jako vsude na diskuzich je jasne vetsinou vystupuji bez nicknames
  toz lide dejte si nejake jmeno nemusi to byt hned nadavka😀😂😎

  OdpovědětVymazat
 5. Rusové vidí věci jak se objektivně mají a říkají pravdu. V tom je jejich síla. Fakta jsou důkazem a jejich překrucování je zase důkazem věrolomnosti překrucovatelů.

  OdpovědětVymazat
 6. Pane Povolný
  Naprosto Vám rozumím a souhlasím.
  ..a jinak..buďme rádi že pan Putin je tam kde je.Kdo trochu cestuje a nesedí u kompu má možnost porovnávat.Nemyslím tím nákupní zájezd do zatím germánských OC.
  Všem hezké svátky a ať se napřesrok zase všichni sejdeme ve zdraví u stromečku.

  OdpovědětVymazat
 7. SSÁci vypálili tento měsíc 20 střel a zlikvidovali dvě mouchy, pět kobylek a dvě písečné duny.

  Tvrdím já, důvěryhodný zdroj JáSOHR , mám tisíce kontaktů v Sýrii Iráku, vím PŘESNĚ kde se co šustne!!!!!!!!

  Jo a má to do Sýrie blíž než kolega SOHR a NEJSEM válčící stranou, USVĚDČENOU z šíření LŽÍ již snad milionkrát v historii, podporující "své z kurvy syny" :D:D:D:D

  A dokažte mi, že to není pravda :D:D:D:D:D

  Bo já jsem JáSOHR;) a tak to musí být pravda, bo jak je někdo alespoň SOHR nebo oficiální mluvčí SSA či NATO úřádu, tak to muší být pravda :D
  Tito klucíííííí nikdy nelžou (když spí;) )

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.