Reklama

čtvrtek 10. prosince 2015

Berlínský ministr: Arabské gangy terorizují město

berlin brana 10.12.2015  Vaše věc
 
Německý deník "Tagesspiegel" píše o řádění arabských kriminálních gangů v Berlíně. Zejména v západní části německého hlavního města zastrašují obyvatelstvo, ignorují německé zákony a řídí se vlastními pravidly, uvádí list. V některých čtvrtích prý panuje „atmosféra strachu“. Tagesspiegel tak informuje o zprávě, kterou včera představil ministr spravedlnosti Berlína Thomas Heilmann.
 
Kriminální skupiny prý využívají "uzvařené rodinné struktury a archaické chápání cti“ a vytvářejí souběžný systém „spravedlnosti“. Stát prý není schopný kontrolovat kriminální skupiny, které v poslední době posilují. Problém přestal být marginálním, ačkoli zatím nezachvátil celé hlavní město Německa. Autor podkladové zprávy, znalec islámu Mathias Rohe, upozorňuje na postoje islámských duchovních, kteří jsou k takovému vývoji lhostejní a německé právo ignorují. 
 
Ministr Heilmann uvedl, že v souvislosti s příchodem statisíců migrantů je prioritním úkolem nedopustit vznik dalších souběžných struktur, které by eliminovaly vliv německého státu. Podle statistik žije nyní v Berlíně více než čtvrt milionu muslimů z celkového počtu 3,5 milionu obyvatel. Je to dvakrát více než na počátku devadesátých let.

32 komentářů :

 1. Německo, potažmo celý slavný "Západ" řízený USA je v pr...eli.Za pár let budou terorizovaní starousedlíci utíkat směrem na východ, Německo, Švédsko, Belgie... mají nyní ty pravě Euroobčany(nikoliv Němce, Švédy, Belgičany) s euroobčanstvím, "Západ" je již nyní pevně v rukou islámu, budoucího evropského kalifátu.Středověk se opět blíží a europolitici to vehementně podporují.Tak jal to může asi dopadnout?

  OdpovědětSmazat
 2. From nick honolulu...To o cem se zminuje berlinsky minister NENI nic noveho ! Vsude tam, kde prijde ke styku rozdilnych kultur, prichazi k napeti a obetem na zivotech, tech nejslabsich a nejcivilizovanejsich.

  Zacinal jsem posrpnovou emigraci v Jizni Africe a zazil valku o Angolu a Mozambique. Take jsem zazil pad Rhodesie. Na vsech techto mistech Evropane byli masakrovani a zeny znasilnovani a zohyzdnovany.

  Nemyslete si, ze vas v Cesku ceka neco jineho ! Pad jizni Afriky jeji destabilace a terror mel pouze jednu pricinu ! PREVOD nerostneho bohatstvi z rukou Boeru do rukou jine nejmenovane skupiny. Ted je vsem jedno, jak zneuzite mistni obyvatelstvo zije. (Nam je to jedno take ! Maji co chteli.)

  Protoze ceska republika je mala, tak se nesmi ztotoznovat s politikou destruktivni Merkerove, nebo dopadnete v Praze tak, jako jsme dopadli my v Johannesburgu. (Jsem z Hillbrow, ktery cely spadl a utopil se v kriminalite a srackach.)

  Nepodcenujte pripravenost na UHAJENI sveho zivota a sve zeme ! ZBROJTE, cvicte studejte strategie ! At vam pomohou profesionalni vojaci a Policie cvicit domobranu. Vim na 100 %, ze ji budete potrebovat... nick honolulu, ktereho drti vzpominky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku,
   cítím z Tvého dopisu smutek...
   neber si to tak a buď ràd ,žes to přežil!!
   muselo to být strašné a jà vím,jak opuštěni a bez pomoci byli lidé po pádu kupř.zrovna Rhodésie a jak to bylo i v Johannesburgu...
   je to strašná vize,která se již mnohokrát uskutečnila na bedrech nevinných..
   my tady v evropě nemáme ani "Ahnung" co to je za průšvih!
   Nicku,jsi rozumný muž a Tvoje zkušenosti si zapisuju -tedy jim věřím....
   díky Ti a až Tě zase budou drtit vzpomínky,tak věz,že jsi doma i v Čechách!!!
   a že se máš vždycky kam vràtit ,když bude nejhůř!
   jituš

   Smazat
 3. Je hodne Americanu, kterym se nelibi to, co se deje ve svete.
  Opozice proti tomuto trendu je vsak nejednotna a rozdrobena.
  Poslechnete si co rika KEN O KEEFE, ktery je pro Ameriku to, co cesky doktor a dustojnik, ktery v cesku organizuje protestni skupinu proti diktovane politice z Berlina. ...nick honolulu.
  P.S. V pripade, ze se nebudete branit, tak zahynete !
  Budete statistika, jako tech tisice povrazdenych farmaru na jihu Afriky.... Tato statistuka bude hozena do popelnice jako statistika povrazdenych Slovanu po roce 1917 v Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vůbec nejvíc povraždili bílí křesťani Indiánů v Americe severní i jižní !

   Smazat
  2. Presne! Celé stáročia kresťania vraždili v mene kresťanstva, moslimovia v mene islámu a všetci najmä v mene zisku, majetku a moci! Tak že dobre vieme, k čomu sa dnes schyluje, čo nám, našim deťom, vnukom, pravnukom hrozí! Mám vari teraz, z pocitu viny za stáročia krívd tohoto sveta, nastaviť dobrovolne svoj krk a krky mojich potomkov džihádistovi? Ani náhodou!

   Smazat
 4. Bohuš Sobotka usilovně pracuje na tom aby tento bordel co mají v Berlíně a po celém Německu byl taky u nás v Česku .Zřejmě se už nemůže dočkat až mu nějaký čmoud uřízne tu jeho plešatou hlavičku . Je proto potřeba se ho zbavit co nejdříve .Jak to ale nevím , protože volby jsou ještě daleko .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co takhle zbavit se tebe? Nejlépe deportovat i s čmoudy.

   Smazat
  2. 16:37 Tak, tak. Mám stejný problém. Děda.

   Smazat
  3. Vážený 16:54 Zřejmě ignorujete skutečnost , že drtivá většina občanů ČR zastává stejný názor jako já z 16:37 včetně pana prezidenta .To nás chcete všechny deportovat ???

   Smazat
 5. Je to tak dva měsíce jsem někde četl názor, že budeme rádi (myšleno my Češi) když nám v budoucnu Rusko vyčlení na svém území oblast, kam se budeme moci přestěhovat. Já osobně bych to viděl, vzhledem k neschopnosti současné vládní garnitury, na naše vnuky a pravnuky. Možná to bude ještě dříve ...

  OdpovědětSmazat
 6. Klečí chlap u špalku,jednu ruku na něm položenou a v druhý drží sekerku a ptá se starý."ty,Božka,nevíš náhodou která ruka to byla,co v tom 89-tým zvonila těma klíčema ?"
  Ale teď vážně,je to ganz v prdeli,copak si asi dnes myslí ti trubkoidní dederóni z Berlína,když ožralí z šampáňa mlátili do tý jejich slavný zdi,aby ji zbourali a teď se jim tou dírou valí do baráků mameluci a oni si pomalu chystaj kufry,aby se vydali tam,kam po obklíčení u Stalingradu mašírovali jejich dědci s maršálem Paulusem v čele...,prej už jich tam je celý městečko....

  OdpovědětSmazat
 7. Evropa je smrtelně nemocná.Díky naší vlastizrádné vládě dostali uprchlíci moc volit na nižší úrovni.Ale to je teprve začátek.Pokud se nestane nějaký zázrak,tak nebudeme moci se této hrůze ubránit.Teď by se nám ty naše zbořené hranice náramně hodily.Jenom je osadit armádou ale tu taky už nemáme.Jediná šance na přežití je vyměnit vládu a zaujmout obranu! Třeba to nějaký čas vydrží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za co vládu vyměníš a s čím zaujmeš obranu? Zaujmeš včas postavení nezúčastněného pozorovatele? Bloude.

   Smazat
 8. Vzbuďte divizi Brandenburg.

  OdpovědětSmazat
 9. Prihloupa, ucelova, NAIVNI, proti evropska
  propaganda - 16:26-
  80 % americkych Indianu zemrelo na nemoci, ktere se dostali do Ameriky s kolonisty ! Vetsina tech, kteri zemreli, NIKDY zadneho Evropana nevideli... Bezte do zadele s takovou propagandou. Evropane za dob Feudalismu take umirali na nemoci, ktere se dostaly do Evropy, pres Fedosii z Asie,. To dela IMUNNI SYSTEM. Proto byl v JAR Aparteid - za ucelem oddeleni ras..Ted maji nemoce vsichni.. Vsak pockejte co vas ceka HURVINCI , budete mit take nemoci, ktere vasi doktori neznaji. honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi ukázkový případ, s tou tvojí nemocí si doktoři neumějí poradit.

   Smazat
  2. A nějaký argument by nebyl?

   Smazat
 10. Pani Prazska vlastovko (17:47), ti kteri mohli utekli. Ti kteri nemohli jsou zabarikadovani v severni casti Johannesburgu. Ceska emigrace v JAR z roku 68-69 mela pocet 25 000. Po padu Rhodesie se ji 95 % odstehovalo do Australie, Canady , USA a do zapadni Evropy. Ti kteri se zucastili boju o Angolu odesli do Brazilie. Tam vladnou Portugalci, kterym Angola a Mozambique patrili...Ted jsou vsechny zminene zeme tak zplundrovane , ze nas vsichni chteji zpet. Je pozde zestarli jsme. To zniceni zeme ceka i vas, pokud se nezbavite tech , kteri lezou Bruselu/Berlinu do zadku. Kdyz nemyslim na minulost, tak smutny nejsem. Ale dik za slova utechy. honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku,
   všechni,co říkàš je pravda...
   jà to vím nejen od Tebe..a hlavně jak říkàm ,zaplať bůh,žes to přežil,
   přeju Ti všechno nejlepší!
   j.

   Smazat
 11. A Ty (19:09) jsi nedoneseny, opozdeny duverivy hlupacek !
  Preji Ti, aby jsi zazil to, v co veris...V Tve mysly pripadny potrebny utek tam, kde budes hledat spasu nebude existovat. honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mysly, mysly, hlavně nepiš nesmysly.

   Smazat
  2. Netreba sa hnevať. Tento človiečik je alebo dieťa, alebo detinský. Život ho ešte neprinútil niesť zopovednosť, ani za seba a už vôbec nie za druhých. Ešte si môže namýšlať, že ide iba o hru, že detinské provokovanie je zábavné. Žial, drvivú väčšinu týchto detí nakoniec dostihne čas, poučí strach o najbližších, vycerí na nich svoje tesáky "životná skúsenosť"! Dnes už viem, že to nie je nijaká lákavá perspektíva, ale je nevyhnutná. Tak nech si chlapčisko pohraje, kým ešte môže!

   Smazat
  3. J.V. Podle sebe soudíš jiné? To je dost primitivní a svádí tě to k nesprávným soudům.

   Smazat
 12. Nechtel by jsi se podepsat (20:21), nickem, nebo znackou, abych Ti mohl namlatit (prozatime) klavesici ? Jsi jako prd ve vytahu. Nejde se Te zbavit a pritom jsi neviditelny... Stejne mas dva pseudonymi a kabat kazde barvy. Ze je to tak ?
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu, honolulu, ty už se z té blbosti nevyhrabeš. Žádná škoda, pseudonymI

   Smazat
 13. a co dělá armáda a NATO za peníze daňových poplatníků proč je neeskortují do afriky tyhle kurvy bych vysypal nad afrikou z minimálních letových výšek 50 letů denně a je klid

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohly by se zužitkovat Kalouskovo padáky.

   Smazat
 14. Je třeba bránit se .Pokud se demokratické prostředky neuplatnily .A jde o totální destabilizaci života nas anaších předků ,k uchování svých hodnot je třeba vzít i zbran do ruky a jít bojovati proti všem co se nám snáží diktovat co smíme a co ne viz EU a NATO

  OdpovědětSmazat
 15. Ani si neviete predstaviť, ako to Merkelke prajem a tým občanom tiež. Prečo nepovedia Merkelová stačilo, nech ju zatvoria spolu s jej privítanými deťmi, to by bola neblahá skúsenosť, poznala by, čoho sú schopní

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.