Reklama

pondělí 28. prosince 2015

Bývalý ministr vnitra Ukrajiny: Teroristé DAEŠ masivně kupují ukrajinské pasy

Michail Rjabov
28. 12. 2015     zdroj
Ideový vůdce "Pravého sektoru" Dmitrij Jaroš přímo kontaktuje DAEŠ a koordinuje činnost proti Rusku, řekl u kulatého stolu v Moskvě exministr vnitra Ukrajiny Vitalij Zacharčenko. "Uvedu nyní slova předsedkyně zahraničního výboru Nejvyšší rady Ukrajiny Anny Nikolajevny Gopko. Prohlásila: "Musíme vymyslet strategii, jak sjednotit spojence, kteří chtějí zachovat evropské hodnoty. Musíme vyčerpat Ruskou federaci.

Musíme destabilizovat situaci v těch regionech, kde měl Putin vždycky podporu." Stejný úkol si vytyčuje i DAEŠ, jenž se snaží prorazit přes Kavkaz do Střední Asie navazováním spojení s teroristy a systematickým dobýváním severního Afghánistánu.

Po státním převratu navázala nová kyjevská vláda přímou spolupráci s DAEŠ. Podle našich zdrojů Američané přímo v Bagdádu seznámili Jaroše s islamistickými radikály. Cílem je přeměna Ukrajiny na tranzitní středisko pro destabilizaci situace v Rusku.

Teroristé DAEŠ mají možnost bez problémů získávat naprosto legální dokumenty na nové jméno na Ukrajině. Tato služba stojí 15 tisíc dolarů. Terorista může získat nové jméno, dokumenty ukrajinského občana. Ukrajina není součástí Evropské unie, ale odsud je možné snadno emigrovat na Západ nebo do Ruska.

Je možné konstatovat, že Ukrajina se stává jedním z míst koncentrace islamistických teroristů. Teroristé DAEŠ používají Ukrajinu jako tranzitní stanoviště. Jsou k dispozici oficiální statistiky: SBU zadržela v roce 2015 ve spolupráci s milicí 59 osob, které se podílely na vojenském konfliktu. Ale to je informace, kterou považovali za nezbytné oznámit, kterou očividně nebylo možné utajit.

Díky účasti v tzv. ATO je možné legálně získat zbraně, které pak budou zaslány na Kavkaz a na Blízký východ.

Pomajdanová Ukrajina postupně získává rysy takzvaného DAEŠ. Například, DAEŠ zablokoval vodu pro obyvatelstvo v Iráku - 5. června 2015 předseda Luganské oblastní státní správy Moskal zablokoval vodu pro obyvatelstvo Luganské oblasti, která je pod kontrolou domobranců. Islamističtí fanatici ničí památky starobylé kultury v Iráku a Sýrii - ukrajinští ultranacionalističtí fanatici demolují památky sovětské éry. DAEŠ provádí hromadné popravy civilistů - prapory karatelů na obsazeném území Donbasu pořádají popravy zastřelením civilistů.

Ideologicky si jsou přívrženci DAEŠ a ukrajinského státu také velmi blízko. První chtějí vytvořit chalífát tím, že odstraní všechny nesprávné, ti druzí chtějí vybudovat Evropu na Ukrajině likvidací nesouhlasících, zejména na východě země.

Z geopolitického hlediska i DAEŠ i pomajdanová Ukrajina jsou používány USA k destabilizaci Evropy. Podle různých odhadů bojovalo v Sýrii na straně tzv. opozice k začátku Majdanu 300-400 lidí pocházejících z Ukrajiny, v první řadě radikálních krymských Tatarů. K začátku silové fáze za svržení ústavního zřízení (leden-únor 2014) byli odvoláni na Ukrajinu a bezprostředně se účastnili v pouličním odporu proti bezpečnostním silám. Po připojení Krymu k Rusku utekla většina extrémistických krymských Tatarů z poloostrova a stala se jádrem praporu karatelů "Krym", vytvořeného Džemilevem a Kolomojským.

V současné době teroristé mejdžlisu koordinují svou činnost s představiteli praporu "Džochara Dudajeva" (velitel - brigádní generál Isa Munajev), složeného převážně z Ičkerijců, kteří mají přímý vztah ke skupině "Kavkazský emirát". Jejich plány jsou, po získání bojových zkušeností na Donbasu spolu s ukrajinskými nacionalisty, destabilizovat řadu regionů v Rusku prostřednictvím organizování teroristických činů a sabotáží. Část teroristů se však vrátila do Sýrie, aby bojovala proti Asadovým vládním sílám," řekl Zacharčenko.

Podle něj bylo 13. října na zasedání Rady bezpečnosti Ukrajiny "přijato rozhodnutí o nutnosti poskytnout vojenskou pomoc" tzv. "syrské opozici".

"Prvořadým úkolem byla definována organizace a vojenská pomoc syrským opozičním silám prostřednictvím speciálního školení mužstva ukrajinských ozbrojených sil a jejich odeslání na území Sýrie do podřízenosti ministra obrany prozatímní opoziční vlády. Takový dokument existuje.

Ukrajina se stává ideálním místem pro legalizaci extremistů, získání zbraní a tranzitu na různá místa zeměkoule - do regionů Kavkazu, Střední Asie, Blízkého východu, na Balkán, do západní Evropy atd.," tvrdí bývalý ministr vnitra Ukrajiny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

31 komentářů :

 1. Jaký je názor MZV ČR na tuto věc? "Demokratická" Ukrajina má prý nakročeno do NATO a EU a Zaorálek asistoval kyjevskému puči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo pomohl Ukrajině nastoupit novou cestu "k demokracii a prosperitě"??? Hlavně naši přátelé z USA!!

   A co USA činí, DOBŘE činí!!!!!

   Tedy chvalte USA a Hospodina. Amen

   Smazat
 2. Sobotka už prohlásil, že k nám dovezeme Ukrajince prá na práci, bohužel Arabové se nám vyhýbají a tak dovezeme alespoń Ukrajince, jakou práci ten Chazar Sobotka myslel? Ono to nakonec bude jedno, z jihu a nebo z východu, ona nakonec přijde stejná verbež. Sobotko, ty si říkáš o asfalt a peří

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo. A tihle "ukrajinci" budou dostávat azyl u nás a budou aktivně vypomáhat těm co dnes vedou ony ukrajinské mafie. A k oněm chudákům pracujícím ukrajincům platících mastné výpalné začnou přibejvat i ti naši pracující. Inu - neradostné vyhlídky....

   Smazat
 3. Tohle se dalo čekat,že bojovníci IS přejdou na Ukrajinu.Nejdřív ale měli sesadit Asada,ovládnout celou Sýrii,co jim Putin překazil.Teď jsou nuceni utíkat ze Sýrie,nějaká část se rozejde po BV,někteří do západní Evropy a někteří do Ukrajiny.Teď se jenom hledá cesta,jak to znepříjemnit Rusku v Sýrii,protože nesmí zvítězit.Tak lze očekávat otevření bojů na Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
 4. Chtěla bych vysvětlení rozdílu mezi přijetím islamistů a Ukrajinců. Jední i druzi jsou zfanatizovaní a krutí. Banderizovaní Ukrajinci za 25 let jsou vrazi na vlastním území. Jací budou na cizím? Jako kdysi gestapo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jedni postupují při hodnocení ostatních lidí podle víry, druzí podle rasy

   Smazat
  2. Anonymní28. prosince 2015 0:37

   "A válka bude...".jak říkal Švejk....Ono se to začíná nějak "sukovat".Turek šlápl do hovna a teď se to s ním poveze.
   Debilní,pokrytecká EU podporuje a aktivně se podílí na sviňárně jen proto,aby pár grázlů vydělalo i za cenu,že jsou masakrováni její zdegenerovaní občané a ničen celý ekonomický a sociální systém,budovaný sto let.
   EU,díky své debilitě a prodejnosti věrchušky,bude zavlečena do války kvůli Turkovi,který tu válku vyprovokuje a sám na ni fatálně doplatí.Jedinej,kdo se bude zase smát bude jewrej z poza oceánu....Ta Evropa se té "somalizaci" už nevyhne,atlačí se to sem z Afriky a Stř.východu,z Turecka a okolí a i z Ukrajiny a ty nejchmurnější předpovědi se bohužel vyplní,ale asi to tak má být,jak říkával soudruh Husák:"nech odpadne,čo je zhnité...".

   Smazat
  3. Turek hraje roli užitečného idiota krytý andělíčkem strážníčkem zpoza oceánu, jinak by si tolik nevyskakoval, zvlášť na Rusko, spolu s celou slavnou EU v zájmu USA.Banderovci a Junta hurá do EU a NATO, Turecku frau Makrelen slíbila urychlit přijetí do EU, ještě do 2 let přijmout rychle TTIP-CETA a Švejkova předpověď se splní do puntíku.USA zničí a rozvrátí celou východní polokouli od Antarktidy až po Severní pól, ve svém zájmu udržení se jako jedinečný hegemon celého kosmíru.Jede se podle Friedmanovských not ze Stratforu.

   Smazat
  4. Kromě toho, co řekl A z 9:56 už jen dva rozdíly.
   Na Ukrajině zfanatizovaní (tzv. "banderovci" a spol.) tvoří 5 až 10% populace a v případě, že se větší masa Ukrajinců dostane do normálního prostředí, zaslepenost u nich pomine (stejně tak jako u Němců po II. sv. válce) a zbude jen "tvrdé jádro" - cca 0,5 - 1% z celkového množství, což se dá společností uhlídat. A přijde slovanská kultura a slovanské geny do slovanského prostředí, takže český národ nevymizí, jen se pozmění.
   Zatímco u muslimů (Arabů, černochů a jiných) jde o jinou genetickou linii, o jinou kulturu a jiné náboženství (náboženství, kterému silně podléhají a je expanzivního charakteru = má potřebu šířit se "ohněm a mečem", jako dřív křesťanství).
   Imigrací do Německa a následně z Německa do okolí - tedy i Čech, kritické minority "muslimů" ( to znamená od určitého množství "imigrantů") dojde k rozrušení národů a tím i národních států.
   Takže v tom případě, pro nás z toho plyne 75% jistota, že Český národ do 20 let zanikne a v naší vlasti bude žít velmi chudá, nesourodá, rozhádaná masa "jakýchsi jedinců" v nové a rozhodně ne příjemné diktatuře.
   Pavel p

   Smazat
  5. P.S.:
   Ne, že bych byl z té varianty zachránit Čechy Ukrajinci nějak nadšený, ale když naši vládci - zrádci po "podrazu" nechali vymřít Český národ, stále je to lepší než nic.
   Pokud by jsme též okamžitě přijali silnou pro-populační politiku jako teď Maďaři, nemuselo by těch Ukrajinců být tolik. Nebo se musíme připravit na změnu poměrů v naší populaci.
   Pavel p

   Smazat
 5. USA je super - nejzadluženější stát na světě, jehož dluh dosahuje přes 110% HDP. USA je stát, který tiskne neskutečné množství zelených papírků zvaných dolary a nutí všechny státy světa obchodovat v bezcenné peněžní měně dolar a tím financovat dluhy USA. Kdo odmítne ten skončí jako Sadám Husajn v Iráku - Irák vybombardován a Husajn popraven, Kadáfí v Libyi chycen a popraven, Libyie vybombardována. Jenže od roku 2012 Rusko a Čína odmítly obchodovat v dolarech a všechny obchody dojednávají ve svých národních měnách. K tomu se připojily další státy organizované v organizaci BRICS. Jestli to bude pokračovat a další a další státy budou následovat Čínu a Rusko a nebudou respektovat finanční uspořádaní světa, dojednané po druhé světové válce a kontrolované organizacemi sídlícími v USA jako je Mezinárodní měnový fond a Světová banka, veškeré příjmy ze světového obchodu v dolarech ve prospěch USA se rozplynou a USA ztratí prostředky na financování více jak 200 vojenských základen po celém světě, které rozsévají a hlídají na celém světě americkou demokracii. Jinými slovy, ať se to někomu líbí nebo ne, ale již my starší generace jsme se učili, že kapitalismus neumí řešit své ekonomické krize ničím jím než válkou. A USA jako supervelmoc, jejichž výdaje na zbrojení jsou několikanásobně větší, než co vydávají v součtu na zbrojení všechny ostatní státy světa musí vest války, jednak proto aby USA donutilo neposlušné státy RUSKO a ČINU podřídit se obchodu v dolarech a dále aby zbrojařský průmysl v USA měl neustále odbyt na zbraně, kterými USA v konfliktech po druhé světové válce zabijí po celém světě miliony nevinných lidí. USA k vyvolávaní konfliktů využívají své velvyslanectví které pak řídí neziskové, nevládní, nezávislé organizace, které jsou financované štědrými příspěvky z velvyslanectví USA. USA využívá pro vyvolávání válečných konfliktů linií střetu křesťanského a muslimského světa jako tomu bylo v Jugoslávií v Afganistánu v Sírii a v těchto jimi vyvolanými konflikty se vždy postaví na stranu muslimského světa a přihlíží jak jsou vyvražďovány a vyhánění křesťani. Příkladem je 5 miliardová investice do nevládních, neziskových, nezávislých organizací na Ukrajině prostřednictvím kterých se USA podařilo totálně rozeštvat Ukrajinské obyvatelstvo. Když jde o vyvolání nepokojů a válečných konfliktů USA nikdy nešetří zelenými papírky zvanými dolary. Tímto způsobem bylo organizované i severoafrické jaro. Obrovskými dodávkami zbraní nyní USA podporují teroristy v Sírii a těmto teroristům říkají umírněná opozice, ale hlavně opět se staví za muslimskou část konfliktu a nechávají vyvražďovat křesťany na území Iráku a Sírie. To samé se děje v afrických státech, opět vyvražďování křesťanů a podpora muslimské části včetně teroristických skupin. USA dále podporují a organizují obrovský exodus uprchlíku do Evropy, aby rozložili sociální systém v evropských zemích. Tím vším mají USA v úmyslu řešit svojí totálně rozloženou ekonomiku, která nic nevyrábí a exportuje kromě zbraní a vále, jenom seno a drcený kancelářský papír. Jestli se podaří udržet Rusku a Číně mír je to jejich výhra. Pokud se USA podaří vyvolat globální válečný světový konflikt, je to jejích výhra, ale obětí USA budou i USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněli jste na americké TPP a TTIP, které mají rozložit ekonomiku Asie a Evropy na úkor placení dluhů USA.I český důchodce a nemluvňata budou zahrnuti jako plátci dluhů hegemona zelených papírků.

   Smazat
  2. Cílem toho všeho snažení je likvidace postavení Evropy a její úplné podřízení parazitům,vládnoucím v USA,cestou vyvolání zde "velkého řízeného chaosu".
   Proč myslíte,že se sem pod tlakem už několik generací tlačí ta všeobecná dekadence pomocí židy vlastněného HollýÚdu a nyni do toho všeho marasmu židy řízenými a placenými nevládkami ženou miliony pomatených islámců,ohánějících se koránem a snících o šaríi?!Aby ten kotel vskypěl co nejpudčeji.
   Zatímco si židé svojí identitu a žárlivě střeží a pěstují,nám Evropanům ji už po generace cíleně ničí....
   Za pomoci Turecka a Ukrajiny,pokud bude bezvízový styk,se EU promění v něco,jako Libanon a ta bude následovat jeho osud, charakterizovaný vytlačováním původního křesťanstva s tím,aby se vytvořil co nejdříve takový stav,aby se dala Evropa a její zdebilněné obyvatelstvo,promíchané a modifikované islámskými pošuky,vrhnout proti Rusku....

   Smazat
  3. 10:28
   Spláchni se do hajzlu, nácku.

   Smazat
  4. Když nechápeš hňupe 10:53 psaný text, tak nepiš o něčem čemu nerozumíš a přečti si to raději vícekrát, ale ty to nepochopíš asi nikdy.

   Smazat
 6. Již je konec tištění peněz! USA jde pod kytičky! Švýcaři zasadili ránu světovému bankovnictví ! Referendum ve Švýcarsku --google ---

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dřív budeš pod kytičkama ty než USA. I bez referenda.
   O USA "pod kytičkama" bolševici blouzní už od výstřelu z Aurory.

   Smazat
  2. pro 10:55 A od výstřelu z Aurory předpovídají krach Ruska. A stále se ji to nějak nedaří!!! A kdo tedy bude dřív pod kytičkama? Myslím, že velké júesesej. Už dnes odchází z pozice světového hegemona. To se přesouvá na Čínu a spol.

   Smazat
  3. 12:19

   Nepředpovídali krachu Ruska, ale SSSR, ty hloupý, nevzdělaný bambulo. 1991 - splněno.
   A aby ti to nebylo líto, tak i to tvý Rusko v roce 1998 regulerně zbankrotovalo.

   Smazat
 7. a debatuje sa o bezvízovom styku s Ukrainou - ta tak ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:04-a bezvízový styk má slíbeno i Turecko,což bude znamenat,že hned dvě země,na jejichž území probíhají války a tudíž jsou tam bez velkých problémů k dispozici i mezi obyvatelstvem ilegální vojenské zbraně zajistí,že budeme mít o terorismus a vzájemné vyřizování účtů postaráno....zatímco EU na starousedlíky "šije" nový zákon o zákazu držení registrovaných semi-auto zbraní....do toho nekompatibilita způsobů života a náboženských hodnot přinese ten očekávaný výsledek,který se už projevil např.ve Francii....máme se na co těšit.

   Smazat
 8. Co tady lamentujete jak babky na náměstí.Vidíte všechno negativně.Dějí se i jiné věci,jsou i jiné předpovědi.Rozšiřte si trochu své vědomosti,nenechá-
  vejte se hned vytáčet.Systém se jenom raduje,jak je tou negativitou podporujete.A jinak, co děláte vy proto,abyste nepodporovali to,co se děje,nebo jen píšete,píšete a skutek utek,Kecání ještě nikoho nezachránilo.Nyní je doba činů. LM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to tu melete o nějakých předpovědích ?!
   Předpovědi nějaký slepý babky i když prej z 85% vycházející atd.,nikoho nemůžou nechat klidným...Přečtěte si,co má za cíle Wulfowitz,Brzezinsky,Soros,von und zu SchláffenDreck z Bilderbergu,poslechněte si plány jewreje George Friedmana ze Stratforu,tu jeho slavnou řeč o cílech SS a jak se při kontrole světa vyvarovat chyb,kvůli kterým Hitler prohrál válku (je to zde v archívu) a teprv potom tu rozptylujte chmury...Rozhodně ta situace se vyvíjí velice špatným směrem.Jediné s čím s Vámi souhlasím je to,že už není čas na kecání,ale na nejvyšší čas tomu začít aktivně čelit.

   Smazat
  2. Slavná řeč grázla Friedmana:

   http://www.novarepublika.cz/2015/03/george-friedman-stratfor-americke.html

   Smazat
 9. Trochu z jiného soudku: http://www.eurasia24.cz/nazory/325-skutecny-hladomor-byl-v-usa-nikoliv-v-sssr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D
   Dobrý žvásty.

   Smazat
  2. "Nejlepší" žvásty (prakticky o ničem zde mají LM - asi dnešní lidová milice, anonym 14:19, 10:53 - nejsi to všechno ty?)

   Smazat
 10. Chudáci obyčejný ukrajinci , Bredy

  OdpovědětSmazat
 11. "Bojoval jsem s moskevskými okupanty na mnoha místech na zemi.Kudy jsem prošel- země hořela a do dnes tam tráva neroste.Já se smrti nebojím.My jsme lidé slávy a cti.Jak řekl můj přítel polní velitel Šamil Basajev generál armády Ičkérie s nímž jsme spolu bojovali-"Saško,bratře,život je potřeba prožít důstojně,ale hlavní je důstojně zemřít.Aby paměť pro nás zůstala na věky."
  Olexandr Muzičko.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.