Reklama

úterý 1. prosince 2015

Co se stalo v ČR za 25 roků?

1.12.2015  CzechFreePress

- z vojáka - žoldnéř
- z ateisty - katolík
- z veksláka - podnikatel
- z podvodníka - developer
- z vyděrače - pracovník soukromé bezpečnostní agentury
- ze zloděje - privatizér
- z dušiček se stal Halloween a z Ježíška Santa

Ve školách jsou učitelé bez autority.
Na ulicích střelba, bezdomovci.
Na důchod je nutné si šetřit, u lékaře platit.

V alkoholu metanol, v potravinách jedy a v médiích hnůj....
Je obdivuhodné, že zem kterou nepustoší tornáda, nesužují ani zemětřesení, úrodu nežerou kobylky, netrápí sucha, nevybuchují sopky, téměř 70 roků nezažila válku, dokáže dostat na kolena parta šílenců za krátkých 25 roků.

STB byla obyčejná tajná policie, jakou má většina států. Pracovala pro režim, samozřejmě. SNB byla obyčejná policie. Armádní důstojníci,kteří přísahali Československu, tehdejší vládě a prezidentovi, slouží dnes klidně NATO. Ateisté jsou dále nejrozšířenější část národa, jen církev je dnes vynášena do popředí kamarády.

Za prezidenta po převratu původní komunistický parlament zvolil všemi hlasy neznámého opilce a neschopného šaška prezidentem.

Ten sice mluvil o lásce a míru, ale zároveň přikývl na bombardování mírumilovného Srbska. .

Tzv. privatizace je jen rozkrádání národního bohatství ve prospěch cizích států. Přes hranice můžeme sice nekontrolovaně, ale k nám je to podobné. Po válce do naší republiky imigrovali Češi z Volyně na Ukrajině a z Rumunska. Přizpůsobili se a splynuli, byli to Češi. Ale po válce, kterou v Řecku rozpoutali Angličané, k nám emigrovali tisíce Řeků. Ale, ač jiné mentality, také splynuli.

Dnes přicházejí imigranti z východu, ale nesnaží se splynout ale ovládnout. A těm havlistům je to jedno. Oni mají nahrabané.

Děti do školy chodí bez svačiny, ale mohou si ve školách koupit hamburgry. Školy učí každá jinak, neboť jednotné osnovy nejsou. Dějepis žáky zatěžuje, takže o historii vlastního národa nic neví, ale to nic umí říci anglicky. O žebrácích a bezdomovcích jsme se jen učili, dnes jsou živou náplní demokracie. Cikáni nemusí pracovat, jen pobírají dávky. Ani vězni nemusí pracovat.

Vládne humanita, jenže jen pro lumpy. Na obchodech se začínají objevovat anglické nápisy, ve vlacích je hlášení v angličtině.

Ach praotci Čechu, kam jsi nás to dovedl?!

104 komentářů :

 1. Děkujeme za to nepřemožitelnému USA v čele s mírotvorcem ,nositelem Nobelovy ceny míru a nerozborné jednotě států EU.Jen dál v boji za západní hodnoty,pod vedením naši strany ČSSD a vlády,včetně NF s ODS TOP 09,KDU-ČSL a KSČM.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy budete nějaký zarputilý kobližkách, protože v naší protektorátní vládě nesedí zástupci KSČM, ale vaše ANO s oligarchou Babišem a ten byl nomenklaturní člen KSČ !!

   Smazat
  2. Babiš teď jako ministr financí odpustil své firmě 1,48 miliardy daní. Je to "slušný" člověk. Něco jako zdejší Pepek. Stbácká svině.

   Smazat
  3. 10:00 - a na to přišel Kalousek? Zase nějaká lež, když už na něj nemůžete jinak? Zatrhnul vám špinavé kšefty, tak to zkoušíte šmejdi jinak!

   Smazat
  4. 10:23

   Ne, retarde. Přečti si to tady, obdivovateli stbáků.

   http://file.mf.cz/727/4-01-16-E15-0210.pdf

   Smazat
  5. Tak za první ta zpráva je dva měsíce stará a za druhé nodpustil daně jen sobě, ale i všem ostatním daňovým suběktům. Takže se rychle prober, pořádně si ten článek znovu přečti a přestaň plácat nesmasly.

   Smazat
  6. Jak máme brát vážně příspěvek, kde negramota píše "suběkty" místo "subjekty"? Co to může asi být za zdroj informací, když neumí ani psát a leze do diskuze.

   Smazat
  7. 11:54

   Ty jsi ale pako. Takže když je zpráva stará 2 měsíce, tak jako neplatí? To jsi tím chtěl duchaplně říci?

   A to, že odpustil nedoplatky daní i jiným firmám, to jako ospravedlňuje to, že neplatí daně sám? Ty jsi přesně ta trubka, co bude svého zloděje bránit do posledního dechu. Určitě si myslíš, že pan Babiš, když je bohatej, tak nemusí krást, že? No jo, vždyť vlastně stačí, aby si nechal tu miliardu a půl legálně. Miliardu a půl! To je přesně ten důkaz, že ten kdo je bohatý, tak další peníze nepotřebuje, že jo?

   A teď běž sbírat víčka, aby se vybral milión na nemocné dítě.

   Vy koblížkáři máte IQ tykve a táhnete tenhle stát do prdele.

   Smazat
 2. Není co dodat. Absolutní pravdivé vylíčení hospodářsko-politické situace v posledních 25. létech
  Dodávám rozkradené a rozvrácené zemědělství a průmysl.

  OdpovědětSmazat
 3. Já jen pochválím,oba příspěvky přede mnou,ale i výstižný článek.
  Jen bych dodal,nejen cikáni žijí z dávek,ale i umělecké a mediální fronta.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dávky jsou jen almužnou, proti dotacím různým rozvracečů a rozkradačů republiky, kteří navíc český lid nenávidí.

   Smazat
  2. z Ameriky sem došla zvrácenost, svět se zblázil, zákonitě musí bohužel dojít ke zhroucení " Babylonské věže" a konec civilizace, tak jak ji známe, konec je již neodvratný zásluhou prohnilé Amriky a její přisluhovačů..........
   JE JEŠTĚ MOŽNOST NĚCO PROTI TOMU UDĚLAT , VZPAMATUJÍ SE NORMÁLNÍ LIDÉ ?

   Smazat
 4. Aneb, alší díl bolševického bolestného sténání nad současností a adorace minulého totalitního režimu.
  Největší legrace na tom je jak se Dvořák neustále dušuje, že NR nejsou bolševické stránky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsou. Jen sem pořád chodíš ty, starej bolševik, po svým stbáckým fotrovi a bliješ tu ty svý bolševický bláboly, Pepku. Kdybys sem nelezl, tak tu žádní havloddní retardovaní bolševici nejsou, Pepku. A teď vyskoč!

   Smazat
  2. 9:30
   Dělá mi dobře u srdíčka, že idioti a hajzlové jako jsi ty se dnes trápí, bolestně sténají a kvičí jak píchlé svině. Boží spravedlnost za ty hajzloviny co jste dřív lidem dělali prostě existuje.A nejlepší na tom je, že nemáte vůbec žádnou naději. Nalháváte si zcela mimózní naděje, že vás snad spasí Zeman nebo Putin. Smutný, ale spravedlivý konec bolševických prasat.

   Smazat
  3. K 9:26
   Nemohu si pomoci, ale že ty si byl sem přidělen jako troll z neovlivni.cz, či jak se ten stupidní plátek jmenuje. Normální člověk si hledá weby, které mu názorově sedí nebo pokud navštěvuje i názorově jiné weby, tak za účelem rozšířit si názorovou platformy a v diskuzích případně věcně argumentuje. Pro trolly je to jen zdroj příjmu a čím je troll stupidnější, tím je arogantnější, ale věcných argumentů se u něj nedočkáte. web neovlivní.cz mimo jiné sponzoruje britská a US ambasáda. Samozřejmě prostřednictvím neziskovky.

   Smazat
  4. 9:37

   Pepku, tobě stejně jako tvýmu fotrovi dělá dobře u srdíčka, když můžete škodit. Je ale neuvěřitelné, jak bolševické hovado jako ty, může mít tu drzost se vyjadřovat v diskusi. Vy, potomci bolševických sviní, kteří před převratem udávali a po převratu rozkrádali, se dnes prezentujete jako "demokraté", ve skutečnosti jste ale pořád stejný dobytek. Nicméně jsi mě pobavil, podobné bláboly může napsat skutečně jen někdo, kdo má v palici na.ráno. Takže Pepku, neblázni a vyskoč! :-D

   Smazat
  5. Týká se anonyma 9:37
   Diskuze pomáhá některým, co se na článek sami nikdy nezmůžou, ventilovat frustraci, kterou současná doba svobody a marasmu bez morálních hodnot, do nich vrství a ukládá. Poznáme je podle permanentně se opakujících chtěných urážek (respektive toho co za urážky sami považují) a papouškování slaboduchých rádoby nadávek." Nadávek" typu bolševik, komunista a podobně - obvykle v souvislosti s kvičením nebo kvílením, není toho mnoho, co jim omezený slovník a mozek umožní. Ti nejvíce zakomplexovaní a frustrovaní, zhusta opakovaně píší o frustraci a frustrátech. Zoufale sténajíc píší o sténání druhých, jejich slovní zásoba je stejně chudá a ubohá, jako jejich, ujetá originální "osobnost". Z neznámých důvodů podléhají neodbytnému nutkání, aby psaním - stálým opakováním téhož ulehčili své psychické nemoci, která je nemilosrdně sužuje. Jsou velice ubozí, přesto nestojí ani za politování.

   Smazat
  6. Chujmere,ty bys měl psát do USSÁckýho samizdatu!!!!!!Tady je tě škoda!!!!!!

   Smazat
 5. 9:37

  Pepku, tobě stejně jako tvýmu fotrovi dělá dobře u srdíčka, když můžete škodit. Je ale neuvěřitelné, jak bolševické hovado jako ty, může mít tu drzost se vyjadřovat v diskusi. Vy, potomci bolševických sviní, kteří před převratem udávali a po převratu rozkrádali, se dnes prezentujete jako "demokraté", ve skutečnosti jste ale pořád stejný dobytek. Nicméně jsi mě pobavil, podobné bláboly může napsat skutečně jen někdo, kdo má v palici na.ráno. Takže Pepku, neblázni a vyskoč! :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:56

   Nikdo ti neškodí ty bolševické hovado. Ty prostě jen nic neumíš, jsi naprosto neschopný, blbý a líný jako veš. Takový jako jsi ty se za minulého režimu měli dobře, dnes jsou podle svých schopností a snahy po právu oceňovaní.
   Kvič dál, ty bolševické prase, to je jediné co umíš a jediné co ti zbývá. Avšak zcela zbytečné a marné.

   Smazat
  2. boľševická sviňa ťa porodila - ta tak ...

   Smazat
  3. 9:56

   Pepku, já s bolševikem nic společného nemám, můj otec seděl na Borech, takže tvýho fotra, co tam dělal bachaře, dobře zná. Říkal, jaké to je hrozné hovado, když řezal vězně pro radost a jak tam poznal i tvoji matku, když si tam vodili prostitutky po nocích. No a pak ses narodil ty, demente. A neopič se po mě, já chápu, že tys nikdy nic jiného v životě neuměl, kvůli své vrozené debilitě, ale ubezpečuju tě, je to trapné. A teď vyskoč, retarde! :-D

   Smazat
  4. 11:10: Pokud tvůj otec za rozkrádačky seděl na Borech, pak už máme jasno. Musíš se smířit s tím, že za komunistů se musely dodržovat zákony a zlodějům typu tvého otce prostě neumožnili nechat rozkrást náš stát. To jim bylo povoleno až po r. 1989. Tím je tvá nenávist vůči komunistům vysvětlena.

   Smazat
 6. Zarputilý kobližkář nejsem,kdyby jste četl (týká se 9.22),bez předpojatosti,tak jsem se zmínil o ČSSD a vládě,takže je v tom i ANO.
  Nebuďte tak fanatický a uvažujte,zarputilý ma,mlase!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč jste tam jmenoval KSČM a oligarchu Babiše jste vynechal ? Udavače STB, nomenkraturního kariéristu z KSČ ?
   A fanatik nejspíše budete vy jako vzorný kobližkář !!

   Smazat
 7. V plné nahotě popsáno, kam jsme po čtvrtstoletí dospěli.
  Je to trpké probuzení :-(

  OdpovědětSmazat
 8. Takže když se napíše pravdivé srovnání období před a po 1989,tak je to adorace bolševika vy troubo z 9.26?Nebo vás jen štve jak to tomu systému se západními hodnotami nevychází a pak to řešíte vykřiky jako svazák z 50 let!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Období před r 89 skončilo krachem v celé východní Evropě. Nikdo ho už nechtěl, všichni měli vás, bolševiků, už plné zuby. Západ nám utekl o 20 let ve všech směrech. Měli jste 40 let šanci a prohráli jste na celé čáře. Po 1/4 století byste se s tímhle faktem už mohli konečně srovnat a zařídit se podle toho. Systému se západními hodnotami se samozřejmě daří, co by mě mělo štvát? To jen sorta neschopů kteří nic neumí se topí v závisti k těm úspěšnějším a kdybyste měli jen špetku moci tak byste celou zem nejraději znovu uvrhli do bolševického koncentráku.

   Smazat
  2. Po 26 letech panování idiotů, jako jsi ty, jsme ve sračkách, v jakých jsme za komančů nebyli! Naše demokracie je výsměch rovnosti, republika díky gániům jako Špidla a především Kraďousek je zadlužená až po uši. Stalinističtí bolečvici podporovaní okupační armádou v roce 89 sice skončili, ale po nich nastoupila všehoschopná galerka. Podle toho to tady tak vypadá. Ekonomická kolonie Západu, školství generuje takové blby, jako jsi ty, armáda neschopná bránit vlast, ale zato využívaná v koloniálních válkách nového páníčka. Tak yž přestaň mlýt o bolševicích. Připadáš mi jako ti pravicoví propagandisté za první répy, kteří všechno sváděli na Rakousko-Uhersko a báli se jeho návratu. A ejhle, ani si nevšimli, že za humny na druhé straně vyskočil Hitler. S tgebou je to stejné, nadáváš nabolševiky, ale že máš před nosem zfažizované NATO, toho sis nevšim, že?! Marek

   Smazat
  3. 10:34

   Pepku, ty jsi prostě hrozný hovado. Úplně stejnej jak ten tvůj vypatlanej stbáckej fotr. To je taky úplnej dement. :-D

   Smazat
  4. 11:09
   TY, TY, TY jsi ve sračkách. Ne MY. Opakuj si to stále dokola a neschovávej se zbaběle a trapně za MY. Kdybychom MY byli ve sračkách tak mají komouši 80%. Nemají.
   Na komouše každý prdí stejně jako na ten váš komunistický "ráj" před rokem 89. Měli jste 40 let šanci, promarnili jste ji a skončili jste. Definitivně. Konečná. Nazdar. Že jste se ani po 26 letech ještě nebyli schopni pohnout z místa a stále jen vzpomínáte na totalitní zadrátovaný pravěk a čekáte na jakéhosi zázračného spasitele jen svědčí o vaší ubohosti.

   Smazat
  5. Pepku Vyskočilovic 13:07 - komunisti nejsou dnes žádná opozice. Jim vyhovují teplá křesílka v parlamentu a nic nedělat. Těch se bát nemusíš. Přijdou ale jiní sekáči a ty se budeš divit odkud! A teď zameč a vyskoč!

   Smazat
  6. Jen aby ti ti "jiní sekáči" nezavřeli to tvé veleúspěšné programovací podnikání. To by byla hrozná ztráta jak pro tebe tak pro tuto republiku :-D

   Smazat
  7. Ty se strachuj o to, aby se k nám nevrátili bolševici, hezky nadávej lide, kňuč a kvič - to je tvůj džob, to umíš. Na nás ostatních nech, co bude dál. Jasný?! A teď zameč a vyskoč, Pepku! Břáťa

   Smazat
 9. Pěkně a výstižně napsáno kam nás soutřetí kápitálisti dostali. Proč soutřetí ? Když byla první republika, po ní vládli sou druzí , tak nyní jsou u moci soutřetí. Jen je nejlepší, že šéf pravice soutřetí Kraďousek - kalousek byl už v roce 1984 členem Ústředního výboru Národní fronty pod vedením KSČ a zjevně mu to nevadilo :-)))) A soutřetí Kraďousku jaký byl státní dluh za socialismu a jaký je dnes ? Zlatí komančové.

  OdpovědětSmazat
 10. Asi před 2-3 dny jsem někde, už sice nevím kde, viděl mapu světa podle NWO (barevně rozlišeno). Na této mapě není ani Rosko, ani Čína a vše je zahrnuto barvou pod Severní AMERIKU. Další části jsou Jižní amerika, EU, Afrika jejíž část (Lybie, Tunis a Egypt) patří pod Severní Ameriku včetně dnešní JAR. Pak už je jen Euroasie a Austrálie. Ta Euroasie je také velmi zajímavá, protožecelý arabský poloostrov je značen jedinou barvou. Naši potomci se mají na co těšit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ježiš, to je neštěstí takoví blbci. Musím ti ty troubo prozradit, že zdaleka ne všechno co najdeš někde na netu je pravda. Nauč se ve vlastním zájmu používat kritické myšlení, jinak jsi ideální oběť prodavačů hrnců za 50.000.

   Smazat
  2. 10:40

   No, myslím, že člověk na kterého reaguješ, Pepku, je asi stokrát chytřejší než tvůj dementní fotr. Pamatuješ, jak se chtěl dostat k Pomocné stráži VB a jak ho tam pro vrozenou debilitu nevzali, přestože to byl ukázkovej psychopat a sociopat? I pro ně byla jeho debilita příliš. No a ty jsi celej taťka. No, kousek máš i z tvý matky, ta se taky moc nepovedla. A teď vyskoč! :-D

   Smazat
 11. Klídek, zdroje jsou a jak nám předsedové ČSSD vysvětlovali, máme dluhy, které se nemusí splácet, asi jako celá Evropa. Maďarský vzor vás straší co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:34
   Jaký "maďarský vzor"? Jako že Maďaři se mají líp než my? Nebo že nemaj dluhy? Vy jste dobrej mimoň.

   Smazat
  2. Víte kdy Maďarsko nasekalo nejvíc dluhů a která partaj a s jakým předsedou tam vládla? Říká vám něco jméno Gyurcsány? Maďarský vzor je to, když jedna strana docílí ústavní většiny a nemá v lásce NWO, dluhy a šmejdy.

   Smazat
 12. Výstižně zdokumentovaná smutná pravda, jen ještě chybí, co to udělalo s lidmi - buď karieristi, kteří jdou přes mrtvoly a jejich hlavním motem je moc a peníze, potom lidi, kterým bylo a je všechno jedno, jen se vezou a místo mozku mají piliny. Potom je tady ale více než polovina národa, která sice ví, že to dnes není dobré, ale mlčí. Jednak by měla problém v zaměstnání, jednak by měly děti problém ve škole a mají pocit, že by stejně nic nezměnili. Pak je tady 10-15% lidí, kteří si nemyslí, že svou angažovaností nic nezmění a nebojí se své názory vyjádřit a napsat, protože vědí, že jakmile by se např. před USA zastupitelstvím sešly desetitisíce lidí, aby daly najevo protektoru Šapirovi, že o jeho angažovanost nestojí - musel by zalézt do nory. To ale chce, aby ta mlčící slušná většina ve svém zájmu vyšla z ulity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud to "dnes není dobré" tak pohni svou línou prdelí a začni se svou situací konečně něco dělat. Tvoje výmluvy na problémy v zaměstnání, dětí ve škole, Šapira atd jsou lživé, ubohé a trapné.
   Oproti minulému režimu máš obrovské možnosti, ale také plnou zodpovědnost za svůj život. Nikdo za tebe ale nic neudělá. Pokud spoléháš že ano, tak jsi sám ten který má místo mozku piliny.
   Btw, žádná "více než polovina národa" neexistuje, je jen přáním otcem myšlenky.

   Smazat
  2. Milý hloupý flašinetář 10:49 - tvoje rádobypravicové odrhovačky už tady všichni známe. Jsou k ničemu, falešné, zpívají je většinou grázlové a po nich to opakují blbci. Neumíš používat mozek, dál se tu neztrapňuj. Břéťa.

   Smazat
  3. Břéťo, klidně dál nedělej nic, prď do židle a čekej na zázračného spasitele který za tebe vše vyřeší. A ktomu si namlouvej jak jsi děsně "chytrej" a jak umíš používat mozek.

   Smazat
  4. 11:12

   Pepku, my na rozdíl od tebe musíme hákovat. Nás stbáckej papínek nezabezpečil jako tebe. Dnes už ani ta tvoje matka nemjusí dělat prostitutku, jako dělala za bolševika. Tak jste si pomohli... A teď vyskoč! :-D

   Smazat
  5. CHlapci a dievcence nehadajte sa.Clanok je perfektne napisany.Vystihuje skutocnost,ale pokial ma niekto iny nazor,treba sa zamysliet,ktory system,alebo nabozenstvo,je ten spravny.Ci je to kapitalizmus,komunizmus,diktatura,katolicke cirkev,islam,Priznajme si,kazdy system ovplyvnuju a robia ludia.V kazdom sa najdu ludia,ktory urobia aj z toho najlepsieho,velke hov... A verim,ak by sme my ludia organizovali nebesky raj,tak z neho urobime riadny Bordel.M:

   Smazat
  6. 11:15

   No to vidím jak tu usilovně "hákuješ" už celé dopoledne. Myslím že už jsi proprděl do židle díru :-D

   Smazat
  7. 11:22

   V klídku, já podnikám sám za sebe a líp se mi programuje po nocích, zatímco ty pracuješ tak po "socialisticku". Ale hlavně že dostaneš vejplatu, že jo Pepku? A teď vyskoč! :-D

   Smazat
  8. Jo tak ty jseš "podnikatel" a "programátor". Tak to je nejlepší vtip za poslední dobu :-D
   Na co si to hraješ ty tragéde? Je ti vidět až do žaludku. Chtěl bys patřit do lepší společnosti, ale moc to nejde, co?

   Smazat
  9. Pepku, bavíš mě. A kdybych ti řekl, že podnikám od roku 1990, když ti fotr v posteli ještě vyprávěl, jak hezky křupou muklům kosti, když je přetáhneš kladivem přes prsty, tak se posereš. A neboj se, já do lepší společnosti patřím, na rozdíl od tebe. Jen z toho nedělám nějakou svoji kvalitu, jako ty. A teď vyskoč! :-D

   Smazat
  10. 11:27 - To je nám informace za všechny drobné - psychická nemoc - papouškování a omílání stále stejných nadávek a sprostot v nočních hodinách a ono si to namlouvá, že to je podnikání s programováním - práce v noci. Jo, kdyby každý takhle dřel, je republika celá ze zlata. Tvá duševní nemoc je skutečně vážná.

   Smazat
 13. 10:49

  Pepku, Peku, ty dělat nic nemusíš, protože tvůj fotr je bolševickej zloděj, co rodinku zaopatřil hned po revoluci. To se ti to kvičí, viď Peku, když žiješ z nakradeného. A teď vyskoč!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvé rodiče nebudu hodnotit protože je neznám. Ale že ty jsi pěkný zmetek vím naprosto jistě. Navíc totální loser, zkrachovanec, tragéd, nešťasník, marná a zbytečná existence, dno společnosti, lůza.
   Všichni co nekvičí zároveň s tebou nebo mají jen o trochu víc jsou zloději co žijí z nakradeného...
   Netuším co to furt dokola blekotáš s tím skákáním. Trpíš nějakou obsesí? Duševní poruchou? To by mnohé vysvětlovalo a zároveň tvou ubohou existenci částečně omlouvalo.

   Smazat
  2. Jejky, Pepku, tak se nerozčiluj, ať ti nepraskne žilka. Jo a hezky jsi napodobil svýho fotra, ten taky takhle blábolil, když řezal vězně na Borech. A teď vyskoč! :-D

   Smazat
  3. Já se nerozčiluju, tragéde. Jsem v pohodě. To ty jsi ten který tu neustále kvičí jak za "socíku bylo líp" a pláčeš "kam jsme to za 25 let dopracovali".
   Tak už toho skákání nech a běž raději něco hezkého naprogramovat, ty "podnikateli":-D. Třeba v Karlovi. Čelemvzad, vlevovbok, na to by jsi možná stačil.

   Smazat
  4. 11:39

   Opravdu pláču, retarde? A kde? Já si tu jen dělam prdel z podobných bolševických chcípáků, jako jsi ty! Protože dobře vím, dokud vít fouká. Můj fotr neseděl na Borech 4 roky zbytečně a po převratu dobře věděl, kam se posraný stbáci typu tvýho fotra rozlétli. Ale pokračuj, bolševiku, pokračuj a hlavně mi napiš, kde píšu, že za socíku bylo líp. Debile. :-D

   Smazat
  5. Hehehe,, Pepek se pěkně rozčiluje. Trousil tu blbosti, urážel lidi a teď neví, kam dřív skočit, aby uhnul. To mečení a skákání ti jde ale nejlíp, Pepku. Břéťa. P.S.: Mám radost, že je nám věrný, kdykoli sem nakouknu, ta opice je tu stále a prská, hahahaha :-D).

   Smazat
  6. Takže ty si nemyslíš, že za socíku bylo líp a dnes to stojí za hovno? No vlastně jak bys mohl když jsi vážený podnikatel-programátor. Pouze jsi si vsugeroval že jsem mlátil tvýho fotra a že jsem si nakrad? No kdo ví co se ti vlastně honí palicí, nemá cenu to řešit.

   Smazat
  7. Fotr toho blbečka, co tu pořád otravuje (naposledy v 11:44) seděl na Borech za rozkrádačky. Dnes ti samí tomu říkají "podnikání" a když to dělali za minulého režimu, tak tomu dnes říkají "odboj".

   Smazat
  8. 11:50
   Břéťo,
   jsem rád že máš radost, bohužel to na tvé tragické životní situaci nic nemění.

   Smazat
  9. Zase podsouváš. Asi neumíš nic jiného. Já se mám dobře, jsme za vodou stejně jako další mí příbuzní. A tvoje trapné pokusy jsou jen k pousmání. A teď vyskoč a zameč! Břéťa

   Smazat
  10. 11:55

   Ty Kalouskoide, ty raději drž klapačku. Můj fotr seděl nikoliv za rozkrádačku v socialistickém vlastnictví, ale za to, že nechtěl svědčit proti farářovi! A jdi s Pekem na pivo, ty "pravicující" bolševiku.

   Smazat
  11. 12:01

   :-D
   Já už z vás, pohádkářů, fakt nemůžu. Jeden 25 let podnikatel-programátor, druhej za vodou i s celým příbuzenstvem. Ale všichni skřehotáte jak je dnes zle a jak vám za socíku bylo dobře. Sami se za sebe stydíte a vymýšlíte si pohádky kterými popíráte ty předešlé. Bije to do očí, i slepý vidí jací jste tu tragičtí ubožáci.

   Smazat
  12. 12:20

   Nediv se že tvůj fotr nechtěl svědčit proti faráři, když se mu to s ním jako ministrantovi tak moc líbilo. A do vězení šel s chutí jen proto aby si zase užil radovánek tentokrát se spoluvězni.

   Smazat
  13. Jo, děsnej odboj přes přihřátou zadnici. Skvělé Pepku, a teď zameč a vyskoč!

   Smazat
 14. Samozřejmě i takto jednoznačně negativně by se vývoj po převratu dal hodnotit. A k těmto skutečnostem by se mohly přidat i některé další. Problém totiž je, že i když jednou za 4 roky jdeme k volbám a nemusíme volit jen tu jedinou správnou stranu, tak výsledek doposud téměř vždycky směřoval k tomu co je uvedeno v článku. Nic není ideálního. Ale ta pokřivená demokracie, nebo spíš kleptokracie, už opravdu trvá trochu dlouho. A pokud jde o ty svobody kterými se zastánci tak zvané liberální demokracie tak rádi a tak často ohánějí, tak s těmi to opravdu ale opravdu není to pravé ořechové o odpovědnosti ani nemluvě. Ano mluvím o děravých, často i účelově a poslaneckými dodatky upravovaných zákonech a o jejích uplatnění. Mluvím o právech zločinců v porovnání s právy postižených atd. Vypovídá hodně o obhájcích současnného režimu jak si vykládají diskuzi, třeba i na těchto stránkách. Jejich neschopnost argumentace, arogance a typický slovník jsou pro tytto "aktivisty" příslovečné.

  OdpovědětSmazat
 15. Někdo mně musí vysvětlit, kdo bude za vytunelovanou slupku s názvem Český exekustán bojovat v jakékoliv příští válce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo vám nic vysvětlovat nebude. Zaniklo snad Československo ve válce?

   Smazat
  2. nikoliv, mně se zdá, že Československo zaniklo až za hlubokého, celosvětového, kapitalistického míru

   Smazat
 16. O těch anglických nápisech vypovídal s ironickou vzpomínkou můj otec.
  Po dvaceti létech adorace garantů naší svobody (Francie, Anglie) šly symatie k angličtině do šrotu během jediného týdne. Stačilo podepsat Mnichovskou dohodu.Politici mohou lhát bez omezení, živnostníci jsou v kontaktu s obyčejnými lidmi.

  OdpovědětSmazat
 17. Není daleko doba, kdy budeme "sametovku" nazývat pravým jménem: KONTRAREVOLUCE. Taurus

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článek je naprosto výstižný, my,kteří můžeme porovnávat, s ním souhlasíme. Ovšem když čtu ty komentáře pod ním, připadá mi to, jak zmatení jazyků v Babyloně. Pro tu generaci, která nemá s čím srovnávat, je nadávka estébák, kágébák, ele síajeják je kúl, ačkoliv je to totéž. To se musí nechat, že Venca Flaška a jeho kumpáni vyplnili do puntíku svůj úkol, pro který se byli nasazeni. Byla jsem mladá a blbá, když jsem kdysi spílala komunistům, i když jsem zapomněla klíče, nebo se řízla do prstu. Když měl tehdy za Hadráku poslední projev Husák,na chvilku mi zatrnulo, jestli to nebylo trochu kách, s tím převratem. Po té první euforii jsem začala procitat, teď, když se ohlédnu zpět, tak se to skládá jako pucle.Už je mi to jasné, co s námi měl ten hodný strýček Sam v úmyslu. Ale už je pozdě.......
   Stela.

   Smazat
  2. Přesně tak a výborný článek...

   Smazat
 18. Vážený pane Dvořáku, plný souhlas s Vámi, když se "zvonilo" bylo mi 17, nevěděl jsem o co jde, za uplynulých 25 let jsem se už "dozvěděl", dnes je to na nás - mých vrstevnících, abychom posunuli našim dětem znalosti, aby mohli činit lépe než my, jinak cesty ven z tohoto nevidím. Roman

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane Romane, když se zvonilo bylo mi 39 let, věděl jsem o co jde. Že jde o kontrarevoluční protisocialistický převrat pod věděním opilce a demagoga Havla! Dnes je to na vás, aby jste posunuli své pravdivé znalosti z postkontrarevolučného období, jak období raného kapitalismu. Aby jste tito znalosti posunuli svým dětem, aby znali pravdivou historii a mohli činit lépe než vy!

   Smazat
 19. ŠVANC-end-berg a jeho křivochálek Chujmer a jim podobný onanisty mají jedno společný:v hlavě naděláno(myšlenky tam ovšem chybí!) a dovedou jen blbě pindat bez argumentů!!!!!Celej svět nám je může """závidět""!!!!!:-)))))))

  OdpovědětSmazat
 20. PANOVE, vase vzajemna fackovacka videna z dalky je velmi zajimava !
  Je to krasna ukazka o sile spravne demokracie ! Americti obcane si vzajemne nadavaji tak intenzivne, jako vy.... Navrhuji vsak (nesmele), aby kazda osobnost mela nejakou znacku , nick , nebo pseudonym, aby se clovek vyznal v tom, kdo je kdo....Napr., ja jsem honolulu , (zacal jsem psat v Honolulu) . Taurus - pisatel je narozen ve znameni Byka a nebo navstevuje Alzir. Az me budete fackovat - tak bych rad znal odkud to priletelo. Kdyz tam neni znacka, tak to muze byt 100 lidi.... Ahoj , Cesi - nedejte se brante vasi zem. Jinou mit nebudete...nick honolulu.. P.S. Zduraznuji ! ! NECHCI, aby jste uvadeli svoje jmena ! Vymyslite si NICK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bavíte se dobře, milý Honolulu? Ale to my jen s Chujmerem, švancenbergským poskokem laškujeme. Fotbal nebo košíková je lepší, ale když celý den děláte u PC, tak odskočit si do kabaretu je osvěžující. Jinak Nová republika píše dobře,i když jí to občas uklouzne do ne příliš ověřených zdrojů. Marek

   Smazat
 21. Pane Smidl (12:17) zaujal me Vas prispevek....Anglictina je pouze "naradi" , pomucka na dorozumivani a nemel by byt - mezi ceskymi obcany k ni emocionalni, nebo politicky postoj..Budete-li chtit nekdy sprdnout nejakou autorativni velicinu v US, tak budete muset pouzit anglictinu. Oni cesky nerozumi a povazuji cestinu za druhy nejtezsi jazyk na svete. 1/2 roku mi trvalo nez jsem naucil kamarada jedno ceske slovo - knedlik ...honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý křovák se naučí česky dřív než Američan či Francouz. J.P.

   Smazat
 22. Jaké jsme si to udělali, takové to máme! Někdo snad ty Klause, Topolánky, Nečase (za jejich vlády došlo k největším škodám) musel volit?? Na marťany nevěřím.

  OdpovědětSmazat
 23. Výborný článek plně vystihující naše úspěchy v budování kapitalismu bez lidské tváře a celkovou morální devastaci našeho národa za posledních 26 let.
  Česká republika je už v současné době jenom název, jako skutečně samostatný stát již neexistuje. Vše co mělo nějakou hodnotu bylo rozkradeno,rozprodáno za pakatel,rozdáno církvím nebo zašmeleno.Český stát již nevlastní téměř nic.V podstatě je to nová Doba Pobělohorská

  OdpovědětSmazat
 24. Bolševická hovada, uzurpovali jste si 40 let moc, popravovali jste ve velkém, zavírali do koncentráků, stříleli spoluobčany kteří nechtěli žít ve vašem ráji, mstili jste se na dětech, rodinách a chtěli byste zase? Tůůůdle. Nasrat. Zdechnete v opovržení po právu na dně společnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chujmere,co se týká tebe,tak debil už není věc intelektu a knížecí věcí zmrd charakteru......jsi bezcharakterní zmrd,přesná kopie Švance,Štětinatýho fašouna a zloděje Kraďouska!!!!!Jdi jednou pořádně makat,třeba vybírat popelnice,na to tvoje ÍÁ stačí!!!!!:-)

   Smazat
  2. Prosím tě, dědečku, vezmi si léky a vrať se do klece. Přemýšlení tě očividně bolí, tak se tím nezatěžuj. Tady už všichni pochopili, že tě psychicky poznamenalo dlouholeté umývání nádobí a úklid WC v USA. Musíš se smířit, stím, že ani v tom tvém tzv. "ráji" se ne každý prosadí.

   Smazat
  3. tez duchaplne za 100bodov😀😀😀

   Smazat
  4. A ty myslíš 14:36,že to teď bude jiné?
   bude to ,chlapečku , ještě horší a opepřeno
   k tomu hordami černých pacholků,kteři se s tebou,dědečkem,který bude potŕebovat lèky ,také
   mazat nebudou...
   víš co je euthanasie?přečti si o tom něco a nezapomeň si nasadit brýle!..
   jituš

   Smazat
  5. 14:36 Faktem je, že pokud je váš paušalizující pohled na minulost a současnost mylný, nemůže být pravdivá ani vaše prognóza. Nevychází totiž ze skutečnosti, ale jen z vašich osobních názorů. Blbé, co?

   Smazat
  6. Dvořáku, můj nick je Mlčící většina. A ty si raději zkroť své adolescenční hormony a hlídej si, aby nezjistil Cenzor, co jsi zač! Puberťák nebo samozvaný tapetář, který svá umna vnucuje téměř každému!!! Kolik odměny dostáváš od mainstreamu za jeden komentář?!

   Smazat
 25. lide na vsech ceskych forech je to stejne same osobni vylevy a utoky nejste schopni prijat jiny nazor.
  kvuli tomu jsem skoncil na novinkach, aktualne, deniku, i jinych mediich zde jsem doufal ze to bude jine ale vidim ze jste stejny sajrajt jako vsude jinde.
  lide bdete a naucte se respektu a diskuzi jdu blit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no vidis hned pod nami je anonym 15:14 se svym pasquilovym nic nerikajicim prispevkem

   Smazat
  2. jiri jirik1. prosince 2015 15:28
   ....a co říká tvůj příspěvek, blábolisto. Nic. A ten Dvořák je tu taky pečenej, vařenej. Vyjadřuje se téměř ke všemu, jakoby sežral všechnu moudrost světa.

   Smazat
  3. muj prispevek nerika nic chytrousi o tom se nemusis zminovat kazdy lepsi blabolista pochopil ze k tematu to neni ale tobe i takova trivialita dela problem chapat hhh

   Smazat
 26. vlast tě (14:36) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 27. Nutno ještě říci k tomu všemu,
  že to dohnali k velkému extrému.
  Tak pozor na barevné revoluce,
  páté kolony jsou vždy někde po ruce.

  Nedávno však přišla veselá zpráva,
  že se valí Dělníci zleva i zprava.
  Poznávacím znamením jsou velké davy,
  probudit národ, úprava ústavy.

  Měli jsme armádu a taky oponu,
  byla železná a měla závoru.
  Jedině tak před našimi branami,
  zůstane to - imigrantské tsunami.

  Proto každý, kdo tu slušně žije,
  má zdravý rozum, na poplach bije.
  Upřímně řečeno trochu těžko mi je,
  že je tu evropská - forma demokracie.

  Za to prosím Bože za to, dej ať máme v Čechách klid........( a tak dál )

  OdpovědětSmazat
 28. Hádejte se dementi. MUSULMAN už jde.Teprve poznáte co je být skutečně v P R . . . .!!!

  OdpovědětSmazat
 29. Teda pánové (a možná i dámy - kdo ví zda zde nějaké jsou, protože to používání Ncku - Anonym, je pěkná volovina), kdysi se, jako nejvíce odstrašujicímu příkladu diskuse, říkalo diskusi na Novinkách. Já tam občas zajdu, ale kam se to hrabe na tuto dnešní diskusi tady. Takový hnůj to je k pohledání. Přitom z obou stran, jak od toho trolla, tak od reagujících. Divím se, proč to Admin vše nemaže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane, nebo (dámo), jak jste mohl dočíst všechny příspěvky v vaším náhledem na ně? Hnůj je tu pouze od trollů, váš je také "výživný" :-)))
   V článku je dobře popsaná situace po čtvrtstoletí a některé příspěvky doplňují žalostný obraz dnešního stavu. Je dobré to připomínat.

   Smazat
  2. Obecně lze říct, že vulgarismy používané v této diskuzi jsou možné jen díky anonymitě autorů, kteří jsou skutečnými ubožáky, trpícími pravděpodobně nějakou poruchou osobnosti. Faktem také je, že havlisté všeho druhu stále dokola používají slaboduché "argumenty" typu "komunista, bolševik" atd. bez toho, aby byli schopnosti věcně argumentovat. Není pochyb o tom, že předlistopadová éra měla mnoho chyb a její prohra byla dána tím, že systém nedokázal obyvatelům nabídnout životní úroveň odpovídající průměru západního světa a také proto, že neumožňoval lidem snadno a kdekoliv vycestovat. Současný systém však žije na dluh a jen otázkou času, kdy se společensky, kulturně, morálně a ekonomicky zcela zhroutí. V současném systému je pouze otázkou kdy, a nikoliv zda. Kdo není úplně hloupý nebo zcela zaslepený oficiální propagandou, tak musí tento trend vidět.

   Smazat
 30. Již 26 let zde máme druhou Bílou horu se všemi důsledky!

  OdpovědětSmazat
 31. Žasnu jak to bylo v minulosti všechno špatné aspoň jsme měli pořádnou armádu, kde jsou pěkné platy? kde jsou pěkné důchody?jsme na tom nejhůř z celé Evropy, lidé žijí z platu do platu a důchodci živoří paraziti lidské společnosti mají navrch berou sociální dávky a na poctivé občany se nedostává protože se krade ve velkém zakázky se předražují jedna vrstva strašně chudne a ta druhá neskutečně bohatne hlavně že můžeme cestovat všude mír a pohoda je lepší sedět doma a louskat buráky.

  OdpovědětSmazat
 32. Článek má pravdu, ale zapomněl uvést, že tu pravice a EU zničili zemědělství,průmysl lehký i těžký a že lidé jsou nezaměstnaní nuceně, že by 95 procent nezaměstnaných šlo dělat, kdyby bylo kde. Že tu živoří většina důchodců, invalidů, matek samoživitelek, nezaměstnaných a nikoho nezajímají. Stát strká peníze do migrantů /15 000 měsíčně na jednoho v detenci/--18.9.teletext LN/a důchodce invalida, nezaměstnaný má vyžít z 3400 Kč na měsíc, což by byl zázrak, kdyby se to podařilo, Vyměnili jsme rudou totalitu za bílou totalitu a europrotektorát, což je mnohem horší než byl socialismus, měl své chyby jako všechny režimy, ale nevím o žádném, který by je neměl. V socialismu měli lidé práci a sociální jistototy , kdežto v kapitalismu nic takového není , máte svobodu chcípnout hlady v mrazu, na ulici, jak se to děje každý rok bezdomovcům .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.