Reklama

úterý 29. prosince 2015

Daily Beast: Ruská flotila vyšla z režimu spánku a straší US Navy

29.12.2015   První zprávy
Nová zpráva námořní rozvědky USA vyvolává „vystřízlivění" ze stále agresivnějšího ruského loďstva, píše Daily Beast. Poprvé za 24 let americká rozvědka zveřejnila neutajená data, jako varování před ruským námořnictva.To znamená, že se ruské námořnictvo stalo, podle autora zprávy, třetí největší námořní mocností na světě - po Spojených státech (280 moderních válečných plavidel a 100 podpůrných) a Číně. A v některých klíčových momentech z poslední doby, ruské loďstvo - k překvapení celého světa - dohonilo USA. V říjnu ruské lodě napadly cíle v Sýrii z Kaspického moře, a v prosinci ruská ponorka odpálila rakety Kalibr ze Středozemního moře. Předtím mohly jen Spojené státy demonstrovat svůj potenciál odpalem střel z lodí a ponorek proti pozemním cílům.

Zpráva vedení námořní rozvědky námořnictva Spojených států se připravovala několik let, a nejnovější vývoj, jak uvedl novinář Daily Beast, jen potvrdil vážnost jejích zjištění. Je stále očividnější, že ruské námořnictvo s aktivní podporou Vladimíra Putina vzdoruje hlavní námořní moci světa – Spojeným státům.

V osmašedesátistránkovém dokladu, zveřejněném v polovině prosince, se uvádí, že Rusko začalo budovat a v příštím desetiletí mu podaří vytvořit „flotilu jedenadvacátého století, která bude schopna zabezpečit mnohaúrovňovou národní obranu, působivou, byť omezenou, možnost dopravy vojáků a vojenské techniky". Autorem zprávy je George Fedoroff, hlavní expert na Rusko v sídle amerického námořnictva Naval Intelligence.

Podle autora článku v Daily Beast, zdědilo Rusko po rozpadu Sovětského svazu zbytky své flotily a - již pod Vladimirem Putinem – ji znovu začalo budovat. Na jaře roku 2014 ruské loďstvo podpořilo „bleskovou invazi na strategicky důležitý ukrajinský poloostrov Krym", což znamenalo návrat Ruska na scénu, jako mocné vojenské síly. Právě v tomto okamžiku zadal Pentagon, který ukončil sledování ruského námořnictva v roce 1991, vypracování nové zprávy o stavu ruské flotily.

Fedoroffovi se podařilo spočítat všechny nové lodě, ponorky a letadla, zhodnotit nové zbraně flotily a kvalitu posádek, stejně jako pozici námořnictva v politickém a vojenském systému Ruska. Odborník potvrdil, že ruské loďstvo je obnoveno a vyšlo z režimu spánku. „Od roku 2000, podle toho, jak se hospodářství pod kontrolou Ruska stabilizovalo, se cílevědomě pracovalo a financovalo oživení ruské armády, včetně flotily," píše ve své zprávě Fedoroff.

Ruský raketový útok na teroristy: Demonstrace síly vůči USA a NATO!


Nyní ruské loďstvo se může pochlubit 186 ponorkami a loděmi, které jsou v plné bojové pohotovosti a nachází se v Atlantickém a Tichém oceánu, stejně jako v Černém, Baltském moři, Kaspickém moři, Středomoří a dokonce i v mořích Arktidy.

To znamená, že se ruské námořnictvo stalo, podle autora zprávy, třetí největší námořní mocností na světě - po Spojených státech (280 moderních válečných plavidel a 100 podpůrných) a Číně. A v některých klíčových momentech z poslední doby, ruské loďstvo - k překvapení celého světa - dohonilo USA. V říjnu ruské lodě napadly cíle v Sýrii z Kaspického moře, a v prosinci ruská ponorka odpálila rakety Kalibr ze Středozemního moře. Předtím mohly jen Spojené státy demonstrovat svůj potenciál odpalem střel z lodí a ponorek proti pozemním cílům.

Fedoroff předvídal velmi působivé raketové údery, opakovaně zmínil Kalibr ve své zprávě.„Zvýšená schopnost zaútočit na vzdálené pozemní cíle zásadně mění potenciál ruské flotily na odstrašení, hrozby nebo zničení nepřátelských cílů," uzavřel Fedoroff.

59 komentářů :

 1. Zdá se že ruský národní kapitalismus je úspěšnější, a dokáže vyrábět kvalitněji a levněji, Američani své tupce loajální ke každé spatnosti moc preplaci. Priklad dražší a horší tanky abrams oproti T90 a taky pak naprostý propadák f35 a vzled m k tomu ze USA už přestává být demokracií tak pochybuji že u nich budou nějaké vědecké kapacity hledat útočiště.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4% propad HDP v Rusku letos, růst 0.5% loni a předpokládáný pokles 0.5% příští rok, inflace 15%, pokles rublu o 60% proti dolaru atd... o nějaké úspěšnosti Ruska moc nevypovídá.

   Smazat
  2. To spíš vypovídá o vlivu západních spekulantu ale ne o stabilitě rublu,Rusů to stmeli a naučí se soběstačnosti.

   Smazat
  3. Pepku, ty sis založil úplný byznys z opakování tvých blábolů. Zřejmě trpíš nějakou vážnou duševní poruchou. Jen tak mimochodem. Dokážeš si tipnout, jak by reagovala ČR na podobné sankce, které byly uvaleny na Rusko? Jaký by asi byl pokles ekonomiky, ty vypatlanej debile? Rusko to zvládá naprosto výborně, nebýt tištění dolaru jak na běžícín páse a několika koloniálních válek by tvé slavné USA byly již dávno v prdeli. A teď vyskoč.

   Smazat
  4. 23:38 Pepku, blábolů, vypatlanej debile, v prdeli. Netrpíte nějakou vážnou duševní poruchou?

   Smazat
 2. Je vidět,že Američané jsou stále stejně hloupí ve své nadutosti,jako byli před 120 ti lety. Oni vždy za velké peníze zjistí to,co ostatní vědí už dávno. Rusové měli ve svém loďstvu rakety, proti nimž byly americké HARPPONY jen dětskou hračkou, ale nikdy je nepoužili. Chtěl bych vidět, jak by koukali, kdyby jim každá z dvanácti ponorek OSCAR II poslala ke dnu každou US letadlovou loď i s flotilou salvou svých 24 raket s doletem 550 km, nadzvukovou rychlostí letu ve výšce 5 metrů nad hladinou a hlavicí 1000 kg, kterými byli ruské OSCARY vyzbrojené už před 30 ti lety a proti nimž neměla US NAVY žádnou ochranu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To víš že jo, ty Oskare. Před 30 lety neměla US Navy ochranu, ale před 25 lety byl SSSR uzbrojen a sesypal se :-D

   Smazat
  2. 22:43

   To viš že jo Pepku. A teď vykoč, ty bolševickej vypatlanče. :-D

   Smazat
  3. Údajně měl Západ taky před krachem ale možnost vyplenit východní blok jeho životnost prodloužila o dalších 20 let. Svou roli taky sehnali škůdci národa Gorbačov a Jelzin.

   Smazat
  4. 23:54
   Tak tuhle krutou pravdu Pepkova dutá kebule určitě nepobere.

   Smazat
  5. 23:54

   Svou roli sehráli především různí Jakešové a debilové tvého kalibru, kteří až do konce ani na okamžik nepřipustili že mají problém který je třeba radikálně řešit a pořád si nalhávali že je vše v nejlepším pořádku.

   Jak byl západ před krachem se mohl každý přesvědčit po otevření hranic návštěvou Vídně, Norimberku, Mnichova, kam češi jezdili s holými zadnicemi očumovat výlohy. zatímco Němci a Rakušáci jezdili v Mercedesech s naditými šrajtoflemi skupovat Česko.

   Smazat
  6. Anonymní29. prosince 2015 22:43
   V té době vyráběl VW Golfa, Passata, Polo a to bylo tak vše. Nebýt sametu a pak privatizované Škody + českých zaměstnanců, byl by VW už jen mezi veterány.

   Smazat
 3. Aneb amici mají rádi prikyvujici osly, bez svědomí a na to zřejmě dojedou.kdyby to záleželo na mě tak se radši spolehnu na myslící lidi a ne na blby které se nehodí na nic jiného než aby dělali potravu pro dělá beztak strategie kterou vytvoří bude stát za ho.no.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšeš jako prase a ani ti není rozumět. Ty se na myslící lidi evidentně spoléhat ne můžeš, ale musíš.

   Smazat
  2. Z mobilu se píše blbě a komu tykas ty ho.no? Mě neživí tupá jednostranná propaganda a papouskovani, zato pán asi nic neumí, vystudoval nějaký snadný humanisticky obor co je úplně na nic,a musí být vděčný za to že může lhát za škůdce národů v pražské kavárně že? :-)

   Smazat
  3. Nechte Pepka Pepkem, každý ví, že se živí prodáváním vysavačů babičkám a má spamovací firmu. Takový to je "podnikatel". Prostě debil Pepek.

   Smazat
 4. Už byl nejvyšší čas se probudit.

  OdpovědětSmazat
 5. Když se veškerý kapitál koncentruje u rokefeleru a bankéřů tak jako v USA tak pak to nemá tak vypadat, příliš mnoho peněz se motá okolo lidí co nic nevytváří, ty potíže Ruska spis vypovídají o moci západních spekulantu ale nevypovidaji o stabilitě rublu zato dolar je v podstatě už po smrti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dolar je po smrti, rubl je stabilní, ale za rok a půl přitom ztratil k dolaru polovinu hodnoty :-D Vést takové žvásty a tak popírat fakta může jenom opravdový ruský fanatik.

   Smazat
  2. Ono to je trochu složitější Rubl vzhledem k Dolaru propadl ale bohužel Rusko vyváží suroviny za Dolary a Eura tudíž dostává stále stejně Dolarů či Eur ovšem vzhledem k přepočtu na Rubl vlastně více než dvojnásobek :D nic není černobílé :D Lišák

   Smazat
  3. 23:00
   Pepku, jediný fanatik jsi tu ty. Vypatlanej imbecil, co si svoje komplexy léčí psaním blábolů. Viď Pepku, že jsi úplně stejně blbej jak tvůj stbáckej fotr? :-D

   23:21
   To je na Pepka moc složité. Jeho dutá kebule něco podobného není schopna pochopit ani náhodou.

   Smazat
  4. 23:21

   Hahaha. A ta inflace 15% (potraviny 20%) se tedy vzala kde? A že ropa spadla o 60% jste zaznamenal? A stroje, dopravní prostředky, chemické produkty dovážené ve velkém především z Číny a Německa jsou nakupovány za co?

   Smazat
  5. 23:44

   Hele ty velkopodnikateli, běž raději místo těch tvých canců raději něco naprogramovat ať ti neklekne byznys :-D

   Smazat
  6. Už jsi dnes prodal nějaký vysavač staré babičce, čuráčku? :-D

   Smazat
  7. Domnívám se, že dolar bude po smrti až FEDU dojde papír a ze světa zmizí různí Singeři, který pro dolar znehodnocují vlastní měnu.

   Smazat
  8. 23:52
   Vysavače prodávám jen vypatlancům jako jsi ty a jako bonus dostanete tričko s Putinem v předu jak zápasí s medvědem a s nápisem "Ja ljubljů Rasíju" v zadu. Vy vypatlanci se po tom můžete utlouct.

   Smazat
  9. Singer je samozřejmě agent MMF a podobných organizací sloužících k zotročování celých států. Jsem si jistý, že patří k "vyvolenému" etniku.

   Smazat
  10. 23:58
   Aby jsi měl jistotu tak se musíš obětovat a vyhulit mu. Tak zjistíš jestli je obřezaný.

   Smazat
  11. 23:57

   To jsem rád, že se "pochlubil" tím svým "podnikáním" Pepku. Ale jestli sis nevšiml, tak já jsem nikdy o Rusku ani o Putinovi nemluvil, protože mě baví podobní retardi, jako jsi ty. Opravdu doufám, že jsi za to placený, protože jestli ze sebe imbecila děláš zadarmo, tak jsi ještě mnohem větší debil, než vypadáš. :-D A teď vyskoč, ty nebetyčné hovado :-D

   Smazat
  12. 23 00 to že to nevypovídá o stabilitě rublu,tím jsem myslel že rubl nepadne což se o dolaru říct nedá. pád dolaru je velký téma dnešní doby, víme? Chytrému nápověz hloupého kopni,já bych to bil těch blb.u když už pochbili ti rodiče :-)

   Smazat
  13. 23,47 Pro amíky platí, to se nám to hoduje, když nám to druzí platí. Jsem rád že Rusové s Číňany konečně řekli stop a začali stavět bariéru nekonečnému vykrádání sktrze vnucovaný hajzlpapír. Jako liberál bys měl podporovat rušení monopolu na světovou měnu a vítat konkurenci. Pokud jde o zbraňové systémy, Rusové amíkům předvedli, že doba, kdy se mohli beztrestně roztahovat po cel=m globu pomalu končí. Až skončí umělé udržování dolaru jako světové měny, skončí expanze USA i jejich roztahování po globu a začne chaos uvnitř USA. Celý humbuk kolem nalezišť ropy a tranzitů surovin je právě o americkém dolaru. Pokud Rusové zarazí pokus USA s jejich sunitskými diktátorskými spojenci o ovládnuté střeního východu, tak je osud dolaru zpečetěn a vznikne nový světový řád - ale ne ten (NWO) podle PNAC a Wolfovitze ale multilaterální svět.

   Smazat
  14. Ano Čína má bez pochyb velkou budoucnost i když i jí v budoucnu čekají také velké problémy.
   Rusko však žádnou budoucnost nemá. Pokud ropa do konce příštího roku nezdraží pes 50 dolarů tak vyčerpají veškeré rezervy z minulosti padne na Rusy bída. Doufejme, že Putin nezačne moc kopat kolem sebe aby ty problémy před obyvatelstvem překryl.

   Smazat
  15. 0,23 synku, existuje tolik variant vývoje, že si to ani nedokážeme představit. Pro tvoji informaci - situace nemusí být stabilní ani v Turecku (Kurdové, lži, v Evropě se to může taky vyvinout ledajak - Makrela není věčná a nasranost lidí v evropských zemích stoupá), V USA může kdykoliv prasknout další finanční bublina, dluh se taky nedá tlačit donekonečna, vývoj v SA taky není stabilní (navíc diktatura vede válku v Jemenu, která se začíná pomalu přelévat do SA, v USA to taky nevypadá nikterak slibně, dluh roste do astronomických výšin, jednotlivé státy mají odstředivé tendence a v ulicích je to jako ve westernu). Ukrajina může zkolabovat, oligarchové se tam řežou mezi sebou při parcelování mafiánských teritorií, Rus rozhodně není blbý jako amík a dokáže pořádně zamíchat karty a vytěžit i ze zdánlivě špatně rozehraného postavení maximum. Amíkům to již dlouho nevychází a jejich napařování a blbnutí exotů v politice doposud nic nevyřešilo.

   Smazat
  16. 0:31

   Člověče, a jak se to že "Rus není blbý jak Amík" konkrétně projevuje? Rusko je přes své ohromné přírodní bohatství až 50. země v pořadí Indexu lisdského rozvoje těsně před Rumunskem. To je opravdů důkazem chytrosti.

   http://hdr.undp.org/en/composite/HDI

   Ano, variant vývoje je neúrekom, situace je nestabilní a dinamická. Proto se vždycky směju těm paranoidním joudům kteří si myslí, že to všechno od někud ze zákulisí plánuje a řídí Ročíld nebo kdo.

   Smazat
  17. Být nejbohatší, když násilím, intrikami, podvody, vydíráním (ratingy) udržuješ monopol na tisk hajzlpapíru, ža který si můžeš koupit cokoliv a vykrádat celý svět není žádné umění. Uvidíme jak to s USA a RF bude dál - třeba za 20 let. Putin převzal zemi na prahu bankrotu tak se zde neoháněj statistikami. Rus má sklon věci řešit - podle mezinárodního práva, kdežto Američan na mezinárodní právo zvysoka kašle a věci nejenom že neřeší, ale cíleně intrikuje a vytváří problémy. Na všechny jeho intriky - v Jižní Osetii, v Sýrii, na Ukrajině Rus našel adekvátní odpověď. USA nic nikde nevyřešily, jsou za nimi samé průšvihy a zničené země.

   Smazat
  18. Človeče, vzpamatuj se. V USA sídlí největší firmy světa jako Apple, Google, IBM, Intel, Microsoft, Oracle, Cisco, HP, Boeing, Ford, General Electric, General Motors, atd atd. Také mají špičkové university a vědu. V tom spočívá jejich bohatství.
   A co mají Rusové? Jmenuj jedinou jejich světoznámou firmu. Jmenuj nějaký jejich produkt který používáš. Žádný není. Jen Gazprom, Lukoil a Rosněft. Rusko je jen trochu lepší ropný emirát, nic víc.

   Smazat
  19. 1:23 nevím. Nevím jestli mám doma nějaký americký výrobek, který není Made in China. Doba dokdy mohou USA vykrádat mozky z celého světa (studenty, vynálezce, profesory) je podmíněna existencí dolaru jako světové loupežné měny. Souběžně s tím, jak půjde dolar někam se to výrazně změní. Rusové již pracují na alternativní internetové síti (alternativní GPS systém rozjíždějí), vyrábějí alternativu procesorů - řekl bych že cesty spolupráce s Čínou na tomto poli budou nedozírné. A automobilky? Jestli se zaměří, jistě to lehce dokážou, když zvládají špičkové ponorky, letadla, rakety, jaderné reaktory.

   Smazat
  20. 1:32

   Naprosto není důležité kde se co vyrábí, ale kde sídlí vývoj, management a kam plynou zisky.
   O jakém "vykrádání" mozků to mluvíš? Ti studenti a vědci se cpou do USA dobrovolně za lepšími platem, pracovními podmínkami a možnostmi. Ještě napiš, že vykrádají naše a Ruské hokejisty :-D
   Čína Rusko potřebuje jen k dodávce surovin, jinak vůbec k ničemu. Čína si jede na svém a sleduje jenom a jedině vlastní zájmy. Nějaké kamarádství a spojenectví s Ruskem je přání otcem myšlenky.
   Jediná Ruská automobilka AvtoVAZ stála v roce 2009 před bankrotem a musel ji zachránit vstup Renaultu a Nissanu kterým dnes z poloviny patří a které jí dodávají technologie. Generálním ředitelem je Švéd.

   Vaše víra v ruské zázraky a všemocnost hraničí s fanatismem.

   Smazat
  21. 1,53: Rusové se specializují na kosmickou a nejvyspělejší vojenskou techniku, jaderné elektrárny. Tam jsou absolutní špička - v mnoha ohledech mnohem dál než USA. Automobilky u nich postavily rády cizí firmy (a zdaleka ne jednu). Za nějaký čas nebudou potřebovat západní automobily ani automobilky, protože je zaválcuje do "hnoje" Čína, která kupuje nejprestižnější značky i s technologiemi, takže západní automobily přestanou být konkurenceschopné. A Čína je významný ruský obchodní partner.

   Smazat
 6. Pepku, prozraď nám, proč tu píšeš ty otravné bláboly? Jsi za to alespoň placený, ty retarde, jako byl tvůj fotr, když udával lidi STB?

  Raději zkus vymslet, jak by reagovala ekonomika třeba Německa na podobné sankce jako byly zavedeny proti Rusku. Je toho tvoje dutá kebule schopna? Asi ne, viď debile? :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké sankce ty debile? Rusku snad někdo zakázal vyvážet ropu, plyn a železo, které tvoří 80% veškerého ruského exportu? Zkus vymyslet něco lepšího, retarde.
   Za tvýho fotra kterej si to rozdával s farářem i s tebou a pak to nechtěl přiznat StBákům já fakt nemůžu.

   Smazat
  2. 80%? Možá je to 100%, ne? Nebo 200%? Jsi úplně vypatlanej, ale máš být po kom. :-D I ta tvoje matka moc rozumu nepobrala. Jako každá prostitutka... :-D

   Smazat
  3. To je fakt "počteníčko" některé z příspěvků. Možná existuje nějaký web, kde se můžete "uvolnit" svými ubohými nadávkami. Diskuse by měla ostatní obohatit a ne znechutit. Považujete se někteří ještě za lidi?

   Smazat
  4. 0:05

   Ne, je to 80% ty retarde. Nejdeš to v jakékoli statistice, i v těch Ruských. Třeba tady:
   http://atlas.media.mit.edu/en/profile/country/rus/
   Tvoje sexuální fantazie si nechej pro tvého psychiatra.

   Smazat
 7. Ale jsem rád, že už tečeš, Pepku :-D Ty musíš bejt ještě nasranější, než když ti to tvůj fotr nastříkal před chvílí do huby :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Znovu. S tvými úchylnými sexuálními fantasiemi se obrať na svého psychiatra neš někoho znásilníš a zabiješ, frustráte.

   Smazat
 8. O,O1 ty sis troubo nevšiml jak dopadly plány na výstavbu ropovodů a plynovodů na jih a východ Evropy, jak USA tlačí na to, aby ruské suroviny byly vytlačeny z Evropy, ruské firmy z oboru jaderných elektráren, banky byly vytěsněny z Evropy, jak USA tlačí na další a další sankce, přičemž neposkytli jediný důkaz o ruském podílu na sestřelu MH17, tlačí na "dodržování Minsku", přičemž jejich CIA od začátku řídí bordel na Ukrajině?

  OdpovědětSmazat
 9. Legenda Československého sportu, sportovní komentátor Karol Polák o minulosti i o současném světě.

  http://1url.cz/5mPR

  OdpovědětSmazat
 10. 27.5.2016 New York
  Pepek Vyskoč : Prosím Vás, koľko stojí Hamburger ?
  Odpoveď kioskára : 5 rubľov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážně? Tak na ten svůj zaručený tip vsaď svůj dům a ještě si pujč. Budeš boháč :-D
   Jenomže ty sám těm svým blábolům ani trochu nevěříš a jen tak žvaníš.

   Smazat
 11. Celá tato dnešní diskuse je jen hromadou různých útržků současného dění z různých pramenů a času. Některé, třeba ty o závislosti Ruska na ropě a plynu, jsou už dávno minulostí, jiné zase slepě věří USA a podobně. Je to zřejmě dáno neschopností mnohých diskutérů sledovat dělní v reálném čase.
  Rusko dostalo v podstatě od Jelcina dar. Tím, že zrujnoval starou, sovětskou armádu, přispěl k výrobě nových technologií a prudké modernizaci zbraní. Počet lodí dnes už neudává velikost moci, ale jejich vybavení moderními zbraněmi. Dvě třetiny z toho, co v USA plave na vodě, jsou už dávno zastaralé. V Rusku a Číně se objevily moderní zbraně dalekého dosahu na ničení lodí všeho druhu. Rusové jim říkají "Ubijca korablej." USA proti tomu nemá obranu. Takže vyhlašovat USA jako největší námořní mocnost je trochu přehnané.
  Rusko má už velký náskok před USA. Má dostatek surovin a nemusí nic nakupovat pro svou výrobu. Proto vyrábí levně a rychle. Na svou výrobu dolary nepotřebují a zákazníci na jejich špičkové zbraně se jen hrnou a platí dobře a rádi v drahých dolarech. USA jsou před bankrotem s největším dluhem na světě. Vlastní mozky, díky úrovni školství v USA, nemají, cizí se k nim už moc nehrnou. Poslední, předem ohlašované zázraky techniky USA se taky nějak moc nevedou, jsou příšerně drahé a už při výrobě strašně zaostalé za Ruskem a Čínou. Asi se karta otočí a ten, kdo se tentokrát uzbrojí, budou nejspíš USA.
  US generálové, ne ti vysocí v Pentagonu schovaní v bunkrech, ale ti, kteří přímo velí, jsou z toho zděšení. Asi se jim jít na Rusa moc nebude chtít. Putin jim dost jasně naznačuje, aby si dali pozor. Že by mohli dostat pořádně přes hubu. Ten, kdo sleduje celkově dění ve světě, a ne že jen vleze na nějakou diskusi, přečte si pár zpráviček a pak šíří své dohady, si snadno poskládá jednotlivé detaily a pochopí, jak se věci vlastně mají. Ti, kteří se zde snažili o rozumnou debatu, pochopí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto som našiel na Slovenskom N. Už nejakú dobu sa to pokúšam stráviť.

   Rusko je benzínová PUMPA riadená MAFIOU tváriaca sa ako ŠTÁT . Do RU ani zomrieť nieto tam žiť pre slobodného človeka. Putler je psychopat a štátny terorista pravdepodobne dávajuci likvidovať opozíciu príp jun zatvárať do basy. Chova sa ako STALIN tč. nielenže likviduje internet nesuhlasiacich ale začína tzv zákonne likvidovať aj POTENCIALNU OPOZICIU. Povinne čítanie Kremeľských: http://a2larm.cz/2014/03/ukrajinske-udalosti-jsou-uz-davno-popsany-v-oblibene-knize-kremlu/ Na záver: Rusi sú agresori horší od imperialistov pretože kam vstúpila Ruská čižma tam /tráva nerastie/je bieda hlad a úpadok o diktatúre zbytočné hovoriť.V prípade svet žandára je to poväčšine naopak viď Japonsko,Nemecko,skoro celá Europa ,Južná Kórea. Skrátka USA aj ked sú žandári a prefackali puberťákov sú nositeľmi slobody a svetoveho mieru nebyť USA tak po pláňach Europy by sa preháňal Hitler alebo Stalin a teraz by chcel Putler. Z Médií: Chronologický zoznam krajín, ktoré čelili ruskej agresii •Japonsko 1904 •Ukrajina 1918 •Azerbajdžan 1918 •Poľsko 1920 •Mongolsko 1924 •Čína 1929 •Ukrajina 1937 •Azerbajdžan 1937 •Japonsko 1938 •Poľsko 1939 •Fínsko 1939 •Japonsko 1945 •Čina 1946 •Severná Kórea 1950 •Čína 1950 •Východné Nemecko 1953 •Maďarsko 1956 •Laos 1960 •Vietnam 1961 •Alžírsko 1962 •Egypt (Spojená arabská republika) 1962 •Jemen 1962 •Sýria 1967 •Československo 1968 •Čína 1969 •Kambodža 1970 •Bangladéš 1972 •Angola 1975 •Etiópia 1977 •Libanon 1982 •Afganistan 1979 •Azerbajdžan 1988 •Gruzínsko 1991 •Tadžikistan 1992 •Moldavsko 1992 •Gruzínsko1992 •Tadžikistan 1992 •Azerbajdžan 1992 •Ingušsko 1992 •Čečensko 1994 •Azerbajdžan 1994 •Dagestan 1994 a 1999 •Gruzínsko 2008 •Ukrajina 2014

   Smazat
  2. A ten seznam jsi dostal kde? V centrále CIA nebo v propagandistickém oddělení Bílého domu? Ještě ti tam chybí napadení Německa 1941!!! A teď ten US seznam. Ten bude mnohonásobně delší.
   Např. hned první položka. Japonsko nebylo napadeno Ruskem, ale to Japonci byli útočníky. Kdyby tam bylo napsáno Korea, tak by to mohlo být správně. Ukrajina 1918. Nepatřila tehdy většina Ukrajiny Carskému Rusku? Až na Halič a Bukovinu? Polsko 1920. Kdo byl útočník? Polsko. Chtěli si urvat celou Ukrajinu. Akorát to nevyšlo. Nějak mi tam chybí první světová válka..

   Smazat
  3. To víš že jo. Kolik amíků položilo svůj život ve WW2? A kolik Rusů? Kde měli Němci gro své armády? (Naprostou většinu vojska s nejlepšími velitelskými kýdry a divize na plných počtech? Tam kde bojovali Rusové anebo tam kde válčili amíci. Kdy se do bojů v Evropě s Němci zapojili Američané a kdy Rusové...? Jak dlouho se válčilo na území SSSR a jak dlouho na území USA? Jak velkou část infrastruktury SSSR a jak velkou část infrastruktury USA rozbili Němci, kolik přitom v jednotlivých zemích zabili civilistů? Jaká tráva že roste v Afghánistánu, Iráku, Libyi, Sýrii, na Ukrajině (tam USA zinscenovaly neústavní, násilný nedemokratický - fašistický, podovodný převrat)? Cceš zde seznam všech agresí USA? Víš jaký by byl poměr vůči tomu co jsi vyjmenoval, resp. kolikrát víc agresí vedly USA? Některé z těch co si vyjmenoval by šly na vrub USA, které do nich vstoupily přímo anebo skrze své páté uplacené podvratnické kolony, které samy u sebe doma zakázaly již někdy kolem WW2.

   Smazat
  4. Ale páni, kľud. Hneď v prvej vete uvádzam, že som to našiel na Slovenskom N.
   Zarazilo ma to tiež. Prechádzam si dátum za dátumom a neprestávam sa diviť. Fakt je tam toľko blbostí, že začínam pochybovať o zdravom rozume pôvodného pisateľa. Čo dokáže napáchať manipulácia z dejinami je až zarážajúce.

   Smazat
  5. Sorry. To mi uniklo.. Ale jak jsem již psal, to snad ani papá Gébls nedokázal napsat takový canc. Prostě mne to nazvedlo ze židle a tu větu o deníku nenávist jsem jaksi zignoroval.
   Vím pár věcí. Například jedním ze zásadních důvodů invaze do Afghánistánu ze směru SSSR bylo přerušení drogových cest z Afghánistánu, takže primární cestou se stalo Rusko - Oděsa, Vladivostok... Byly tam tvrdé boje s pohraničníky, mnoho mrtvých (pohraničníci spadali pod KGB), velká korupce (ve zlatě a dolarech), jenže začali prodávat drogy i v Rusku - což vedení SSSR nemohlo přiznat a zamíchali se do toho USA a jak to dopadlo víme.
   Dále mne štve, že všichni předhazují pakt M-R ALE to, že vznikl AŽ po Mnichově. I další smlouvy, které se týkaly ČR byly podepsány PO nějaké dohodě Ruska s USA a GB.
   I další války jsou zajímavé, protože Rusové byli většinou obránci.

   Smazat
 12. Vulgarity ponechává, politické příspěvky maže. Toť tvář Nové republiky.

  OdpovědětSmazat
 13. Sýrie:
  Čína dostala od Syrské arabské republiky povolení rozmísti v zóně Levanta své speciální jednotky do počtu 5.000. Mezi nimi především vzbuzují strach "Sibiřští tygři" z vojenského okruhu Xinjiang a "Noční tygři" z Lanzhou.

  Umístění čínských elitních vojsk v Sýrii bylo včera potvrzeno Národním shromážděním Číny poté, co byl přijat antiteroristický zákon.

  Věc se má tak, že čínská provincie Xinjiang sousedí s osmi státy: Mongolskem, Ruskem, Kazachstánem, Kirgizií, Tadžikistánem, Pakistánem, Afganistánem a Indií. Provincii Xinjiang tvoří mnohonárodnostní nečínské obyvatelstvo - mezi nimiž jsou nejpočetnější Ujguři - bojovní muslimové, podněcující nesčetná povstání.

  Mnozí Ujguři dnes v Sýrii bojují na straně islamistů, coby členové "Islámského hnutí Východního Turkestánu".

  "Тhe European Times" nazývají tuto novinu "Obamovým zlým snem".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak s tím bych moc neoperoval. Vypadá to na hoax. Nikde o tom není ani zmínka, tedy ani v čínských ani v amerických zdrojích. Tam by to bylo asi první.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.