Reklama

neděle 27. prosince 2015

Elita se připravuje na něco velkého: Soros prodal všechny akcie světových bank pod cenou a nakupuje zlato

27.12. 2015   New World Order Opposition
Podle beforeitsnews.com Soros a Associations plánují vyvolání finančního chaosu. Velký úlek vyvolalo v USA otevření obrovských koncentračních táborů, obklíčených několika řadami drátů a postavených ve všech částech Spojených států. Do těchto táborů se vejdou miliony lidí. Proč miliardář George Soros a John Paulson skupují zlato?

Článek s tímto titulkem a velmi zajímavým textem, jehož autorem je novinář Michael Snyder, vyšel před několika dny na nezávislém zpravodajském portálu a je založen na chování multimilionáře během posledních dnů. Informaci novinář údajně získal od dobře informovaného burzovního makléře.

Cosi velkého se může v blízké době udát! – „Insideři z Wall Street a přední bankéři dělají v poslední době velmi neobvyklé pohyby, na základě nichž můžeme konstatovat, že se připravuje „něco velmi velkého“, k čemuž může dojít velmi brzy,“ – píše novinář v úvodu a pak dodává, že podle všech ukazatelů lze učinit závěr, že v USA i za jejich hranicemi dojde v brzké době k velkému finančnímu krachu.

Jeho vývody jsou založeny mimo jiného na skutečnosti, že magnát a miliardář Georg Soros nedávno prodal všechny své akcie největších světových bank (JP Morgan, Goldman Sachs) a jiné akcie a zároveň nakupuje velké objemy zlata.

„Proč by někdo prodával všechny své akcie – a to stovky milionů dolarů pod úrovní nákladů – a nakupoval zlato? Jedině tehdy, kdy by očekával kolaps světového finančního systému,“ – píše novinář s odkazem na dřívější vyjádření Sorese:

„Nemohu vás potěšit dobrou zprávou, protože situace je velmi vážná a těžká. Čeká nás velmi těžká doba, něco jako krize ve třicátých letech minulého století, ale horší, a to může dovést k úplnému krachu finančního systému. Potom mohou nastat v ulicích Ameriky obrovské bouře, které vládě odůvodní použití zbraní a zavedení omezujícího politického systému, v němž bude krácena osobní svoboda jednotlivců,“ – řekl Soros v nedávném rozhovoru pro Newsweek.

V Americe probíhá masový nákup munice, která není určena armádě!

Americké sociální služby se vyzbrojují jako k válce. Obrovské množství zlata zakoupil nejen Soros, ale i další miliardáři, takoví jako například John Paulson. Krom toho v poslední době i dobře informovaní burzovní makléři masově prodávají akcie společností za obrovské sumy (v řádu miliard dolarů). V tutéž dobu však bylo pozorováno i to, že kromě zlata se v Americe intenzívně nakupuje také munice.

Nedávno bylo odhaleno, že americké Sociální služby zakoupily 174 tisíc balení patron, které budou rozděleny mezi jednotlivé státy Ameriky. A nedlouho předtím v tomto roce Velení státní bezpečnosti Spojených států nakoupilo více než miliardu patron a jsou seriozní důvody ke konstatování, že to nebylo pro armádu USA.

„Je očividné, že burzovní makléři, americká vláda a centrální banka se připravují na něco vážného, proto ani vy, ani já bychom neměli strkat hlavu do písku,“ – uzavírá svůj článek novinář.
Miliardáři sázejí na krach eura? Pokud k výše uvedeným informacím přidáme podivné chování Jacoba Rothschilda, Johna Paulsona a Sorose, stejně jako pověsti o hrozícím kolapsu eura, pak můžeme hovořit o nevyhnutelném zhroucení finančního světa.

55 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Bude to krach vseho,jednou to prijit musi. Tento system nemuze pokracovat do nekonecna, ono totiz uz neni z ceho krast tak se musi zlikvidovat uspory obycejnych lidi. Vyborne chazarsti lichvari, mate to vymyslene velmi dobre.

   Smazat
  2. Zelené papírky s Mikymausem, které rotačky chrlí heurékom.

   Smazat
  3. V roce 1993 jakýsi Rockeffeller prý na nějakém setkání mocných a bohatých řekl, že po administrativní stránce už je svět připraven na NWO a že jediné, co je třeba na jeho nastolení, je spustit nějakou velikou globální krizi. Jediné o co jde je, že jedna skupina chtěla, aby ta krize byla menší a dlouhá, a druhá skupina chtěla, aby byla náhlá a ničivá. Tipuji, že v roce 2008, s náběhem již od roku 2006, byla spuštěna krize mírná a dlouhá, jenže elity se nyní rozhodly, protože jim do scénáře vstoupily nepředpokládané faktory (Obama v roce 2013 řekl, že Putin zradil NWO), že tu krizi raději přehodí do vyhrocenějšího módu! Nevidím to tedy vůbec optimisticky. Krach USD může být, ale může trvat léta, než se to vůbec dozvíme - elity jsou odborníci na kamuflování! Nyní např. USA, posílené nízkými cenami ropy, skupují z trhu USD vydáváním US státních dluhopisů. Nevěřte, že kdy bylo tolik papírových USD vytištěno, kolik mají USA dluhy! Přemýšlejte.

   Smazat
  4. Saúdská arábie nedokázala dostat rusko na kolena! Rusku se podařilo zmírnit dopad západních sankcí a klesající ceny ropy zvýšením dodávek surovin do Číny. Kromě toho Moskva výrazně snížila svou závislost na americkém dolaru, píše německý tisk. Pokusy Saúdské Arábie srazit „Rusko na kolena“ dumpingovými cenami ropy selhaly, konstatuje německý deník Junge Welt. Jak je uvedeno v článku, Rusku se podařilo vstoupit na nové trhy, zejména na ten čínský.
   Podle čínských celních údajů Saúdská Arábie v roce 2014 snížila dodávky ropy do Číny z 55 až na 20 milionů tun, zatímco Rusko zvýšilo vývoz suroviny na 34 milionů tun.
   „Tyto vývozy umožnily Moskvě zmírnit dopad západních sankcí. Zároveň podobné operace naznačují rozvoj spolupráce mezi Ruskem a Čínou v oblasti obchodu, energetiky a dalších oblastech ekonomiky," píše autor článku.
   Podle Junge Welt, důležitou je součástí čínsko-ruských vztahů také fakt, že obě země výrazně sníží svoji závislost na americkém dolaru, když začnou platit za dodávky ropy a ostatní finanční transakce v národních měnách.
   Navzdory dumpingovým cenám, se Saúdská Arábie sama potýká s finanční krizí - její HDP poklesl o 20%, a zemi to zahnalo do dluhů.

   Smazat
 2. Dost jednoduchá hádanka. Pád ekonomiky. Běžní lidé staví Soběstačné domy, které se dají bránit : https://www.youtube.com/watch?v=aKfUMm9akZY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co sem strkáš tu svou nekalou a lživou reklamu, vychcánku?!

   Smazat
 3. Prodavani a nakupovani je podstata marketu. Vzhledem k dlouhodobemu poklesu ceny zlata, jsou vetsi nakupy zlata v poradku. Nakupovani kontraktu zlata na burze nema s nakupem fyzickeho zlata moc spolecneho. Vzhledem k tomu, ze kontraktu na zlato je nekolikanasobne vice nez zlata fyzickeho, pokud cihlu nemate pod polstarem, tak ji poprad proste nemate ;-)
  Myslim, ze by stacilo, kdyby udelali invetru ve ford knoxu a dolar by se z toho uz nezpamatoval. pote by mohli prijit na radu ty fema campy, az lide zjisti, ze nebudou mit ani na zradlo.

  OdpovědětSmazat
 4. Bůh a doktoři dokáží hodně ale ze Sorose udělat Číňana a Pravoslavného křesťana, nevím, nevím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak když Bůh zvládl udělat z disidenta a antikomunisty Povolného kovaného komouše jak řemen, tak nepochybuji, že zvládne i tohle.

   Smazat
  2. 23:33-konec konců, je to váš Bůh.Znáte to,co Bůh činí, dobře činí,-tak jsem komunista! Vy blbe.

   Smazat
  3. Soros je maďarský (chazařský) žid. Je u všeho zla, včetně financování teroristů!

   Smazat
 5. Tak dlouho Američani vyváželi demokracii, až jim nakonec žádná nezůstane.

  OdpovědětSmazat
 6. Pokud vím tak krachuje leda ten slavný, prej zlatem a surovinmi krytý Rubl. Taky venezuelský Bolívar je totálně v prdeli :-D

  Vy víte úplné hovno o tom jaké obchody právě dělá Soros, Buffett,... atd, vy bando komunistických debilů. Důkazem budiž, že máte na rozíl od výše jmenovaných celý život holé řitě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:30
   Děkuji jménem svým i jménem veškerého jatečního skotu v mojí stáji za objasnění poměrů ve finančním světě.Tedˇvíme, že na to nejsme sami.

   Smazat
  2. 23:30
   Děkuji jménem svým i jménem veškerého jatečního skotu v mojí stáji za objasnění poměrů ve finančním světě.Tedˇvíme, že na to nejsme sami.

   Smazat
  3. Přestože mnoho lidí má holé řitě, tak jsou ŠŤASTNÍ a spokojení i s tím málem co mají!!! To jsou stavy, které jak ten Soros, Buffet a ani ty ubožáku do konce svého života neprožijete, protože toho nejste schopni. Jenom pozor, aby se ti nerozlila žluč.

   Smazat
  4. Hodnota rublu nevypovídá o jeho stabilitě, spíš to vypovídá o moci spekulantu z Wall Street. Vy chytraku máte to ohromně zjednodušeně když každý do nesouhlasí s vámi je komunista, a co jste vy? Jen se pochlubte ze jste zkurvena škoda a kolaborant :-D

   Smazat
  5. 6:26

   Jo, spokojenost a štěstí vás, rudohnědých frustrátů, v diskusi pod každým článkem tady přímo stříká :-D

   Smazat
  6. A co ty tady děláš ty - ty zmrde? Proč lezeš na diskuze, když jsi tak bohatej a šťastnej? Abys nadával ostatním žebráků a komunistů? Jak pozoruju, lezeš se svým kýblem stále stejných sraček na každou diskuzi, tak proč to děláš? Plav přepočítávat zlato, a na lidi tady se vyser - ne? Jednoduchý způsob. Proč věčně a denně lezeš mezi lidi, kteří ti nesedí? Do hospody taky lezeš mezi lidi, kteří o tebe nestojí a usadíš se tam abys jim nadával? To těžko - zpřelámali by ti hnáty a vyrazili zuby z držky. Lezeš nadávat a sprostě urážet na diskuze, protože tady ti nic nehrozí? Tak vidíš, sám jsi obyčejná zbabělá svině, komu máš co nadávat?

   Smazat
  7. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/363993/cesi-jsou-stale-nestastnejsi-mesicne-polknou-pul-milionu-krabicek-antidepresiv.html

   tak koukám, že nás frustrátů je v tomhle státě asi čím dál víc...
   Věru zajímavý výsledek po čtvrtstoletí pobytu v ráji :-)

   Smazat
 7. Takove a 100 x horsi analyzi slysim od roku 1999
  kazdy den !
  Vlastnit akcie zlata je podvod. Papiry nejsou kryte a vlastni zlato realne je nesmysl take. Kam ho date ? Na zahrade ho snadno najde detektor a strong room v Bance bude zavren i s celou Bankou, v pripade nejake revoluce.

  Oni proste chteji manipulovat s cenou zlata, tak kupuji a prodaji pozdej... Dnes stoji jedna ounce $ 1075.90 coz je daleko mene nez pred nedavnem. Zlato klesa, proto ho kupuji a budou prodavat po vzestupu ceny.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Luline,kdybys nebyl línej a vykopal pořádnou díru,tak ti to zlato žádnej detektor nenejde a s tím krachem je to tutovka,dočkáš se neboj a taky toho,co jej bude provázet...

   Smazat
 8. Chystá se velká taškařice v ČR - ostrá mobilizace armády - výžívná diskuze stojí za to :-))
  http://zpravy.idnes.cz/armada-vyzkousi-mobilizaci-dfu-/zpr_nato.aspx?c=A151124_130509_zpr_nato_inc

  No co, ti mladší si to odkliknou na FB a úkol bude splněn.

  OdpovědětSmazat
 9. dalším znakem toho, že se blíží něco velkého je, že i čeští důchodci začali ve velkém skupovat zlato na světovém trhu za těch 40 Kč, co jim přidal Sobotka, takže nakonec to bude Sobotka, kdo položí světovou ekonomiku

  OdpovědětSmazat
 10. Taky si začínám uvědomovat, že někteří lidé jsou na světě zbyteční a planeta Země se bez nich obejde. Pokud to půjde takhle dál, vystačí si s desetinou obyvatelstva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ta desetina se bude skládat z Číňanů a Rusů, protože na ně zbabělí šmejdi nemůžou.

   Smazat
 11. Co se hypoteticky potom stane s dluhy států EU a všech ostatních zemí, které jsou v dolarech? Co země EU, které nemají euro jako měnu?

  OdpovědětSmazat
 12. tak si rikam, co asi udelam po novem roce s temi 40 korunami, abych to jen tak neprozral. Asi to vrazim do zlata ...

  OdpovědětSmazat
 13. Švýcaři zasadili ránu světovému bankovnictví ! Myslela jsem že to bude Čina ale jeto moje země co pošle USA pod kytičky! Tento rok jsi za pamatujeme jako rok kdy se opravdu přeformoval svět ! Referendum ve ŠVýcarsku 100 procentní krytí peněz !!! Google----

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jak vidno na Monice, komunističtí frustráti jsou i ve Švýcarsku :-D

   Smazat
  2. Spíš si flustráti vybíjejí své flustrace zde nadáváním a nálepkováním druhých s jiným názorem do komunistů, kteří tu už 25let ani nejsou ale vymlouvat se na ně budou flustráti ještě 100let, aby zakryli vlastní neschopnost.

   Smazat
  3. 10:38
   Hele, ty "flustráte", ty jseš tak blbej že to slůvko nedokážeš ani správně opsat.

   Smazat
  4. Je vidět, co vybudoval havloidní režim za nenávistné nevzdělané idioty jako 10: 09, budeš dobrým kandidátem do zákopů.

   Smazat
  5. 10:50 Že by se ozvala potrefená flustrovaná husička?:o)))

   Smazat
  6. 12:11 Ona jim už jejich kaše tuhne, proto otravují lidi s jiným názorem, ač je to normálním jevem demokratické zdravé společnosti. Ohání se totalitou a přitom se staví do role morálních vůdců ale jakou morálkou disponují, když sem chodí urážet lidi. Je to hnuj, obzvláště 10:09 + 10:50.

   Smazat
  7. 10:09/10:50. Je těžké vysvětlovat flustrovanému jedinci pod vlivem antidepresiv, že je realita scela opačná. Ti tvý slavní komunisté nenakradli za celou historii tolik, jako jejich daleko úspěšnější kapitalističtí bolševici. Komunisti byli břídilové, jelikož nikdy nevyvolávali uměle krize, aby za pár korun skoupili podniky, které jejich jednání podlehnou. Tuto očistu potřebuje kapitalistický bolševismus celkem pravidelně, jinak chcípá. Pokud toto jednání vidíš jako podnikatelskou příležitost, jsi jedním z nich vole!

   Smazat
 14. Je vidět, že někteří jedinci, kteří sem chodí urážet myslící, moc rozumu nepobrali, jelikož zlatem nekrytá měna vznikla na Západě a okrádá každého z nás!!! Východ se od zlatého standartu neodvrátil v 70tých letech, byl to tehdy výmysl ze Západu v čele s USA a celé to umožnilo pouze nekontrolovatelné tisknutí peněz, kterými si Západ pokoušel koupit celý svět, ač jejich měna nemá reálnou hodnotu. Takže opět podvod. Dnes se jim celá ta bublina rozpadá a to co příjde, opět uvede svět do chaosu. Dokud se tu nezačnou hledat pravé příčiny, připravíme svým dětem opět podobný osud i když nás naši předci před Západem varovali a část varování natočili i na film, kterému dnes nikdo nepřikládá žádného významu. To ale značí, že jsme protektorát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česko je protektorátní kolonie třetího řádu, protože nás řídí triumvirát Washington, Brusel a Berlín. Podle toho to tady také vypadá.

   Smazat
 15. Domnívám se, že s dolarem je to stejné jako v minulosti s Leninem: a) Lenin je v Ječný, b) dolar je také v Ječný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a teprve až bude dolar v řiti, bude dobře :-)
   ...možná;-)

   Smazat
 16. Nechápu, proč se tu navzájem urážíte, když stejně prd můžete ovlivnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsem zažil v 90tém roce na šachtě, když jsme fárali z jámy, půlka horníků nadávala té druhé půlce do komunistů a ti zase těm druhým do kontrarevolučníků. Tehdy jsem jim říkal: "vy blbci jste na jedné lodi a jediné co uděláte je, že ji potopíte. Stejně vás brzo zruší jako nadbytečné." Netrvalo ani 5 let a všichni byli na dlažbě. Tak je to s tou naší soudržností. T

   Smazat
  2. 15:35

   Kontrolní otázka: Kdyby dál vládli komouši tak co si myslíte, že by s vámi dnes dělali? Stále by zaměstnávali cca 200.000 (nebo kolik vás bylo) horníků když uhlí už nikdo nechce, prodává se za pakatel a navíc ty nejsnadněji vytětěžitelné sloje jsou už pryč?

   Smazat
  3. 16:20 Otevřete si v zimě okno a nadýchejte se rakovinotvorných čmoudíků, ztrácíte kontakt s realitou a chudobou této země.
   Když uhlí nikdo nechce, tak proč se cena pro domácnosti neustále zvyšuje ?

   Smazat
  4. přesně tak... ceny všech energií jdou stále nahoru, pořád nás oblbují nutností vyměnit zdroje tepla za jiné, lepší, ekologičtější, nejdřív přímotopy, pak plyn, pak ekologické kotle na uhlí, teď už snad budou plynové kotle pouze kondenzační...

   ve skutečnosti to ale nic jiného, než tahání peněz z kapes lidí není...

   A vzpomínáte někdo na to vemeno Katku-JauJau-Žak Biomasovou? Jak urputně všude prosazovala něco, o čem ani netušila, co to je a jak to funguje??

   Jde to s námi vážně z kopce...

   Smazat
 17. Kosnspirace a nic víc. Než nastane skutečný krach, tak budou náznaky vypadat úplně jinak. Vrchnost straší poddané, nic víc:-) Lidi nevěřte konspiracím a snažte se prožít život v klidu, netrávit čas na diskuzích a pod... Vždyť svět není jen o penězích, kolapsech a elitách. Ani o Rusku, Číně nebo USA. Žijete teď a tady. Až se jednou na smrtelné loži ohlédnete nazpátek, budete smutní že jste netrávili čas smysluplněji. Souhlasím s vlkodlapavel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrchnost? Ta nikoho nestraší. To jen rudohnědí blbečci se straší mezi sebou. Vlastně oni se ani nestraší, oni se na krach naší společností těší jako na spásu.

   Smazat
  2. Této zkrachované společnosti škoda nebude.

   Smazat
  3. 15:37

   když se vám život v této krásné, bohaté zemi nezamlouvá tak se běžte oběsit a nesmraďte tady, nešiřte blbou náladu. VÁS škoda nebude.

   Smazat
  4. Můj příspěvek 15:24
   Pěkně se tu nazýváte a dohadujete o ničem. Všichni jste k ničemu:-)
   Pavla

   Smazat
  5. 16:14 Navádění k sebevraždě je trestným činem, hodně to o vás vypovídá. Nebýt diskuzí, člověk by ani nevěděl, že se mezi námi pohybují pravicově klerofašistické bestie.

   Smazat
 18. Už jste někdy zkoušeli přemýšlet nad tím, jaký mají tyhle hloupé, stupidní a místy prasečí diskuze smysl? Aby se lidi zabavili? Aby se ukázalo, že značná část lidí jsou dementi, kteří potřebují k životu takhle ubohou zábavu? Tak - příjemný večer s internetem přeju.

  OdpovědětSmazat
 19. TTIP definitivně podřídí EU US zájmům a totálnímu zotročení na druhořadou kolonii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě z toho mám obavu...ale nic nemůže trvat věčně!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.