Reklama

středa 2. prosince 2015

„Evropské hodnoty“ a poddajnost politiků EU, vedou do záhuby evropskou civilizaci


Luděk Prokop
2. 12. 2015
Mnozí lidé vnímají tuto skutečnost čím dále zřetelněji, ale neumí s tím nic dělat. Jsme svědky toho, že problém migrační tsunami místo jeho skutečného, opravdového řešení nadále narůstá. Jsme svědky narůstajícího počtu teroristických činů, které souvisí a budou dále souviset a narůstat přímo úměrně k masovosti migrace. Lze se domnívat, že terorismus nemusí provozovat imigranti přijímaní nyní, v této době. Může být, že zjištěné informace o teroristech páchajících teroristické činy, nás mohou varovat. Varovat před tím, že teroristické činy nemusí nevyhnutelně konat současní, ještě neintegrovaní imigranti ale později pak jejich potomci, již asimilovaní a narození na území hostitelských zemí (a v budoucnu i další, zatím ještě nenarození). Našim potomkům pak budou veškeré tolik vyzdvihované „evropské hodnoty“ a láskyplné zásady k ničemu, pouze na obtíž, ne-li k jejich záhubě.

Posledním ukazatelem nekompetentnosti politiků EU, je sestřel ruského vojenského letadla účastnícího se války „spojenců“ proti IS, sestřel spojencem, členem NATO - Tureckem. Politikové z valné části přijali vrcholně nejapné, neobhajitelné vysvětlení Turecka, jakoby se vlastně nic zvláštního nestalo. Porovnejme tuto skutečnost, s okolnostmi vyhlášení sankcí proti Rusku. Sankce nadále trvají i proti nynějšímu našemu spojenci, ve společné válce s IS. Po zákeřně podlém sestřelu ruského letadla, žádné viditelné rozhořčení nad podlostí a nepřijatelností takového činu, (s výjimkou samotného Ruska), nenastalo. Spojenci v tom Rusko nechali samotné. Žádné sankce, žádné evidentní veřejné odsouzení či oblíbené ostré a důrazné protesty našeho Zaorálka, prostě nic z toho. Možná bychom si dokázali představit, že adekvátní reakce by mohla spočívat v (třeba jen v dočasném) pozastavení členství Turecka v NATO a v odložení diskuzí o přístupových jednáních Turecka do EU.

Takhle tzv. evropské hodnoty dostávají až obludnou podobu

Podobu vrcholného pokrytectví, lhaní, podvodného dvojího metru, kdy někomu je dovoleno cokoli. A jinému, Rusku například, ani prosté naplnění přání obyvatel Krymu, více než dostatečně vyjádřené referendem. Naplnění přání obyvatel, (bez bombardování a bez obětí na životech), po kterém následují sankce opírající se o evropské hodnoty, mezi které v daném případě paradoxně náleží, že vyhovět a naplnit přání převažující a výrazné většiny obyvatel, je nepřípustný zločin. Zločin, odporující „evropským hodnotám“ v pojetí nejen vůdčí činitelky EU, někdejší svazačky, Angely Merkelové.

Z reakcí či tolerance EU lze usuzovat, že veřejné, evidentní projevy fašismu na Ukrajině, vyvěšované fašistické symboly, fašistické - nacistické insignie na oděvech ukrajinských „bojovníků za demokracii a svobodu“, pochodňové průvody na Ukrajině, silně připomínající pochody německých nacistů, vyhlašování fašistických vůdců za národní hrdiny, že nic z toho všeho, se z uznávaných „evropských hodnot“ nikterak nevymyká. Z jiného pohledu to všechno, mohlo být rozhodujícím ukazatelem pro obyvatele Krymu, pro významně zřetelné hlasování v referendu o připojení k Rusku (lépe řečeno o návratu do Ruska po nelegálním, svévolném rozhodnutí Chruščova, darovat Krym Ukrajině).

Vzhledem k aktivitám a počínání Spojených států amerických, s tím jejich („evropským hodnotám“ neodporujícím), hrubě svévolným vměšováním do záležitostí cizích států, včetně jejich humanitárního bombardování, provázeném více či méně mlčenlivým souhlasem EU. Mnohé nasvědčuje tomu, že hlavní a prvořadou evropskou hodnotou, je bezvýhradná poslušnost a poddajnost Spojeným státům americkým.

31 komentářů :

 1. https://www.youtube.com/watch?v=Ak8o5lSU6xQ

  OdpovědětSmazat
 2. https://www.youtube.com/watch?v=Ak8o5lSU6xQ

  OdpovědětSmazat
 3. Ukončete produkci, rozejděte se : https://www.youtube.com/watch?v=rElYnvgfb6s

  OdpovědětSmazat
 4. Už je to jasné jako facka. Turecko okupuje Kypr, je to policejní stát, utlačuje několikamilionovou menšinu Kurdů a USA nevadí, protože je propustný pro CIA. Na Krymu 90 % obyvytelstva chce být v Rusku, dokonce si udělalo plebiscit a podle USA to možné není. Je přece úplně jasné, že onen vývoz takzvané demokracie do Evropy má jen mocenské cíle. Přitom evidentně o tento typ amerického státního zřízení evropané ani nestojí, jejich představa demokracie je jiná.

  OdpovědětSmazat
 5. Tato zvrácená doba přesně odpovídá tomu co předpověděla Sibyla lidstvu pro 21 století . Kdo ho nezná tak doporučuji k přečtení . Jak je to tam napsáno tak se to i přesně v dnešní době odehrává . Doslova předpovídá : " Lež bude vydávána za pravdu a pravda za lež ..." A předpovídá taky ještě horší události , které mají nastat . A idiotští politici dělají všechno proto aby se tyto hrůzy naplnily . Jsou snad úplně padlí na hlavu pokud si myslí ,že jich se toto netýká ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, myslí, že se jich to netýká.

   Smazat
 6. Je to banda přežraných tlučhubů, kteří za prachy jsou schopní všeho.

  OdpovědětSmazat
 7. A ten český Zaorálek drží hubu a krok, jako by jsme byli bezprávní. Už nikdy více - velezrádná a kolaborantská ČSSD můj hlas už nedostane!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Zaoralek je tlučhuba! Jenomže takových je ve vládě 80% ! A této vládě velí ten největší ! A když se podíváme do parlamentu..............

  OdpovědětSmazat
 9. Čssd se postavila do čela zkázonosné politiky kréda "po nás potopa". Konečně dává otevřeně najevo, že takhle by jednala i v jednobarevné vládě, že až na nepodstatné drobnosti je v plném souladu s koaličními partnery, stejně tak i s politikou EU a USA. Volit ČSSD, znamená volit cestu do záhuby pro naše potomky..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČSSD se nepostavila do žádného čela, na to nemá (vždyť i do Číny si ani Sobotka netroufnul jet sám, ale jenom v houfu 16ti států, vždy se za někoho potřebuje scvhovat, aby měl alibi). ČSSD jde naopak nejlépe ilustrovat jako pouhopouhou oháňku tvora, který tuto politiku reprezentuje.

   Smazat
 10. No - naše babičky říkaly, že každý zlo je k něčemu dobrý. A k čemu je dobrá tahle migrační krize? Třeba k tomu, že nás donutí zamyslet se nad tradičními hodnotami a začneme je konečně prosazovat u našich servilních politiků. Tak třeba - konečně se zamyslet nad funkcí a morálkou rodiny a její i právní podpoře. Nebo na oním nesmyslným hnutím gayů a feministek, která pomalu staví normální lidi jako úchyláky. A nebo vůbec nad vztahy mezi lidmi. Víme, že třebas Romove a jiné primitivnější národy se dokáží porvat mezi sebou, ale v hlavních věcech jsou vždy jednotni a táhnou za jeden provaz. Tak se vážení zamyslete sami nad sebou.....

  OdpovědětSmazat
 11. To sú tí havloidi čo pretláčajú do Europy multi kulty ako je Stehlíková Kocáb Makrela a ostatná deštruktívna verbeš s Bruselu.Ak niekto pokladá rezanie hláv, ukameňovanie a predávanie žien na trhoviskách za obohatenie, nech si to užije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak pokaždé, další dobrý článek pana Bati. Hádám, že inspirací je opět oprávněná nasranost. Domnívám se, že nikoli až tolik na kdákalku, která nestojí ani za štěk ale na masmédia usměrňující dáváním prostoru kariérním havloidům, všeobecnou atmosféru společnosti k morální devastaci a k nenávisti pro cestu zmaru.

   Smazat
 12. Dilema evropských (j)elit: a) nepustím žádného utečence, za pár let vymřeme, b) pustím sem utečence, za pár let nás vymřou. Be. or not to be ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Alebo nás muslimáci povraždia a naše ženy zotročia a dilema je od kial zohnat zbrane na obranu ked nás doterajšie vlády odzbrojili.

   Smazat
  2. 11:33 bylo to přece ironicky zformulováno v bodu b) ...nás vymřou

   Smazat
 13. Neviem ako,či nebolo lepšie znovu Česko a Slovensko zjednotit, odíst s EU a NATO a s Madarskom vytvoriť stredo europsky obraný pakt,chcel bi som sa opýtať čo vi na to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem pro znovusjednocení se slovenskými bratry a sestrami:-)!!!!
   j.

   Smazat
  2. ti osel . prosince 2015 11:27 3. prosince 2015 11:29 Anonymní3. prosince 2015 11:33 3. prosince 2015 11:15 bud rád že jsme v europskich strukturách a žijeme v blahobytu osel!

   Smazat
  3. 11:45 - ti osel, tu osel, sám osel.

   Smazat
  4. Žít v EU je pro nás sebedestruktivní, sebepoškozující. Stejně je pro nás nebezpečné být v NATO a sloužit na straně agresora. Nežijte v iluzích. Středoevropská monarchie (Habsburská říše - resp.Rakousko-Uhersko) mělo svého času své obranné poslání. Chránilo nás a zbytek Evropy před muslimy. Ve chvíli, kdy se tomuto poslání zpronevěřila a vehnala své národy do nespravedlivé agresivní války, v tu chvíli ztratila smysl. Dnes založit něco obdobného, jako obranný pakt bez těch zločinců, co vedou dnešní NATO, to dává velký smysl - určitě by se přidaly i další státy (Srbové, Černohorci, Makedonci, možná i Rumuni). Marek

   Smazat
  5. Jituš, Tvoja ponuka na znovuzjednotenie Čechov a Slovákov sa prijíma. Je to skvelá myšlienka - veď vo dvojici sa lepšie tiahne!
   Bratislavčan

   Smazat
 14. pražska vlaštovka,to bi bolo možno najideálnejšie riešenie lebo ked je rozbitá kultúra a spoločnost k sebe blízkych a kultúrov rovnakých národov najlepšie bi sa bolo dobré znovu zjednotit a spoločnými silami čelit islámskej krvavej hrozbe.Iného východiska v tejto pohnutej dobe nevidím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..11:56
   máte pravdu...
   pozdravy na Slovensko:-)!
   j.

   Smazat
  2. Jituš, Tvoja ponuka na znovuzjednotenie Čechov a Slovákov sa prijíma. Je to skvelá myšlienka - veď vo dvojici sa lepšie tiahne!
   Bratislavčan

   Smazat
  3. To je jen chiméra. Vzpomínám na pomlčku a oslavy po osamocení s fatrou a taky, že nám před tím bolo dobre. Přátelství a kamarádství z vojny bylo přes to upevněno. Nicméně politici s médii na obou stranách, by nás dokázali rozeštvat. Víc než si myslíme a umíme představit.

   Smazat
 15. Varovanie!!! POZOR!!! oblast zamorená trolom 11:45 vzor Palmer,NEREAGOVAT ,NEKRMIT, NEDISKUTOVAT.

  OdpovědětSmazat
 16. Byl jsem přívrženec EU, protože jsem si myslel, že to bude protiváha USA. Bohužel je to totéž jak na národní úrovni, banda lokajů - s vyjímkou Zemana, Fica a Orbána. Ale nezoufejme, je možné, že se vytvoŕí v důsledku ohrožení evropská internacionála, která se postaví prodejným politikům. A USA? Ti se pomalu vystříleji sami. Ostatně ráno nás informoval rozhlas, že u Velkého bratra bylo zabito čtrnáct lidí a sedmnáct jich bylo raněných. Vrahové dva muslimové a jedna muslimka. Už není pomalu týdne, aby u Velkého bratra nebyl masakr. Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V USA je snaha vytvořit "příznivé" podmínky pro prosazení zákona o omezení držení zbraní mezi obyvatelstvem. Jde o další omezení občanských svobod. Nebudou se pak už moci bránit.

   Smazat
 17. Od okamžiku, kdy celá slavná EU, s těmi jejími slavnými hodnotami, se postavila na stranu ukrajinského fašismu proti Rusku, bylo jasno, co je to za sešlost svoloče. Nyní už to pouze v podobě migrační okupace jen krystalizuje.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.