Reklama

sobota 12. prosince 2015

Halík cituje Bibli jako satan na pouštiTimotej,  katolický (pravověrný) biskup
12. 12. 2015 (zasláno redakci)
Halík básní o tom, co je krásného a moudrého v Koránu a obviňuje křesťany, že to nechtějí vidět. Současně se snaží přimět křesťany, aby si na základě jeho manipulačního citování Starého zákona „pokorně“ přiznali, že křesťanství může být pranýřováno jako krvežíznivé. Jeho diletantské odvolávání se na Bibli je v témž duchu, jako když ďábel citoval Kristu na poušti takzvaně pravdivě Bibli. 

Ježíš tomuto heretickému teologovi a religionistovi řekl: „Nebudeš pokoušet Hospodina, svého Boha“, a pak mu kategoricky přikázal: „Odejdi satane!“ Totéž by dnes Kristus řekl Halíkovi, který má s tímto pouštním démonem jednotu ducha.

Citace o roztříštění lebek malých dětí o skálu jsou v Halíkových ústech hrubou manipulací. On dobře ví, že tento výrok Starého zákona se na křesťany vůbec nevztahuje. Halíkův výklad Bible není v duchu apoštolského učení a tradice pravověrných učitelů církve, ale je to interpretace sektáře a heretika, který se navíc rouhá Bohu a hřeší proti Duchu svatému nejtěžším hříchem. V křesťanství žádné rituální vraždy neexistují, každý ví, že je to největší zločin. V křesťanství platí přikázání Desatera: „Nezabiješ!“ A navíc Ježíš v horském kázání jde až k duchovnímu kořeni tohoto přikázání. Kořenem každé vraždy je nenávist a hrubá lež.

Halík cílevědomě zamlčuje, co muslimové realizují na tzv. kafírech (křesťanech a nevěřících). Mají příkaz jim rituálně odřezávat hlavy a to dodnes věrně činí (viz genocida v Arménii před 100 lety, před 3 léty v Nigérii vyvraždění celé vesnice za křiku „Alláh akbar!“, rituální teroristické útoky v Paříži, letecký teroristický útok nad Egyptem...).

Halíkovo tvrzení, že křesťanství a islám mají stejného Boha, je lží. Křesťanský Bůh nežádá rituální řezání krků těm, kteří nejsou křesťany; rituální zabíjení žádá na základě Koránu islám. Boží Syn nikde v evangeliu nevyžaduje žádný džihád, naopak, slovem i příkladem nás učí za druhé i život položit (J 15,13). Vždy byli, i dnes jsou, falešní křesťané jako koukol v pšenici (viz Mt 13,24n). Dnes okupovali nejvyšší místa v církvi a tvrdí, že máme s muslimy stejného boha. Halíkovští pseudokřesťané pod vedením pseudopapeže Františka zvou islamisty do Evropy, protože by sami nejraději pravověrným křesťanům i morálním lidem podřezali krky. Skrytě doufají, že islamisté to učiní za ně.

Halík proto pokrytecky tvrdí, že islám je mírumilovné náboženství a že my to nechceme uznat a nechceme to vidět... Vidí to jedině on, který za každých okolností vytrvale bojkotuje realitu, protože má vyšší osvícení z kóanu. On vidí i neviditelné a slyší i neslyšitelné a „zároveň je tím a oním“... On tvrdí, že je zároveň buddhistou i křesťanem, dnes už je dokonce i muslimem, protože všechno prý je jedno. Proto s nadšením také přijímá módní gender, v němž už se cítí být i mužem i ženou zároveň. Kdo toto jeho vyšší poznání nechápe, ten prý je primitiv, který všechno vidí černobíle.

Jak může Halíkovy Bohorouhačské výroky a manipulace propagovat server katolického týdeníku? Je to zřejmě důkazem, že má stejného ducha jako Halík, tedy heretického, ale i vlastizrádného.

To, co hlásá Halík, není křesťanstvím. On jen zneužívá – podobně, jako nějaký sektář – určité citáty z Písma ke svým slizkým a zločinným záměrům. Je tragedií, že ani kardinál Vlk ani kardinál Duka, nenašli tolik odvahy, aby zveřejnili exkomunikaci Halíka z církve, kterou 29. 6. 2008 vyhlásil pravověrný synod biskupů na Ukrajině. Tím oba kardinálové, Vlk a Duka, nesou hlavní vinu za všechny Halíkovy zločiny proti církvi i národu!

Heslem katolického kněze a mučedníka Jana Husa bylo: „Hledej pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu...“. Halík naproti tomu hledá lež, učí lži a miluje lež. Tím neslouží Kristu, ale antikristu. Po ovoci dnes každý pozná: není služebníkem Boha, ale ďábla – satana a v jeho duchu cituje Bibli. 

autor obrázku: Petr Ďoubalík

45 komentářů :

 1. Dobře napsané. Halík je zaprodanec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Halík je příslušník etnika,které je nositelem kultury úroku-stejně jako Vlk,Graubner,Duka,Malý atd....tito kryptohebrejci nenávidí křesťanstvo už ze své podstaty.Míra jejich škodlivosti pro zdravou společnost je velmi vysoká.Na ničení a rozvracení zdravých národů mají po staletí vypilované mistra.Vše řídí v režimu dvou doktrín,jedna vnitřní a druhá pro stáda.Halík už prezentuje veřejně i jejich vnitřní plány a to neznamená nic dobrého.

   Smazat
  2. Chaime, jsem ateista, překvapila mne ale oficiální informace o neútočení ba smíření křesťanů s judaisty.Také dílo Halíka a Vámi jmenovaných.

   Smazat
  3. Pane Povolný,přečtěte si knihu -Pravda o Opus Dei....tam máte odpověd

   Smazat
 2. TIMOTEJ MÁ SVATOU PRAVDU !!! Oni nechápou , že jim pak podřežou krky jako prvním ! Satan vládne už i Vatikánu ! Nejsem věřící , ale od církve bych čekala něco jiného ! Zradili Boha a všechny věřící ! Uvěřili ve falešného proroka a hlásají jeho lži !!! Hanba !!!

  OdpovědětSmazat
 3. "On tvrdí, že je zároveň buddhistou i křesťanem, dnes už je dokonce i muslimem, protože všechno prý je jedno" - no ale v tom případě je pro muslimy jinověrcem. Jak mají naložit muslimové s jinověrci a bezvěrci je obsaženo v koránu... Statečný to "muž".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buďte v klidu, muslimové si své užitečné idioty nepodřezávají - a to Halík dobře ví.

   Smazat
 4. Halík jenom trénuje na post prezidenta ČR, o který se hodlá zřejmě ucházet v budoucím evropském chalífátu.

  OdpovědětSmazat
 5. nejenže zradili ideu boha ale dali se cestou k satanovi a hrabou pod sebe jako ještě nikdy zažívají zlatý věk který jim umožňuje lidská blbost halík je typickým příkladem satana který za mrzký peníz klidně zabije i svého bližního
  stejně je na tom duka vlk graubner a další církevní paraziti snad se lidi proberou z táto temnoty a smetou tyhle zmrdy na hnojiště dějin !!!

  OdpovědětSmazat
 6. Katolická církev nikdy naeloužíla Ježíšovu nebeskému Otci, protože slouží mamonu, tedy penězům. To ale neplatí pro všechny ty faráře na ztracených vartách na vesnicích, kde leckde učí faráři podle bible a ne podle zadání z pekla od Duky a podobných služebníků Tennoty...

  OdpovědětSmazat
 7. Dovoím si parafrázovat Josefa Švejka: "Některej muslim taky nemůže za to, že je muslim."
  Ale vážně. Je třeba rozlišovat. Například v Rusku převážně muslimské oblasti chrání stát před pronikáním džihádistů. Jenže to chce úplně jiný přístup než předvádějí jak odpůrci Islámu, tak Halík.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 8. Vlastenka


  Halíka už měla církev dávno vyobcovat.
  Je tak drzý, že napadá i svého kardinála jen proto, že sloužil mši za Zemana a za svou zem. Stejně tak oba napadá i za to, že varují oprávněně před nebezpečím islamizace.
  Halík je satan a taky tak vypadá. Jeho křesťanství je jen zástěrkou, slouží zednářům a jako zednář taky škodí Evropě i téhle zemi. Islamizaci mají ti šmejdi v plánu.
  Stejným ksindlem je i katolická buzna Putna, který si dovolil o prof.Robejškovi napsat, že je "ruským švábem" jen proto, že není pomateným rusofobem a islamofilem jako Putna.
  Havlisty byly už dávno překročeny veškeré meze a je na nás, abychom řekli dost.
  Takováhle lůza chce vyhazovat z práce Konvičku a ostrakizovat všechny, kteří s nimi nesouhlasí?! Budou katolíci a jejich církev tolerovat vulgární a agresivní chování těchto lidí, kteří vystupují jménem katolíků? Budou češští rodiče tolerovat, že na vysokých školách proplachují jejich dětem mozky fanatická hovada jako Putna, Kohout, Zlatuška nebo Zima?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Halík je satan a taky tak vypadá. " - Halík je žid a taky tak vypadá.

   Smazat
 9. Jsme národ husitu . Takových Halíku se nemusíme bát i když mi kdysi připadal jak lucifer . Nosil černé kvádro a vzhled fousatého čerta je blíže , jak křesťanského duchovního . Za koho kope ?

  OdpovědětSmazat
 10. Halíku, Halíku! Podle tohodle citátu jseš antikrist, který zradil svou víru a boha.
  1jan/4/1Nevěřte všemu
  Milovaní, nevěřte všemu, co je duchovní, ale rozlišujte, zda jsou ti duchové z Boha. Do světa totiž vyšla spousta falešných proroků.2Podle tohoto poznávejte Božího Ducha: každý duch, který vyznává Ježíše Krista přišlého v těle, je z Boha.3Žádný duch, který Ježíše nevyznává, ovšem není z Boha, ale je to ten duch Antikrista, o němž jste slyšeli, že má přijít. Už teď je na světě!
  4Vy jste však z Boha, drazí, a zvítězili jste nad nimi. Ten, který je ve vás, je totiž větší než ten, který je ve světě.5Oni jsou ze světa; proto mluví světsky a svět je poslouchá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karle, trochu složité pro mne, bezvěrce.Ježíše beru jako poraženého v životě, až následníci jej uvedli v život. To se někdy Velikánům stává, Halík to nebude!

   Smazat
  2. To nic, to je pro Halíka. Ten tomu určitě bude rozumět. Dá si třikrát "Otče náš", třikráte si odplivne se skříženými prsty. A je zase očištěn. Však je to přeci katolický kněz a ví který bůh je jeho a ke kterému se má modlit. Jen mám pocit, že ten jeho zapáchá ropou a dolary.

   Smazat
 11. Poslal bych ho na exkurzi mezi uprchlíky . Neví a nemá šajnu o reálném životě . Je to vandrák a hulvát placený intrikány . Na každú sviňu sa voda vaří .

  OdpovědětSmazat
 12. Tady je křesťanů, jako šafránu, tak nechme Halíka hovořit, co uzná za vhodné.
  Důležitější je sledovat, co činí naši zodpovědní. Jejich postoje je třeba hlídat a kritizovat, odtud nám hrozí největší nebezpečí. Ať už jsou muslimové k pomilování, nebo k zavržení, tak si je zde prostě nepřejeme. Všeobecně odmítají přijmout kulturu hostitele a tím štěpí společnost. Proč bychom tedy měli jejich příliv tolerovat? Další riziko, o kterém naši politici mlčí, je 1-10% přítomnost gerily mezi nimi. Prostě vycvičení teroristé, případní velitelé, budoucích rozvratných (i ozbrojených) skupin. Vyžadujme od Sobotkovy vlády, nulovou toleranci k imigrantům. Zachraňme je před smrtí, a jak to bude možné, tak je pošleme zpět, ať si zvelebují svoji zem. Pokud jsou mezi nimi bezpeční jedinci, schopní se kulturně a profesně začlenit, budiž vítáni. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen se děsím toho, že byl SS vybrán za příštího prezidenta a toho co bude následovat k jeho prosazení. Sobotkova vláda s bezpohlavním Sobotkou jim bude zdatně sekundovat a s pomocí duhových eurozákonů dojde k omezení suverenity, práv a svobod k dosažení tohoto cíle. Takového udatného multikulturalistu aby svět pohledal.

   Smazat
 13. neexisujici biskup neexistujiciho patriarchatu rika nesmysly , o kterych vi , ze jsou nesmysly, ale take vi , ze hodne lidi je chce a potrebuje slyset.
  "Křesťanský Bůh nežádá rituální řezání krků těm, kteří nejsou křesťany; rituální zabíjení žádá na základě Koránu islám.,
  jen lhar nebo hlupak muze neco takoveho tvrdit o islamu.

  http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/imigrace-do-evropy-debatni-klub.html
  https://www.youtube.com/watch?v=aVL7aTpDJ9g

  OdpovědětSmazat
 14. http://ceskapozice.lidovky.cz/tomas-halik-desatero-argumentu-ke-strachu-z-islamu-f8i-/forum.aspx?c=A151014_161009_pozice-forum_kasa

  OdpovědětSmazat
 15. Halík je zakuklený musulman, jeho geny to nezapřou.
  Obě náboženství si nemají co vyčítat, napáchala toho v historii dost. Spíš se jedná o současnost. Křesťanství je ohebné a je schopno se novým věcem přizpůsobit, dnes nemá páteř. Machometáni jsou ultrapravicovým politickým směrem a pokud nebudou mít vlastní stát, jsou s dnešním uspořádáním světa nekompatibilní.

  OdpovědětSmazat
 16. Vlastenka  Církev ovládá Antikrist.
  Dnes je zřejmé, proč musel rezignovat Razinger, který nikdy nebyl mým oblíbencem.
  Nový papež jen urychluje rozpad a rozkol uvnitř církve. Je to heretik a antikrist.


  https://www.youtube.com/watch?v=vK8BmZteJtE
  Papež František 2015 = ŠELMA & ANTIKRIST 3 (Pope Francis = Antikrist)
  Otevřete oči JAN 3.16
  Otevřete oči JAN 3.16

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenko, jako neúčastný ateista ve sporu v církvi, musím připustit možnost, že Antikrist v církvi už je a FRANTIŠEK SE HO SNAŽÍ PORAZIT! Jsou-li aféry kněží pravdivé, může být i pravdivý můj pocit.

   Smazat
 17. Pozor s čerty nejsou žerty.
  Hodně mne ukazuje na to,Satan v rouše kněze.
  Ježíš byl vymodlen na protest proti špatnostem,už v té době a co je podstatné,zrovna v židovských komunitách.I když se tvrdí,že Ježíš byl stejně žid,ale jasně poukazoval na špatné zacházení hodnostářů s lidem.Teď vlastně zjišťujeme,že cirkev ovládají židovští kazatelé,ale jen ovlivňovat občany.Už jsem někde napsal,Korán je jen mladší Judaismus,proto o tom tak shodne hovoří Halík.Přeci i Judaismus je proti křesťanství v podobném duchu jako Korán.

  OdpovědětSmazat
 18. To je katolík? Jsem rád, že s ním nejsem v jednom spolku. Ostatním věřícím se omlouvám.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je nezbytné pro naši generaci je SUNDAT jednou pro vždy kontrolu Vatikánu ... navrátit to co ukradli ...

   Toto je samo-sebou vratká lávka ... protože Halík a jeho nadřazení asi plánují NAHRADIT Vatikán něčím globálním jiným a vše sjednotit pod NWO .... a vytvořili by NOVÉHO BOHA jednoho pro včechny .... k tomu asi potřebují světový konflikt Křesťanů a muslimů - podle jejich Hegelovi dialektiky ---

   Kolik milion lidí by zahynulo jich netankuje - NACISTI

   Smazat
  2. Přesně tak.
   Přece víme,že i králové po korunovaci,museli dostat požehnání od Papeže.Tuhle mocenskou páku si nechtějí nechat vzít.

   Smazat
  3. Už bylo hodně napsáno o Husovi - závěr článku zařadil autora do stejného kouta jako Halíka - oba dva si tam mohou podat ruku....

   Halík pravděpodobně slouží zájmům NWO - to je evidentní. Tak jako jezuité .... všichni na úrovni nacistů ...

   Vatikánská Banka je největším místem na praní špinavých peněz, za prvé. Fakt. Za druhé centrem uplácení politiků....

   Za třetí Vatikán existuje ilegálně - církev jako taková nemá právo na vytvoření vlastního STÁTU ...

   Za 4....což vás asi nepotěší - je fakt že Vatikán kontroluje LEGISLATIVU ZEMĚ - tzn kontroluje vás-nás všechny ... jste totálními nevolníky ...

   Legislativa moří - je kontrolována CROWN TEMPLE - v City of London což je asi pod kontrolou Benátské nobility - jezuité - britská koruna...

   V británii jsou dvě CROWNS - dvě KORUNY - královská je poddaná koruně CROWN TEMPLE ....

   Smazat
  4. Vlastimile.
   Než jsem to dopsal,tak jste mě předběhl,takž ještě stačí dopsat několik slov a je jasno.

   Smazat
  5. Omlouvám se, na druhou stranu je to důkazem toho že většina z nás tady stojíme na stejném základu ..... a to je naše síla.

   Smazat
  6. Vlastimile.
   Nemusíte se omlouvat,ale také si to cením,že je nás dost,co nemusíme měnit názor ze dne na den.Zatím máme velkého nepřítele tady doma a to jsou média.Jen bych rád poděkoval,že se ještě najdou charakterní novináři.

   Smazat
 20. Pro autory většiny přízpěvků bych měl jedinou radu : v klidu si přečíst korán a starý zákon

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro Jiří Šlouf.
   Stačilo napsat,Korán je jen opsaný starý zákon,jen jinou rukou.

   Smazat
  2. Teorie na které pracuji má asi tento směr -

   Korán a vznik islmámu je práce, která se zrodila na Apeninském poloostrovu - s jedním cílem. Vytvořit sílu co by sundala dolů Byzantské impérium ....

   Dnes bychom to nazvali jako - CONTROLLED OPPOSITION - tak jak je praktikována Israelem a USA ....

   ?????
   Je načase aby pravda se dostala na veřejnost - pak ať lidé rozhodnou sami jak chtějí žít. Prvním základem - dejte lidem pravdu a nechejte je se rozhodnout a pak oni same nesou zodpovědnost za své kroky ...

   Smazat
 21. Tento papež je dle proroctví poslední-co bude potom ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proroctví - nebo plán zločinné mafie která to prodává lidem jako proroctví .....

   Smazat
  2. Anonymní 11:44
   Docela i tomu věřím,když víme,že naprostá většina cirkevních hodnostářů,jsou židé.Aby se to nemuselo tříštit mezi NWO predátory a Vetikánem,tak bude jenom jedno řídící sídlo v USA.

   Smazat
  3. Já si snad zoufám...
   mně už ani to vánoční pečivo nechutná,vždycky jsem se tím při pečení cpala,že mně okřikovali
   a teď-jako kdyby i ta mlsavá odumřela...
   ach bože ,zase to na mně dolehlo...
   zdravím
   jituš

   Smazat
 22. Rád bych věděl jak se posuzuje porušení zákonů tj.šíření poplašných zpráv případně náboženských zvěrstev. Zatím si myslím, že podle toho jak to vládám vyhovuje. Proto i takový zlořád Halík má ve světě zelenou!

  OdpovědětSmazat
 23. Halík je falešný prorok a měl by být předvolán před koncil aby se zpovídal a když už se dnes kacíři neupalují, měl by být vyobcován z křesťanské církve.Pak by mohl pokračovat ve svých bludech nejvýš zase na nějaké americké univerzitě, tam snesou jakýkoli blábol.

  OdpovědětSmazat
 24. Jak je možné věřit člověku, který podvádí?

  http://zpravy.aktualne.cz/domaci/halikovy-knihy-nejsou-vedecke-uznal-rusnok-rada-zuri/r~957da642513c11e3a6f7002590604f2e/

  OdpovědětSmazat
 25. Dnešní církev je více-méně jenom mocensko politický byznys, a Halík je přesně a právě takový pokrytec jakým byli farizejové před 2mi tisíci lety. Pokrytci, pokrytci a zase pokrytci.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.