Reklama

čtvrtek 31. prosince 2015

Igor Konašenkov: komentáře amerického ministerstva zahraničí o působení VKS RF připomínají představení potulných hypnotizérů v cirkusu.


31. 12. 2015      zdroj a zdroj
Všechna ta odosobněná a nepodložená tvrzení o údajném použití ruského letectva na civilní cíle v Sýrii stále více připomínají představení potulných hypnotizérů v cirkusu.

Mění se doba. Mění se okolnosti. Mění se mluvčí ministerstva zahraničí. Nemění se však autoři jejich projevů.

Dochází to do absurdity, jsou vyslovována závažná obvinění s odvoláním se na nejmenované "důvěryhodné nevládní organizace." Ale co je to za organizace a pro koho jsou důvěryhodné, to je opět otázka, která zůstává viset ve vzduchu.

A to vše se děje na pozadí absolutního ticha o akcích, a co je nejdůležitější, o výsledcích bombardování letectva USA v tomto regionu.
I když každý den letadla a útočné bezpilotní letouny USA uskutečňují od šesti do dvaceti vzletů s provedením leteckých úderů na pozemní cíle.

Avšak o účinnosti amerických leteckých útoků se všechno dovídáme, až když jejich zálety, doslova i obrazně, vyústí do hromadných obětí a tato fakta již nelze ani skrýt ani svést na někoho jiného.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

59 komentářů :

 1. Zásadní rozdíl je v tom, že Rusové sami věší na net záznamy svých leteckých zásahů, kdežto amíci všechno zatloukají. Přesto amíci Rusy soustavně obviňují z podvodů, sami se pasují za slovo Boží a mainstream prezentuje pouze jejich bezargumentační propagandu. Amíkům média věří bez jakýchkoliv důkazů jako nesporné autoritě, i když lži jejich politických komediantů jsou zcela průhledné a logika žádná, kdežto Rusům neuvěří ani kdyby ti novináři seděli s pilotem v kokpitu při bombardování.

  A to je to vítězství Pravdy v praxi. Kde jsi svatý Václave (Lahvíčku)?

  OdpovědětSmazat
 2. Smutná zpráva: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Karle-Schwarzenbergu-Vy-nesmite-byt-prezidentem-Zesnul-general-Beer-nositel-Radu-Bileho-lva-hrdina-od-Dukly-a-Sokolova-Letos-mu-Alexandrovci-zahrali-v-domove-senioru-415241

  OdpovědětSmazat
 3. Od počátku ruských náletů pseudodemokratická propaganda vymýšlí nějaké výtky: napřed, že Rusové nebombardují islamisty, pak zase, že bombardují civilisty (že jim není hloupé mluvit o zasahování civilistů - zrovna oni!).
  Z toho je vidět, že ruský postup je správný, protože zasahuje citlivá místa pro US politiku. Washingtonu to vadí.

  OdpovědětSmazat
 4. Čest jeho památce.

  OdpovědětSmazat
 5. Přeji všem klidnější a příjemnější život v Novém roce a připojuji odkaz na optimističtější počtení.
  http://www.srspol.sk/clanek-obamova-kapitulace-pred-putinem-uvrhla-americka-media-donaprosteho-kolapsu-11865.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Haha :-D opět článek s hovnoserveru Whatdoesitmean? Vy putinofilové ve svém zoufalství už nepohrdnete opravdu ničím.

   Já spíš vidím Putina kterému se hroutí ekonomika pod rukama jak se lísá.

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Putin-Obamovi-napsal-k-novemu-roku-Rusko-a-USA-mohou-efektivne-celit-novym-hrozbam-415239

   A další bonbónek který putinofili nepotěší

   http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/svetova-ekonomika/rusky-stat-chce-v-roce-2016-ziskat-z-privatizace-bilion-rubl/r~03064510afc411e58f750025900fea04/

   Smazat
  2. Tebou ovšem pohrdneme zcela samovolně, jako každým zastáncem zla a vyznavačem níže uvedených vět, mezi které nepochybně náležíš.
   ": „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid".

   Smazat
  3. 20:50

   Také mám pro tebe jednu citaci:

   "Kdyby nebylo jeho oddílu, konflikt v Doněcké a Luhanské oblasti by se prý nerozhořel. „Všechno by skončilo jako v Oděse nebo Charkově. Bylo by několik desítek zabitých, spálených a zatčených, ale tím by všechno skončilo. Kolotoč války, která dosud pokračuje, roztočil náš oddíl," přiznal Strelkov.
   Zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/strelkov-valku-na-ukrajine-jsem-rozpoutal-ja-20141120.html

   Smazat
  4. 21:02 - Ano, nebýt atentátu na Heidricha, nemuselo být vyhlazení Lidic a Ležáků.

   Smazat
  5. 21:35

   No to jsi tomu teda dal :-D
   Když to tedy chceš naroubovat na 2. sv válku, tak Strelkov byl německým vojenským velitelem organizujícím a velícím povstání Sudeťáků bojujícím za odtržení Sudet od Československa.

   Smazat
  6. Pro 11.52 : Sudety ovšem nikdy nebyly součástí Německa !!

   Smazat
  7. 21:52

   Tahle teorie by měla opodstatnění pouze a jedině v tom případě, že by před tím proběhl v Praze protiústavní, ozbrojený převrat, který by svrhl demokratický zvoleného prezidenta, vládu a parlament a na jeho základě by se do vlády samonominovala nacistická svoloč, která by začala ty Němce pálit jako v Oděse a střílet jako v Dněpropetrovsku a zakopávat u silnic;)

   Potom by byl Střelkového tím co zde zvracinkáš Pepíčku;)

   Jinak je to člověk, který zabránil tomu aby Dombas ovládli za cenu "desítek zabitých a spálených," ukronacističtí vnuci a vnučky těch kteří masově vyvražďování Poláky, Čecha Židy za druhé světové války :(

   A potom by tam opravdu byl klid, asi tak jako byl klid od 1939-45, třeba v Praze.

   Tisíce Ukrajinských vojáků, kteří podle Ukrofašounského prokurátora přeběhli k povstalcům i s výzbrojí to NAŠTĚSTÍ pochopili a nechtěli s tím mít NIC společného;)

   Slunce v duši a spoustu odvahy v novém roce, všem poctivým hledačů pravdy ;)

   Smazat
 6. Zbohem generale . Nikdy nezaomeneme !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě se omluvte těm válečným hrdinům které jste popravili a poslali do lágrů.

   Smazat
  2. 20,39 už ti opět haraší? S kým to rozmlouváš truhlíku? Ti co někoho popravili a poslali do lágrů zde už dávno nejsou. Zato jsou zde ti, co dohnali k sebevraždě po hadráku stovky lidí a pod most desetitisíce. Ti kteří rozkradli a zadlužili tento stát na sto let dopředu.

   Smazat
  3. 20:48

   Ti už tu sice nejsou, ale VY neustále blekotáte jak VÁM za jaich vlády bylo blaze. A sebevražd je dnes cca polovina toho co za vašich komoušů. Zkus nějaký lepší argument, zoufalče.
   https://www.czso.cz/csu/czso/sebevrazdy_zaj

   Smazat
  4. Koho máš na mysli ty zmrde? Kdo koho popravil? Vyser si voko prevíte, ty nemáš na silvestra jinou zábavu ty chudáku, než lovit na internetu články, ke kterým můžeš psát ty svoje zmrdoviny? Jsi postižený prase - proč si myslíš, že ty tvoje slinty někomu vadí? Vždyť tě ostatní ignorují,protože je evidentní, že se svýma nadávkama ostatním rajcuješ - máš to tady jako masturbaci. Jak tak tady obnažuješ svůj úchylný mozek, jsi stejně nemocnej, jako úchyl, kterej na vedřejnosti obnažuje svýho čuráka, a má radost, když to kolemjdoucí lidi pohoršuje. Nemohl by sis k duševní masturbaci vybrat jinej server? Třeba novinky - to je správná stoka pro ubožáky jako jsi ty.

   Smazat
  5. Mají to (viz 20:39) v dutých palicích pořádně vygumovaný. Příslušný úřad statistické údaje o sebevraždách od doby klíčových zvonkoher již nevede.Takové statistiky by totiž vypadaly jako ideologická diverze, podobně jako pravdivé informace o řízené masové migraci.

   Smazat
  6. Idiote, opět si prokázal jaký jsi myslitel. V 20:55 jsem ti dal odkaz. Řekni doma někomu chytřejšímu ať ti ho otevře, negramote.

   Smazat
  7. 20:55 Doporučuji změnu slovníku. Není nezbytně nutné používat a přebírat noblesní slovník z břehu lumpenkavárny. Přestože, málo platné, ujetý zmrd to určitě bude.

   Smazat
  8. 20:55 a 21:10

   Například Heliodor Píka. Říká vám to něco vy dva rudí negramotní idioti? Že se ptám.

   Smazat
  9. 21:05 Ty tvoje odkazy si můžeš strčit - víš kam. Umíš něco jiného než jen nadávat? Nebo tě ten odkaz co jsem dal a pocit zoufalé bezmoci tolik rozčílil?

   Smazat
  10. 21:15

   Ano, umím. Umím doložit a potvrdit seriózními, legitimními fakty všechno to co píšu. Na rozdíl od tebe a tvého blábolení.
   Tvůj odkaz mě rozčílil asi tak jako "Krkonošské pohádky".

   Smazat
  11. 21:13, Budeš se divit ale říká podstatně více, než tobě pojem negramotný idiot. Že by tě tím nějak často oslovovali? Takže Heliodor (neobvyklé jméno), jinak jeden z desítek (ne-li stovek) popravených , na základě manipulací a falešných obvinění, včetně falšovaných, podstrčených důkazů, vyrobených v tajném oddělení CIA, v duchu morálky USA.

   Smazat
  12. 21:26. Tož místo nadávání seriózně konej. Ať nejsi za tlachala a trubku, co jen troubí nadávky.

   Smazat
  13. 21:26

   Coo??? Co to zase meleš ta rudý psychopate? Píku a jiné tedy nepopravili komouši ale CIA? Tady už končí jakákoli diskuse. Jdi se z těch tvých drzých a sprostých bludů léčit, ty KOKOTE jeden.

   Smazat
  14. 21:26 Kdyby jsi vnímal co je psáno a nikoli co ti tvůj vztekající se chabý rozoumek přefiltruje, nepsal bys bláboly o popravách od CIA.V tu dobu totiž CIA nepopravovala ani ty manžely Rosenbergovi v USA, popravovali kati na základě rozsudků justice. CIA pouze vyráběla falešné důkazy a podvrhy s plným vědomím, že dotyční, na které ty falza vyrobila, budou u nás popraveni. A přestaň troubit nadávky, ať nevypadáš jako slaboduchý nadávající debil. Kterým nejspíš jsi doopravdy.

   Smazat
  15. 21:46

   Hezky se pokoušíš umýt si od těch poprav ruce a hodit zodpovědnost na CIA, Mossad, MI5, whoever, komunistický psychopate.
   K tvé smůle, čím usilovněji se ty své sračky snažíš smáznout, tím víc se od nich zamatláváš. Momentálně už smrdíš i přes monitor.

   Smazat
  16. Stále nevnímáš texty. Nejsou to moje sračky ale jsou to sračky CIA. A nedáš si poradit a nedáš, za každou cenu musíš zde inzerovat a vytrubovat, jaký jsi vulgární omezený hlupák. Sprosté nadávání ti ale jde, nic víc.

   Smazat
  17. 21:59 - Co to je za lidi, kteří musí takhle nadávat. Jsou z děcáku? Když tak určitě ne z totalitního, kde byli vedeni ke slušnosti. Asi jsou z děcáku z doby svobody slova. Nebo, že by je takhle vychovali nějací rodiče doma???

   Smazat
 7. 20,55 Já těm tvým statistikám věřím stejně jako informacím z mainstreamu. Čím to, že dnes vládci lžou tak, že i komunisti by se při takových lžích červenali?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není má statistika, ale ČSÚ. Žádná jiná statistika neexistuje. Ty určitě ani nevěříš, že ČR má 10.5 milionu obyvatel.
   Prostě jsi si naběhl, debile. A jak při tom zjištění v panice vztekle a zoufale třepeš ručičkama, kopeš nožičkama a křičíš "nevěřím", vypadáš ještě tragičtěji.

   Smazat
  2. Tomu že je dnes v době nejistoty, exekucí, podvodů, loupeží, sociálních propadů, vysoké nezaměstnanosti, bezdomovectví nižší sebevražednost než byla za komunistů, kdy obecně byla kriminalita mnohem nižší a sociální jistoty mnohem vyšší může věřit jenom idiot. Ty statistiky jsou falzum, anebo vedeny podle odlišné metodiky - jinak by to zcela odporovalo logice a zdravému rozumu.

   Smazat
 8. Z té tvé statistické ročenky: "...Definice sebevraždy je u různých autorů a v historickém vývoji různá..."20,55

  OdpovědětSmazat
 9. V jednej diskusii s prezidentom EU parlamentu na otazku,preco EU dava Rusku sankcie,tak tento pan sa vyjadril,ze chceme Rusko .oslabit,ako trest za Ukrajinu/za ten konflikt a nestastie Ukrajincov, je EU s USA rovnako zodpovedne/Co to mame docerta za veducich predstavitelov EU,ktori maju radost ruinovat iny stat,dokonca obchodneho partnera.Asi TTIP nam prinesie blahobyt,a pomöze sa EU zbavit tych 11 bilionov dlhov.Samotne Nemecko ma 2 biliony na konnte.Ak sa politici riadia svojou nenavistou,nemaju co robit v politike,ich povinnostou,je zabezpecit svojim volicom,pracu,byvanie,teplo,chlieb,a hlavne bezpecnost,nie viest Europu do konfliktu s Ruskom.M,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že míra zodpovědnosti za průser na Ukrajině je rozdílná. Za Janukovyče a po něm se to má asi tak jako za Husajna a po něm anebo za kadáfího a po něm. A Majdan to byl zinscenovaný převrat amíků stejně jako vraždy prezidentů Iráku a Libye. Naštěstí v Sýrii jim to už nevyšlo. A doufám, že už jim to nevyjde nikde v okolí Ruska.

   Smazat
  2. 21:30 - Ještě jednou:
   http://www.srspol.sk/clanek-obamova-kapitulace-pred-putinem-uvrhla-americka-media-donaprosteho-kolapsu-11865.html

   Smazat
  3. Spominam si,na tych protestoch proti legalnej vlade sa zucastnili,a stali na tribunach,aj mnohi nasi sa tam angazovali,.viaceri europski politici.Nemecky byvaly minister Westerwelle,dalsi z EU parlamentu.slubovali uzastnu buducnost v zadlzenej Europe.Po strelbe na Majdane vsetci tito stichli.nepriznaju,ze tam hecovali proti vlade,radsej davaju vinu Rusku. Tak maju aj eu politici podiel na tomto konflikte.M.

   Smazat
  4. 22,27 Janukovyč nechtěl násilí a válku, proto nařídil že proti násilníkům a narušitelům pořádku a ústavnosti nemá být použita síla. Nakonec byl rád že uprchl a nedopadl jako Kadáfí ("demokrati" rádi mordují). A stejně jeho země nakonec dostala "humanitární"válku, kterou nazývat válkou je tabu, ve které fašisti, nacisti a njnověji taky džihádisti vedou "antiteroristickou operaci" proti 2 regionům, které neuznaly protiústavní vládu junty, která násilím utiskuje opozici a národnostní menšiny.

   Smazat
 10. Hezký úspěch ČR: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/218512-cr-je-poctem-vrazd-v-evropske-unii-sedma.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D
   Vyhrabal jsi 5 let starý článek? To jsi se teda pochlapil.

   Počet vražd na 100.000 obyvatel v roce 2013:
   ČR.........0.9
   Rusko......9.0
   Venezuela...54
   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_intentional_homicide_rate

   To jsi si zase naběhl na vidle ty idiote.

   Smazat
  2. 23,18 Venezuela a Rusko už jsou v EU? Odkdy, prosím pěkně?

   Smazat
  3. 23:58

   Ne. To jsou vaše vzory ke kterým se upínáte, kterým závidíte jejich vůdce, jejich údajné vymoženosti a od kterých očekáváte spásu.
   Ale ta samozřejmě, že ta data jsou zfalšovaná :-D

   Smazat
  4. 0,33 takže tím potvrzuješ, že ani nevíš, které země jsou v EU.

   Smazat
  5. Potvrzuju že jsi idiot který se pokouší argumentovat 5 let starými články které ale stejně ukazují, že jsme 10 úspěšnější než tvá modla, Rusko.
   A teď už si běž lehnout, třeba budeš mít zítra úspěšnější den.

   Smazat
  6. No když už tady Josífek míchá hrušky s jablky, tak nám určitě rád vysvětlí jak je to s těmi sebevraždami SSA vojáků, doma v SSA;)

   Kolik, že jich je, 22 denně?

   Dohoď Pepíčku nějaké zdroje, nechám to na Tobě, kluku jeden šikovnej, ušatej;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
  7. No když už tady Josífek míchá hrušky s jablky, tak nám určitě rád vysvětlí jak je to s těmi sebevraždami SSA vojáků, doma v SSA;)

   Kolik, že jich je, 22 denně?

   Dohoď Pepíčku nějaké zdroje, nechám to na Tobě, kluku jeden šikovnej, ušatej;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
  8. Asi Vám místní kokútek neodpoví, tak to udělám za něj ;)

   m.novinky.cz/articleDetails?aId=334704&sId=&mId=

   Krásný nový rok Slunce;)

   Smazat
  9. Odkaz nefunguje?

   Smazat
  10. Vygooglete

   "Denně 22 sebevražd. Veteráni v USA nezvládají trauma"

   Smazat
 11. Když jsem začal číst Novou republiku,tak zde byly výborné diskuze,které měly hlavu a patu a týkaly se článku. každou diskuzi okořenil svými nvýblitky Palmer, který byl všem k smíchu. nyní se diskuze začínají podobat debilním příspěvkům na Novinkaách. Viz tato diskuze. Vůbec se netýká tématu článku, jen se zde exhibuje pár blbů vzájemně se urážejících. Promiňte,pánové, až na pár výjimek jste zde většinou debilové. Nejvíc se můžu nasmát nad odkazy různých takyserverů, které propagandisticky žvaní podle politického zadání. Rozesmál mne zde blb, který tvrdí,že je dnes polovina sebevražd, než před r. 89. Tak to je fór, když někdo naprosto slepě věří každé debilnině, kterou vypotí Šafr a jemu podobní pisálkové. A ještě svou debilitu korunuje tím, jak uráží lidi, kteří nejsou debilní jak on. Tak pánové, promiňte,ale měli by jste hovořit k článku a ne zde masturbovat vlastními výblitky. Jinak to nemá smysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, jednou odpovědět provokatérovi, to se ještě snese, ale hádat se s pitomou, to je fakt pod úroveň. Omlouvá je jenom dnešní den, protože na Silvestra provokuje jenom fakt zoufalec a nešťastník.

   Smazat
  2. 22:20

   Český statistický úřad není žádný Šafr ty idiote.
   Naopak, legrační je jak vy, rudí pošuci, panicky odmítáte jakákoli seriozní fakta která se vám nehodí do krámu.

   22:46

   Provokujete neustále jenom vy svým neustálým lhaním a vymýšlením si ničím nepodložených nesmyslů.

   Smazat
 12. Pro debila každý debil.

  OdpovědětSmazat
 13. Největší sranda je, že ten jejich důvěryhodný zdroj z Londýna je prý nějaký Syřan, který prodává v sekáči, bydlí nad kšeftem a přivydělává si hláškami o obětech ruského bombardování a úspěších americké armády. Všetně přesného počtu tu obětí, tam osvobozených vesnic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude nějaký externí spolupracovník Radio Free Europa. Asi si přivydělává k bídnému výdělku.

   Smazat
 14. A v Dubaji už víc než devět hodin masivně hoří přes 300m vysoký hotel - a furt ne a ne spadnout!!! Že by ti Arabi stavěli o tolik bytelnější (ale dost hořlavé!) mrakodrapy než Amíci?

  OdpovědětSmazat
 15. Toto ale nenapsali:: Sionacistický mafiáni hromadně prchají s USA a i s Evropy! Sionisté jsi již zakoupili velký území pozemků v provincii Patagonie v Argentině aplanují jít do exilu! Jejich zločiny proti lidskosti vycházejí neustále na světlo!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.