Reklama

úterý 1. prosince 2015

Imigranti jsou součástí promyšleného plánu na zničení evropské civilizace!

Ladislav Kašuka
1.12.2015   blog idnes
Jedná se o promyšlený plán na zničení evropské civilizace v tom slova smyslu, jak jí známe z historie a ze současnosti! Rozkladný proces právě probíhá! Po celá dlouhá desetiletí prováděný americký tlak na Evropu, cílený na ekonomické ovládnutí tohoto obrovského trhu, počítá s tím, že Evropanům se nejprve musí vyhnat z hlavy věci jako je „křesťanská“ morálka, vlastenectví, nebo hrdost na svůj národ, původ, předky a způsob života!

Americké plány na úplné politické a ekonomické ovládnutí Evropy jdou však ještě dále! Uměle vznikající „nadnárodní směska“, která se má brzy stát novým obyvatelstvem všech evropských zemí, má být totiž zcela promyšleně vytvořena nejen smíšením na úplné podmanění inteligenčně příliš vyspělých (na svou historii hrdých) Evropanů, nýbrž má být výsledkem promíchání s neevropskými národy a kulturami, jejichž životní hodnoty se zcela rozcházejí s evropskými a jejichž inteligenční kvocient je prokazatelně nižší než evropský!

Teprve takovýmto smíšením inteligenčně vyspělejších Evropanů s méně inteligenčně vyspělejšími Afričany (jedná se o průměr, nikoli některé vyčnívající jednotlivce) a úplným potlačením tradičních křesťanských a rodinných hodnot vznikne výsledek, s kterým bude Amerika spokojená! Výsledkem má být „mišmaš“ bez národní a státní příslušnosti. Neúspěšný kandidát na prezidenta České republiky a předseda nevýznamné politické strany Karel Schwarzenberg tomu hrdě a s úsměvem říká jednotný „evropský“ národ!

Z Evropy by se pak přesně podle v současnosti realizovaného plánu, stala pouhá americká kolonie oproti dnešku podprůměrně inteligentních konzumentů nekvalitního amerického zboží, jedovatými éčky a bílým cukrem prošpikovaných potravin a geneticky upravených plodin!

PS: Abych snad nebyl obviněn z rasismu a lži ohledně výroků o evropské a africké inteligenci dovolím si sem napsat jaký je vědecky ověřený průměrný inteligenční kvocient (IQ) v Evropě a v Africe:

Evropský inteligenční kvocient se průměrně pohybuje mezi 91 až 102 body (Češi mají 98 bodů), zatímco průměrný africký inteligenční kvocient má rozmezí mezi 59 až 67 body.

12 komentářů :

 1. Realita dnešních dnů
  https://twitter.com/klaasbrecht/status/639900435780882432

  OdpovědětSmazat
 2. Taky pěkný obrázky
  http://www.cartoonmovement.com/p/8707/cartoons?p=5

  OdpovědětSmazat
 3. No tak toto nemá chybu.
  http://abundanthope.net/pages/True_US_History_108/Russia-Please-stop_printer.shtml

  OdpovědětSmazat
 4. Na závěr něco, co se hodí k ČT
  http://blog.cartoonmovement.com/2015/01/new-cartoonist-jalal-hajir.html

  OdpovědětSmazat
 5. Cíl je evidentní. Jednotná ovladatelná Evropa, celý svět rozdělený na více a méně privilegované departmenty, s ovladatelnými poslušnými občany, s početně jednoznačně převažující, sociálním inženýrstvím namíchanou, podřadnou a řádně vycepovanou hnědou rasou. Sídlo světové vlády v USA. Absolutní poslušnost departmentů zaručena. Bývalá ČR – budoucí velice opovrhovaný department, s opovrhovanými obyvateli (našimi potomky), dejme tomu - department pod zn.: V-EU 353. Musíme být nápomocni již dnes, aby to všechno dobře dopadlo. Mladí - z rodu svazáků, vysoce uvědomělých patolízalů a udavačů, se činí, jak nejlépe umí. Naše teatrální vláda si vede v tomto směru perfektně, podporovaná zmíněnými mladými, oddanými stoupenci svobodných, demokratických USA (oněmi mladými z populace těch, co dříve, v době normalizace, byli „chytře“ - nejvíce oddanými stoupenci jedné strany a vlády - geny se nezapřou).

  OdpovědětSmazat
 6. Realita výše popsaná v článku je v Protokolech sionských mudrců , jak se bude postupovat při potírání rozumu ve světě a zavádění MWO Nového světového řádu, je to realistické a drsné čtení! Ale naprosto aktuální ! A pak, že Protokoly jsou podvrh!

  OdpovědětSmazat
 7. Dovolím si s autorem částečně nesouhlasit.

  USA jako hegemon končí a tento proces je nezvratný. Výroba je přesunuta do nákladově méně náročných teritorií, pozitivní diskriminace dokázala, že hispánci a černoši ovládli US policii, administrativu a ozbrojené složky, drogově závislí jsou všude a ve všech spol. vrstvách a každý 4. občan USA je na potravinové podpoře. To nepíši o ztrátě ideálů a motivace nladých (vykořenění), astronomickém dluhu státu, korporací i jednotlivců, vylidněných enklávách a ghetech, mrtvé části pobřeží Mexického zálivu a umírajícím pobřeží Atlantiku díky Fukušimě, armádě složené ze žadatelů o zelenou kartu a td. Takže Státy budou ještě chvíli kopat, ale jejich éra je u konce a to co pan Kašuka popisuje není v jejich zájmu, ale je to zájem zákulisních loutkovodičů - globálních bankéřů, kterým USA posledních cca 200 let sloužily jako ozbrojený nástroj.

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětSmazat
 8. Celkom nesúhlasím s článkom autora o výške IQ. Pripájam odkaz na knihu " Intelligence: A Unifying Construct for the Social Sciences" od Lynn and Vanhanen. V súčasnosti referenčné dielo. Prehľad inteligencie v uvedenej knihe na str. 19-29.
  Sľúbený odkaz
  "http://www.ttu.ee/public/m/mart-murdvee/EconPsy/2/Lynn_Vanhanen_2012_INTELLIGENCE_-_A_Unifying_Construct_for_the_Social_Sciences.pdf

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s autorem, p. Kašukou, studií o průměrném IQ jednotlivých ras existuje několik a všechny potvrzují uvedené údaje. Nelze je označit za rasistické, protože všechny uvádějí jako rasu s nejvyšším průměrným IQ Asiaty, poté bělochy a nejnižší IQ mají Černoši. Studie probíhala i v JAR mezi vysokoškoláky studujícími psychologii a i ta prokázala značné rozdíly mezi průměrným IQ bělochů a černochů. Běžným lidem stačí porovnat chování afrických vysokoškoláků mezi migranty.

   Smazat
 9. Oprava:
  Celkom nesúhlasím s článkom autora o výške SPODNEJ HRANICE IQ.

  OdpovědětSmazat
 10. Celkom nesúhlasím s článkom autora o výške IQ. Pripájam odkaz na knihu " Intelligence: A Unifying Construct for the Social Sciences" od Lynn and Vanhanen. V súčasnosti referenčné dielo. Prehľad inteligencie v uvedenej knihe na str. 19-29.
  Sľúbený odkaz
  "http://www.ttu.ee/public/m/mart-murdvee/EconPsy/2/Lynn_Vanhanen_2012_INTELLIGENCE_-_A_Unifying_Construct_for_the_Social_Sciences.pdf

  OdpovědětSmazat
 11. Má vzniknout evropský lid jak nám vysvětlil nedávno pán kníže. Kalousek s tímto lidem bude zachraňovat demokracii v česku...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.