Reklama

čtvrtek 10. prosince 2015

Kam tlačí chalífát současnou civilizaci

Eduard Limonov
10. 12. 2015     zdrojPřiznám se, zpočátku jsem je nedoceňoval.
Zmátly mě jejich sandály, vousy, vlající kalhoty a černé prapory dětské pirátské republiky. Automaty vypadaly jako na hraní, jakoby inscenovali rockovou operu v irácké a syrské poušti.

Uřezané hlavy Američanů a Japonců pro mě také moc neznamenaly. Upřímně řečeno, nejsem obdivovatel Američanů, Japonci také nejsou můj, jak se říká, šálek čaje. Pohřbili (Japonci) v Asii během druhé světové války 17 milionů lidí, litovat je se nijak zvlášť nechtělo.

Ale když chalífát odstřelil náš ruský let ze Šarm aš-Šajchu (vlastní národ, jasně, je nejbližší), jsem si uvědomil, že máme co do činění s ďábelským temnem.

Samozřejmě, bombardujeme je v Sýrii, to ano, přitlačili jsme je, ale oni v odpověď kvalifikovaně útočí právě tam, kde nejsou očekáváni.

Vyrazili v Mali, na jiném kontinentu. Udeřili ve francouzské Paříži, do samotného srdce, 130 mrtvých. V Kalifornii dva jejich sebevrazi stříleli do 14 lidí. V londýnském metru vyskočil jejich psychopat se smrtícím nožem a s pokřikem "Za Sýrii!"

Ale co je nejdůležitější, najednou včera proběhla médii zpráva, že chalífát obsadil čtyři provincie ve východním Afghánistánu.

Za prvé, je to vedle nás, a je to Střední Asie, kde stárnou ještě sovětští Karimov a Nazarbajev, stačí škrtnout zápalkou a všechno vzplane!

Americká armáda stále v Afghánistánu zůstává, ale je jí tam trocha, a mužstvo jednotek Talibanu, pravděpodobně, snadno přechází pod prapory černého chalífátu (mimochodem, co je smyslem nahrazení našimi médii IS na DAEŠ? Založili chalífát, mají chalífa al-Baghdadi, takže je nazývejte chalífátem, je to jejich vlastní název).

Barack Obama vystoupil s televizním projevem z Oválné pracovny v Bílém domě.

Nemluvil o Afghánistánu, mluvil o Sýrii.

Předložil nesmyslný, upřímně řečeno, hloupý návrh. Prohlásil: "Příměří v Sýrii umožní USA, jeho spojencům a Rusku bojovat s teroristy "Islámského státu".

A co, "Islámský stát" také uzavře příměří? Ne, neuzavře, samozřejmě že ne. Bude útočit na ty, co příměří uzavřeli, zabíjet, zabírat další území.

A další účastníci této chaotické občanské války s příměsí intervencí se nepřestanou navzájem zabíjet, přesněji, všichni nepřestanou zabíjet všechny. Jen po porážce chalífátu bude možné s velkým úsilím sjednat příměří.

Pochopitelně, Obama musel něco navrhnout. Ale proč nabízet neuskutečnitelný nesmysl?

Aby ve světě řekli: "Prezident Spojených států předložil návrh!".

A řekli. Celý svět hlubokomyslně zamračil a přikývl, vždyť prezident samotných Spojených, samotných Států!

A zatím vyhrkl nesmysl.

Skutečnost, že chalífát otevřel další frontu, čert ví kolikátou už v pořadí, že další skvrna sněti se objevila na mapě světa, se Obama snažil ponechat bez povšimnutí, protože, upřímně řečeno, nevěděl, co s chalífátem v Afghánistánu dělat. Chystal se přece stáhnout vojska z Afghánistánu a většinu z nich už stáhl, slíbil to voličům, ale co teď, přivést vojska zpátky?

Tak vidíte, USA se nyní budou snažit nevidět chalífát v Afghánistánu. Ale ten přinutí, aby ho viděli.

Kdo je v chalífátu a kdo není.

Ti dva z Kalifornie: žena byla v chalífátu, složila přísahu chalífovi al-Baghdadi přes internet. Že ho nezná osobně a že písemnou přihlášku nepředala, na tom nezáleží. Přísahala, to stačí. S takovými věci opravdoví věřící nežertují.

Všimněte si, že chalífát chytře uspokojuje touhu moderního člověka sebeobětovat se. Přísahou chalífovi člověk předává svou duši. Západní civilizace neví, co dělat s lidskou duší, duši otevřeně odmítá.

Ale chalífát duši bere.

Shromáždil kolem sebe nespokojené na této planetě. Ještě ne všechny nespokojené a je nepravděpodobné, že shromáždí všechny, ale mnohé, a jak vidíme, je internacionální na 100%. Nekonečně rozsáhlý v čase a prostoru, to není ubohé schengenské vízum.

Proč jsou černé temno?

Jsou černé temno, protože vyžadují podřízenost, kdo se nepodřídí, toho zničí.

Všechny ostatní formy života ničí.

S nimi není možné se domlouvat. Protože jsou černé temno. Přeměňují lidi na otroky.

Je to už druhý signál pro lidstvo po hitlerismu.

My ale nemáme žádný systém ideí a přesvědčení, který by byl schopen čelit. Máme mrzký oligarchický liberální kapitalismus, v němž je člověk člověku vlkem.

Tentokrát zvítězíme, samozřejmě, ale musíme se urychleně vzdát národních egoismů, hlásat více rovnosti, věnovat se lidským duším. Chci říci, že chalífát svým neomezeným násilím tlačí moderní civilizaci k tomu, abychom se změnili.

Jinak nás zničí pod praporem dětské pirátské republiky.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr, Vladimíra Grulichová
Autor je spisovatel a politik 

12 komentářů :

 1. CHalifát je jen nástrojem nejmocnějších na ovládnutí světa.To jim opět kazí Rusko.Jejich konečným cílem je za využití kalifátu táhnout na Východ do Ruska.Odvěká nenávist Anglosasů vůči Slovanům spolu s CHazarskými žid.Lévity,římskými Jezuity a Zednáři.Opakuji,CHalifát je je jen a pouze jejich nástrojem v nové hře,pro tu hrstku nejvyšších a nám utajených mocných ,,Veleknězů",hrající si na Zemi na všemocné boží(černé) zástupce.

  OdpovědětSmazat
 2. Ti samí ahrimanovi zločinci před tísíci léty zničili planetu mezi Marsem a Jupiterem.Dodnes se to zatajuje.Nesmí psát.A naprosto vše,co se odehrává na Zemi dnes,to řádění,drancování a vyvíjení super ničivých zbraní,ale i vzrůstající odpor probouzejících se lidí s touto planetou-Faetonem -souvisí,jen trochu v jiné formě a jiné vývojové fázi.Osud Faetonu by se neměl na Zemi opakovat.Sedum miliard lidí dostane opět už 7.,,los" se ,,sedmou pečetí" a volba bude na Jediném,Prosím,kdo nerozumí,ať nehaní,kdo ví,porozumí,kdo chce porozumět,ať pátrá po Pravdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Znám ten mýtus. I když na každém je kus pravdy, kde je celá?

   Smazat
  2. A propos, zoroastrismus má jistě problémy vysvětlit realitu a naráží na ni.

   Smazat
 3. Predkladam k posouzeni ! Jak jiste vite, tak Donald
  Trump , rekl, ze nepusti do Ameriky zadneho Machometana !
  Benjamin Netanyahu (Israel) ho za to narkl z RASISMU !
  - A pritom Israel ma nejlepsi a nejvyssi ploty na hranicich, aby se k nim zadny Machometan (potencionalni terorista) nedostal... Takze nekdo stavet ploty smi a jiny nesmi. Cim to je ? Pta se honolulu s malym I.Q. !

  OdpovědětSmazat
 4. Pravda vždy přichází od šiřitelů lží. Normální člověk žije jak může, těmito problémy se nezabývá.

  OdpovědětSmazat
 5. Vladimír Vladimírovič Putin má môj veľký rešpekt, je to rozvážny, tvrdý ale čestný politik, ktorý si získava úctu mnohých ľudí vo svete, bez ohľadu na krajinu z ktorej pochádzajú…. ja osobne by som mu rád aj takto „virtuálne“ a na diaľku rád poďakoval za to, že vďaka jeho politike zatiaľ na tejto planéte ešte nevypukol celosvetový konflikt, alebo sa naplno nerealizuje celoplošne NWO, hoci k obom veciam snáď nikdy v dejinách nebolo tak blízko…..

  Vladimir Vladimirovich Putin – The Music Video
  https://www.youtube.com/watch?v=oC71JCuXnXA

  Deripaska, podpísal si dohodu? A vráť mi späť pero! :)
  Thug Life: Putin scolds billionaire
  https://www.youtube.com/watch?v=xqLxgTLjaG8

  Sýrie – válka podvodu (Ken O Keefe na Press TV) SK titulky… …z času načas aj niekto vo Veľkej Británii alebo v USA dokáže povedať pravdu na plnú hubu, tak ako to v skutočnosti je…..
  http://gloria.tv/media/phoxu9LLn5G

  OdpovědětSmazat
 6. Tady je můj dík Putinovi. Můžete si ho i zazpívat na melodii Dobrý den majore Gagarine. Ať bezmozcí vlezdoprdelové puknou vzteky.

  Démon dobra

  Pozdravljáju vas gosudar Putin
  Tak jsme se konečně dočkali
  Díky vám spadly nám klapky s očí
  A našli to co jsme hledali

  Pozdravljáju vas gosudar Putin
  Tak jsme se konečně dočkali
  Chlapa co utnul rozesíračům
  Jejich děsmokratické halali

  Vyřiďte prosím u vás v Rusi
  Že jsme se ze sna probrali
  Že i nám se zločin hnusí
  Že už jsme rozum dostali

  Pozdravljáju vas gosudar Putin
  Tak jsme se konečně dočkali
  Chlapa co utnul rozesíračům
  Jejich děsmokratické halali

  Pozdravljáju vas gosudar Putin
  Tak jsme se konečně dočkali
  Díky vám zločinné agresory
  V ušácích jsme dobře poznali

  Vyřiďte prosím u vás v Rusi
  Že jsme se ze sna probrali
  Že i nám se zločin hnusí
  Že už jsme rozum dostali

  OdpovědětSmazat
 7. 8:45, Do frasa,vy jste taky ten moderní člověk,toužící se obětovat,když tak pěkně děkujete?Popravdě,váš rozum bych teda nechtěl mít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím,neberte to na lehkou váhu...

   Smazat
 8. Co mele Obama už nikoho soudného nezajímá, ten spíš mele z posledního. Měli by tam tu svoji sebranku vypráskat sami Američané. Ušetřili by světu spoustu práce. Ale místo toho můžeme sledovat stále stejnou reality schow během prezidentské kampaně, ve které se točí tolik prachů, že by to nakrmilo hladové celé země. Jednotliví "sympatičtí a lidoví" kandidáti se předhánějí v cenění zubů na Rusko, zejména Hillary je u toho velice sexy a jak už jsme si možná zvykli, ženy ve vrcholné politice umí být ještě mnohem krutější a zákeřnější než jejich mužské protějšky. No a výsledek je vždy o stupeň horší než po volbách předchozích, a to ještě větší marasmus a úpadek pro vlastní občany a eskalace nenávisti a nebezpečí pro ty ostatní.

  OdpovědětSmazat
 9. Ve třináctém století sepsal francouzský biskup pro papeže seznam kacířství. Jedno bylo zásadní: Víra v neměnné přírodní zákony je kacířství, protože popírá všemohoucnost Boží. Cituju energetika Fuksu s mnoholetými zkušenostmi z Arabie.Jestli k nám přijdou, tak to bude těžká práce je naučit myslet jinak. Nemají myšlení příčiny a následku. Jen začnou a pak už je to na Alláhovi. Vše je plně v jeho rukou. Tak staví i elektrárny. Naplánují si dokončení a když jim člověk řekne, že se to nestihne, řeknou jen inšálláh a věří.
  Prostě všechno se děje dle Alláha, zákonité následky neexistují. Proto je islám s civilizací neslučitelný. jogín

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.