Reklama

středa 9. prosince 2015

Ministerstvo obrany RF zveřejnilo video se spuštěním střely s plochou dráhou letu na pozice DAEŠ z ponorky


9. 12. 2015   zdroj a zdroj a zdroj
Ministr obrany RF, armádní generál Sergej Šojgu informoval vrchního velitele Ruské federace Vladimíra Putina o použití raketových zbraní a výsledcích bombových úderů na infrastrukturu teroristických skupin, které působí na území Syrské arabské republiky.


"Poprvé byly použity řízené střely "Kalibrus" z ponorky "Rostov na Donu" ve Středozemním moři", řekl Sergej Šojgu. Vystřelení raket bylo provedeno z pozice pod vodou. Cíle, na které byl veden úder, byly zničeny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr, Vladimíra Grulichová

12 komentářů :

 1. Dobrá práce! To se Pepek i ostatní placení "diskutéři", či retardi, co slouží systému ze své vlastní blbosti, poserou. Další důkaz, jak je Rusko "zkrachovalé".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A taky se ukáže, Jak Putin lže! Nyní má svět možnost se přesvědčit, kdo je tady lhář!!! Když Putin prohlásí, že skříňky ať otevřou jiní experi, samozřejmě za přítomnosti rusů, tak musí být setsakramensky pevný v kramflekách, že má pravdu!

   Smazat
  2. A 17:14
   Právě se to jednomu retardovi stalo.

   Smazat
 2. http://medzicas.sk/cierna-skrinka-su24-rusky-tromf/

  Ako sme písali v poslednej “zvodke” sýrske jednotky sa dostali k čiernej skrinke zostreleného SU24.

  Prezident Putin nariadil, že získaný záznamník sa má otvárať iba za prítomnosti medzinárodnej komisie. Je za tým snaha dodať údajom zo skrinky váhu nepriestrelného dôkazu.

  Ako uviedol Putin, z informácie od ministra obrany Sergeja Šojgu vyplýva, že čierna skrinka by mala obsahovať presné údaje o celom priebehu letu SU24.

  Ak by údaje čiernej skrinky ukázali, že lietadlo naozaj nenarušilo územie Turecka a navyše záznamník by otvárala medzinárodná komisia, budú mať čo tureckí predstavitelia svetu čo vysvetľovať.

  A hlavne vysvetliť svojim spojencom, prečo z nich robia volov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni svým partnerům nemusí nic vysvětlovat, oni všichni lžou v jedné lati. Spíš oni všichni budou muset světu vysvětlovat,proč všichni lžou. Usvědčený lhář - to je mezinárodní průšvih, hlavně, když tím lhářem Bude Obama, Cameron , Merkel, šéf Nato a ostatní pravdoláskaři. NATO a USA totiž nejsou celý svět,jak o sobě sami rádi tvrdí.

   Smazat
 3. http://zpravybezcenzury.cz/putin-isis-je-na-pokraji-totalni-porazky-valka-nato-proti-isis-je-totalni-lez/

  Strohá zpráva vydaná ruským Ministerstvem obrany (MO) praví, že president Putin dnes v projevu k vojenským velitelům Ruské federace v Hlavním válečném velitelství Státního kontrolního obranného centra v Moskvě prohlásil, že síly Islámského státu (ISIS/ISIL/Daesh) operující ve válečné zóně Levantu jsou „na pokraji totální porážky“, a tvrzení západních států, že bojují proti těmto barbarům moderní doby, se ukázalo jako „totální lež“…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článek obsahuje zásadní informace!!! Kupř. že v Sýrii operují čínské jednotky, popisuje konkrétně jak Turecko pomáhá ISIL, jak S.Arábie dodává zbraně ISIL etc. (Béda)

   Smazat
 4. Dnes mi tady chybí Honolulu, jehož komentáře čtu velice rád. Karel

  OdpovědětSmazat
 5. Nebojte se.Ustrašení trollové se tady zase objeví.Jen
  co dostanou instrukce.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 6. http://medzicas.sk/ruska-letecka-skupina-v-syrii-tlacova-konferencia-generalmajora-igora-konasenkova/

  ….Generálmajor Igor Konašenkov kritizoval letecké údery západnej koalície. Uviedol, že západná koalícia hovorí len o svojich úspechoch, kdežto realita je v mnohom iná.

  Z miestnych zdrojov sú hlásené desiatky civilných obetí náletov koalície vedenej Spojenými štátmi. Desiatky civilistov zahynuli pri bombardovaní dediny Al-Khan.

  “Po celý čas operácie v Sýrii, my prezentujeme záznamy našich bojových operácií, vrátane záznamu zásahu cieľa, na rozdiel od našich kolegov z koalície, ktorá len hovorí o svojich úspechoch, bez podrobnejšieho výkladu a zdokumentovaných faktov”“Samozrejme, je to ich voľba … Ale my sme pobúrení, že miesto toho aby použili rovnaký prístup, často sa snažia známkovať našu vojenskú operáciu proti teroristickým skupinám v Sýrii”

  Podľa Igora Konašenkova svetovému spoločenstvu je už jasné, kto je kto v boji proti medzinárodnému terorizmu.

  “Čím výkonnejšie a presnejšie zasiahneme islamistických bojovníkov, tým viac kritiky prichádza od našich kolegov, je tu z ich strany snaha rôznymi spôsobmi odvrátiť pozornosť verejnosti”…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zločineckých gangstrov nepresvedčíš ničím ! zaprú aj vlastný frňák medzi očami, USA & EU sú amorálne beštie, pokiaľ po nich požaduješ serióznosť a korektnosť, museli by jedine spáchať samovraždu, aby sa zachovali správne

   Smazat
 7. Toto byla Putinova odpověď na US útok na syrskou armádu ... četl jsem na jednom místě že na místě kde NACISITI - Úsáci zaútočili mohli být i rusové ....

  Putin dnes ráno říkal že doufá že tyto rakety nebudou muset být s jadernými hlavicemi v boji proti ISIS - Putin neuvedl DAESH - ale ISIS - což jak známo je Israel Secret Intelligence Service -

  Kerry letí do Moskvy ..... pokud tam byli rusové v okamžiku amerického útoku pak situace je za hranou jaderného konfliktu .....

  Kerry je bezvýznamný idiot, který na nic nemá vliv, jeho práce je jenom odvádět pozornost a lhát

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.