Reklama

neděle 6. prosince 2015

My Slované jsme úžasný a mocný národ a naši nepřátelé to moc dobře vědí!Ladislav Kašuka
6.12.2015 blog idnes
Slované spojme se a budeme svobodní a neporazitelní!!! Nemusíme posluhovat Němcům a Američanům, je nás dost na to, abychom si mohli určovat vlastní zákony a pravidla!
V historii jsme mnohokrát jako jeden velký národ prokázali, že dokážeme přežít všechny strasti a zvítězit nad každým nepřítelem! Nesčetněkrát někdo chtěl slovanské národy zotročit, podrobit si je, nebo dokonce vyhubit. Nikdy se to však nikomu nakonec nepovedlo a jen díky naší slovanské velkodušnosti, která se snoubí s odvahou, kterou nosíme hluboko ve svých srdcích spolu s láskou k rodině a vlasti, jsme oněm dobyvatelům poté, co byla jejich vojska poražena, nevzali jejich životy a zemi, tak, jako to chtěli udělat oni nám!

Naše slovanské národy zastavili v minulosti Turky, Švédy, Francouze i Němce, islamisty, barbary, křižáky, napoleonská vojska i nacistické stvůry, a když se nenecháme poštvat našimi nepřáteli jeden proti druhému, porazíme znovu, pokud to bude třeba úplně každého, protože na světě není síla, která by nás mohla zlomit, pokud to neuděláme my sami! Naši nepřátelé, kteří se velice často přetvařují a dělají, že jsou našimi partnery a spojenci, znají naši sílu a pamatují si dobře své prohry z minulosti, a proto vedou svůj boj v současnosti jinak, chytřeji a mnohem zákeřněji!

Rozděl a panuj, je nyní heslem těch, kteří nám jdou po krku! Stejně jako v minulosti je jim trnem v oku naše slovanská síla, náš obrovský životní prostor a naše nerostné a přírodní zdroje! Pokud se však konečně přestaneme krčit před Washingtonem a Bruselem a uvědomíme si, že nejsme jen Češi, Slováci, Poláci, Ukrajinci, Srbové atd., ale hlavně SLOVANÉ, a že jsme společně s Ruskem jeden obrovský, silný a neporazitelný národ a začneme se podle toho chovat, rázem se vše změní!

PS: Většinový slovanský genom obyvatel ČR a SR:

61 komentářů :

 1. V ČR není moc SLOVANŮ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražská kavárna vytváří takový dojem...

   Smazat
  2. PAN KAŠUKA JE BOREC.MÁME SE SPOJIT

   ale nejmenuje ani jeden bod ZA ČÍM MÁME STÁT.Opět nás zve do sálu,kde si máme přinést ostré myšlenky,tam se jimi pobít a brodíc se po kostky ve vlastní krvi s pocitem dobře vykonané práce,doma zjistit,že nám tuneláři vykradli úspory a kapsy.

   AT RADĚJI NAPÍŠE NAŠI POLIT.TŘIDĚ,ABY OTEVŘELA NA SVÝCH STRANICKÝCH WEBECH JIMI ZABLOKOVANÉ DISKUZNÍ RUBRIKY a zahájila ve vlastním zájmu DIALOG,jinak je nemusíme volit a vytvořime si sami jako voliči své struktury jak to navrhujÍ SAMI OBČANÉ z VzV,prozatím jen iniciativy Voliči za Voliče s prima programem DESATERO VOLIČE,ke kterému by se včas měly začit modlit Netáhla z Parlamentu přiživující se na našich penězích z rozpočtu a vyrábějící tam vadné zákony..

   Smazat
  3. Nevím, jak vy, ale já se cítím být Slovankou, tedy jí jsem.

   Smazat
 2. ano, to platí, ale až když nám teče voda do prdele........

  OdpovědětSmazat
 3. Jsme původem z části slovani s tím souhlasím.
  Ale žádný "slovanský" stát v současné době neexistuje. Představa, že slovani potáhnou za jeden provaz, je zcestná teď a historie nám několikrát ukázala, že to nefunguje. Vždy v krizi jsme ji oprášili a k ničemu to nebylo.
  Hlavně bychom se měli starat o naše státní zájmy. O naše elity, dát jim jasně vědět, že jsou pod naší veřejnou kontrolou a vyžadovat od nich fér chování i na mezinárodním poli. To by stačilo. A pak možná v budoucnu, když se nám podaří tohle a podaří se to i jinde v původem slovanských zemích, tak půjde to o čem píšete. Jinak je to utopie.

  OdpovědětSmazat
 4. Ale proboha 21.48 - vždyť mluvíme slovanskými jazyky, vypadáme podobně, máme podobnou fyziognomii i psychiku!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a? Na co mi odpovídáte?

   Smazat
  2. Mluvíme slovanskými jazyky, ale vypadáme každý jinak. Postavte vedle sebe Srba a Poláka, Choravata a Rusa. Úplně jiný genom! Píšete tu hlouposti. Neupínejte se ke slovanství - Havlíček také prohlédl a vystřízlivěl. Marek

   Smazat
  3. Slovanství se dá léčit, stačí se podívat na Poláky a Rusy, nenávidí se navzájem do morku kostí, jediné, na čem se shodnou, je společná nenávist k Židům.
   Čeština je unikátní v tom, že se obyvatelé části Rakouska-Uherska rozhodli využít zákon Marie Terezie o povinné školní docházce a znovuvymysleli češtinu. Asi nikoho nenapadlo, že za 200 let zde budou žít lidé, kteří si nedokáží přečíst ani náhrobky svých předků, protože neumí Německy. No, ale v překrucování dějin naše "vládnoucí elity" mají 100 letou tradici, v 1. světové padlo cca 200 000 obyvatel dnešní ČR,bok po boku s ostatními vojáky R-U armády. Jen 5 000 z toho počtu padlo legionářů. Přesto " se kolektivní paměť" podařilo vmanévrovat do glorifikace křivopřísežníků - zběhů.
   Jediným kladem je, že Češi nebyli povoláváni do Wermachtu, ale zároveň nebyl trestán sex s Němkami, čehož hojně využívali totálně nasazení v Reichu.

   Smazat
  4. 23:44 a 10:09: Chcete tvrdit, že máme více společného s Němci a Rakušáky než s ostatními Slovany a to, jak vzhledově, tak povahově? Zábavné, zkuste se s tím svěřit Němcům a uvidíme, jak dopadnete. A nemelte tu nesmysly o rozdílných genomech. Pro 10:09: a vy očividně speciálně nenávidíte do morku kostí všechno neamerické a neněmecké. Nikdo vám nebude bránit, máte-li neslovanské předky, se odsud vystěhovat tam, kam vás srdce táhne.

   Smazat
 5. 6. prosince 2015 21:48 ještě doplním, že ač jste to tak asi nemyslel, váš článek má ve skrytu velmi negativní dopad. Prezentujete v něm podobnou rétoriku, jen za jinou stranu, jako Adolf Hitler ve svem Mein Kampf. Tam totiž takové rozdělování lidí směřuje. Použijte svou "slovanskou" velkodušnost ke smíření s ostatními národy. To je totiž jediná šance k přežití lidské rasy, že smířlivost většiny vyhraje nad mocichtivostí válečných štváčů. Tím samozřejmě neříkám, že to má být smířlivost bezmezná. Přátele si snad, také vybíráte podle toho jací jsou a ne podle toho, kde a komu se narodili?

  OdpovědětSmazat
 6. Poslední Slované spí v hoře Blaník.

  OdpovědětSmazat
 7. Dříve i města měla vlastní dělostřelectvo : ale Uhry zastavili
  https://www.youtube.com/watch?v=Unj7c3hd7k0

  OdpovědětSmazat
 8. Slované nejsou národ. Naopak jsou národy, které mluví slovanskými jazyky. Genová spřízněnost též nevypovídá a příbuznosti. Např.Češi mají blíže k Rakušanům a východním Němcům než Rusům. Bulhaři mají blíže k Turkům než ke kterémukoliv jinému "slovanskému národu".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Druhá věta měla být "Po genové stránce se tyto národy často velmi liší".

   Smazat
  2. Doložte nějaký věrohodný výzkum, jinak lze váš názor považovat za výplod propagandou vymytého mozku.

   Smazat
 9. Slovania skončili keď im bolo nanútené kresťanstvo.
  Stratili svoje naboženstvo,svoju vieru,svoje zvyky a povedomie
  Zabudli kým sú a kým boli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosty souhlas. Ja uz dlouho tvrdim, ze monoteisticke nabozenstvi, ma v sobe princip sebepopreni ...ale co hur!!!! do moralni propasti strhne i ty, co v "jedineho boha" uveri!!!!

   Smazat
 10. A preto iba narody,ktore si zachovali svoje pôvodne naboženstvo a vieru,budú rásť a silnieť.Nebude to ani jeden narod a štát na zapadnej pologuli.

  OdpovědětSmazat
 11. Dnes me bude nafackovano ! Ale ja to risknu ! Byl jsem jednou v LESOTHU , coz je prdelakov v Africe. Dival jsem se z Drakensbergu dolu do Jizni Afriky a prisel jsem k zaveru , ze to budu JA ! Kdo najde ATLANTIS ! Panove ja ji hledal 30 let na mnoha ostrovech v Atlantiku a jinych zapadakovech. Knihovny v UK, Canade a Americe prolezal a nenasel jsem NIC. 2x jsem mel predvolani k psychiatrovi, ale nevzdal jsem se. ... Misto Atlantis jsem vsak nasel kolebku evropskych narodu, a predstavte si, ze neni v Evrope !.. Jak jiste vite, tak Evropa byla pokryta ledovcem, ktery sahal az do strednich Cech.. Pred 50 000 lety zacal pomalu ustupovat - rozpoustet se ! Zvyssena hladina Atlantiku zapricinila to, ze se nektere zeme v Atlantiku zacaly potapet... Lide se topili jako kotata, ale ne vsichni. Ti chytrejsi (muj pradedek) emigrovali, obesli ledovec a usadili se na jihu a jihovychode od Aralskeho more. ... Tam byla kolebka evropskych narodu, ktere jsou vedci zarazeny mezi ARYJCE na zaklade studie genu a jazyka - Ti se deli na ruzne skupiny ! UNIKATNI SKUPINA mezi nimi jsou Slovane ! Neverte OPICAKUM, kteri nad vami budou ohrnovat nos. Vsimete si, ze jsou skaredi ! Oni prisli z Malawi a Slovane se s nimi nekdy "zapomeli z milosti" ! Proto v Praze najdete hezke Slovany. Absolutne krasne Atlantidany a skarede opicaky z Malawi, kteri zbeleli... Jine skupiny nestoji za pozornost... Pred 8000 lety hladina stredozemniho more vystoupila o 150 metru - Ocean se prelil pres Gibraltar. Zbytky Atlantis byli nenavratne pod hladinou oceanu.... Ale ted zpet ke Slovanum u Aralskeho more...

  Kdyz Slovane kvuli vysichani a erozi pudy kolem Aralu kraj opustili, tak na ceste ke slave ve sve budoucnosti pokorili kmeny - Cimmerians, Scytians, Alans, ale to uz byli usazeni tam, kde je stred evropskeho Ruska. 2000 let B.C. mapa vychodni Evropy vypadala nasledovne. BALTOVE, jiznej od nich SLOVANE, jiznej od nich THRACO-CIMMERIANS a jiznej od nich REKOVE. Severne od BALTU zila t. zv. VOLGA BATTLE - AXE CULTURE (sekernici) a severnej od nich FINNS, kteri nepatri k indoevropskym narodum.

  Takze prarodice Aryjcu jsou IRANCI z nichz pochazi indo-evropske narody. Do severni vetve patri, Slovane, Baltove, Teutonci ! Do stredni vetve Celtove, Celto-Ligurians, Illlyrians, Thraco-Phrygians, Rekove. Italicove, Latins a Etruscans. Do jizni vetve Hittities, coz byl nejslavnejsi aryjsky narod. honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pak jsi se ráno probudil a měl si ruku v nočníku, kecale!!!

   Smazat
  2. 23:21 Máš naprostou pravdu. Každý, kdo se podrobněji zajímal o svůj genetický profil musel k podobnému výsledkům a ke svým íránským kořenům také dospět. Carlos

   Smazat
  3. Skoro každý chlap v Evropě je potomek Mongolů.
   Evropané se, na rozdíl od Afričanů, křížili s Neandertálci.
   V Anglii udělali rozbor DNA kosterních pozůstatků starých přes 2000 let a porovnali je s domorodci. Našli přímého potomka. Takže ty všechny "národy" které se couraly Evropou, nepřekryly domorodce. Dnes také neplatí, že kdo nosí Jeansy, je Američan.
   A tou českou kotlinou procházel kdekdo, jen ty kluky mochametánský jsme zastavili na Moravě.

   Smazat
 12. Zamlčená historie Slovanů

  http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2012010007

  OdpovědětSmazat
 13. Psychologicky profil Slovanu = pracovitost, houzevnatost, smysl pro krasu, jemnost duse, svedavost, ktera zpricinuje vztah k vede a badani... Slovane byli nejlepsi zemedelci v dobach antiky, proto byli dobre ziveni a bohati. Byli to cenni otroci na kterych zili parazitujici narody. Slovanky jsou uznavane jako jedny ze 3 skupin NEJKRASNEJSICH zen na svete.... Tyto prednosti byli vseobecne zname ve starych dobach a proto se Slovane museli stale proti nekomu branit, kdo je chtel zotrocit..V dnesni dobe jsou tyto snahy MARKANTNE do oci bijici... V dnesni dobe je prisne zakazana veda, ktera se jmenuje RACIAL PROFILING, presto, ze je zalozena na matematice....

  Tato veda je take velka zabava, kdyz se ji naucite. Bez znalosti antiky vsak nejde zvladnout.... Pujdete-li po Praze kolem zahradni restaurace a uvidite tam sedet nekoho s blokem papiru, ktery se na vas uprene diva, tak pozor - on dela profiling pro zabavu, nebo pro sociologa ci policajty.... honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milé Honolulu, za války byl v praze na Albertově Institut rasových studií, porovnávající fotografie obyvatelstva Protektorátu 3 generce spátky./Archiv se asi zachoval dodnes, Češi jsou schánčiví a nic rádi nevyhazují, jestli jej Američani při svých slavných náletech na Prahu nevybombardovali/.
   Výsledkem bylo, že nelze sestrojit portrét typického Čecha, protože odpovídá přesně genetickým znakům Bavorů a Rakušanů.
   Proto také byli Češi a Češky na seznamu národů, se kterými lze uzavírat sňatky /na rozdíl od Poláků a Rusů/, o čemž svědčí i nevídaná popularita českých hereček.
   Např. pan Gebbels by se do "rasově nečisté" dámy bezhlavě nezamiloval a ani Anna Ondrak by si nevzala nejpopulárnějšího sportovce Německa, pozdějšího předsedy Olympijského výboru SRN.
   A mimochodem - ty slovanské otrokyně měly pravděpodobně kupu dětí, a ty děti měly děti...takže i v západní Evropě žije spousta jejich potomků.

   Smazat
  2. 10:47: Zdali to není spíše tak, že Bavoři a Rakušané přesně odpovídají genetickým znakům Čechů, tedy Slovanů, genetickým znakům Lužických Srbů a Polabských Slovanů? Jinak odkazovat na výzkum nacistického Německa považuji za totální nesmysl. Goebbels by se s českou herečkou neoženil nikdy, ani v případě, že by byl svobodný. Německým vojákům rovněž nebránily jejich rasové zákony znásilňovat Rusky či Židovky. takže nějaká trapná milenecká aférka s českou herečkou, kterou Hitler rázně zarazil?

   Smazat
 14. Zamlcena historie Slovanu uvedena (23:26) je totozna s tim co rikaji SUMEROVE na 90 %... O narodech semitskych nemohu a nesmim nic napsat. Mel bych prusvih nejen s vasimi autoritami, ale i s mravnostni policii.
  Mam strach, ze pan general Slachta z Boskovic by me sem prijel nakopat do rite. ( Uz jsem ho zaradil ! Deda byl Cimmerian.)
  Kdyz se toulate svetem, tak rozdily mezi narody, jejich hodnoty, prednosti a slabiny vas udivi svoji velikosti. Slovane tim, ze dostali tolik daru snad z vesmiru jsou tercem, tech nejhorsich zivocichu na teto planete. Chteji vas znicit vyhladit v mori Semitu (Arabove) a Hamitu z Afriky...Vidim do toho jako do osvetleneho akvaria, ale neumim tomu zabranit. Dnesni doba je velmi nebezpecna pro budoucnost vasich deti.
  ...honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomeňte ještě letos oslavit Bedřicha Hrozného, který před 100 lety rozluštil Chetitštinu. Mimochodem, neslovanský jazyk mající některé podobnosti s Češtinou.

   Smazat
  2. Zajímavé, někteří místní diskutéři se cítí být Němci, jiní Rakušany, další Kelty a někteří dokonce Chetity. Obzvláště s Němci a Rakušany by bylo dobré uvedené otázky prodebatovat. nemyslím si, že s tím budou souhlasit, aby jste nám nezůstali jaksi bezprizorní.

   Smazat
 15. Nejslavneji americky clairvoyant EDGAR CAYCE napsal postrehy o Atlantis. Kvuli tomu co napsal ve Virginii, jsem byl na Bahamach na nekolika ostrovech...LINDA GOODMAN kralovna americke astrologie vylepsila pomucky na profiling, aniz by se o to snazila... MARIA OSTRICH, ktera zalozila VRIL society prelozila to, co napsali Sumerove s - pomoci cele VRIL organizace... (Byla z Vidne.) HELEN BLAVATSKY dala nahlednout do davnych dejin Slovanu, a take zalozila New Age. (Byla z Yekaterinoslavu.) Atlantis byla nalezena pred 5 lety norskou lodi hledajici ropu na dne Atlantiku. Jihovychodne od Islandu., coz je prilis vysoko nad rovnikem - proti ocekavani. Neverte degeneratum, kteri zlehcuji velikost vasich dejin a puvodu. O nas psala Helen Blavatsky, o nich psal vystizne Darwin. Ahoj, koncim - honolulu zvedavy..

  OdpovědětSmazat
 16. Opicaku ze Zambezi (0:35) ja v tom nocniku hledal Tvuj mozek kvuli rasovemu profilu... (Zambezi expres na YouTube, poznal jsem Te okamzite.) ... honolulu.

  OdpovědětSmazat
 17. To že jsme Slované, si můžeme uvědomovat a kdo chce, může se učit jiné slovanské jazyky, aby více poznal tu slovanskou kulturu. Ale politicky, jsou našimi nepřáteli (občanů Ruska, Polska, Česka, Německa, Francie, atd.) centrální bankéři našich států. Dále jimi zkorumpovaní politici Ruska, Polska, Česka, Německa, Francie, atd.
  Z tohoto srabu, do kterého nás banksteří stále tlačí, bychom se měli dostat společnými silami a ne se vydělovat, nebo jinak rozeštvávat. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravdu díš, jsou to naši třídní nepřátelé. Bez rozdílu národností. T

   Smazat
 18. K poslednímu příspěvku musím reagovat. Ano, jsme směsí genů od Afriky po Island, ovšem právě jazyk nás odlišuje, či sjednocuje. K jazyku pak patří i kultura a zvyky. V dnešní době, kdy globalizace smazává rozdíly zvyků, která nás rozdělovaly, dnes nás spojují v jeden společný kolorit, který je jedinečný, slovanský. Určitě bychom měli rozpory mezi slovanskými národy tlumit a snažit se o kompromisy. Vždyť je to evidentní, že tím, že jsme nechali Slováky si okusit samostatnost, jsme se k nim přiblížili. Jak by měl člověk posuzovat Slovana, který nedbá na přání obyvatel a chce si jen uzurpovat území, a proto je chce vyhladovět, strhává elektrické vedení, barikáduje silnice?
  To přece Slovan nedělá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudo, nechci Vám brát iluze, ale podívejte se prosím, na vzájemné vztahy Rusů a Poláků.
   Málo kdy najdete větší vzájemnou nenávist, i teď se Poláci snaží nalákat Američany na vojenské základny proti Rusku.

   Smazat
  2. Pokud chcete mluvit o Polácích, zaměřte se i na současné Ukrajince. Kdo jim roky vymývá mozky a vychovává z nich nepřátele Rusů? Znamená to, že nejsou Slovany, že mají jinou mentalitu? Podobné je to s Poláky a nelze tvrdit, že každý Polák nenávidí Rusko a už vůbec nelze toto tvrdit o Rusech, většinu z nich nepřátelství některých Poláků i jiných slovanských národů spíše trápí. A co Němci a Francouzi, máte pocit, že se milují?

   Smazat
 19. Tyto zrůdné komentáře jsou plky primitivních srabů.Jsme ze 100% slované!!!!!pokad nejste dítě ze smíšeného manželství.Je šílené jak máte vymyté mozky a jěště to dávte do komentářů.Jsem jako čech-slovan nasranej na ten chlív pod skvělým článkem a proto hej Slované!!!!!Mimichodem ze slovanu měli vítr islamisté už ve středověku.

  OdpovědětSmazat
 20. Jen mně nejde do hlavy, jak a komu se vždycky podaří blízké slovanské národy znepřátelit na život a na smrt. Např. Chorvati a Srbové, Ukrajinci a Rusové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vatikánu (ideologicky) a velmocem (politicky). Chtějí se roztáhnout do Ruska a pak krást a krást a krást .... Marek

   Smazat
  2. Pracovali na tom tisíce let. Zvenku se Slovani dobýt nedali, proto je osvědčeným způsobem nalomení slovanské jednoty infiltrace a rozeštvávání zevnitř. Jedni a ti samí to praktikují a podívejte se dnes jak proti sobě postavili Araby...je to tentýž princip destrukce etnika, bratra proti bratrovi, souseda proti sousedovi. Čtu tady ty příspěvky a jako historik - orientalista vím své o utajované historii slovanské. Jsme potomci tzv. Velké Rasy - Rassénů. Děsí mně některé názory výše, že Slované nejsme, že kdesi cosi...z toho je vidět, že Chazarům se dílo téměř podařilo, nejenže nás rozdělili a rozeštvali, ale ještě dokázali i vymazat paměť národa a přinutit nás pochybovat sami o sobě, o svém původu, o tom jestli vlastně Slované jsme...jsme, a jsme nejstarší a neinteligentnější etnikum na planetě. Proto ta závist a nenávist "vyvolených" samozvanců

   Smazat
  3. 19:49-to, že si Slované, na můj vkus často nechávají vládnout cizinci, neznamená že o sobě pochybujeme."Přetažená"struna špatného "ladiče"dokáže vybudit emoce-a Oni to již tuší.

   Smazat
 21. http://www.konzervativnistrana.cz/nazory/nase-nazory/nazor/article/na-keltomanii-neco-je-ale-ne-zase-tak-mnoho.html

  OdpovědětSmazat
 22. http://aeronet.cz/news/putin-odhaluje-historii-ruska-narod-ktery-nezna-svou-minulost-nema-budoucnost-zkaza-velke-tartarie-1-cast/

  OdpovědětSmazat
 23. Prahu vrátit Čechom a Bratislavu Slovákom,treba si nám vziat čo je naše.Tie mestá patria Českému a Slovenskému národu a nie Nemcom a Američanim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My jsme Anglo-Germánského původu a Slovanem jsou jedině Rusáci kromě Ukrajinců, remlaF.

   Smazat
  2. Pokud vím, Slované se s Germány řezali jako koně. Vloni jsem se byla podívat na Rujáně na Arkoně v Německu, kterou kdysi obývali staří Slované, než byli postupně vytlačeni křesťanskými Germány. Ani Hitler Slovany za Germány nepovažoval, naopak. A ten se historií svého národa zaobíral opravdu zevrubně a důsledně. Možná by tady někdo byl i rád anglo-germánského původu, ale to se nás ostatních Slovanů tady netýká... Ostatní slovanské národy cítím jako bratry (bez ohledu historické či současné spory), ostatní národy cítím jako sousedy, se kterými je nejlepší dobře vycházet.

   Smazat
 24. No, hej, aj Slováci majú tisícročnú históriu. Iba sa nevolali Slováci, ale Sloveni a nevedeli čítať a písať. Verím, že bola i Tartária a i iné oblasti, kde žili-boli modrookí somári dokopy s prírodou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Češi jsou potomci Němců a Slováci potomky starých Madarov.F.

   Smazat
  2. 8:19: A ty jsi kus německého vola...:-)

   Smazat
 25. Nevim na co mam odpovedet drive ! Tak predne
  Markomane a Qvadove prisli do Bohemie 9 B.C. a odesli "oficialne" 411 A.D. s povolenim rimskeho cisare do provincie Lusitania (Portugalsko) ! Neoficialne pozdej !
  Cesi & Moravane prisli na spola vyprazdnene uzemi 450 A.D. oficialne ! Neoficialn drive. Zde mate duvod proc Cesi maji % Germanske (Bavorske) krve a i Latinske kvuli provincii Pannonia Prima (Carnuntum), ktere je mezi Vidni a Bratislavou. (Navstivte !)
  Slovensko mluvilo cesky (a nemecky) az do zacatku 19 stoleti.. Je to umele vytvoreny narod...Josef Pekar (nejslavnejsi historik, ktereho mame ) o tom podrobne napsal a ujasnil duvody proc se to stalo. Mongolska krev Cechu nebo Slovaku NEEXISTUJE. 1242 A.D. se hordy Mongolu po brezich Vahu hnali do dnesniho Madarska. Byli na Uzemi Slovenska pouze 14 dni. V obasti moravske brany vsak byli 3 tydny...Madarsky kral pred Mongoli utekl do Dalmacie. Zvedavy pruskumnik - honolulu

  OdpovědětSmazat
 26. Mongolove v Rusku NIKDY neovladali Rusko severne od Pripet a pasma lesu.(Mam na mysli ty, kteri prisli 1238 A.D.) Nejvetsim nebezpecim existence pro Slovany v Rusku nebyli Mongolove, ale Khazari ! 612-940 A.D...Protoze od roku 740 A.D. meli zidovske nabozenstvi, tak se o tom nesmi mluvit...Valky v te dobe byly HROZNE. Slovane za pomoci Byzance, Vikingu a tehdejsich zapadnich Mongolu ze Sibire, kteri nemeli radi Khazary je znicili 940 A.D.. Vedl je Svjatoslav, narozen nekde na Dnepru - Slovan !
  ODBOCKA ! Kdyz jsem se zminil o Drkensbergu (Lesotho/JAR), tak to bylo z duvodu, ze je to jedine misto na svete, kde se nic nezmenilo 2 milliony let. Tam kazdy z vas najde inspiraci na to, k cemu inklinujete. NEOBYCEJNE kouzelne OCCULTISTICKE misto. Tece tam reka TUGELA, nagooglujte !.. Musim koncit ! Ahoj a nefackujte me ! NEmam to ze sve hlavy. honolulu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "honolulu", pošlete mi pozdrav na Facebook, Twitter. Pošlu Vám mapu Atlantidy, budete překvapen!

   Smazat
 27. "honolulu", mluvite mi z duse

  OdpovědětSmazat
 28. Pane Povolny, dekuji za nabidnuti mapy Atlantis. Mam jich vsak nekolik. Mam take mapu vydanou americkymi geologi & archeologi celeho bazenu Stredozemniho more, ktere bylo zatopeno 8000 B.C. Mapa ukazuje Stredomori pred zatopenim..Ctu (mam) knihovnu antiky a hodne veci NEMOHU napsat, byly by neunosne pro nektere kultury.
  Na svete existuje skupina lidi, ktera se stale snazi znehodnocovat a snizovat velikost a uspechy Slovanu. Neni to pouze podlozeno snahou o podrobeni Slovanu, ale i kvuli obycejne zavisti a komplexum menecennosti...Prof. dejin to vi, ale nikdy se o tom nezmini, kvuli strachu o zamestnani..Az budu chtit byt ZNOVU vyhozen, tak napisi jakou revoluci zavinila Sv. Mary Magdalena v Egypte a nebo jaky byl vztah Mojzise a Pharaoh Ahmose I. (XVIII Dynastie)
  Koncim panove zvolanim : POLITICKA KOREKTNOST ZABIJI !
  Proto ji neverte ...honolulu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O.K., dvakrát nenabízím, mohl jste to mít s přesnou polohou i rozlohou + Héraklovy sloupy-Poseidonův trojzubec. Jinak fandím a závidím životní zkušenosti i bohatou knihovnu.

   Smazat
 29. Nez odejdu z tohoto clanku - P O Z O R ! Shlednete 2x ! Zde mate osud Slovanu - cele stredni tridy Ruska mezi lety 1918 - 1938 ! Doufam, ze nemusim vysvetlovat, kdo je kdo !..CHECKIST 1992-RUSSIAN FILM - eng sub (full) na Youtube !.... Vysvetleni: eng sub (full) nepatri do nazvu filmu. Je to pouze zkratka - english subtitles -, aby to mohli videt Amici...honolulu
  Cesi nedejte se !

  OdpovědětSmazat
 30. Skvělý článek....jako vždy.

  OdpovědětSmazat
 31. Zajímalo by mě jestli, tyto články blijete nebo serete. Já se nemůžu rozhodnou jestli to jsou blitky nebo sračky. Děkuji za odpověď.

  OdpovědětSmazat
 32. Melte si co chcete já jsem slovan tělem i duší a plně souhlasím s tím článkem. Ti co tu píší že slované nejsme tak jsou stejně potomci Germánů a nemají do toho co kecat.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.