Reklama

pondělí 28. prosince 2015

MZV: Rusko očekává, že USA se vzdají skladišť techniky ve východní Evropě

28.12.2015 Sputnik

Moskva doufá, že USA se vzdají plánů, jejichž cílem je budování skladišť předsunuté dislokace vojenské techniky v zemích východní Evropy a Pobaltí, prohlásila oficiální mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Maria Zacharovová.„Prohlášení amerického generála (Bena Hodgese — pozn. red.), učiněná v průběhu tiskové konference, věnované výsledkům roku 2015, potvrzují plány, o nichž už dříve informovalo vedení amerického ministerstva obrany a jejichž cílem je rozmístění a skladování na východním křídle NATO vojenské techniky za účelem pořádání „nepřetržitých cvičení na základě rotace". My jsme mnohokrát vyjadřovali náš postoj k dané otázce", řekla Zacharovová.

„Chtěli bychom doufat, že zámořští architekti nového vydání studené války si přece jen uvědomí rizika a negativní následky urychlené militarizace jednoho, z vojenského hlediska nejklidnějšího regionu světa, že dokážou projevit politickou vůli a vzdát se schémat a metod epochy blokové konfrontace", zdůraznila Zacharovová.36 komentářů :

 1. Už dávno tady měly základny a sklady NATO být.Alespoň by kremelští nkavedisté méně provokovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dej si ručník na hlavu a rychle utíkej k dr. Chocholouškovi, pokud nebude pozdě! Ten Ti už z hlavy vytluče Tví blbosti a debility! I klec už máš připravenou, cvoku!

   Smazat
  2. Degene 20:52. Tam kde jsou zbraně, tak to teritorium se stává prvním cílem. Můžeš se vsadit, že vojáci v Německu, nebo v Polsku, by si ani nestačili vypucovat zuby. O naší geo. pozici nemluvě.

   Smazat
  3. pro 21:15 a 21:32 - že na toho dobře placeného dolarového provokatéra 20:52 vůbec reagujete, vždyť je to pod naši důstojnost!!!

   Smazat
  4. Pro 22:05. Nedávno mi jeden mladík řekl, že je dobře, že Amíci drží prst na knoflíku. Taky nic nechápal, byl to taky jeden z mrtvé generace.

   Smazat
  5. 20:52 V Česku to není až tak důležité. Prioritní je Pobaltí, Polsko, Rumunsko a snad i Bulharsko.
   21:32 Právě proto jsou Američané přítomni ve starých spolkových zemích a to je co vás bolševiky tak strašně štve. Kdyby Rusák napadl staré spolkové země, tak může čekat nukleární odvetu. Proto může akorát zlostně prskat.

   Smazat
  6. USA jsou vedeny permanentně provokujícími válečnými magory, kteří stupňováním provokací a vměšováním do cizích zemí ohrožují celý svět. Nás taky.

   Smazat
  7. O:23,Milej zlatem,vám ještě nedošlo,že největší nepřítelem Ruska je jejich vlastní armáda?

   Smazat
  8. To.myslíte vážně? Rus na nás pronic za nic nezautoci, a když tu nebude armádní technika USA, jejich predstrcene základny a nebo radary tak nebude met k tomu,důvod. No snad Rus ví že tohle na nás nezáleží,a případný úder vrátí rovnou Americe nejlépe rokefelerovi na Floridu.

   Smazat
  9. Zato USA jsou dost velcí magoři na to aby použily i atomovku pod falešnou vlajkou.

   Smazat
 2. Cíl je jediný - finančně vyčerpat východoevropské země NATO a vytvořit v těchto státech chaos a nepřetržitě dezinformovat obyvatele. Mají na to např. na našem území "svoje firmy a svoje lidi". A lidi jim na budou skákat jako vosy na med. A kdo bude myslet, ta se s ním "zatočí po kapitalisticku".

  OdpovědětSmazat
 3. To je typický americký export chaosu, zbraní, a smrti, který jede opět na plné obrátky.Není horšího teroristického státu na planetě Zemi, než jsou militantní USA.Jejich cílem je ovládat, zotročovat a poroučet co největšímu počtu států.Toho docilují dosazovanými proamerickými rektálně alpinistickými zkorumpovanými politiky v danných zemích, penězi,a vyhrůžkami. To pak spousta zaprodanců a nenažraných bezcharakterních lumpů je velmi ochotných prodat i vlastní matku, hlavně, aby se oni sami měli co nejlíp.(u nás typické příklady : Schwarzenberg,Kalousek,Štětina,Langšádlová, Polčák, Sobotka,Stropnický, Dienstbier, Zaorálek a mnoho dalších).Je odporná doba v níž se nacházíme, má odporné praktiky, všude jsou odporní zkorumpovanci i korupčníci a hlavně : nejodpornější jsou USA = novodobá korporátně-fašistická Říše zla XXI.století!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rum,čert,jeřabinka,kontušovka,ořechovka a vanilkováááááá.......
   Správně jste je vyjmenoval,skoro jako ten vachmajstr všechen ten vypitej chlast,když na něj v Putimi ten závodčí dejchl,jak ho Švejk s tím svým zatykačem dotáhl,jen jste zapomněl na perlu v podobě hubou i charakterem křivýho Vondru.....

   Smazat
  2. Ten arciblbec a modrý ODS pták Vondra si líže rány v zakouti a opět si čechrá ty své vyčpelé pěříčka! Sem-tam něco žblentne a zakrákorá, aby řeč jakože nestála!
   pražský vrabčák Čimčara Čvirik

   Smazat
 4. Co byste tak mohli chtít od vyspělé západní demokracie, kterou nám už více jak dvě desetiletí dávají za vzor. Ale nemůžu si pomoct, já tam ten vzor prostě nevidím.

  OdpovědětSmazat
 5. PRVNÍ ÚDER NA KTERÝ MAJÍ RUSOVÉ PRÁVO JE ZNIČIT ZLO V JEHO HNÍZDĚ RYCHLOU AKCÍ JINAK SE USÁCKEJ HNŮJ BUDE POŘÁD NEKONTROLOVANĚ ŠÍŘIT !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusák a jeho příznivci mohou akorát kydat hnůj na slušné země.

   Smazat
  2. Jaké slušné země máte na mysli? Rusko? Čínu? Slušná země je země, která dělá hodně pro pozvednutí svých lidí, jejich životní úrovně a bezpečí. Země, která se chová slušně k sousedům a dalším zemím, země, která nezačíná války. Tak mi prosím napište, které "slušné země, na které se tady kydá hnůj" jste měl na mysli. Moc mne to zajímá. Marek

   Smazat
  3. Vyjmenoval jsi prakticky vše co platí pro naprostou většinu zemí současného Západu včetně USA.

   Smazat
 6. Každý by si měl uvědomit, že toto neustálé obkličování, si žádná velmoc nemůže nechat líbit a jednoho dne kalich hořkosti přeteče. Rusové tohle zakoušejí už po staletí a vědí moc dobře, že to k ničemu dobrému nevede. Jestli si trolíci myslíte, že to naše země nabude nic stát a že to zklidní situaci, tak se setsakramentsky pletete. Každá z našich zemí, čímž samozřejmě myslím Čechy a Slováky (případně Maďary a Srby), jestliže bude souhlasit s rozmístěním zharaničních zbraní a žoldáků na svém území, se automaticky stává cílem a ne jen ledajakým!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké obkličování ty trubko? Odkud je Rusko obklíčené? Z jihu? Severu? Východu? Rusko je "obklíčeno" tak z 1% jeho hranice. Tomu říkám obklíčení jeko prase, není z něj úniku :-D
   Oslové jako ty by měli někdy nakouknout do mapy aby získali představu jak vypadá svět.

   Smazat
  2. Nonono, 4:19 - jsi slepý, hloupý či navedený. Nevidíš, kde mají uSSmani základny? Co na těch základnách mají? Nevidíš, jak proti Rusku štvou lidi v sousedních zemích (Pobaltí, Polsko, Ukrajina, Tádžikistán, Gruzie, Azerbajdžán, Uzbekistán atd. atd. To fakt nevidíš nebo jsi zapálený americký svazák s ideologickými klapkami na očích? Pověz něco o sobě, ať je nám jasno. Marek

   Smazat
  3. 6:05

   Kde mají "uSSmani" ty základny? Ve Finsku? V Bělorusku? Na Ukrajině? V Gruzii? V Kazachstánu? V Mongolsku? V Číně? V mořích na východě a severu? Že ty ses do té mapy nepodíval, ty mudrci?

   Smazat
  4. Anonymní29. prosince 2015 8:41
   Pane zvídavý, zkuste se podívat na tuto mapu, potom Vám svitne.
   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/images/textiky-ru/nato.jpg
   Ještě pro jistotu, ta oblast, kde základny nejsou, to je moře. Tam zase operuje vojenské loďstvo. P.K

   Smazat
  5. Bolsevik honolulu,ti jeste vegetis a stale kamaradis s vrahi bolsevikamy a komousamy.A ja myslel,ze jsi to vzdal nebo te indiany unesli sem do cech.Kamarad obama je muj nejvetsy kamarad a doufam,ze pude i do tretych voleb,aby zvytezil.Co ti nato,bolseviku?At zije nezmrtelna amerika.
   slavni komunysto-byjec Palmer

   Smazat
 7. Vy vsichni, kteri nedokazi rozeznat politiku Neoconu, ktera nema s Amerikou nic spolecneho, mate snadnou moznost ovlivnit situaci.

  Jak jiste vite, tak Donald Trump ma velky naskok pred jinymi kandidaty na funkci presidenta USA. (Budu ho volit
  take !) Jeho prvni manzelka a deti mluvi cesky.

  Napiste jim co mate na srdci, a oni mu to hrave prelozi.
  Po zvoleni Donalda Trumpa na funkci presidenta USA, bude mit Executive Power, zmenit situaci na ministerstvu zahranici. (State Department).

  Chcete-li napsat primo jemu, tak to musi byt v anglictine coz je snadne, ale je mala pravdepodobnost, ze v techto dnech cte nejakou postu. On se brani proti kousave Hillary Clinton..

  Poslal jsem v 80-tych letech informace presidentu Ronaldu Reaganovi ohledne Afriky a dostal jsem prekvapive pratelskou odpoved.

  Doufam, ze vam nemusim shanet adresu. Mate ji pred nosem na google maps ! Odpoved necekejte, protoze jeho office ted dostavaji tisice dopisu ! Bylo by vsak fain, kdyby vedel o smysleni vetsiny obcanu, a to nejen v Cesku, ale i v Madarsku, Polsku atd.

  Hlavne budte slusni, nebo na vas posle prave Indiny a ti vam zasiji huby bez umrtveni.
  honolulu - ktery bude volit Donalda Trumpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bolsevik honolulu,ti jeste vegetis a stale kamaradis s vrahi bolsevikamy a komousamy.A ja myslel,ze jsi to vzdal nebo te indiany unesli sem do cech.Kamarad obama je muj nejvetsy kamarad a doufam,ze pude i do tretych voleb,aby zvytezil.Co ti nato,bolseviku?At zije nezmrtelna amerika.
   slavni komunysto-byjec Palmer Bolsevik honolulu,ti jeste vegetis a stale kamaradis s vrahi bolsevikamy a komousamy.A ja myslel,ze jsi to vzdal nebo te indiany unesli sem do cech.Kamarad obama je muj nejvetsy kamarad a doufam,ze pude i do tretych voleb,aby zvytezil.Co ti nato,bolseviku?At zije nezmrtelna amerika.
   slavni komunysto-byjec Palmer

   Smazat
 8. Vážený honolulu.
  Trump nebude prezidentem,to nedovolí sionisti.
  Jinak základny a další vojenský materiál,bude přesouván do Evropy.Brzy se odkope Kaczynský,naprosto věrný spojenec USA,bude žádat o vybudování USA základny na Polském území v četně jaderných zbraní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: Polsko je snad odkopané dávno, pro mě zcela určitě minimálně už od dob Kvašněvského, který postavil na území Polska americký koncentrační tábor.

   Smazat
 9. Pane anonymni(11:40), v tom pripade se svet nevyhne valce.
  Dovolte mi Vas informovat. Nejste sam, kdo si to mysli, a to ze stejneho duvodu. Ale na druhe strane, jak na to budou reagovat milliony Americanu, kteri za nim stoji ?
  Moji kamosi ho budou volit vsichni ! A ja take.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu Honolulu,pokud v USA za rok v listopadu nezvítězí D.Trump, i když má k ideálu rozumného politika taky dost daleko,ale ta korporátní fašistická zmije Clintonová,tak chazarští sionisti a neokoni ji vmanévrují a dotlačí k válce s RF.Evropa bude hořet v plamenech,a ti troubové z Washingtonu si budou myslet,že se jich to nedotkne.Omyl,budou taky pykat za to,co napáchali.Pozn.:Jestli ta opice Clintonová chválila takové zrůdy,co se rekrutují v sektářských,chazarských,vysoce nebezpečných spolcích, jako je Trilaterální komise,Římský club,Bilderberg a Rada pro mezinárodní vztahy a nad jejich zájmy bdícím Stratforem, tak je jasné, že právě ona je jejich trojská kobyla,posedlá koncentrací po moci,a proto, aby ji získala,udělá vše.Clintonová je vysoce nebezpečná osoba pro svět,podobně, či možná i více, než je Jeb Bush.

   Smazat
 10. Pane anonymni (16:49), je to asi 3 roky, kdy jsem chtel informovat obcany v Cesku o Hillari Clintonove ze zdroju americkych medii. Napsal jsem to do Aktualne CZ a bylo to okamzite smazano... Lide v Cesku hodne veci nevi, co se deje na politicke scene Ameriky. Kdo je kdo, a o co usiluje.

  Clintonova bude mit podporu tech, kterych se cely svet boji. Myslim si, ze jeji viteztvi by bylo zhorseni vztahu s celym svetem, a ne jen s Ruskem !

  Mam dojem, ze rok 2016 bude plny napeti a nebezpeci pro vsechny, kteri chteji mir.

  Spatny vztah Zionistu k Donaldu Trumpovi byl demonstrovan vetami Benjamina Netanyahu, ve kterych obvinil Trumpa z rasizmu.
  Toto hloupe obvineni ZVETSILO okamzite naskok Donalda Trumpa pred jinymi kandidaty a byla z toho poradna mela mezi Zidy v New Yorku.

  Jedno je jiste ! Neocons jsou zodpovedni za neoblibenost
  Ameriky ve svete. Coz je nespravedlive vuci vetsine Americanu, kteri nemaji Neocons radi vice, nez lide v Evrope - kteri ani nevi, co to je.

  Zatim ma Donad Trump VELKY NASKOK. Do listopadu 2016 je vsak daleko. Jak si ale potom poradi ON s Neocons nikdo nevi...
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bolseviku honolulu,ti jeste vegetis a stale kamaradis s vrahi bolsevikamy a komousamy.A ja myslel,ze jsi to vzdal nebo te indiany unesli sem do cech.Kamarad obama je muj nejvetsy kamarad a doufam,ze pude i do tretych voleb,aby zvytezil.Co ti nato,bolseviku?At zije nezmrtelna amerika.
   slavni komunysto-byjec Palmer

   Smazat
 11. Neocons, je puvodne trockysticka organizace, ktera vznikla v Americe 1930 po deportaci Leona Trockeho Stalinem ze Sovetskeho svazu. Z ultra levicoveho conceptu internacionalniho socialismu vsak davno ustopila a dnes je to organizace usilujici o NWO.

  Neocons dominuji zahranicni politiku Ameriky a jsou svetu nebezpecni neznalosti nasledku (consequences) svych cinu.
  Jim to proste malo mysli.
  Po neuspechu na Ukrajine jsou daleko mene hlucni nez pred Majdanem, ale definitivne budou vnucovat Americe Hillary Clintonovou. Trump o ni rekl verejne, ze je neschopna a BLBA a ze ma na svedomi tisice mrtvych.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 12. Opět Vám dávám za pravdu Honolulu,největším nepřítelem USA i světa jsou právě američtí neocons,usilující o světovládu a nastolení NWO.Oni skutečně podporují H.Clintonovou, protože i ona je s nima jedna ruka.To by bylo moc špatné,kdyby tato osoba obsadila White House, to by byla těmi padouchy a zločinci neocons dotlačena k zahájení války v Evropě a proti Rusku.
  US neocons r.2015 => NSDAP v Německu r.1933, stejně velké hrozící nebezpečí pro svět a Evropu !!! Je opravdu s podivem, že mnoho lidí v Evropě o tomto americkém neokonzervativním nebezpečí neví, nebo nevidí souvislosti s událostmi, které se v posledních 3 letech ve světě staly. A neocons na Ukrajině? To je nyní právě důsledek neokonské politiky takových zločinců, jako je Nulandová a její pošahaný manžílek Kagan,Soros, nebo Biden s Payettem....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.