Reklama

pondělí 28. prosince 2015

Na kyjevském vlakovém nádraží probíhá agitace cestujících k provádění teroristických útoků v Rusku


28. 12. 2015     zdroj
Poevropštěná Ukrajina metodicky přechází od rétorické antiruské hysterie ke konkrétním akcím, které již mohou být kvalifikovány jako závažné trestné činy. Na vlakovém nádraží v Kyjevě jsou občané, kteří odjíždějí směrem do Ruska, otevřeně vyzýváni k terorismu.


Každý takový cestující obdrží leták v ruštině, který vyzývá k teroristickým činům na území Ruské federace: mají provádět špionáž, podpalovat, zaminovávat silnice. Tyto a podobné letáky jsou vylepovány ve vagonech vlaku. Informoval o tom "PolitNavigator."

V publikaci se uvádí, že průvodčí letáky strhávají, jakmile vlak vyjede z nádraží. Problémy s pohraniční stráží nepotřebují.

Cestujícím však zůstanou rozdané letáky. Vydání publikuje snímek jednoho z letáků.

Uvádí se, že výzvy k teroristickým činům rozdávají osoby v ukrajinských maskáčích. Odlišit dnes na Ukrajině pracovníka SBU, vojáka, člena Pravého sektoru, převlečeného teroristu je možné pouze v případě, že si na standardní maskáče připne nášivku s uvedením své jednotky. Nedělá se to vždy, je to dobrovolné.

Agitátoři na nádraží nemají nášivky a prezentují se jako "veteráni ATO." Na letácích však nejsou telefony "Svazu veteránů ATO", ale vnější zpravodajské služby Ukrajiny a SBU. Lze předpokládat, že "akce" je prováděna s jejich souhlasem nebo na jejich příkaz.

Koneckonců, stát, který nechce cestující vyzývat k terorismu, neumožní distribuci výzev k němu na strategickém mezinárodním objektu, poznamenává publikace.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

 

62 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Jakto, že havloidi, pravdoláskaři, sluničkáři, pražská lumpenkavárna... opět drží držku a "nebojují" proti tomuto terorismu?! Co na to čeští politruci z pražské galerky zejména Sralbotka, Zadolárek, amík Dienstbierák, antisociální Marksová, mužatka Šabátová, exkomouš, teď komunistobijec Štetináč, poserplínka Šlafenberg, arcizloděj Kradousek a rychlokvaška Hulík a podobně, placení z našich chudých daňových kapes?! Jak to, že opět drží bobříka mlčení a jsou zalezení v té své pověstní díře?!

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Tuto svoloč podporujeme, takže jsme jako oni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. omyl jako oni je těch pár českejch zkorumpovanejch zmrdů ve vládě a parlamentní žumpě dobře je sledujte až na pár stran jsou tihle zmrdi NEVOLITELNÍ !!!

   Smazat
  2. Celá ta banderovsko-fašistická zrůdná kyjevská pakáž, jako je Prasečenko,
   Jacehňup,Turčynov,Jaroš,Avakov,Saakašvili,Kolomojskij,Ljaško a další ukrozmetci,patří na popraviště.Nikam jinam!!Chazarské,militantní fašistické loutky,za které tahá Velký terorista z USA jsou jen odporným lidským odpadem,a jako s odpadem je s nima taky třeba nakládat.Na skládku a separaci s nima!!!A ti vládní čeští idioti,typu: Sobotka,Zaorálek, Dienstbier, Stropnický, Herman, Bělobrádek, tohle svinstvo ještě podporují.A to nemluvím ani o kalousko-čekofašounech z TOP 09.Hnus,kam jsme došli v roce 2015.

   Smazat
  3. CR neustale prijima uprchliky z Ukrajiny. Celkem registrovanych je tusim 190 000.

   Neni to nahodou stejny postup, jako u Merkelove? Maji mit skutecne status uprchliku, nebo je to trochu jinak.

   Podotknu, ze kdokoli se muze soptit jako chce, fakta jsou takova, ze doted vrazdili skutecne chazari (pravy sektor + ukr. oligarchie) Slovany na jihovychode. A vlada CR, kde je 51% slovanu, je podporuje!

   Mozna uz od 1. ledna (dle odhadu DNR a natahane tezke techniky na hranice) planuje Ukroarmada obri utok na Donecko a Luhansko.
   1. ledna je vyznamny den v pravoslavne cirkvi.

   Smazat
  4. 1 ledna je den narození Stepana Bandery.Tak nezapomeň s ostatníma kremelskýma kolaborantamatento významný den řádně oslavit.

   Smazat
  5. Jediný, kto bude oslavovať narodenie masového vraha budeš ty, chudáčik, fašistický kolaborant.

   Smazat
  6. Ale copak rudá běhno.Dastala jsi od svých ruských pasáků vycházky?

   Smazat
 4. Prasečí tvář CIA - Porošenko nedávno prohlásil, že když nemůžou na Rusko silou, půjdou na to pomocí IQ. Tak to bude asi ono.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak pomocí IQ? A To je jako Imbecility Quocient?

   Smazat
  2. Porošenko nedávno navštívil knesset,tam dostal nové instrukce a hned se dal do práce....

   Smazat
 5. Tak to jsou dočista padlí na hlavu.
  Skutečný případ progresívní moderní společnosti. Ještě by měli přímo definovat pojem ideozločin. I když oni asi už něco takového mají.

  OdpovědětSmazat
 6. http://aeronet.cz/news/video-ukrajinska-milice-obesila-v-lese-tehotnou-zenu-a-jejiho-manzela-prokuratura-luhanske-republiky-obvinila-ukrajinsky-prapor-donbas/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je neskutečný !!! v 21 století žijí na ukrajině zrůdy

   Smazat
  2. No a tenhle totálně zdebilnělej stát,vedenej sionistickými psychopaty,veřejně se hlásící ke spolupráci s tzv.Islámským státem,je námi podporovaný partner a od příštího roku bude mít bezvízový styk s EU,takže všechen ten válkou a bídou zdivočelej švajneraj se sem pohrne pomalu stejným proudem,jako ten z Afriky....

   Smazat
  3. Tuhle scénku bych zahrál líp a věrohodněji i já s partou ožralých kámošů na maturitním večírku.
   Jak blbej musí být někdo aby sežral takové hovadiny i s navijákem...

   Smazat
  4. Českoslovenští vojáci v záloze se na základě dekretů prezidenta republiky už postarají, aby přes naše území nevedla krysí stezka islámských a pravicových klerofašistů a takoví jako 0:42 neposkytovali útočiště ukrajinským válečným zločincům, když to nedokáže zajistit Sobotkova protektorátní vláda.

   Smazat
  5. 3:01

   I Zeman se od těch vašich novodobých Lidových milicí distancoval a dokonce i sám Obrtel.
   Jděte si hrát na vojáčky jinam, vy "dekreti".

   Smazat
  6. 0.42 samozřejmě a útvary naci gardy šachtorsk a tornádo nikdy neexistovaly a vojenská prokuratura, která by jejich zločiny vyšetřovala nejspíš taky ne a Matios a Kiva žádný z těch zločinů nevyštřovali.... atd atd

   Smazat
  7. 9:34

   Co to zase meleš za blbosti? Tady je řeč o tom na první pohled sehraném videu.

   Smazat
  8. jednoduchá otázka, proč bylo vedeno to vyšetřování šachtorsku a tornáda?

   Smazat
  9. jednoduchá odpověď - někdo na Ukrajině nebral tohle video a stovky dalších udání jako "na první pohled sehraná selfíčka"

   Smazat
  10. 9:41 a na závsěr k tomu můžeš sám doplnit, jak vyšetřování dopadlo???

   Smazat
  11. 9:47

   Vůbec nevím o čem to blábolíš.

   1) Když bude někdo chtít popravovat a chlubit se tím na netu tak nebude nikdy popravovaným dávat pytel přes hlavu. Naopak.

   2) "Oběti" sebou vůbec nehází, přitom udušení trvá několik minut.

   3) Když auto zabere a měla by se utáhnout smyčka tak jejich hlavy necuknou a nezmění polohu ani o milimetr

   4) Voják celou dobu drží pečlivě "oběšence" čelem aby nebyl vidět postroj za který visí

   Tyto musí vidět na první pohled každý kdo není úplný debil nebo ruský fašistický fanatik.

   Smazat
  12. Můžeš k tomu sám doplnit, jak vyšetřování dopadlo? Můžeš ocitovat, co musel vojenský prokurátor Matios a vyšetřováním pověřený příslušník pravého sektoru Ilja Kiva přiznat v přímém přenosu v TV?

   Smazat
  13. Podle tvé absurdní argumentace je zřejmé,že o procesu nic nevíš. Je sice zřejmé, že bys chtěl zpochybňovat předložené důkazy ale způsob, kterým to děláš by jen opětprokázal, že o procesu nic nevíš - především nevíš, proč byla ta videa pořizována. Znovu se zeptám jestli vedle svého laického posouzení důkazů víš ito, jak proces ve skutečnosti dopadl?

   Smazat
  14. Obrtel skončil, proto že mu vyhrožovala havloidní žumpa smrtí jeho rodiny a příbuzných..

   Smazat
  15. Vidím, že Nová republika v zájmu ochrany jim spřátelených klerofašistů opět cenzurovala můj příspěvek z 3:25 hod. Fůůůj

   pozn. neposkytovali útočiště banderovcům, četnikům, ustašovcům ani džihádistům.

   Smazat
  16. Chvála bohů že Obrtel stihnul natočit dokument pro Srbskou tv . Asoň si srbové všimli že nejsme všichni takové bombardovací kurvy jak Havel a jeho kámoši . Plno civilistu ponich pozabíjeno . Fuch of NATO .

   Smazat
 7. ano tento systém funguje ve státech s americkou ambasádou tam kde se dost neposlouchá usáckej diktát tak tam jsou nehody ,požáry ,výbuchy a pod.policie to není schopna objasnit a nemá taky vůli protože hlava policie je zkorumpována i v česku je podobných událostí hafo máme neposlušného prezidenta který uzavřel hrad usáckýmu zmrdovi čapirovi za jeho protistátní aktivity ho měl Zeman vyhostit a zrušit jeho neziskovky !!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Jo, tak tohle je jiná káva, tohle je přesně to, z čeho může vzniknout přímý konflikt, Rusko a Putin mají také jen jedny nervy, Junta pod kuratelou USA a NATO, chtějí vyvolat přímý ozbrojený střet a vtrhnout do Ruska, porazit jej a nakvartýrovat tam základny US armády a nadnárodní společnosti s bankami na zotročení obyvatel a vykradení nerostných surovin, bravo, jen pokračujte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tydle bláboly se ti zdály nebo jsi se přežral smaženice z lysohlávků?

   Smazat
  2. 23:01 ano. Přesně tak. To je ta základní a dlouhodobá strategie.
   Děda.

   Smazat
  3. 0:47 Jak říkám – šílené, nepřijatelné, vedoucí leda ke konfliktům a válkám. Zní to jako nacistické uvažování o napadení a dělení území Ruska, když americká ministryně zahraničí(pozn. býv.)Madeleine Albrightová říká něco ve smyslu, že Rusko má moc velké zásoby surovin a mělo by se o ně podělit. Tohle je přesně to, z čeho může vzniknout přímý konflikt a 3. světová válka.

   Smazat
  4. Kdyby toto USA opravdu chtěly provést, tak to provedly už v 90. letech kdy bylo zbídačené Rusko na kolenou a nečekaly by dalších 20 let až se Rusko stihne vyzbrojit a díky přijmům ze surovin zesílit.
   Nestalo se tak a z toho jasně plyne, že vaše bludy jsou jen přání otcem myšlenky.

   Smazat
  5. "Odborníkovi" 4:13 - Ve vedení USA jsou dnes velmi naštvaní,m že to za Jelcina neudělali. Měli ho i s celou jeho rodinou v hrsti, CIA "poradci" na každém rohu, Rusko zdevastované... a ejhle, dnes by to už beztrestně neprošlo, Rus ukázal svaly a blbouni jako 4:13 už jen prskají a dělají chytrý. Marek

   Smazat
  6. 5:56

   Znovu se ptám ty Markův magore: Proč to tedy amíci v 90. letech neudělali když měli Rusko na kolenou a v hrsti a stačilo do něj již jen fouknout? Proč, proč, proč??? Ty tvoje bláboly dávají asi takový smysl jako kdyby se Sověti v roce 1945 těsně před Berlínem otočili, odtáhli zpět domů a po 20 letech si říkali "EJHLE".
   Jseš prostě vymaštěný dement, jdi se z těch svých pohádek někam léčit.

   Smazat
  7. Protoze tenkrat by to odsoudil cely svet. Oni prece potrebuji svalit vinu na druheho.
   Jinak by zautocili uz davno. Potrebuji ukazat, ze to Rusko je to spatne. Po vsech konfliktech od Osetie, Sytrie I., Ukrajina, Syrie II, svet vi, ze jedina sive je USA a cely zapad.

   Druhy duvod:
   Neustale od 80 let funguji automaticke jadrove strely Ruska, obranny system. I Kdyby Rusko neprezilo, je zajisteno, ze definovane cile nepreziji take.

   Ten system je neustale aktivni, pouze byl modernizovan.

   To bys mel vedet, nez se pustis do natlaku, hrdino.

   Smazat
  8. kolaborantovi 8:34
   Však se o to pokoušeli, chválabohu jim to nevyšlo a ani už nevyjde.

   Smazat
  9. 9:09

   Kdy a jde a jak se o to pokoušeli? Přestaň si vymýšlet ty prolhaný debile.

   9:03
   Kdyby USA chtěly tak si mohly vzít jako záminku Čečnu, Gruzii...
   Jasně, takže čekaly s útokem až si Rusové jaderné zbraně pořádně zmodernizují. Aneb logika hloupého Honzy.

   Smazat
  10. 9.36 vy si opravdu myslíte, že v Čečně a Gruzii autenticky vůle veškerého lidu promluvila a oba celé národy zahájily válku proti Rusku???

   Smazat
  11. Anonymní29. prosince 2015 9:36
   Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
   Tenhle troll co sem stále chodí
   a po pás se v sračkách brodí.
   Páchne jako tchoří kůže, Amerika zato může.
   Z Americké řiti čouhá, je to přeci jejich slouha.
   Každému tu nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
  12. Pre toho dementa, čo sa stále nechápavo pýta: USA v 90-ych rokoch nemuseli budovať svoje základne pri Rusku, ani ho napadnúť či obsadiť, pretože Rusko im cez ožrana Jeľcina a jeho bandu ležalo pri nohách a mohli cez svoje korporácie a skorumpovaný štátny aparát dojiť a ožobračovať Rusko, ako sa im zapáčilo a mysleli si, že to tak bude na večné časy a nikdy inak! Ale ako vždy, niečo im nevyšlo a plány im skrížil Putin. Preto, ty dementík.

   Smazat
  13. Pepek tu zase řádí. To je prostě neuvěřitelnej dement. :-D Nenechte se jím znechutit, on je za to placený.

   Smazat
 9. Abychom tomu správně rozuměli.
  Ukrajina tímto skládá maturitní zkoušku z předmětu "Boj proti terorizmu".
  Členové zkušební komise jsou i naši vlastní (!) politici, vedoucím komise USA.
  Až ji složí, stane se Ukrajina členem naší evropské rodiny a obohatí nás.
  Sláva našim koaličním politikům!
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 10. Dejte si sprchu, my máme taky umělce ...

  OdpovědětSmazat
 11. A copak děla frajer Kiska ? Opĺácává Porošenka po zádech a drží se za ručǐčky! To mate na Slovensku pěkný hnůj potřeba urychleně vyklidit ! Šmejd ke šmejdu sedá rovného jsi hledá !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vášnivý sionista Mošé Zeman volal hlasitě ještě nedávno po invazi vojsk NATO na východní Ukrajinu, pak dostal od svých pánečků jiné instrukce, protože ti pánečkové už hodili židobanderovce přes palubu, už je nepotřebují - alespoň ne v té podobě chazarského kaganátu

   Smazat
 12. 22:22 má pravdu. Jsme jako oni. Bohužel se s "nimi" vezou i ti, kteří tu vrchnostenskou vládnoucí "elitu" nevolili. Nicméně jako stát jsme na stejné úrovni jako ti fašouni na Ukrajině. Kdo podporuje fašisty, je sám fašista i když se kamufluje jako "demokrat". T

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buďme v klidu,tihle fašouni napříč EU s pomocí totálně zblblé Ukrajiny a fašistického Turecka s velmocenskými ambicemi nás co nevidět zatáhnou i se zdebilněnou Evropou do velkého konfliktu,který EU naprosto nezvládne a stane se z ní "Somálsko",pak se ti zdejší us-řiťomilové teprve probudí....Kdyby nebyli debilní a negramotní,přečetli by si,co o budoucnosti Evropy a říká šéf židovského Béčkového CIA Stratforu šéf George Friedman a neotvíraly si ty řitní otvory na hlavě....Nemá cenu se tu s nimi hádat,je to házení perel opravdovým sviním....

   Smazat
 13. Těžko rozeznat jestli jde o další kgébáckou provokaci nebo skutečně nějací aktivisté tyto letáky šíří.Nicméně každá akce,která přenese válku na území agresora je vítaná.Nejlepší obranou je útok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi byste si měl připomenout členy OBSE... než začnete blábolit o agresi

   Smazat
  2. Ty si najprv preštuduj rozdiel medzi aktivistom a teroristom, ale príslušník pražskej kafé brigády v tom zrejme rozdiel nevidí.

   Smazat
 14. Putin zavede víza pro Ukrajince a naše milovaná EU zruší víza pro Ukrajince. To nebude mít chybu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano a Turecko dostane taky bezvíz.styk a všichni ti zdivočelí hladoví fašouni a jejich džihádističtí s natrženou prdelí,prchající před Putinovým luftwafe,Porošenkovi spojenci začnou dělat pořádky v EU a ten bordel,k velké radosti sionistů z USA,už nikdo nedá dohromady,ani ti milovníci USA z pražské kavárny,ani jejich nácíčkové,co by šli nejraděj na Rusa hned.Good lock....hlupáci

   Smazat
 15. Ukrajinské mafie mají na našem území vybudovány vlastní struktury moci, zbývá ještě dovézt dostatek poslušných otroků (na práci zdarma) a banditů (pro práci se zbraní).

  OdpovědětSmazat
 16. Ale jinek mají v Kyjevě židobanderovci veselo

  Chazarský kaganát - Kyjev, Brodského synagoga, 10.12.2015. Videoreportáž o šťastné a veselé dnešní Ukrajině, pro židochazary

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vV3Kki7cqfM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se noviny ptaly židovského nacisty Begina, jestli opravdu židi stojí za terorismem v Palestině - tak on na to: "na celém světě" - myslel to vážně, bez ironie.

   Smazat
 17. To jsou ti UA puciste takový sračky ze se schovávají za civilisty? Zřejmě ano.

  OdpovědětSmazat
 18. Ukrajina a Turecko bude obohacení EU ! :-) :-) :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.