Reklama

pátek 4. prosince 2015

Ne prezidentův omyl, ale Šiklová je mimo současnou realitu a navíc (ne,,)zdvořilá" k našemu prezidentovi!

Jiří Baťa
3.12.2015   Czechfreepress
Jsem nepoučitelný. Mnoho čtenářů mi doporučovalo, že nemá cenu psát nebo se zabývat „vypatlanou blbkou“ Šiklovou, dával jsem jim zapravdu a dušoval se , že už o ni nenapíši ani řádek. Věřte nebo ne, nejde to, zvláště, když se tak (ne)“zdvořile“ vyjadřuje k osobě prezidenta Zemana. Tímto se čtenářům omlouvám, že této směšné a bláznivé postavičce pražské kavárny zase věnuji několik vět.

Především musím znovu navodit atmosféru počátku éry této staré dámy, která se obloukem vyhýbá zmínce, že i ona v řadách KSČ budovala socialismus v ČSR. Tedy, že to co dnes blábolí o nedostatku vzdělání a myšlenkové zakořeněností z dob komunismu vlastně potvrzuje, že tyto důsledky se výrazně podepsaly především na ní samotné. Její naprosto vyhraněné, iracionální a irelevantní příměry k realitě stavu společnosti významně zpochybňují její současný psychický zdravotní stav. Paradoxně to koresponduje s jejím „odborným“ názorem na zdravotní stav prezidenta Zemana.

Podle Parlamentních Listů.cz je prý totiž nemilosrdná k Zemanovu zdravotnímu stavu, kterého má za diabetika a jak významně podotýká, k tomu ještě „chlastá“. „ To je velice špatná prognóza, výraz těžkého poškození mozku. Ten člověk sleduje jen velice populistické věci,“ konstatuje „odbornice“ přes zdraví, resp. přes všechno Šiklová. Je pozoruhodné, že všichni ti, kteří mají k Zemanovi zásadní výhrady, resp. jej nenávidí, papouškují stejnou diagnozu: Zeman je blázen, cvok, má nemocný mozek, je ochlasta, excentrik, samolibý a ambiciózní atd. Že by to však diagnostikovali odborní lékaři a jeho stav doložili relevantní lékařskou zprávou, to se dosud nestalo. Prostě práskají bičem s tím, že kdo chce psa bít, nějaký ten shnilý klacek vždycky najde!

Není od věci poznamenat, že „sociopatce“ Šiklové vadí i Zemanův nesmlouvavý postoj, který razí vůči uprchlíkům. Že paní Šiklové totálně „hrabe“ dokazuje konstatováním, že cituji: „ Zúžit muslimské náboženství, které má asi půldruhé miliardy vyznavačů, na pár teroristů Islámského státu...“. Podle ní zřejmě vedle islámu existuje ještě muslimské náboženství, které zřejmě konkuruje islámu. Nejsem odborník na tuto problematiku ale domnívám se, že žádné muslimské náboženství neexistuje, ale existuje náboženství islámské, které muslimové vyznávají. To jen dokazuje, jaké vědomosti ve věcech muslimů, resp. islámu paní „sociopatka“ Šiklová je. Notabene lidem vytýká, že většinou nevědí, co ten i slám je, takže tady nám to paní Šiklová podala přímo polopatisticky!

Asi to bude tím, že „ Lidem chybí vzdělání, nejsou schopni uvažovat. Stále a stále přemýšlejí stejně jako za komunistů: Kdo za to může? Třídní nepřítel, buržoazie, Židi, Amerika, islám? Přitom když se těch lidí zeptáte, co to ten islám je, tak většinou nevědí,“ poučuje národ „sociopatka“ Šiklová. Nabízí se otázka, o čem a jak uvažuje ona sama, když všechno špatné svádí na komunisty? Říká-li, že lidem chybí vzdělání, ptám se vzdělání jakého druhu? Vzdělání, které by jim mělo umožnit chápání jejich irelevantních, často až debilních a myšlenek, kterými nás paní Šiklová, coby „idiot savant“ oblbuje? Nicméně lze jí dát za pravdu v tom, že od jisté doby nemá současné školství a vzdělání potřebnou úroveň a kvalitu, což ovšem nemá vliv na chápání a hodnocení úrovně vzdělání a schopnosti uvažování občan ů, jak se zmiňuje v rámci svých myšlenkově až omezených názorů.

Pozornost si zaslouží i její odpověď na otázku Parlamentních Listů.cz, proč považuje naše lidi za radikalizující se extrémisty, když v devadesátých letech do Česka proudily stejné davy běženců, mezi nimiž byli i muslimové, a Češi se neradikalizovali. „ Možná jsme tehdy byli více vděčni za to, že jsme se vyhrabali z komunismu. Dneska už jsme dobře fungující evropskou zemí, a to i po stránce životní úrovně. Rychleji se proto cítíme ohroženi. Ovládá nás nechuť dělit se o to, co máme a co považujeme za samozřejmost, s nějakými utečenci,“ odpověděla Šiklová jako vysvětlení. Vůbec jí nedochází, v čem spočívá radikalizace odporu proti přijímání uprchlíků. Nemá totiž ani špetku přehledu a znalostí, jak žije velká část občanů, jak se nedostává potřebných financí na děti v Klokánku, na těžce nemocné a postižené, jaké mají senioři důchody (ten její je naprosto nesouměřitelný), kolik občanů je v exekuci atd., atd. Tito lidé mají plné právo se obávat, že imigranti jim budou ujídat z již tak malého a suchého krajíce a proto také po právu odmítají jejich přijetí (kromě těch nejpotřebnějších). Paní „socioložka“ (sociologie byl kdysi její chleba), je dnes naprosto mimo sociální realitu života obyčejných lidí v Česku.

Je zajímavé, s jakým opovržením se paní Šiklová zmiňuje o komunismu (které u nás ani nikde jinde ve světě neexistoval) zvláště, když ona sama se v řadách mladých komunistů výrazně exponovala. Má-li dnes na mysli „vyhrabat se“ = „převléct kabát“ a kydat na minulý režim hnůj, pak jí se to podařilo naprosto perfektně. Dnes je z ní komunistobijka, protože tak jak kdysi seznala potřebu jít do řad KSČ, tak dnes se stejně účelově přimkla k pravdoláskařům, pražské kavárně a jak jinak také k antizemanovcům.

Korunu svému profesionálnímu vzdělání však nasadila konstatováním, že muslimští imigranti mohou být pro Evropu přínosem. „Mohou vylepšit klesající porodnost. Evropa už se prakticky nereprodukuje,“ upozorňuje socioložka a můžeme se zeptat, kolik že ona sama zplodila potomků? Psal jsem na jiném místě, že za komunistického režimu, jakkoliv byla horší situace ve srovnáním se současností, rodiny měly běžně dvě až tři děti, paradoxně ty chudé rodiny i čtyři a více. Jakou srovnávací studii vypracovala „socioložka“ Šiklová na tento současný kritický stav populace a demografický vývoj? Místo toho, aby apelovala na politiky a vládu, event. na EU, aby vylepšili ekonomické a životní podmínky pro možnost zvýšení populace v Česku (potažmo v celé Evropě), naše vláda vyčlení 200 milionů korun (zatím) na převýchovu imigrantů (zřejmě za účelem, aby jejich děti mohly nahradit naši chybějící populaci), a postupně další finance na sociální dávky, úhrady nákladů za bydlení, zdravotní pojištění, osobní potřebu atd.

Množením muslimských potomků Česko ani Evropu nezachrání, ale umožní muslimům, přesněji řečeno islamistům převzetí evropského regionu do neblahého vlivu islámu, Alláha či Mohameda, čímž skončí evropská historická a současná vyspělá kultura a civilizace. Podle věštkyně Vangy by k tomu mělo dojít do r. 2043. Takové jsou futuristické představy o budoucnosti Evropy vypatlané paní „sociopatky“ Šiklové. Nicméně s ohledem na její věk si lze domyslet její úvahu: „Po mně potopa!“ Myslím však, že nepůjde ani tak o potopu, ale podle věštkyně baby Vangy by v r. 2066 měly USA napadnou Evropu a její populace, včetně islámských muslimů, bude vyhubena. Není proto divu, že jí osud evropské kultury a civilizace leží u zádele.48 komentářů :

 1. Tenhle článek má zásadní chybu. Soudružka Šiklová jej číst nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudružku „vypatlanou blbku“ jsem poprvé viděl na obrazovce TV někdy začátkem prosince 1989, když tragickým hlasem vícekrát vykřikovala "Neberte nám Havla" v souvislosti s jeho prezidentováním. Fakt, vypadala jako blbka a já jsem se v duchu ptal: "Probůh, z jaké kravské vaginy vylezla?!"

   Smazat
  2. Já zase viděla a slyšela paní Šiklovou v televizním pořadu o Josefu Bekovi. Vynášela se tam, že převezla stbáky tím, že zakázané materiály předala právě panu Bekovi, aby je pronesl. Tím ho de fakto ohrozila. Pro mě se tak stala bezohlednou a sobecky zbabělou.

   Smazat
 2. Když je ten Schwarzenberg takoví mladík,proto ho má ráda Šiklová.
  Jako správná disidentka,tak Schwarzenbergu stlala postel.

  OdpovědětSmazat
 3. No nedá mi to. Nikdy jsem se nepovažoval za vševědoucího, ale nemyslím si, že jsem na tom až tak špatně. Pokud Šiklová mluví o absenci vzdělání, musím se jí, chtíc, nechtíc, zeptat, kdo za to může? Máme 26 roků po sametu. Pokud vezmu v úvahu, že informace, tak říkajíc ze života, jsou děti schopné absorbovat někde okolo desátého roku života, spíš později. Pokud tomu opravdu tak je, jdou dnešní čtyřicátníci a mladší na vrub učitelů, jakým byla Šiklová. Bolševik měl v řadě věcí vcelku jasno. I v otázce ideologického vymývání mozků. Proto jsme měli ideologický předmět Občanská nauka až na druhém stupni. A to už nám bylo nějakých 11-12 let. Do té doby nás učili číst, psát a počítat. Pokud si tedy Šiklová stěžuje na nedovzdělanost českého národa, má na ní ona a její současníci lví podíl. Mimochodem. S tou nevzdělaností bych i souhlasil. Zeměpis a dějepis jsou obory, o kterých toho dnešní mladí vědí opravdu směšně málo. K jejich i naší škodě.

  OdpovědětSmazat
 4. Ti kdysi nejuvědomělejší komunističtí a estébáčtí patolízalové až patologicky nenávistně plivají dnes nenávist se špínou na komunisty. To je plně charakterizuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nebyli komunisté, ti byli jen u komunistů.

   Smazat
 5. Co takhle spárovat Šiklovou se zdegenerovaným Šláfenberkem ? Jejich potomci by byli jistě pro Česko přínosem .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:01
   Komentářem,kterým bych ràda přispěla,nepřispěju,protože bych byla adminem jistě za argot a sexismus odstraněna....
   jituš

   Smazat
  2. Když to myslíš ironicky, aspoň ten svůj žvást dej do uvozovek, nádhero!

   Smazat
  3. Sám jsi jedna velká uvozovka!!

   Smazat
  4. 13:49
   Ta vize páření se Šiklové se Šláfenbergem!
   :-0!

   Smazat
  5. Fuj, to by bylo horší než dětské porno!

   Smazat
  6. To raději se Štětinou. To by bylo potomstvo. To by by byl přínos pro Česko !!!!!

   Smazat
  7. K A18:02 Ještě, že už to děcko mít nemůže. Chápej, kdyby měla děcko se Štětinou, tak by se jí narodila štětka.

   Smazat
 6. Nemyslící soudružka Šiklová mně osobně nestojí za komentář. Dokáže se zviditelnit kravinama, které stejně vypadají jako na objednávku někoho jiného.

  OdpovědětSmazat
 7. Ta stará paní mluví jako Mluvicí hlava Huitzilopochtli..Její klon,herec nám hraje následující https://www.youtube.com/watch?v=JuJBQLrBnow

  OdpovědětSmazat
 8. Dopis afrického emigranta z Česka

  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Dopis_afrického_emigranta_z_Česka

  OdpovědětSmazat
 9. Šiklova je debilni havloídne svanceberkovska kráva. Šapitó z ní musí mít orgac. Pověsit je všechny 3 na kandelabr.

  OdpovědětSmazat
 10. koho chleba jíš ,toho píseň zpívej . Toto je heslo paní Šiklové .

  OdpovědětSmazat
 11. Vysokou inteligenci a kvalitu uvažování tato paní prokázala, když v jedné besedě prohlásila: "Raději se budu mýlit s USA, než mít pravdu s Ruskem. " Tím potvrdila, že je to ideologicky zabedněná přestárlá stará "svazačka."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejné hloupé tvrzení pronesla asi i teď.Jak mohou imigranti, ze kterých je 80procent mužů zvýšit klesající porodnost v ČR ? Tady bylo zvykem, že vždy rodily ženy. U muslimů je asi vše možné...

   Smazat
  2. Jedině,že by vlítli na ní,ta by si zasloužila od nich řádně vyprášit kožich,když po nich tak baží a nestačí jí tací galantní štramáci s aristokratickou krví a cizí státní příslušností,jako Kchárl Mena atd.von und zu....

   Smazat
 12. Vážený pane, tou paní je zbytečné se zabývat. To ona byla u lízu v těch nejhorších, padesátých, kdy stejně jako Kohout mlela něco o spravedlivé společnosti. Je to pouhá korouvička, musím být slušný, která nemá žádné svědomí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiřina Šiklová měla v mládí, kdy pobíhala vse svazácké košili, přezdívku "rudá fena". To, že se dnes "raději mýlí s Bushem" ukazuje, že fanatičkou zůstala; na zbarvení fanatismu přitom nezáleží.
   Narozdíl od ní se po převratu v roce 1989 Pavel Kohout - vědom si své pověsti z 5.let - nikam netlačil. Nezaslouží si proto, aby byl dnes se Šiklovou házen do jednoho pytle. On totiž fanatikem (pakliže jím v minulosti opravdu byl) nezůstal.

   Smazat
  2. Kohout alespoň něco umí... a není trapnej.
   j.

   Smazat
 13. Může někdo napsat v čem se máme dnes lepší než za totáče ?? Že jsou nezaměstnaní , bezdomovci , žebráci , obrovský státní dluh , že nám tu už nic nepatří , atd ... ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Téměř v ničem se nemáme lepší než za tzv. totáče! Republiku nám vykradli, padáme dole hubou, islamistickou naplaveninu máme za humnama!

   Smazat
  2. Mikrovlnky, automatické pračky, myčky, sušičky, počítače mobilní telefony, .... Spousta "zbytečných" věcí v domácnosti, které se dají nahradit lidskou prací. Zadluženi jsme, to je pravda. I většina domácností má tohle všechno na úvěr. Ale máme na tom spoluzodpovědnost, tomu se nevyhneme..

   Smazat
 14. Pani Siklova, na rozdil od prispevkaru zijicich v Cesku Vas neznam ! Vim vsak urcite, ze i Vy se musite sklonit v pokore pred osobnosti evropske poliliticke hvezdy presidenta Zemana !..On, (president Zeman), president Orban (Madarsko) a Nigel Farage, (strana UKIP v UK) jsou ted nejpopularnejsi statnici Evropy..Dokonce i male cinske deti se snazi prijit na "zahadu" , kde Zeman zije... President Zeman ma neco, cemu se rika v anglictine MAGIC TOUCH ! Toto kouzlo Americane ve svych pisnich oslavuji uz 100 let a najdete je snadno na YouTube.... Tak si je prehrejte ! Ani Havel, ani Schwarzenberg to nemeli, coz by se dalo charakterizovat jako nezodpovednost OZRALYCH sudicek u jejich kolebky... V pripade, ze se nesmirite s popularitou Zemana, tak Vas zachvati neco, cemu se rika v anglictine GREEN ENVY.. To je psychologicka neprijemnost , ktera zarucuje skaredy zjev.... honolulu (keen observer.)

  OdpovědětSmazat
 15. Autor příspěvku i autoři komentářů jsou právě to podhoubí,které tady vytváří "blbou náladu". Setrvačnost reálného socialismi je obrovská a blbost lidská je neomezená.opravdu nám tady chybí kvalitní vzdělání a hlavně obecná vzdělanost obyvatelstva. Současnou imigrační vlnu určitě nevyvolala paní Šiklová. Pozitivní vliv této imihrandské vlny je již velmi značný. Vše se dalo do pohybu.Bohužel z toho někomu hrabe a to i tehdy ,když je to prezident.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Bedřichu, pani Šiklová samozřejmě nic nevyvolala (ani tu nenávist k našemu prezidentovi, kterou pilně přiživuje z pražské lumpenkavárny). Odpor proti Khárlovi, Šiklové, pražské lumpenkavárně, proti EU, NATO, imperiální politice USA, proti Turecku a fašistické Ukrajině, ale i proti tzv. církevním restitucím atd. atd. - to není residuum bývalého režimu, ani důsledek jakéhosi špatného vzdělání - to je obyčejný odpor lidí proti zvůli současných elit, které neplní svoji společenskou povinnost a odtrhly se od lidí na míle daleko. Píšete cosi o pozitivním vlivu migrační vlny. Ano, máte pravdu - migrační vlna má velký pozitivní dopad - odhalila totiž pravé tváře české a evropské politické elity, jejich neschopnost a nemohoucnost, jejich zvrácenost a škodlivost, odhalila pravou podstatu EU, která nás a naše hospodářství nutí k sebepoškozování a snižování životní úrovně obyvatel Evropy, zásadním způsobem také snižuje naši bezpečnost. Odhalila také NATO, které není schopno a ani ochotno nás chránit při krizi a naopak se ukázalo jako servisní organizace supervelmoci, která chce ovládnout celou planetu a ničí jeden stát za druhým. Pavel P.

   Smazat
  2. Znám Antonína Dvořáka a znám Bedřicha Smetanu. Bedřicha Dvořáka neznám.
   Aha, to je ten co chce získat místo na slunci lezením do prdele Big bratrovi. Na víc nemá.
   Mám pocit, že zatímco Antonín Dvořák uchvátil Ameriku i bez lezení do prdele, Bedřich Dvořák ji lezením do prdele neuchvátí.

   Smazat
 16. Beďare,ty echtovní a jedinej zde vzdělanče a s výsadou,už zase perlíš?!
  Ty víš moc dobře,že to rozpoutali ti tví souvěrci z ďáblovy synagogy,opatření a pyšnící se stejnou výsadou,jak se chlubíš i ty a zvou nám sem váš stejně zvrhlý a nenávistný svůj odraz v zrcadle....

  OdpovědětSmazat
 17. Popularita presidenta Zemana, je v jeho NEPOPLATNOSTI vrchnosti v EU a "neposlusnosti" mocenskym skupinam , ktere od neho ocekavaji souhlas a "kazen" s prosazovanim svych strategii - casto destruktivnich a hloupych... V politice Evropy je mnoho prdolizku a malo osobnosti...Protoze Zeman osobnost je, tak vzbuzuje zavist a obavy. Pro cesky narod NENI nic horsiho, nez aby mel na hrade loutku, ktera prikyvuje kdejakemu docasne DOSAZENEMU prostitutovi rizenemu ze zakulisi... Zeman se snazi o samostatnou politiku prospesnou narodu a ma pratelsky natazenou ruku jak v Cine, tak v Rusku a TO JE DOBRE !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. Zná někdo nějakou sociologickou studii anebo z jejích rozhovorů nějaká sociologická data a statistiky této tzv. socioložky?

  OdpovědětSmazat
 19. Nekontrolovana invaze narodu s rozdilnou kulturou, fanatickym nabozenstvim plnym nenavisti a bezcenym ekonomickym prinosem, muze chvalit jen hlupak, nebo nepritel vsech Cechu a evropske civilizace...Budete zabijeni na ulicich vasich mest ! NEZAPOMENTE na osud Johannesburgu a celeho jihu Afriky... (Angola , Mozambique, Rhodesia, JAR)... Tam to zacalo take prosazovani mulikulti....Z toho mela DOCASNY prinost pouze jedna skupina obyvatel, kterou nesmim jmenovat, abych nebyl jmenovan rasistou... Podelalo se jim to pod rukami, protoze jsou to ONI kteri jsou NEvzdelanci na urovni retardace a ONI se stale vynasi na level socialnich designeru.... Budiz nam utechou, ze vzdy to, co ONI prosadi stoji i jejich zivoty. (Helen Suzman, Joe Slovo a mnoho dalsich.) Cesi NEVERTE jim - krmi vas prdzvykanymi a zkreslenymi informacemi.) ... Kdyz jsem byl mlady, tak jsem zil na Hillbrow v Johannesburgu.. Pamatuji si vsechno ! honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Tato socioložka žádnou studii nemohla stvořit.Už jen proto,čím je.Více
  žen mi tvrdilo,že ženská myslí víc přirozením a když má menses,ne-
  myslí vůbec.Tahle myslí pouze přirozením a menses má denně.Podle
  toho její výmysly vypadají.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tahle ženská, Vážený Petře, už dávno menzes nemá a ženské přirození jí dávno nic neříká. Je to už jen zapšklý ošklivý dědek bez pindika a její mozek (pokud kdy nějaký měla) je z toho akosi celý zmetený. Může to znít sprostě, ale je to realita stárnutí a s tím nikdo nic nenadělá. Ženské hormony už chybí, tak chce být "bojovným" chlapcem, tzn. tím, s čím nemá žádnou životní zkušenost. A tak je už jenom trapná a bude to s ní čím dál horší. Chápej to a buď milosrdný.

   Smazat
 21. Nez odejdu za svymi povinnostmi - zadejte na google HILLBROW IMAGES ! At vidite ovoce jejich prace ! To co uvidite ONI chystaji na vase mesta.
  To je jejich DABELSKA prace... (Hillbrow byla kdysi ctvrt umelcu, herecek, letusek, spisovatelu, basniku , maliru, a prudce elegantnich lidi. ) ...To je prace tech "VZDELANYCH" a intelektualne lepsich. Zvolte si za starostu radej PEPKA VYSKOCE ! On je zlaty proti nim.
  honolulu, ktery se vse pamatuje.

  OdpovědětSmazat
 22. Mně docela stačilo, jak se před několika lety soudružka Šiklová zastávala Svědků Jehovových. Inu za tučný honorář cokoliv, že paní Šišlová? Nabídl vám ten honorář přímo milionářský bratr Halada, který kšeftuje se zbraněmi, navzdory své urputné víře?

  OdpovědětSmazat
 23. kvokna pražské kavárny šiklová neví co kvoká a je ztrátou času se jí zabývat :o)

  OdpovědětSmazat
 24. Šiklová-to je ale baba, ta by chladila Štětinovi vrták!

  OdpovědětSmazat
 25. Ta paní je velice vzdělaná, ale připadá mi, že dnešek už moc pro ní není. Někdy "ujíždí" tak, že mi to připadá (při vší úctě), že sama ani neví o čem to vlastně mluví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzdělanost bez inteligence a tvořivosti k ničemu není. Pak už zbývají jen ty tituly, které mají to fópá zastřít a neznalé omráčit. (Jen tak jsem si vzpomněl na ty tituly, co použil turecký sultán, když psal dopis kozákům; asi mu taky nedošlo, že mají svůj rozum a na "omračující" tituly se mu vyserou z výšky).

   Smazat
 26. Šiklová je pomatená a ztrácí se v realitě . Měla by chodit mezi lidi a né vysedávat po kavárnách .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná jí chybí "pořádný Šikl", až by se jí panenky v očích přetočili. Pak by konečně přestala prudit!

   Smazat
 27. Jeďině tak pořádný Šikl z Eritreje . :-) :-) :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.