Reklama

pátek 11. prosince 2015

Neřešte islám, řešte problém


Připusťme nyní hypoteticky, že islám je skutečně takový, jak si o něm myslí ti, kteří před ním varují, tedy do morku kostí zkažený, a všichni muslimové jsou plemeno zlé, blbé a zločinné; terminologií Dračího doupěte zákonně zlé.  Co z toho plyne? Nic, přátelé, vůbec nic.

Proč? Protože na tom vůbec nezáleží. A proč na tom nezáleží? Protože islám, stejně jako všechny ostatní ideologie, jsou jen kecy. To podstatné jsou lidé, kteří těm kecům věří, ospravedlňují jimi svoje činy a posvěcují jimi prostředky, který užívají. Islám, ať je jaký chce, nespadl s nebe, ale vymysleli jej lidé. Je-li zlý, tak proto, že ho takoví vymysleli lidé. A proč ho takový vymysleli? Protože ho takový chtěli a potřebovali. A proč někdo něčemu takovému věří? Protože něčemu takovému věřit chce a potřebuje.

Neřešte islám, islám není problém, problém jsou lidé. Zakažte islám, zrušte ho, spalte všechny exempláře koránu a všechny muslimy dejte na převýchovu, zavřete je do lágrů, nebo rovnou zabijte, stejně tím nevyřešíte vůbec nic, protože lidé, kteří našli v islámu podporu pro svoji perverzi, si ji najdou jinde.

I kdyby islám mávnutím kouzelného proutku zmizel z povrchu zemského, lidé, kteří jsou frustrovaní, vystresovaní, zoufalí, nešťastní, zmatení nebo prostě zlí si najdou jiné transcendentální zdůvodnění svého běsnění. Zakažte islám a nevyřešíte vůbec nic. Řešte bídu, frustraci, zlobu a těch pár patologických jedinců, co se za islám schovávají, a možná vyřešíte problém.

31 komentářů :

 1. Ten autor článku je zcela mimo mísu. Jedině, co dokázal je, že zaplevelil svůj rádoby článek různymi nesmysly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakými nesmysly. Uveďte jediný!

   Vymazat
  2. Autor velmi dokonala a jasně ukázal problém. Tak je to se všemi náboženstkými hnutími.Rozdíl mezi Koránem a biblí je minimální a Islám vychází ze společných kořenů.Úvahy u nás vycházejí z obrovské nevzdělanosti a nepochopení. A je to dost nevratný proces,který se bude napravovat generace.Proč jsme národ blbců ?

   Vymazat
  3. Autor napsal přesně o co jde - bohužel sionisty zmanipulovaní kohnvičkáři s protiislámskou pěnou u huby jsou prostě jen vylízané mozky, které nechápou jakou roli v čí hře hrají.

   Vymazat
  4. Je potřeba si uvědomit,že "každé náboženství je setkání hlupáka s darebákem" a nehledat v nich žádné "orákulum,co nelže" a je jediným a tím neomylným návodem k životu,jsou to nesmysly pro pitomce,kteří jsou pak zneužíváni parazity....Ty idiocie,jedna vedle druhé a všechny zaručeně a jedině správné tu dělají bordel už od té doby,co opice slezla ze stromu a nikam tu opici nadostaly,kromě poroby ducha i těla,věčných válek,ničení a zabíjení....je to hnus.

   Vymazat
  5. Autor článku to popsal přesně,správně pojmenoval problém. Místo slova "islám" mohl použít "křesťanství". Vyjmenovat všechna zvěrstva učiněná ve jménu křesťanského boha by dalo na hodně tlustou knihu. Anonym z 8:07 je přesně tam kam posadil autora. Navíc není schopen sebereflexe.

   Vymazat
  6. Se všemi odpověďmi souhlasím.

   Vymazat
  7. Dr. Bill Warner - Why Are People Afraid

   https://youtu.be/Im0IisZ77QI?t=217

   Natoč hodinové video plné faktů o mojí zvrácené křesťanské minulosti a pak mne přesvědčíš.
   Nebo
   Podívej se na můj odkaz až do konce a uvidíš čeho se bojím.

   Vymazat
 2. Problém jsou vlastizrádci(paraziti) na pozicích, kde mohou škodit národu. Stačí zakázat právo šária (v Sýrii je zakázané). Aby byl řád a ne chaos je nutné, aby legitimní právo na násilí měl pouze stát. Nechápu naše ženy jak to, že dovolí svým mužům hlasovat proti přijetí zákona na na zákaz práva šária. Já to nechápu, je to tak absurdní, to si nechá stát líbit, že může mít legitimitu paralelní právní systém, které je v rozporu s naším právem. Jak to může vůbec někdo veřejně vyslovit. Mám obavy, že vlastizdrádců a pomatenců je nějak mnoho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám stejné obavy,co se tu u nás a v EU děje je už naprosto absurdní a naprosto sebevražedné...a nám asi ani nic jiného nezbyde v zájmu zachování vlastních životů,než těm co aktivně pracují na vlastní i cizi smrti,pomoci...

   Vymazat
  2. Vůbec netušíte o čem právo šaria je.Vůbec netušíte právní,etické a logické principy Islámu.V Syrii mají mnohem etičtější právní systém než je tady. Tady je právo na spravedlnost potlačováno státně podporovanou mafií" nezávislé" justice bez zodpovědnosti ze svého konání.Vaše úvahy jsou bohužel ty pomatené, které kritizujete.

   Vymazat
  3. Beďare,Beďare,ty se holt nezapřeš....hájíš tu to islámské šílenství,protože je naprosto stejně agresivní,rasistické,intolerantní a krvelačné,jako to tvoje jewrejské,jsou to "dvě strany jedné mince"...buď tak hodnej,chyťte se za pěkně ručičku s těmi tvými milovanými muslimy,stejného netolerantního ražení,co si stejně,jako ty myslí,že jsou ýbrmenši a táhněte doprdele tam,odkaď jste přišli....

   Vymazat
  4. Proč se ke svým úvahám nepodepíšete ?
   Já klidně přidám i mail bedrichdvorak@email.cz a mohu diskutovat.
   Na rozdíl od Vás se muslimů opravdu nebojím i když jsem po matce žid.
   Šílenství lidí není jen u muslimů,židů či indiánů.Lidí se holt nechají zblbnout,stejna jako je to vidět na Vašich názorech.Nikdo není nadčlověk jak uvádíte.Fráze,že jsou si všichni rovni je pravdivá. Nikdo nikam nepotáhne, neb každý má právo být kdekoliv,kde se bude cítit dobře.To když pochopíte,tak se Vám uleví - možná !

   Vymazat
  5. K 8:54. Bedřich Dvořák je evidentní vlastizrádce, doporučuji všude důsledně takto označit. Mimoto jeho odpověď nedává smysl, protože v Sýrii je právo "šária" zakázané.

   Dále mícha podstatu práva a jeho realizaci. To že je díky zločincům používán dvojí metr je otázka jiná. Potřebujeme upevnit strukturu státu a očistit ji od parazitů a virů.

   K právu "šária" diskriminuje ženy, umožňuje pedofílii, kamenování žen a veřejné popravy.

   Proč si vybrali zločinci ke zneužití islámské náboženství, protože je do jeho náboženství začleněný právní systém. Tím se náboženská svoboda dostává do konfliktu se státem a potřebný chaos pro bujení zla je vytvořen.

   My i arabský svět se osvobodí až se zakáže právo "šária", v Sýrii je zakázané a proto se tam teď bojuje i za naší svobodu a proto všechny zločinecké síly se snaží Sýrii zničit, ale protože je morálně silná odolává.

   Mimochodem k úpadku islámu došlo v době zavedení práva "šária" do té doby přicházel pokrok z orientu (za všechny jeden příklad arabské číslice).

   Vymazat
  6. BeDvořáku, jména hloupých na všech sloupích, že se za sebe nestydíte, nikoho neudivuje. Mezi sebevědomím a nevědomostí je přímá úměra.
   Fráze o rovnosti lidí...je fráze.

   Vymazat
  7. V USA je už zavedeno paralelní právo - židovské soudní dvory - a "noahidské zákony" naimplementované i pro "góje" a "šiksy". To je jistě koshér - no a právo šaríja je zase hallal. Pro nás tyto orientální deviace ani jedna neznamená nic přínosného. Když podle organizační struktury židovských obcí byly v r. 1917 v Rusku zorganizovány sověty, toho zbídačení a prolité krve se nikdo nedopočítá, naštěstí trockistické sionisty tam zastavil Josef Stalin, jinak ruská civilizace by dnes už neexistovala.

   Vymazat
 3. Není sporu o tom, že pokud bude skutečně (vy)řešem problém bídy (tedy příkré nerovnosti mezi lidmi a národy) a z toho vyplývající frustrace ponížených, pak nikoliv možná, ale určitě!, bude mnoho zásadních problémů dnešního světa eliminováno. Není to však jediná podmínka.
  Otázkou však je i to, kdo a jak to vyřeší? ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravděpodobně se to nevyřeší pomocí ideologie, ale technologie.Dnes je problémem nedostatek a cena energie. Vše ostatní je podružné. Je velká pravděpodobnost,že se tento problém vyřeší v průběhu nejbližších let. Samozřejmě to bude mít obrovský vliv na stěhování národů například na sever Afriky, kde budou ideální podmínky k životu. Bohužel celý systém "arabských jar" a podobných zoufalých procesů o zabrzdění tohoto posunu je nutno překonat. I současná imigrační vlna způsobí přesně opačný efekt,než pro který byla zorganizována a zaplacena.Turecko se jasně rozpadne na několik států a tak odpadne problematika připojení k EU.EU bude tak zásadně přeorganizována a stejně tak USA, že nezústane kámen na kameni. A potom bude líp ! Společenský vývoj světové společnosti se řídí jinými pravidly než si myslíme.Není možno dělit lidi na ty přizpůsobivé a nepřízpůsobivé. Nikde není pro nikoho vyvolená země a žádný národ není vyvolený.Jen to dnešní generace u těch " vyspělých" nechápe, neb nepřemýšlí.

   Vymazat
  2. Bedřichu ty jsi fakt hlava.

   Vymazat
 4. Co učí muslim své děti, kdyby se rozhodli v budoucnu vzdát se islámské víry, pane Bedřichu Dvořáku?

  Jak říká HASAN Salman, "islám není náboženství, ale zlý duch", viz přednáška tohoto bývalého muslima, který to zažil na vlastní kůži:

  https://www.youtube.com/watch?v=cd_xrO1enAU

  OdpovědětVymazat
 5. Autor článku má pravdu. Antagonismy současného světového řádu spočívají v nerovném a vzájemně se vylučujícím postavení společenských tříd. To, že se tyto vztahy prudce vyostřují, svědčí o neživotnosti nutném zániku tohoto řádu. I za cenu zániku lidstva, což USA dokazuje každým svým činem. T

  OdpovědětVymazat
 6. Ano,neřešte islám,řešte globální kapitalismus!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Parazitický kapitalismus ještě neexistoval a náboženské války frčely o sto šest. Autor možná nevidí problém v existenci lidstva, což bude možná vyřešeno kompletně již v dohledné době, zásluhou volených zástupců a evropských hodnot.

   Vymazat
  2. parazitický lichevní peněžní systém byl už ve starověkém Babylonu - a to je podstata kapitalismu utrženého z řetězu - lichevní a ještě k tomu složený úrok

   Vymazat
 7. Zajímavé by bylo, pokud by byl soud (třeba s Konvičkou), zda-li by se tyto "výpovědi" bývalých islamistů připustily jako důkaz zločinnosti a zvrácenosti tohoto náboženství při jednání. A co na to soud, obzvlášť když máme takového "osvíceného" multikulti ministra spravedlnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V právním státě, kde by měla být zajištěna svoboda slova, by žádný takový soud vůbec neměl proběhnout. Asi ještě máme do opravdu právního státu daleko a s tímto ministrem se k němu asi nepřiblížíme.

   Vymazat
  2. Svoboda slova? Namlít muslimy do masokostní moučky je od žida Kohnvičky koshér? A co takhle halal namlet židy třeba do psích konzerv? Dávno už není svoboda slova - co se týče "vyvolenejch".

   Vymazat
 8. V Asadově Sýrii je šasíja zakázaná pane Dvořáku, pak ale jako propracovaný eptický právní systém je dle Vás právní systém Daeše. S čímž si dovolím hrubě nesouhlasit.

  OdpovědětVymazat
 9. Tak tohle je opravdová pravda a nejde jen o Islám.

  OdpovědětVymazat
 10. Každá círken je parazit...a také mám za to, že Lidstvo musí být redukováno"

  OdpovědětVymazat
 11. Dr. Bill Warner - Why Are People Afraid

  https://youtu.be/Im0IisZ77QI?t=217

  Natoč hodinové video plné faktů o mojí zvrácené křesťanské minulosti a pak mne přesvědčíš.
  Nebo
  Podívej se na můj odkaz až do konce a uvidíš čeho se bojím.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.