Reklama

čtvrtek 10. prosince 2015

Nizozemci o Ukrajině: Tato země chce do Evropy?


10.12.2015  Vaše věc
Obraz Ukrajiny v Nizozemí byl vážně pošramocen poté, co došlo k obvinění známých ukrajinských politických činitelů z vyděračství, píše list Ukrajinská pravda. Pro Kyjev je to o to nepříjemnější, že v dubnu 2016 budou v Nizozemsku rozhodovat o asociace Ukrajiny a EU.

V pondělí obvinilo Muzeum ve Frieslandu „ukrajinskou politickou elitu" z vydírání 50 milionů eur za návrat obrazů holandských mistrů, jež byly ukradeny z muzeu v roce 2005.
Podle údajů Holanďanů je na kriminální schéma napojen zástupce velitele praporu Organizace ukrajinských nacionalistů Boris Humenjuk, vůdce neonacistické strany Svoboda Oleh Ťjahnibok a exšéf tajné služby SBU Valentin Nalivajčenko.
Zpráva se dostala na první místa v holandských médiích. Televize označila příslušníky praporu OUN za zločince a neonacisty. Ukrajinská pravda činí závěr, že pro Kyjev došlo k „hrozné PR katastrofě." Agentura Sputnik cituje z komentářů v internetových verzích místních masmédií, kde je plno vpisů typu „A tato země chce do Evropy?"


7 komentářů :

 1. Jako oslíci budou zástupci všech zemí EU asociační dohodu s Ukrajinou podporovat. Nejvíce aktivní bude opět ČR. Nikdo se obyvatel na názor neptá.
  Jak je vidět, limuzína je i pro pisálka přednější.

  OdpovědětSmazat
 2. Jak je vidět,svoboda a demokracie je jen prázdná fráze.Ty banderovský svině tady nikdo nechce,stačí ten ksindl,co už tady ´je!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Obraz Ukrajiny bude pro Holandsko ještě černější až se ukáže zapojení ukrajinského oligarchy Kolomojského v incidentu sestřeleného MH 17.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,ano,je velice roztomilé,jak se ti čůůůráci,eu-ropští liberální demokraté čílí nad tou klukovinou,co jim provedli ti zkurvení nacisti,které všemi prostředky podporují.Mají,co si zaslouží a doufám,že ti chazarští nacisti mají ještě další překvápka pro své debilní mecenáše.
   Ta EU jako celek i její jednotlivé části jsou opravdu unikátní hromady hoven,tak jako ta naše,která trpí ten fašistický majdan na Staromáku už přes rok !!!!
   Napřed tu EU "zukjrajinizují a pak zesomalizují",pokud dřív neshoří v ohni pekelném 3. sv.války,o kterou světový sionista rukou USA všemi prostředky usiluje a evropský lidský dobytek,hotov jít okamžitě na "halal/košer" porážku, mu k tomu nadšeně tleská....

   Smazat
  2. Je to tak. Před tím neviděli ten fašismus na Ukrajině, nebo pravdivěji, podporovali ho, a teď, jak jim sáhli na majetek, kvičí jak postřelená svině. T

   Smazat
 4. Odpovědi
  1. ..Mimochodem na Zvědavci pod titulkem "Plíživá válka USA v Sýrii" je hned první,situaci osvětlující,lapidární a dobrý komentář od p.Nohejla (pravděpod.ze států)-přečtěte si ho...
   Potažmo "senzace:-(" zuckerberg dává své miliardy na charitativní účely...kampak je asi tak dá?hádej můžeš 3x!!!
   oni si myslí,že jsme snad debilové!
   jituš

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.