Reklama

.

.

čtvrtek 10. prosince 2015

Nizozemci o Ukrajině: Tato země chce do Evropy?


10.12.2015  Vaše věc
Obraz Ukrajiny v Nizozemí byl vážně pošramocen poté, co došlo k obvinění známých ukrajinských politických činitelů z vyděračství, píše list Ukrajinská pravda. Pro Kyjev je to o to nepříjemnější, že v dubnu 2016 budou v Nizozemsku rozhodovat o asociace Ukrajiny a EU.

V pondělí obvinilo Muzeum ve Frieslandu „ukrajinskou politickou elitu" z vydírání 50 milionů eur za návrat obrazů holandských mistrů, jež byly ukradeny z muzeu v roce 2005.
Podle údajů Holanďanů je na kriminální schéma napojen zástupce velitele praporu Organizace ukrajinských nacionalistů Boris Humenjuk, vůdce neonacistické strany Svoboda Oleh Ťjahnibok a exšéf tajné služby SBU Valentin Nalivajčenko.
Zpráva se dostala na první místa v holandských médiích. Televize označila příslušníky praporu OUN za zločince a neonacisty. Ukrajinská pravda činí závěr, že pro Kyjev došlo k „hrozné PR katastrofě." Agentura Sputnik cituje z komentářů v internetových verzích místních masmédií, kde je plno vpisů typu „A tato země chce do Evropy?"


7 komentářů :

 1. Jako oslíci budou zástupci všech zemí EU asociační dohodu s Ukrajinou podporovat. Nejvíce aktivní bude opět ČR. Nikdo se obyvatel na názor neptá.
  Jak je vidět, limuzína je i pro pisálka přednější.

  OdpovědětVymazat
 2. Jak je vidět,svoboda a demokracie je jen prázdná fráze.Ty banderovský svině tady nikdo nechce,stačí ten ksindl,co už tady ´je!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Obraz Ukrajiny bude pro Holandsko ještě černější až se ukáže zapojení ukrajinského oligarchy Kolomojského v incidentu sestřeleného MH 17.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,ano,je velice roztomilé,jak se ti čůůůráci,eu-ropští liberální demokraté čílí nad tou klukovinou,co jim provedli ti zkurvení nacisti,které všemi prostředky podporují.Mají,co si zaslouží a doufám,že ti chazarští nacisti mají ještě další překvápka pro své debilní mecenáše.
   Ta EU jako celek i její jednotlivé části jsou opravdu unikátní hromady hoven,tak jako ta naše,která trpí ten fašistický majdan na Staromáku už přes rok !!!!
   Napřed tu EU "zukjrajinizují a pak zesomalizují",pokud dřív neshoří v ohni pekelném 3. sv.války,o kterou světový sionista rukou USA všemi prostředky usiluje a evropský lidský dobytek,hotov jít okamžitě na "halal/košer" porážku, mu k tomu nadšeně tleská....

   Vymazat
  2. Je to tak. Před tím neviděli ten fašismus na Ukrajině, nebo pravdivěji, podporovali ho, a teď, jak jim sáhli na majetek, kvičí jak postřelená svině. T

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. ..Mimochodem na Zvědavci pod titulkem "Plíživá válka USA v Sýrii" je hned první,situaci osvětlující,lapidární a dobrý komentář od p.Nohejla (pravděpod.ze států)-přečtěte si ho...
   Potažmo "senzace:-(" zuckerberg dává své miliardy na charitativní účely...kampak je asi tak dá?hádej můžeš 3x!!!
   oni si myslí,že jsme snad debilové!
   jituš

   Vymazat