Reklama

čtvrtek 10. prosince 2015

NY Times obvinil Bidena ze styků s ukrajinskými korupčníky

10.12.2015 Sputnik

Americký list The New York Times uveřejnil skandální informaci o viceprezidentovi USA Joe Bidenovi, který navštívil včera Ukrajinu. Podle informace listu je Biden zapleten do korupčních schémat ukrajinských společností a prosazuje finanční zájmy své rodiny.


„Důvěra k antikorupčním výzvám Bidena byla podkopána styky jeho syna Huntera Bidena s jednou z největších plynových společností Burisma Holdings a jejím majitelem Nikolajem Zločevským", píše list.

Biden prohlásil, že víc mluví s Porošenkem než s manželkouPodle informace The New York Times se stal „lobbista Washingtonu" 45letý Hunter Biden členem řídící rady Burisma v dubnu 2014, kdy britští úředníci zablokovali v Londýně bankovní konta na 23 milionů USD, která patřila Zločevskému. Důvodem k blokování bylo vyšetřování případu vypírání peněz. „Avšak poté, co ukrajinští prokurátoři odmítli poskytnout dokumenty nezbytné pro vyšetřování, odblokoval britský soud v lednu Zločevského aktiva. Odmítnutí generálního prokurátora Ukrajiny spolupracovat se stalo objektem ostré kritiky ze strany amerického velvyslance na Ukrajině Geoffreyho Pyatta", praví se v článku.

Představitel Burisma Holdings odmítl tuto otázku komentovat pro The New York Times.


17 komentářů :

 1. Globální elity dělají pořádek...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je potřeba aby byl udělán v první řadě pořádek mezi globálními elitami ...

   Joe Bidet - (tak jak ho naývám..) dostal 200 mil úplatek od Bushovců a Clintonovců aby šlapal vodu po proudu .... Vatikánská banka ....

   Jednou vstoupíš do tohoto lejnem posetého pole - okamžitě dostáváš konto ve Vatikánu - Švýcarsko je pro našince .... (VŠE POTVRZENO..)

   ::::::
   Globální elity potřebují co nejvíce CHAOSU - budou dělat a dělají vše proto aby Ukrajina totálně padla a stala se teroristickou líhní ...

   Slovensko a Česko a Maďarsko je potřeba zkrotit a k tomu by ¨globální nacistické elity¨ použily právě ukrajince .... (za babku by jsou schopni ti idioti udělat cokoliv tak jako v ISIS ...)

   Vymazat
  2. Že by zakročil globální architekt...

   Vymazat
 2. Podobné počínání jsme zaznamenali i u Olbraitové po rozbití Jugoslávie,že si agresor okamžitě obsadí přísun finančních zdrojů.Podobně je přece popisován koloniální systém.

  OdpovědětVymazat
 3. Zeman ve velmi krátkém časovém rozmezí již podruhé varoval Sobotku ...

  ... je pravděpodobné že prezident na něho něco má - a není to asi hezké ... kolaborace is nacisty a teroristy ..

  ??????
  Pře rokem jsem žádal prezidenta o rozpuštění vlády co sympatizuje a podporuje ukrajinský nacismus .... od léta k tomu přibyl i terorismus aka - fašistický stát ISIS ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také si myslím,že je to nenápadné varování Sobotkovi.Jenže ten si je jistý,když ví,že za ním stojí Chapiro.Jen se podivuji,že se Sobotka stydí nosit jarmulku,aspoň by mu to zakrylo pleš.Kdoví,jak to vůbec bylo s tou Lánskou schůzkou.

   Vymazat
  2. Zeman je pod ochranou globálního architekta...může si to dovolit.

   Vymazat
  3. Na Zemana něco má Minář a drží ho pevně v rukou ten kdo mu "nezištně" zasponzoroval jeho kampaň za 100 milionů. Kdo to byl, Vlastíku? Poreferuj nám něco ze zákulisí.

   Vymazat
  4. Podrazák Zeman přece chtěl Sobotku vyšoupnout hned na začátku a nasadit do čela ČSSD svého Haška. Ten člověk je posedlý mocí.

   Vymazat
  5. To Anonymní 10. prosince 2015 9:19
   Chtěl bych mít Vaše info, nebo alespoň Vaši víru v nedotknutelnost presidenta.

   Zeman je trnem v oku nejen US embassy, ale i pražské kravárny, sluníčkářů, dobrotrusů, knížete a spol a dalších statisíců obyvatel ČR. Čím více jej vláčí telževizí a perou v novinách, tím kupodivu získává na popularitě. Zdá se, že je jedním z vrcholných politiků, který je schopen a ochoten říkat věci pravdivě a srozumitelně bez diplomatických kliček a lid "prostý" na to reaguje veskrze pozitivně.

   Je jisté, že některé mocenské kruhy by na jeho místě raději viděli někoho nevýrazného (typu Van Rompuy) a ohebně manipulovatelného (jako Halík). Jestliže dojdou k závěru, že Zeman bezprostředně ohrožuje jejich zájmy v ČR, tak budeme jen koukat. Pak jej ani vzdálená nepřímá ochrana nedokáže zajistit proti útoku blba typu Pavla Vondrouše s ostrou zbraní a zlým úmyslem!

   Dlouhý život Zemanovi!
   Ferro


   Vymazat
 4. Zapadni oligarchove uz na zapade vlastni vsechno a vsechny - tak zacinaji krast to co jim jeste nepatri. Krev nase a krev nasich deti jim v tom ma byt vytany prostredek, pod taktovkou kriminalniku ktere jsme si sami zvolili.

  OdpovědětVymazat
 5. Vrána k vráně se.....zmrd zmrda si hledá(našel)!

  OdpovědětVymazat
 6. http://www.paratdnes.cz/2015/12/Zidovsky-velvyslanec-USA-SCHAPIRO-radeji-si-vyriznu-jazyk-nez-promluvit-Slovansky-natoz-C.html

  OdpovědětVymazat
 7. Jeho fotr si měl uříznout pinďoura,mohlo bejt o jednoho debila(Šapita) míň!

  OdpovědětVymazat
 8. Vlastenka


  A že na ČT ani muk.
  To jsou věci.
  Biden jel s Krvavou Madlou i v Kosovu a stejně cynicky postupují Amky i v Sýrii. Nic nového pod sluncem.
  V USA zřejmě korupce trestná není, pokud Američani exploatují cizí zemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americká demokracie je takový pták Fénix - americký orel s oběma křídly, pravým i levým se vznese ke hvězdám

   TOTO v "České" televizi zaznělo. :-))))

   Vymazat
  2. ... se vznese ke hvězdám a "posere" vše pod sebou. Zářný příklad mezinárodní politiky USA ve světě.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.