Reklama

úterý 1. prosince 2015

Obvyklá cesta do otroctví je, že vám nejdřív seberou zbraně

Emil Kalabus
1.12.2015   Czechfreepress
Obvyklá cesta do otroctví je, že vám nejdřív seberou zbraně, pak majetek, a nakonec vám řeknou, abyste drželi hubu a dělali, že se vám to líbí. James A. Donald - novinář
Zákony, které zakazují nošení zbraní, jsou takové povahy, že odzbrojí pouze ty, kteří nejsou odhodláni ani nakloněni páchání zločinů...Takové zákony činí věci horšími pro napadeného a snadnějšími pro útočníka, slouží spíše ku podpoře než k zabránění vraždám, neboť neozbrojený člověk může být napaden s větší sebedůvěrou než ozbrojený.
Kdyby byly zbraně postaveny mimo zákon, měli by je jen ti, kteří se mimo zákon pohybují.

Svobodní lidé by nejen měli být ozbrojeni a disciplinovaní, ale měli by mít dostatek zbraní a munice, aby uhájili svou nezávislost před kýmkoliv, kdo by je chtěl utlačovat - včetně jejich vlastní vlády.
George Washington

Je celkem zřejmé, že doba, kdy jsme si mohli alespoň vybrat mezi svobodou a bezpečím, už dávno minula. Teď už musíme bránit svou svobodu i svou bezpečnost. Poslechneme-li rozkaz z Bruselu, přijdeme o obojí.

Fungují zákazy zbraní? Svědectví z Austrálie! Video
viz video

38 komentářů :

 1. Každý muž v ČR, podléhající branné povinnosti nechť má doma lehký kulomet!

  OdpovědětSmazat
 2. Odpadne potřeba stálé armády, žoldáků.
  Vyvolejme referendum.

  OdpovědětSmazat
 3. Proč zde už netapetoval tuto stránku svými tupožvásty a žbrndokecy Ondřej Dvořák, nechvalně známy jako samozvaný tapetář a vnucovač svých "jedině správních" adolescenčních názorů?! Že by mu rodiče konečně dali zaracha a poslali ho spát na kutě, aby zítra konečně stíhal do základky?!
  Mlčící většina

  OdpovědětSmazat
 4. Referendum nesmí být o daních a dalšich třech vécech.
  Zbraně pro občany nejsou z referenda vyloučeny nejsou.
  Stropnickÿ může tisknout lístk na hlasovánï.

  OdpovědětSmazat
 5. STAČÍ MINIUZI A PÁR BEDÝNEK MUNICE

  OdpovědětSmazat
 6. odmítám poslouchat jakékoliv žvásty těch bruselských debilů

  OdpovědětSmazat
 7. Druhy Amendment americke Konstituce zarucuje pravo Americanum na drzeni zbrane... V situaci, ktera se Evrope rysuje v budoucnosti, kazdy z vas bude zbran potrebovat ! Zbrojte, cvicte, ucte se taktiku ! Zde, (FL.) chodi na strelnici i babicky.....honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. Odzbrojení občanů USA je jedním z hlavních cílů politiky Husejna Obavy, ke kterému je používán stejný mechanismus šokových útoků na obyvatelstvo pod cizí vlajkou jako 9/11. Jedině to, že ozbrojení Američané jsou pro politický, ekonomický a finanční establišment reálnou hrozbou fyzické újmy, zatím drží zbytky demokracie nad vodou.

  V EU jsme na tom neskonale hůř. Pár milionů loveckých a krátkých zbraní v procentuálním vyjádření kolem 1% zbraní mezi populací naprosto nic neznamená. (USA je koeficient cca. 95%). Přesto to EU věrchušku znervozňuje a už je tu návrh zákona na kriminalizaci všech, kteří bez oprávnění (zbrojáku či evidence na úřadě) budou vlastnit jakoukoli část střelné zbraně (zásobník, pažbu, střelivo), nebo jen předměty zbrani podobné (hračky, érsoftové zbraně, zapalovače...). Zatím to nebylo schváleno (stejně jako TTIP), ale snahy a trendy jsou jasné. Zredeukované ozbrojené sbory v EU nejsou reálně schopné obyvatelstvu ani základní ochranu zajistit!

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětSmazat
 9. Svobodní lidé by nejen měli být ozbrojeni a disciplinovaní, ale měli by mít dostatek zbraní a munice, aby uhájili svou nezávislost před kýmkoliv, kdo by je chtěl utlačovat - včetně jejich vlastní vlády. Platí to i pro kosovské Albánce a Bosňáky v bývalé Jugoslávii nebo jenom pro Srby ?

  Obvyklá cesta do masových hrobů a koncentračních táborů v Bosně byla, že jim nejdříve sebrali zbraně, pak majetek, a nakonec jim řekli, aby drželi hubu a dělali, že se jim to líbí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mluvíte o muslimských nebo chorvatských koncentrácích? V Bosně jich bylo kolem 2000! Jen v samotném Sarajevu přes dvě stovky! Masové hroby zabitých Srbů v Bosně o tom vypovídají svědectví. Nesvádějte trapně vše na Srby. Muslimové v Bosně byli velmi dobře vyzbrojeni!!! To, že to byli mírumilovné chudinky je právě ten hoax!!!!

   Smazat
  2. Doložte, kde jsem ve svém příspěvku sváděl vše na Srby. Byl jste právě nachytán na švestkách jako americká kuna v kurníku, úplně stejně jako když šíříte výmysly z Kosovo on-line.

   Smazat
  3. Doložte seznam, že jich jen v samotném Sarajevu bylo přes dvě stovky!

   Smazat
 10. Odkdy Nová republika podporuje obchod se zbraněmi a jaká je dnes provize z prodeje zbraní ?

  OdpovědětSmazat
 11. Zatím, bohužel, většina nelogických pitomostí z Bruselu prošla. Obávám se, že ta o omezení držení zbraní projde také. A protože v Bruselu mluví pouze o zákazu držení zbraní, ale vůbec nemluví o penězích, bude se jednat o konfiskaci bez náhrady. Tím více je mi líto mého kamaráda, který si před půl rokem pořídil nový kulový (lovecký) automat, za který dal vč. optiky 85 tis. A podobně dopadnou tisíce dalších jenom v ČR. Odzbrojovací aktivita Bruselu prosákla paradoxně několik dnů po pařížském masakru, jako by vraždící islamisté měli na své kalašnikovy zbrojní průkaz. V EU neplatí Hlas lidu- hlas boží. Proto nevěřím, že jakákoliv iniciativa z naší strany padne na úrodnou půdu. Můžeme jenom doufat, že lobby výrobců a prodejců zbraní bude natolik silná, aby tuto novou bruselskou pitomost smetla ze stolu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V sousedním Německu

   už své obyvatele odzbrojili dávno a jako vždy promyšleně :

   Zbraň sice můžete vlastnit a není to nijak obtížné, pokud jste bezúhonný a členem nějakého střeleckého spolku.
   Ale:
   Nesmíte jí nosit pro svou sebeobranu, pouze ji mít doma v předepsaných úschovných skříních, nebo trezorků, a to odděleně od sebe závěr zbraně a tělo, nebo jinak zajištěné,
   např zámek spouště.
   Přesto ale čas od času dochází k nějakým masakrům,obyčejně ve školách, kdy to žáček sebere svému rodiči....
   TO HLAVNÍ ODZBROJENÍ populace je schováno pod zákonem:
   najdete to pod - Verbotene Gegenstände

   a tam se dovíte, že ze zakázáno a trestné mít u sebe i obyčejný nůž, se střenkou delší, než xxx cm,
   zaklapávací nože, nunčaky, boxery,obušky vysouvací
   atd,atd....

   Reálně to znamená,
   že je většina německé populace absolutně bezbranná..

   a dobře jim tak, ovcím !

   Odsuzuji zločinnou zahraniční politiku USA, ale to PRÁVO
   nejen vlastnit, ale NOSIT svou osobní zbraň,

   jim můžeme jen závidět.

   Glock 19

   Smazat
 12. Marně vzpomínám, kdy z Bruselu přišla nějaká skutečně užitečná věc? Pokud se z nového nařízení vyklube něco, z čeho má většinová společnost alespoň dílčí užitek, v drtivé většině jde pouze o vedlejší, dlužno dodat že nežádoucí, produkt. Dříve, či později se z každého nového nařízení EK vyklube nový penězovod pro vybranou zájmovou skupinu. Po roce 89 jsem mnohokrát slyšel, jak komunisté křivili ekonomiku. Musím se smát, protože ve srovnání s Bruselem a jejich dotační politikou to byli jenom břídilové. A smát by jsme se mohli skutečně hodně, kdyby jsme to všechno nemuseli platit. A to nejenom penězi.

  OdpovědětSmazat
 13. Tak mne napadlo. Jedním průlomovým rozsudkem soudu bylo auto zařazeno do kategorie zbraní. Když poslouchám roční statistiky o dopravních nehodách a jejich obětech, je to zbraň vcelku efektivní. 600-700 mrtvých za sebou u nás nenechají všichni majitelé zbraní dohromady. Těch legálních i těch nelegálních. Zabaví nám Brusel i auta? A co přijde po nich?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těch mrtvých na silnicích je ve skutečnosti mnohem víc. Také jedna iniciativa vzešlá z Bruselu a realizovaná exministrem Langerem. Po kritice EK, že máme nebezpečné silnice a moc mrtvých na nich, Langer nechal změnit metodiku výpočtu statistik. Zavedl zrušení povinnosti hlásit policii každou dopravní nehodu, ale pouze ty, při kterých došlo ke zranění, nebo úmrtí člověka, škodě na majetku třetí osoby, nebo škodě účastníků nehody převyšující 100 tis. Kč. Tím nám výrazně ubyl celkový počet nehod. Další "vymožeností" bylo, že za oběť nehody je od té doby považovaná mrtvola přímo při nehodě, nebo max. 24 hodin po ní. Pokud někdo zemře na následky nehody za dva dny v nemocnici, už není veden ve statistikách, jako oběť dopravní nehody. Tím nám výrazně ubylo obětí. A nyní si může každý řidič udělat obrázek, zda je na našich silnicích skutečně bezpečněji. A podobně dopadneme i s omezením držení a nošení zbraní.

   Smazat
 14. Tento rok se zapíše do historie. Vůbec poprvé zavedl civilizovaný národ úplnou registraci zbraní. Naše ulice budou bezpečnější, naše policie efektivnější a celý svět nás bude následovat vstříc budoucnosti!
  Adolf Hitler, 1935

  OdpovědětSmazat
 15. Němci, kteří chtějí používat zbraně, by měli vstoupit do SA nebo SS - obyčejní občané zbraně nepotřebují, protože v jejich rukou státu k ničemu nejsou.
  Heinrich Himmler

  OdpovědětSmazat
 16. Veškerá politická moc pochází z hlavně pušky. Veškerými zbraněmi musí vládnout komunistická strana, aby takto žádné zbraně nemohly nikdy být použity k vládnutí straně.
  Mao C´Tung

  OdpovědětSmazat
 17. Lidem různých provincií je přísně zakázáno vlastnit jakékoli meče, luky, kopí, střelné zbraně či jakékoli jiné typy zbraní. Držení těchto elementů ztěžuje vybírání daní a poplatků, a podporuje vznik povstání.
  Tojotomi Hidejoši - japonský státník a císařský regent, 29. října 1558

  OdpovědětSmazat
 18. Nějaký pacifista argumentoval tím, že pistoli by žádný slušný člověk neměl mít, protože je to věc vymyšlená k zabíjení lidí… a dostal odpověď: „V momentě, kdy se mi někdo snaží rozbít hlavu železnou trubkou, je "věc vymyšlená k zabíjení lidí“ přesně to, co bych chtěl mít po ruce." "neznámý autor "

  OdpovědětSmazat
 19. Proč chcete nosit zbraň? Protože si nemohu nosit policajta.
  David Götz

  OdpovědětSmazat
 20. Ti, kdož překovají své meče v radlice, budou orat pro ty, co to neudělají.
  neznámý autor

  OdpovědětSmazat
 21. Pacifismus je typicky předválečná nálada. neznámý autor

  OdpovědětSmazat
 22. Když vláda začne lidem zabavovat zbraně, vězte, že je budete zanedlouho potřebovat.
  neznámý autor

  OdpovědětSmazat
 23. Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš; budou si myslet, že jsi zbabělý nebo že jim nevěříš; a v každém případě Tě za to budou nenávidět.
  Niccolò Machiavelli

  OdpovědětSmazat
 24. Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, ale zlo nelze přemoci útěkem.
  plukovník Jeff Cooper

  OdpovědětSmazat
 25. Po každém masakru chtějí sebrat zbraně těm, kdo to neudělali. Jsem si zatraceně jistý, že bych nechtěl žít ve společnosti, kde by zbraně směla mít jen policie a armáda.
  William S. Burroughs - spisovatel

  OdpovědětSmazat
 26. Obvyklá cesta do otroctví je, že vám nejdřív seberou zbraně, pak majetek, a nakonec vám řeknou, abyste drželi hubu a dělali, že se vám to líbí.
  James A. Donald - novinář

  OdpovědětSmazat
 27. Totalitní stát může dělat velké věci, ale jednu věc udělat nemůže: nemůže dát dělníkovi v továrně pušku a říct mu, aby si ji vzal domů a měl ji v ložnici. Puška visící na zdi dělníkova příbytku nebo farmářovy chýše je symbolem demokracie. A je naším úkolem dohlédnout, aby tam zůstala.
  George Orwell

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak přesně tohle se mělo udělat po revoluci v r 1948. Bez tohoto opatření byla vedoucí úloha dělnické třídy jen cáem papíru. T

   Smazat
 28. V posledních týdnech mnozí civilisté pomohli Izraelské policii zatknout teroristy, kteří spáchali teroristické činy. Civilisté vycvičení v užívání střelných zbraní násobí sílu v boji proti terorismu a proto jsem učinil opatření, která v této době ulehčují získání povolení (k držení zbraně).
  Gilad Erdan

  OdpovědětSmazat
 29. Dojde li odevzdávání zbraní a bez peněžité náhrady postarám se o to že puška bude ohnutá jako luk a nikdo už jí nepoužije. Možná jde někomu o to aby na zbraních zbohatl. Mnoho lidí má ve zbraních značné peníze a odevzdávat bez náhrady? Český národ už to zažil Mnichovská zrada. Tentokrát by to byla zrada vlády na občany ČR.

  OdpovědětSmazat
 30. Teprve Samuel COLT udělal všechny lidi stejně silné.

  OdpovědětSmazat
 31. Teprve Samuel COLT udělal všechny lidi stejně silné.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.