Reklama

sobota 5. prosince 2015

Podívejte se na video. Ruské letectvo za jeden týden zasadilo údery 1458 objektům teroristů v Sýrii

5. 12. 2015  AC24
 

Ruské letectvo za týden provedlo 431 bojových náletů v Sýrii a zasadilo údery 1458 objektům teroristů, řekl v pátek během svého vystoupení oficiální mluvčí Ministerstva obrany Ruska, generálmajor Igor Konašenkov.

Operace se konaly v provinciích Aleppo, Idlib, Lázikíja, Hamá, Homs, Dejr az-Zor a Rakka. Letectvo RF také zničilo velký sklad zbraní teroristů v syrské provincii Hamá. Rovněž bylo zničeno 12 přečerpávacích stanic pohonných látek, 8 ropných nalezišť a ropných komplexů, a také více než 170 přelévacích aut.

47 komentářů :

 1. Nevěřím, že by byl západ tak debilní, jak vypadá, opravdu to jejich jednání musí být dobře promyšlené a tím pádem účelové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, hloupost a neschopnost se vydává za strategický plán. Zklamu vás a konspirátory také. Západ je neschopný, debilní, impotentní, nic víc v tom nehledejte. Čím víc politiků pohromadě v součtu s politickou korektností, tím víc debility.

   Smazat
 2. Co si Rusko vůbec dovoluje, bombardovat ty, které podporují naši spojenci v NATO, tedy USA a Turecko!!!???? Oni neví, že bombardování cizích států je vyhrazeno HLAVNĚ USA!!!! A to bez souhlasu OSN, případně i vlastního Kongresu?!!! (Panama, Jugoslávie, druhá "mise" v Iráku).

  Přátelé, jelikož se blíží Vánoce, je potřeba otevřít svá srdce všem, hlavně našim přátelům z USA. Jelikož Američané NEUSTÁLE bojují proti terorismu a šíří svoji demokracii, jejich veřejné finance nejsou zrovna "zdravé": Veřejný dluh okolo 130 procent HDP, přes 50 miliónů lidí žije v bídě. Adoptujme si každá rodina amerického Černouška nebo jiného sociálně slabého. Případně posílejme každý měsíc částku, třeba 50 dolarů, na umoření státního dluhu USA. To bude jedním ze základních faktorů, který umožní našim americkým přátelům dále šířit demokracii a lidská práva!!

  Podporu USA vyjádřeme tím, že vyvěsíme americké vlajky v každém domě a do každého okna vystavíme Santa Clause!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V USA žije v "bídě" a má nárok na potravinové lístky každý s přijmem nižším než 1000 dolarů měsíčně. Naproti tomu průměrná mzda v Rusku je 33.000 rublů, což je necelých 500 dolarů měsíčně. Tak si to přeber, magore.

   Smazat
  2. 500 dolarů v Rusku je ovšem více,než 1000 dolarů v USA. Tak si to přeber :-)

   Smazat
  3. 13:55

   1) své tvrzení jsi si vycucal z prstu
   2) i kdyby jsi měl nějakým omylem pravdu, tak já jsem srovnal hranici chudoby v USA a průměrnou mzdu v Rusku, což jsi zřejmě nepochopil. Průměrná mzada v USA je 3000 dolarů.

   Tak si to přeber.

   Smazat
  4. Ono je to trochu jinak, než píše pán v 13.30. Hranice bídy pro 4-člennou rodinu stanovilo ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb v USA na částku 22.314 USD. Přepočítáno na měsíc a osobu je to tedy asi 465 USD. Z našeho pohledu to sice není úplně málo, ale při vyšších nákladech na bydlení, neexistující veřejné dopravě, drahém zdravotnictví apod. to je opravdu dost málo. Takže i když si Rus vydělá výrazně méně než Američan, koupí si za to víc, protože ceny jsou nižší. Američané dnes reálně trpí chudobou víc než Rusko mimo jiné i proto, že nezaměstnanost v USA je minimálně 2-3x vyšší než v Rusku a výhledy nejsou příliš dobré. Navíc se proti Rusku snižuje průměrný reálný plat (tj. za plat si koupíte méně než dříve). Chápu, že některým našim spoluobčanům se tato fakta nemusí líbit, ale život v USA není žádné lízání medu. Bezdomovectví je zde mnohem častější než u nás a na rozdíl od Evropy (i Ruska) v amerických městech narazíte celkem běžně na celé rodiny, včetně dětí, které žijí na ulici, ve stanech nebo doslova pod mostem...

   Smazat
  5. 15:17

   Pane, vy jste takovej pohádkář... Proč uvádíte hranici bídy v USA pro 4 člennou rodinu a pak tento údaj dělíte 4? Co to je za trapná manipulace? To potom i tu průměrnou mzdu v rusku musíte vydělit 4.

   Nezaměstnanost: USA 5%, Rusko také 5%. Takže o jaké 2-3 vyšší nezaměstnanosti tu žvaníte?
   https://www.washingtonpost.com/news/wonk/wp/2015/12/04/u-s-to-announce-jobs-growth-for-november/

   Hranice chudoby v Rusku je stanovena v současnosti na pouhých 180 dolarů na osobu a je pod ní 12.4% Rusů.
   http://www.themoscowtimes.com/business/article/putin-era-prosperity-fades-as-more-russians-slip-into-poverty/523422.html
   V USA je tato hranice 1000 dolarů (tj, skoro 6 násobek!!!) na osobu a je pod ní 14.8% Američanů.

   Pokud chcete diskutovat na nějaké úroni tak uvádějte fakta a přestaňte lhát a účelově si vymýšlet.

   Smazat
  6. Stěžujte si u vlády USA, já jsem hranici bídy v USA neurčil. Pouze jsem převzal oficiální údaje. Rozhodně to není těch 1000 USD na měsíc a hlavu, jak si nalháváte Vy. Co se týká nezaměstnanosti v USA, asi Vás zarmoutím, je vidět, že o USA mnoho nevíte. Oni totiž počítají mnoho typů nezaměstnanosti, stát eviduje 6 typů. Protože se některé nemusí líbit veřejnosti (a naivním lidem z ČR), uvádí se jen jeden agregát - který zahrnuje nezaměstnané aktivně vyhledávající práci (během posledních 4 týdnů) z práceschopné populace. To je těch 5%, kterými se Američané chlubí. Jenže realita strašidelně horší a úřady ji zamlčují.
   Tato statistika se jmenuje SGS Alternate Unemployment a vychází z oficiální státní statistiky U6 - k ní přičítá ty, kteří rezignovali a za poslední rok se na úřadu práce nehlásili. Na začátku roku 2015 to bylo 23% práceschopných občanů USA!!! Tedy rozhodně ne 5%. Pak se divte, že poukázky na jídlo dnes dostává v USA každé čtvrté dítě. Američané tak začínají více než bohatou zemi připomínat Afriku… Naštěstí ještě mají z čeho své chudé živit, jinak by tam asi docházelo k hladomorům.
   Protože lháři Vašeho typu nejhlasitěji obviňují druhé ze lhaní, uvedu i údaj, kde si to můžete přečíst. Je to http://www.globalresearch.ca/real-u-s-unemployment-rate-at-23-2-not-5-5/5435448

   Fakta máte...

   Smazat
  7. 15:54

   Čtyřmi tu částku dělil proto, že 22.314,- USD je pro čtyřčlennou rodinu. Potom na hlavu je to :4

   Smazat
  8. Trefně napsané.USA, chodí již nejméně na 4 berlích.Chvíli si bude svlažovat žáhu na Evropě a jejím vyloupením s TTIP, pak kolem Pacifiku TPP a po vyčerpání a rozkradení všeho nastane amerimcký armagedon, ti vyloupení se samozřejmě sklouznou s tímto zkrachovalým hegemonem také.

   Smazat
  9. Europarlament v Průselu třeba po schválení impotentní TTIP nařídí, aby se občané skvěle fungující multikulti rodiny EU, podíleli na restruktualizaci amerického dluhu a schválí 5 procent z hrubé mzdy občanům a částka poputuje na konta banksterům v USA.K hladomoru nemůže dojít, mají GMO a maso z kafilérií ošetřené pesticidy a chemickými jedy, to nasytí ty vyvolené jedince, kteří musí jako jediní na světě přežít.

   Smazat
  10. "Rozhodně to není těch 1000 USD na měsíc a hlavu, jak si nalháváte Vy."
   Prosímvás, už si toho vymýšlení konečně nechte, nebo to zkoušejte na někoho hloupějšího, na někoho na vaší úrovni. Ano?

   http://www.fns.usda.gov/snap/eligibility

   Samozřejmě, že údale U1 až U6 znám. Jak proboha víte, že U6 se stanovuje stejnou metodikou jako oficiální ruská nezaměstnanost? Přání otcem myšlenky? Jste si jistý že to není spíše třeba U2? A ještě si k tomu připočítáváte bláboly z provařených Shadowstats? Srovnávejte srovnatelné a nemíchejte jabka s hruškama!

   PS: Teď jsem si jen pro jistotu našel aktuální údaj U6 a i ta klesla ze 17% na dnešních 10%, trend je opět přesně opačný než se mi snažíte namluvit
   http://www.bls.gov/web/empsit/cps_charts.pdf

   USA jsou stále jednou z nejbohatších zemí na světě a lidé se tam mají velmi dobře. Mediánový příjem typické domácnosti je okolo 60.000 dolarů.
   http://www.statista.com/statistics/203183/percentage-distribution-of-household-income-in-the-us/
   Samozřejmě to není rovnostářská země a nepracující černoši někde v Mississipi se holt moc dobře nemají. Co je na tom zlého nebo nespravedlivého?


   Smazat
  11. 13:30
   Co kdyby jsi sel otravovat jinam ty retardovane hovado, co ho porodila lacina stetka?

   Smazat
  12. Dobře víte, že statistiky překrucujete a jablka s hruškami mícháte Vy. Já píšu o celkové nezaměstnanosti a vy uvádíte agregát U6, který udává nezaměstnané maximálně 1 rok. Ale desítky milionů Američanů je nezaměstnaných déle a to se bojíte přiznat stejně jako vláda USA. Ano, procento těch aktivních nezaměstnaných kleslo, ale není to tím, že prostě překročili hranici 1 roku a vypadli ze statistik? Fakticky je nyní v USA více jako 22-23 % práceschopných lidí dlouhodobě nezaměstnaných. A toto číslo se roky nemění. Ano, hladomor v USA zatím nehrozí, díky potravinovým poukázkám každý čtvrtý Američan nějak přežívá. Ale trvám na tom, že je to ostudou jedné z nejbohatších zemí světa, že má nezaměstnaných více, jako některé země 3. světa.
   Co se týká hranice chudoby, také to překrucujete. Z tabulky, kterou uvádíte, jste vytrhl jen jediný údaj – ten pro Vás nejvýhodnější. Ano – domácnost o 1 člověku je skutečně chudobná, pokud má tento člověk 981 USD/měsíc. Ale data pokračují.
   Domácnost o 2 lidech – chudoba od 664 USD/osobu a měsíc. Domácnost o 3 lidech – 558, domácnost o 4 lidech – 505, o 5 lidech – 473 USD. Měl jsem starší data, ale podstata zůstává. Statistiky o bohatství USA jsou do značné míry zavádějící a je to o to horší, že poslední desetiletí se bída v USA prohlubuje, což se o Rusku nedá říct. A je docela možné, že se ještě dožijeme toho, že USA budou muset být podporovány světem jako jedna z rozvojovových zemí…

   Smazat
  13. USA V KONCÍCH - ŠOKUJÍCÍ FAKTY
   - Jeden průzkum odkryl, že 40% Amíků má ušetřeno max. 500 dolarů.
   - Z jiného průzkumu vyplývá, že 28% všech Amíků nemá žádné úspory.
   - V celých USA je skoro 10 milionů domácností, které nevlastní ani jeden účet v bance.
   - Bezdomovectví rodin vzrostlo o 23%.
   - Počet Amíků žijících v chudobě během 4 let vzrostl o 6 milionů.
   - Střední příjem domácností už 4 roky za sebou klesá - snížil se o výše $4000.
   - 62% Amíků ze stř. třídy uvádí, že znížili výdaje na domácnost.
   - 85% přísl. stř. třídy tvrdí, že je těžší udržet si standard, než tomu bylo před 10 lety.
   - V USA žije čas od času 77% občanů od výplaty k výplatě.
   - Dnes v USA nepracuje 41% populace v aktívním věku.
   - Jeden ze 4 amíckých pracujících nosí domů výplatu, která odpovídá kritériím pro chudobu nebo je ještě nižší.
   - V současnosti lze za „dobrou práci“ označit méně než 25% všech prac. míst v USA a toto číslo klesá.
   - 20,2 milionů Amíků vynakládá více než 1/2 svého příjmu na bydlení. To znamená 46% nárůst od r. 2001.
   - Mnoha Amíkům během 12 let se zvýšil účet za vodu 3x.
   - Cena elektřiny v USA roste 5 let rychleji než celková míra inflace.
   - V r. 1999 mělo 64,1% Amíků zdrav. pojištění placené zaměstnavatelem. To se teď vztahuje jen na 55,1%.
   - Pojistné na zdrav. pojištění rostlo v letech 2011-2012 rychleji než celková míra inflace.
   - Podle výzkumu plánuje 10% amíckých zaměstnavatelů ukončit financování zdrav. pojištění svých zaměstnanců.
   - Celková částka všech hypoték v USA je 5x vyšší než před 20 lety.
   - Celková částka všech spotřebitelských úvěrů vzrostla od r. 1971 o 1700%.
   - Celková hodnota všech studentských půjček v USA přesáhla hranici jednoho bilionu dolarů.
   - Přibližně třetina všech Amíků neplatí včas své účty.
   - 25 milionů dospělých Amíků bydlí doma u rodičů.
   - Během recese přišlo amícké hospodářství o více než 220.000 malých podniků.
   - V r. 2010 byl počet nově vzniklých prac. míst v nových podnicích ve srovnání s r. 2000 méně než poloviční.
   - V r. 2007 mělo čisté jmění v hodnotě 0.00 USD nebo méně 19,2% všech amíckých rodin. Do roku tento údaj vzrostl na 32,5%.
   - Přibližně 57% dětí v USA žije v domácnostech, které jsou považovány za „nízkopříjmové“ nebo „chudobné“.
   - V USA žije kolem 100 milionů občanů, kteří jsou považováni za „chudé“ nebo „blížící se chudobě“.
   - V r. 2008 bylo 30,8 milionu Amíků na potravinových poukázkách pro chudé. Dnes je na stravenkách 46,7 milionů Amíků.
   - Více než 100 milionů Amíků využívá minimálně jeden sociální program provozovaný federální vládou.

   Smazat
  14. 19:41

   Žádná "celková nezaměstnanost" kterou vy uvádíte neexistuje. BLS ani žádný jiný oficiální statistický úřad tento smyšlený údaj nijak nezjišťuje.
   BLS má 2500 zaměstnanců a rozpočet 620 milionů dolarů. Vy si myslíte, že pofiderní soukromá firmička Shadowstats s 5 zaměstnanci má šanci si dělat vlastní seriozní statistiky a prozkumy z celých USA? Nezaměstnanost, inflace, přijmy, GDP...? Pokud máte apoň zbytky zdravého rozumu tak vám musí být jasné, že na to nemají kapacitu a cucají si to z prstu.
   Já můžu říct, že v Rusku je "skutečná" nezaměstnanost 90% a má to úplně stejnou relevanci jako ten váš údaj o USA.
   Už jsem vás jednou žádal abyste přestal s tím lhaním. Potravinové lístky pobírá v současnosti 45 milionů Američanů což není každý 4. jak lživě uvádíte, ale každý 7. To je "trochu" rozdíl.
   Ano, podstata chudoby zůstává stejná. V USA je "chudý" jednotlivec s přijmem nižším než 1000 dolarů, v Rusku jednotlivec s přijmem nižším než 180 dolarů. Překrucujete vy, já porovnávám jen porovnatelné. Uveďte tedy jaká je hranice chudoby pro 4 člennou rodinu v Rusku.

   Statistiky jsou "zavádějící" jen pokud se vám zrovna nehodí. V USA je prostě mediánový příjem domácnosti okolo 60.000 dolarů. Tečka.

   "poslední desetiletí se bída v USA prohlubuje, což se o Rusku nedá říct."
   Opět si vymýšlíte. Četl jste vůbec ten odkaz?
   http://www.themoscowtimes.com/business/article/putin-era-prosperity-fades-as-more-russians-slip-into-poverty/523422.html

   Máte tušení jak jste s tou křečovitou snahou dokázat, že průměrný Rus je bohatší a má se líp než průměrný Američan směšný?

   Smazat
  15. 20:37
   Jeden "pruzkum", druhý "průzkum".... Odkazy a fakta nikde.

   Dobrý průzkum je, že lidi z celého světa hlasují nohama a dělají vše proto aby se do USA dostali. Neváhají riskovat život plavbou z Kuby na Floridu, nebo při přechodu hranice z Mexika. Proto se počet obyvatel USA od roku 2000 zvýšil o 40 milionů, kdežto v Rusku se za stejnou dobu o 3 miliony snížil...

   Smazat
  16. 20:51 Jděte už s tou všivou Amerikou do pr..le. Vám se snad zdá, že nadělala málo svinstev a neštěstí na celém světě? Až ti parchanti , rozpoutají třetí světovou, o což se všemožně snaží, budou vám ty vaše chytré řeči úplně k prdu. Chápete to vůbec?

   Smazat
  17. 23:08

   3. světové maj plnou hubu akorát ti vaši blázniví Rusáci

   http://www.lidovky.cz/atomova-valka-misto-vecernicku-ruska-televize-hrozi-turkum-v-primem-prenosu-184-/zpravy-svet.aspx?c=A151204_144731_ln_zahranici_msl

   Smazat
  18. 23:22 Takovéto tendenčně prolhané zprávy od www.lidovky, si strčte za klobouk. Kdo neustále rozpoutává války po celém světě, kde má stovky základen, kdo se čím dál více přibližuje k hranicím Ruska(což je proti podepsaným dohodám) a snaží se ho obklíčit, kdo stále provokuje cvičeními blízko RF. Kdo je ta pakáž co potřebuje válku, pro svoji hroutící se ekonomiku, a mohla se tak zmocnit nerostného bohatství Ruska? To opravdu máte ten mozek tak vymytý naší lživou propagandou? Prozradím vám to, když si stojíte na vedení. Je to USA, se svojí teroristickou skupinkou NATO. Jestli tomu nevěříte, tak je mi vás líto, že jste se stal obětí lží.

   Smazat
 3. Amerika über alles.

  OdpovědětSmazat
 4. Také trochu záleží na tom, co si za to koupí, entelegente ...

  OdpovědětSmazat
 5. IZOLOVAT AMERIKU OD OKOLNÍHO SVĚTA JE KAŽDODENNÍ MOTTO
  A NUTNOST JINAK TA JEJICH DEMENTOKRACIE SVĚT ZNIČÍ !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, ale nejdříve ti dementi rozkradou celou EU pomocí TTIP a Asii s TPP!!!

   Smazat
 6. Já bych vypustil oceány,před Evropou udělat vysoký plot,na zachytávání letadel a byl by klid ve světě.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 9. ePortál.cz freeGlobe.cz euRabia.cz Český portál, o.s. nezdravi.cz Český portál, o.s.
  Soros prodal všechny akcie světových bank pod cenou a nakupuje zlato. Prý plánují vyvolání finančního chaosu. Velký úlek vyvolalo v USA otevření koncentračních táborů pro miliony lidí


  Autor: odjinud | Publikováno: 5.12.2015 | Rubrika: Ekonomika  Ilustrace

  Podle beforeitsnews.com Soros a Associations plánují vyvolání finančního chaosu. Velký úlek vyvolalo v USA otevření obrovských koncentračních táborů, obklíčených několika řadami drátů a postavených ve všech částech Spojených států. Do těchto táborů se vejdou miliony lidí. Proč miliardář George Soros a John Paulson skupují zlato?

  Velký krach té největší na světě USA ekonomiky je už asi za dveřmi. Pán bůh s námi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Pane Dvořáku, je jasné, že USA už ani berle nepomohou k podepření vyvoleného a jedinečného hegemona před krachem, ale můžeme se těšit tedy všichni, americká TTIP je za dveřmi, tak do 18 měsíců vstoupí v platnost, u nás pak ani starostové v komunálu a veřejné služby, zdravotnictví atd. nic bez USA a nadnárodních korporací bez jejich vědomí, neschválí.TTIP a TPP je pomyslná berla aspoň k podepření končícího a impotentního hegemona.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. Tak co Dvořáků z 18:17? Už jsi vyžbrndal ti své sráčkoprdy, tupožvásty a žbrndokecy?! Slyšel jsem, že jsi nezaměstnaný mladík, který tak rád kecá do všeho! Nechtěl by si konečně se přestat povalovat u rodičů, vysedávat u netu a začít se chovat smysluplně - nastoupit do práce a už se nenechat živit rodiči?! Za komunistů se tomu říkalo příživnictví!!!

   Smazat
  5. Vždycky, když to co píšu přestává mít hodnotu, tak to smažu. To Vám nestačí?

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 14. Víte, proč v Americe v posledních letech ubývá demokracie ? Protože jí pořád vyvážejí.

  OdpovědětSmazat
 15. Až si z Bílého domečku udělá Chu Ťin - tchao letní sídlo, bude lépe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale v té Bílé chatrče zatím bydlí nějaký černoušek Obama. A nebude se mu to líbit! Proto bude vyskakovat ze škatule jeho čertík Jo-Jo!!!

   Smazat
 16. Děkuji autorovi z 19:41 (a dříve) za fundovanou oponenturu fanatikovi, který (20:42, např.) se pokouší vydávat lejno za fíky. Nejprve jsem chtěl napsat, at na něj "hodíte bobek", protože svou proamerickou zaťatost tu čas od času prezentuje dost dlouho. To bychom se ale připravili o vaše argumenty. Takže jeho anální alpinismus je nakonec užitečný. Falšování, pardon, "optimalizace" statistických údajů, aby "nenasraly dělnickou třídu", jak by řekl kdysi Štrougal, je vlastní každé vládní garnituře. U nás se například vylepšila, m.j. o lidi, kteří by měli sice ještě pracovat, ale pro nemožnost se uplatnit odešli do předčasného důchodu. Ti, kteří se i stydí, nebo rezignovali na hledání práce a v evidenci nejsou tam nepočítají rovněž.
  Závěr je vcelku jasný: SSA mají tak obrovské dluhy, že je prostě už nikdy nedokáží splatit. A budou existovat jen tak dlouho, dokud jejich potřeby budou sanovat ostatní země. A těm už se nechce. A se všemi se válčit nedá. Natož vyhrát. Což neznamená, že v zoufalství se o to stejně nějaký idiot nepokusí. Lezením do zadku a fanatickým obhajováním neobhajitelného se tomu vyhnout také nedá. Nezbývá, než se maximálně postarat sami i sebe. J.B.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahý JéBé,
   USA mají sice vlastních problémů dost, ovšem pokoušet se tvrdit v jaké Američani žijí bídě oproti Rusům je vrchol blbství. Všechny statistiky mluví zcela jasně. Mediánové přijmy, doba dožití, růst HDP, síla měny, inflace, hranice chudoby USA 1000 dolarů, Rusko pouhých 180,... a tak můžem pokračovat dál a dál.
   Jediné co jsem ochoten uznat je že USA mají na rozdíl od Ruska dluhy a tím to končí. A zbytek jsou zase jen vaše bláboly. Dluh USA nikdo "nesanuje". USA na rozdíl od Ruska které v roce 1998 zbankrotovalo, dosud všechny své závazky v plné výši vyrovnaly.
   Vše co jsem tvrdil jsem podložil fakty. Fanatici jste tady akorát vy.

   Smazat
  2. Jojo. Tvrdit, že život v Rusku je lepší než v USA, že Rusové jsou bohatší a mají silnější ekonomiku je jako se pokoušet tvrdit, že Lada je lepší než Mercedes. Člověk se zdravým kritickým rozumem si jen klepe na čelo.

   Smazat
  3. Zabudol ste napísať, že polovička ameriky patrý Číne a celý svet kupuje americký dlhopis z vedomím, že nedostane na oplátku nič.
   A postaviť sa na nohy z úplného krachu a vyšplhať sa na popredné miesta vo svet rebrýčku ekonomík. Moja úcta.
   Pritom by ste mali vedieť kto dostal rusko do bankrotu a za akých divných podmienok, nechal rusko žiť. Kto vlastnil a spravoval národnú banku ruska by ste mali vedieť a určite to nebolo rusko. Vyhľadajte si to, je to volne prístupné na internete. To čo dosiahlo rusko za posledných 10 rokov nemá vo svete obdobu. A nepchajte mi sem Čínu to je úplne iný prípad. Číne nikto nepodrážal nohy ako rusku.
   Keď to zhrniem, áno v rusku sa majú a ešte len budú mať lepšie. Keď do toho ešte prirátam zákaz Geneticky Modifikované Potraviny a mohutnú podporu sebestačnosti v potravinách, zvýšenie pôrodnosti, budeme len závidieť.
   AN

   Smazat
  4. Ale to on nezapoměl, jen se mu to nehodí do krámu. A ten kývající a hýkající osel pod ním (23.20) je stejný ignorant. Nikdo netvrdil, že Rusko nemá problémy. Má, a vážné. jenže je řeší, a prokazatelně se posouvá k lepšímu. Třebaže se mu "lidskoprávní demokradi" pokouší házet klády pod nohy. Své náklady si hradí ze svého, na rozdíl od SSA, ze kterých se stala čistá pijavice, parazit žijící z vazalů. A sesouvá se níž a níž do sraček. Jenže vazalové už buď nechtějí, nebo nemohou dál táhnout rozežranost světového drába. A to ty dva řiťolezce přivádí k zuřivosti. Že se sahá na jejich modlu. I když je to stokrát pravda, na vedoucí úlohu SSA se prostě nesahá. Stejná posraná zbabělost, jak s dob SSSR, kdy se nesmělo kritizovat rozhodování Moskvy. S takovými "vlastenci" se dostaneme akorát do prdele, případně do čistého otroctví. Ale je dobře, že se najdou oponenti odborně na úrovni, kterří je dokáží vymazat. Jinak by nám zase prolhali - prodali i ten zbytek republiky, co tu máme. J.B.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.