Reklama

úterý 1. prosince 2015

Podněcování k nenávisti

Václav Klaus jnr.
1.12.2015  ProtiProud

Tento komentář jsem vytvořil za pomoci svého právního zástupce, protože v České republice začíná být o kriminál sdělovat veřejně vlastní názory.

Tedy, jak pro koho. Pokud jste správný eurohujer – jako třeba europoslanec Štětina – můžete šířit nenávist k jiným národům pokaždé, když otevřete v televizi pusu. Ale pokud patříte do nějakého protimainstreamového hnutí – hrozí vám kriminál i za přiblblé hádanice na Facebooku.

Doplnění pana doktora (který si přál zůstat v anonymitě): 

„Můj klient výrazem „správný eurohujer“ myslí osobu, která s obdivem a láskou sleduje takřka jakýkoli počin Evropské unie a jejích orgánů a snaží se těmto všemožně napomáhat, ať je to v zájmu České republiky a jejich občanů, nebo nikolivěk. Na což má nepochybně právo. Dále vyjadřuje možnost, nikoli určitost faktu, a to, že dotyčný by mohl šířit nenávist k jiným národům, aniž by byl konfrontován orgány činnými v trestním řízení, přičemž kauzalitu mimořádně četných protiruských útoků dotyčného a tvrzení mého klienta nelze spojovat.“

No – tak dál.

„Jen těžko lze sledovat vystupování „osobností“ typu Schulze, Merkelové, Junckera, Dienstbiera nebo soudružky Mogheriniové a nevypěstovat si k současné podobě EU odpor hraničící s nenávistí a chutí k násilí…“

Právní výklad: Nejedná se o tvrzení mého klienta, nýbrž o pouhou citaci facebookového statusu pana Tomáše T,. známého na sociálních sítích mimo jiné častou konzumací alkoholu a navazováním vztahů se ženami. Můj klient pouze tento status takzvaně „lajkoval“, ovšem zaprvé ve stavu mírného zhoršení rozpoznávacích schopností a zadruhé podle několika judikátů se pouhé lajkování nedá v žádném případě považovat za plnohodnotný právní akt či dokonce akt nenávistný. Navíc inkriminovaný výrok chtěl můj klient kriticky rozebrat, ale byl přerušen mnou (doktorem J…) s tímto právním výkladem.

Ale takhle nic nenapíšu, pane doktore. Takhle se přece nedá svobodně psát. Vždyť čtenáři poznají, že to není od srdce, a nebudou to číst, anebo s odporem, jako když píšou námezdní pisálkové.

Já jsem vás varoval, i takhle je to na hraně. Je jiná doba, i satira musí být politicky korektní, nebo si dobře vyberte, komu se vysmíváte. Měl byste mít rozum.
Ne, kašlu na to.

Nenávidím lidi, kteří vyhrožují, že zotročí naše ženy, zničí naše města a naši kulturu a nás pozabíjejí. Nenávidím jejich přesvědčení, a pokud je to náboženství, pak nenávidím takové náboženství.

Podněcuji k této nenávisti, protože zlu by se lidé měli postavit, což bez negativních emocí nejde.

Tohle poslední souvětí škrtám, pane magistře.

Nenávidím všechny jejich české pomahače, omlouvače a jejich užitečné idioty.

Nenávidím všechny kádrováky, kteří každou chvíli sepisují články nebo petice, kdo by měl být vyhozen z veřejného prostoru, propuštěn, kdo by měl mlčet a nevyjadřovat se. Pokud je to jejich přesvědčení, pak nenávidím takové přesvědčení.

Nenávidím hlupáky, zejména vzdělané hlupáky.

Nenávidím všechny, kteří přísahají na demokracii, jen pokud zrovna vyhrává jejich kandidát.

Promiňte, pane magistře, tohle už opravdu musím ukončit. Navíc stránku a půl už máte, to panu redaktorovi stačí. Hlavně nic nepište o tom Konvičkovi.
22 komentářů :

 1. Mezi naší vládou a nechtěnejma pohlavníma zvířátkáma není žádný rozdíl....ve svém důsledku je obojí nechtěné!

  OdpovědětSmazat
 2. Pan Klaus jr. je mě den ode dne sympatičtější. Jeho vyjádření, ať už se týkají čehokoliv jsou jasné, přímé, objektivní a profesionální. i když tento jeho článeček je ironií, trefuje se do černého. Jeho názory na stav našeho školství jsou neobyčejně trefné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně se článek taky líbil;má pravdu a vize je
   opravdu jak z Orwela;ale tam už ani právník
   nepomůže...
   protože neexistuje!!
   jituš

   Smazat
 3. Nestačím se divit jak text vyjadřuje i moje chápání situace.
  A nejde o maličkost. Řekl bych, že jde o začátek konce kulturní Evropy. Děda.

  OdpovědětSmazat
 4. Výborný článek, tentokrát jablko nepadlo daleko od stromu..... Proč jen jsme p. Klause st. nepodpořili více v době, kdy odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože jsme věděli, že ji nakonec podepíše. To jen dělal vlnky, jinak je to srab. Ale jeho názory na zahraniční politiku si zasluhují pozornost. Kvůli nim ho Havlovi sirotci z pražské lumpenkavárny nenávidí. Pavel P.

   Smazat
 5. Dnes je na Novinkách článek Události bude moderovat Kubal, Savarová odchází
  http://www.novinky.cz/kultura/387935-udalosti-bude-moderovat-kubal-savarova-odchazi.html
  Přečtěte si ty komentáře a jejich bodové hodnocení, které mluví za vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je přesne jasné ! Americká armáda právě zahajuje válku s Islámským státem (právě s tím vystupuje na ČT24 sám nobelista Obama) a pan Klubal má zkušenosti válečného zpravodaje Pentagonu už z Iráku. Toto by nikdo jiný tak dobře "nepokryl". P.S.: pro upřesnění, jedná se o válku obrannou, tj. na obranu IS proti Rusku, samotná Francie to nezvládá

   Smazat
  2. Co tam USA a vyhlazovací organizace NATO už 5 let dělá?Ochraňuje a zásobuje spolu s Tureckerm IS?

   Smazat
  3. 15:12 Naprosto s Vámi souhlasím...

   Smazat
 6. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ekonomka-Svihlikova-Tech-kteri-si-mysli-ze-rust-ekonomiky-se-da-nastartoval-valkou-je-hodne-A-nelze-vyloucit-ze-se-pristim-prezidentem-USA-stane-magor-410731

  OdpovědětSmazat
 7. Den ode dne přicházejí čím dál horší zprávy.Jak to tak vypadá, Evropa započne brzy hořet, 1)pokud se podaří po zatím neúspěšných pokusech, ozbrojit mírumilovné připlouvající samopalníky, milující onu západní kulturu, zbraněmi, zatím se "anonymní bedny"s M16 a brokovnicemi, zadržely.Do Evropy se napumpovali zabijáci cca 4-8 tisíc.Další budou následovat.2)Neustálé provokace obranné NATO a USA vůči Rusku na východní hranici a v Sýrii, včetně podpory zásobování IS zbraněmi a odkupování IS ropy Tureckem.3)Nedořešená Ukrajina může ze dne na den vzplanout.Pak na východní hranici čekejme statisíce uprchlíků.Korunu nebezpečnosti a škodlivosti nasazují evropské elity typú, jejichž jména jsou uvedena v článku.Zásadní otázka, proč se asi Francie paktuje do společnho postupu boje s IS a ne s USA ve jménu vůdce a organizace, která ve světě šíří zlo, zabíjení a chaos?

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 9. Pakt Merkelové a jejích kompliců: Temná hodina pro Německo

  1.12.2015 Komentáře Témata: Evropská unie, Německo, Turecko 306 slov

  Tuto neděli evropští lídři uzavřeli dohodu s Tureckem a propojili Evropu s Tureckem pevnými svazky. Jde o pašování lidí podpořené penězi daňových poplatníků. Merkelová dosud ani slovem nezmínila propojení Turecka s Islámským státem a turecký podíl na válce v Sýrii.

  Žádný problém s uprchlíky by nebyl, pokud by EU v létě vytvořila Akční plán s Řeckem o důkladné registraci uprchlíků. Místo toho se jen handrkovala s Tsiprasem o několik procent přidaných řeckým důchodcům...

  Nyní Evropa uzavřela špinavou dohodu s Tureckem. Cenou bude 3 miliardy eur v hotovosti a další benefity.

  Nikdo se neptá po osudu dvou novinářů, které Erdogan nechal zatknout poté, co vyšel článek o propojení tajných služeb Turecka s IS.

  Nikdo se neptá, jak může být zastaveno financování terorismu, když se Erdoganovi, který jej podporuje, dají peníze.

  Nikdo se neptá, jakým bezpečnostním rizikem je islámský stát v NATO.

  Nikdo se neptá, proč NATO a Turecko sestřelily ruský stroj a zvýšily tak válečné napětí v Evropě.

  Nikdo se neptá, zda měly turecké tajné služby prsty v použití zakázaného otravného plynu sarinu v Sýrii.

  Nikdo se neptá na Erdoganovu válku proti Kurdům a zda vůbec rozlišuje mezi civilisty a bojovníky.

  Nikdo se neptá, proč by se mělo Turecko připojit k EU, poté co se změnilo v policejní stát.

  Nikdo se neptá, jak Turecko ve skutečnosti pečuje o uprchlíky.

  Nikdo se neptá, proč uprchlíci v Turecku mohou pracovat pouze za dumpingové mzdy.

  Nikdo se neptá, jak bude využití peněz z Evropy kontrolováno, aby je Turci skutečně použili pro zlepšení života v uprchlických táborech.

  A to jsou skutečné důvody, pro které se EU rozpadne - nedostatek morálky, sebeúcty, minimální slušnosti a charakteru by nevydržel žádný stát a natož konfederace.

  Pakt s Erdoganem dělá z EU komplice Erdoganovy nemilosrdné politiky a válečného štvaní na Blízkém východě.

  Volně přeložil z článku Merkels Pakt mit den Komplizen: Deutschlands dunkle Stunde Maru.
  Sdílet na Facebooku Odeslat na Twitter

  OdpovědětSmazat
 10. Som presvedčený, že emocionálny prejav sa dá iba ťažko oddeliť od morálneho postoja. Súhlasím, že prejav emócií brzdí konštruktívny rozhovor. Ale neprejav emocionálny postoj, keď človek vidí okolo seba toľko zhovädilosti. :-)

  OdpovědětSmazat
 11. Pokud to Junior myslí upřímě, musí nenávidět taky sebe a svého fotra. Rád bych viděl jeho komentář k privatizacím, amnestiím, milostem, činnosti ODS a dalším lumpárnám. Jeho zaujetí pro spravedlnost a objektivitu je srovnatelné s bláboly Kalouska a spol.

  OdpovědětSmazat
 12. Bravo!, Václave Klausi, jr.!
  S takovou to dotáhnete i do Parlamentu, což vám přeji víc.
  Ale ani basa se u nás nedá vyloučit! Však i vy jistě víte své, když jste Konvičku obešel velkým obloukem ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On mu to jistí otěcko omilostňovač gaunerů všeho druhu.I proto se byl 17.11.na Národní třídě poklonit STB HADRÁKU asi tomu nebohému"ZAVRAŽDĚNÉMU"studentu Šmídovi,nebo jako vděk za ty koryta co STB Hadrákem získal?Co na to Klaus jr.?
   Pavel Beran

   Smazat
  2. Anonymnímu (1. prosince 2015 17:11):
   Hodnotil jsem tento jediný článek V.K., jr.! Nemám na něj "zátěž"!
   A jeho otce (Narcise) jsem již od r. 89 vysloveně nesnášel.
   Nejsem advokát, ale myslím, že stále snad i platí, že otce si člověk nevybírá.

   Smazat
 13. Kubalův interview s Asádem byl ovšem perfektní a určitě obletí svět. I diskuze mezi Kmoníčkem a přicmrdávačem Bubalem ušla, ovšem knížepán na závěr představoval alibi pro vládní sluníčkáře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měl jste si dřív přečíst interview Terezy Spencer s Asadem. US slouha Kubal se jen poněkud pozdě snaží vylepšit image ČT (aby nevypadali jako úplní zaprodaní idioti a alespoň někdo jim věřil).

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.