Reklama

středa 2. prosince 2015

Pokání České televize?


2.12.2015  ZvědavecKdyž v roce 1984 odvysílala v pozdním večeru gruzínská televize film POKÁNÍ, který prostřednictvím symbolického příběhu odhaloval Stalinovy zločiny, vyšli obyvatelé Tbilisi do ulic, aby společně prožívali katarzi. Film byl distribuován i do zahraničí, já jsem jej viděla v sídlištním pražském biografu koncem osmdesátých let a zažila jsem potlesk diváků ve stoje. 

Snímek se stal uměleckou předzvěstí konce jedné epochy a dodnes je „vyučován“ na filmových fakultách jako důkaz síly uměleckého díla na vědomí a smýšlení lidí.

Rozhovor redaktora Michala Kubala se syrským prezidentem Bašárem Asadem, který odvysílala Česká televize v úterý 1. prosince, jistě vyvolal u mnohých diváků ČT24 šok. I já jsem byla šokovaná. Nikoliv sdělovanou pravdou, ale skutečností, že nám bylo dovoleno ji slyšet bez cenzurních zásahů. Následná „vyvažující“ debata už nemohla účinek zmírnit. V příštích dnech, až se odvysílaný rozhovor stane hitem na internetu a až jej dobré duše opatří titulky v němčině a v dalších jazycích, prožijí šok milióny Evropanů, obyvatel USA a snad i Turků. Ráda bych věřila tomu, že půlhodinový rozhovor s Asadem je předzvěstí změn, kterých by se bez podpory svých občanů evropští politici neodvážili.

Nelze samozřejmě odhadnout, zda odvysílání šokujícího rozhovoru bylo jen „úletem“ České televize, nebo plněním nějakého zadání. Druhá varianta mi připadá pravděpodobnější. Nenazvala bych to tedy Činem, ale zprostředkovanou výzvou k činnosti. Výzvou k občanským protestům proti pokrytecké politice EU a nemravnosti NATO. Připadá mi, že evropští lídři už se zalekli své zbabělé kapitulační politiky a chtějí si uvolnit ruce, svázané členstvím v NATO. Bez nás to ale nedokážou. Jak na jejich SOS zareagujeme?
 

Poznámka editora (Zvědavec)
Bohužel nesdílím optimismus autorky. V první řadě nevěřím, že se rozhovor stane hitem na internetu. V tichosti zapadne. Za druhé evropští lídři se určitě nezalekli a nechtějí odejít z NATO. Vždyť co by je čekalo v případě změny kurzu? Co by je čekalo, kdyby lidi měli možnost se projevit? Zůstali by u koryta? Většina by skončila v kriminále. A konečně za třetí, opravdu si myslíte, že loutkaři, kteří to celé organizují, by jen nečinně přihlíželi?

Máme u nás přísloví jedna vlaštovka jaro nedělá. Je dobré si to připomenout. Toto je jen jeden úlet, možná se stal omylem a někdo si to vyžere. Havloidé, pražská kavárna a pátá kolona už určitě na americkém velvyslanectví přijímají rozkazy. To by tak hrálo, aby ČT vysílala pravdu!

V každém případě je příjemné nadechnout se čistého vzduchu, než nás zase znovu ponoří do sr$^#ek.


Poznámka editora (Nová republika)

Je zvláštní, že těsně před odvysíláním rozhovoru s Asadem oznámilo vedení ČT, že z řad tzv. 'moderátorů' zpráv odchází "ze zdravotních důvodů" Aneta Savarová a vystřídá ji právě Michal Kubal, který spáchal rozhovor s "řezníkem" Asadem, a který byl do té doby šéfem zahraničních zpravodajů "naší" ČT. Vzhledem k tomu, že do té doby Kubal šéfoval zahraničním dopisovatelům typu Pazderka, Karas, kteří se vyznamenávají "objektivním a vyváženým" opisováním ukrofašistických zdrojů, či Jakub Szántó - nekriticky referující z Izraele a Středního Východu, a vzhledem k tomu, že moderátoři ČT nic nemoderují, ale čtou z čtecího zařízení texty, které jim někdo v televizním zákulisí napsal, tak je nový post na kterém nahradí manekýnu pro Michala Kubala kariérní sešup. A přitom je to takový přesvědčený a nekritický obdivovatel USA a jejich politiky. Co se to v té redakci usáckých propagandistů a eurohujerů děje? Nemá nakonec Lenka Procházková pravdu?!

Václav Dvořák

73 komentářů :

 1. taky jsem ten rozhovor sledovala a poslouchala se zatajeným dechem a údivem co se to sakra děje? Vždyť on ten Kubala musel dokonce přiznat, že ten "řezník" Asad je docela milý člověk!!!!! Dává mi to ale naději, malou, ale přece! Musím říct upřimně, že to opravdu bylo jako čistý vzduch. Krásně a otevřeně mluvil, a pravda je tak kráně silná a holá! Fakta mluví za tisíce slov! Pane Kubala asi si to pěkně odskáčete, ale opravdu to bylo fajn a držte se dál pravdy, která je tak zřejmá! My to jako ovčané vnímáme...

  OdpovědětSmazat
 2. Nedělejte si zbytečné naděje. Vše co ČT a další mainstreamová sdělovadla v ČR činí, určují USA. Kdo sleduje zprávy Rossia24 (a tudíž ví co se děje) ten se Kubalovu veletoči nediví a nedělá si plané naděje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zcela sdílím Váš názor. Dlouho potrvá, než se zaplní vymyté mozky k tomuto účelu nejatých redaktorů a změna vedení je předzvěstí dalších konfliktů, které iniciuje velvyslanectví USA a řada dalších organizací "neziskovek", PEN klub, Peroutkovci atp.
   To všechno tu má zapuštěné kořeny a vyrvat je ze země bude pro všechny bolestivé.

   Smazat
  2. Bude to blestivé pouze pro ty ulhané zmrdy. Nesmí se opakovat konec 60.let, kdy stejné propagandisticky zaslepené svině najendou prokoukli a chtěli reformovat. Podle toho to taky dopadlo. My musíme vymést veřejnoprávní média od všech propagandistů, zbavit je toho neschopného a přitom všehoschopného plevele a býlí. Tihle lidé nesmějí dostat šanci na 'prohlédnutí', na překabátění, protože by to byl z jejich strany opět jen oportunismus a v době další krize by opět prokázali svůj 'ryzí charakter'. Marek

   Smazat
  3. No soudíte dle minulosti. Onen údajný vliv USA byl, je sice i dnes, ale o mnoho méně silný a hlavně nejednoznačný. To vše pod tíhou nikým dalším nechtěné chaotizace světa a odstavení USA od vesla, katastrofální finanční nerovnováhy a přímé konfrontace kulturních občanů s islámským středověkem v Evropě. Takže Kubalovo interview neznamená nic více a nic méně než test nezávislého zpravodajství. Když dojdou peníze a přizná se ztráta vlivu, věci i lidé se mění...

   Smazat
  4. Mýlíte se, lidé se nemění, jen kulisy. To už krásně popsal K.Čapek: "Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstali stejní. Jenomže teď už víme kdo je kdo. Kdo byl slušný, byl slušný vždy. Kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív. Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždycky jen na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl vždycky. Kdo mění víru, neměl žádnou. Člověka nepředěláš, jenom se ti vybarví"

   Smazat
 3. popravde - sledoval som to tak isto - a trocha porovnania ČT a RTVS - u vás šiel v plnom znení Obamov traktát, u nás nič, ani komentár, ani na webe, ticho, potiera sa v RTVS čierna práca, heslo dňa, sýrskych imigrantov potichu odmietli, síce kresťania ale protiasadovsky naladení - radšej z Iraku - a rozhovor s Asadom - bol, cca pred rokom podobný,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sice je Váš příspěvek trochu zmatený (nic ve zém), ale pokud jde o mainstreamová sdělovadla v SR, platí to samé co v ČR (viz příspěvek 8.04.

   Smazat
  2. Veřejnoprávní sdělovadla na Slovači nejsou tak obsedantně protiputinovská a protiruská, jako ti zkurvenci u nás v Protektorátu. Pavel P.

   Smazat
  3. Máte pravdu, sdělovadla v SR jsou na tom o malinko lépe (viz i např zveřejnění zprávy o použití nanotermitu v USA 11.9.) ale celkové vyznění je +- stejné. Pokud jde o protiruskou propagandu, tak se Slováky se musí opatrněji (koneckonců rozdělení ČS nebylo náhodné a bezúčelné. Krájení salámu šlo anglosasům vždy poměrně dobe).

   Smazat
 4. V rozhodujících internetových webech, jakými jsou Novinky, Lidovky, iHned, iDnes, Deník.cz zatím není ani ťuk. Asi si jejich propagandisté lámou hlavu s tím, co si o tom mohou dovolit napsat, či zda si to mohou dovolit napsat.
  Já jsem chtěl původně sledovat jiný pořad, na ČT 24 jsem přepnul ze zvědavosti a už jsem zůstal u toho. Rozhovor s Asadem mi vyrazil dech, a to i přesto, že vývoj situace v Sýrii a okolí sleduji velmi pozorně. Divím se tomu, že ho ČT vůbec odvysílala. Otázkou je, jak to vejde ve známost i mezi lidi, kteří už mají ČT vymyté mozky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před drahnou dobou měla velmi dobrý rozhovor se stejným Asadem prvotřídní novinářka Tereza Spencerová. Protože ale vyšel na stránkách málo čtených Literárních novin, tak zapadl. Česká televize hledá ze své neobjektivnosti, aktivizmu, cenzurování, překrucování a úmyslného lhaní díru, kterou nechal tesař. Kubal jednu našel, na chvilku. Ale protože je to zuřivý fanda usáckého korporátního fašismu, tak stejně svou přirozenost dlouho skrývat neudrží. To bylo ostatně patrné i z oné "vyvažovací" besedy po odvysílání rozhovoru s Asadem. Čistě televizní kabaret, žádná protistrana, všechno jen přitakávači. Ohlupování pokračovalo, zkrátka 'naše' ČT (česká tapeta). Marek

   Smazat
  2. Někde psali, že jí pak za toen rozhovor popotahoval v Hydeparku snad ten tlustý moderátor Takáč, že je proruská a že se paktuje s diktátorem.

   Smazat
  3. Proč by ty weby měly být "rozhodující"?

   Smazat
 5. Dejte si studený obklad.Lid se nažere a Hitler kanál zůstane celý.A kdyby si někdo od teď chtěl stěžovat tak jsme vyvážený.A ta moderátorka odešla protože je březí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, souhlas. Přesně to je jejich myšlení. Samá výmluva, mimikry, ale přitom jim jde jen o dobře placenou službu korporátnímu fašismu a imperiální supervelmoci. Naštěstí se svět rychle mění a myslím, že nebudou mít čas nepozorovaně převléknout své mantly a vydávat se za demokraty.

   Smazat
 6. Ale to je přece naprosto jasné. ČT to udělala proto, že její renomé je na nule a potřebovala nějakou bombu, aby se to zvrátilo, ale ono se to vůbec nezvrátí. To, že dal Asad rozhovor zrovna ČT bylo určitě zásluhou jeho velvyslance u nás, měl nedávno rozhovor tuším na PL a je to fakt chytrý chlap. Kubala je vychytralec, ten už se zase vidí někde v Americe, děti odrůstají a je potřeba jim doplnit vzdělání, takže si dělá PR za naše prachy. Kdyby tam byl Sadám, dělal by rozhovor se Sadámem. Rozhodně to není ani náznakem nic, co by naznačovalo snad změnu kurzu. Naopak, teďka budou tvrdit, měli jste hodinu Asada, tak musíte vydržet 20 hodin Votápka, 10 hodin Fištejna a podobně. Vůbec bych to neřešil, ani jsem se na to, ze zásady nedíval.

  OdpovědětSmazat
 7. Vzhledem ke skutečnosti, že zásadně nesleduji zpravodajství a zprávy "jejich" České telževize, viděl jsem onen počin až ze záznamu. Připadal jsem si jako kdysi dávno v listopadu roku 1989, kdy se už i v tehdejší Československé televizi odvážili informovat o skutečných událostech a najednou mne tehdy tyto pravdivé zprávy doslova přibily do křesla. Bohužel jsem nemohl předpokládat a ani jsem na to nepomyslel, že po 26 letech budování demokracie mne do křesla znovu přibije, když v ČT zahlédnu zpravodajský pořad, který alespoň zdálky připomíná objektivní zpravodajství. Tak takto jsme to dopracovali. Radost z tohoto pořadu mi kalí jen to vědomí, že současní manipulátoři a čteči zpráv jsou na tzv. vyšším levelu, než byli jejich komunističtí předchůdci a tak očekávám ve dnech příštích ohlupování našich "majnstrýmových medii", abychom si správně "vyložili" co nám vlastně Assad řekl. Každopádně však, ta první vlaštovka je tady. František

  OdpovědětSmazat
 8. rovnez jsem to prekvapeni nemohl dlouho absorbovat! stejne dopusud nevim co nam tim ct chtela rici vzdyt je rizena zidovskou medialni skupinou, ktera vlastni 96% vsech svetovych medii

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Jiříku, jak jste přišel na tu "židovskou mediální skupinu". ČT kolaboruje s korporátním fašismem USA a EU. To přece nejsou jenom židé ani Židé. Jděte s tím svým "vševysvětlujícím" antisemitizmem do své árijské prdele. Zatemňujete jen sobě a lidem okolo mozek blbostma. Marek

   Smazat
  2. marecku procitni do reality a taky bez do sve sionisticke rite ok?

   Smazat
  3. CME Centrální mozek Nova v propagandě už dávno dostihl a předstihla ČT

   Smazat
  4. nova? dyt to je sionisticka stanice

   Smazat
 9. Jsem přesvědčen,že řada všech těch redaktorů a dopisovatelů v ČT ,,ví co dělá". Oni žijí mezi lidmi, mají sousedy, chodí do restaurací s přáteli, jistě je i zastavují na ulici. Oni přeci musí znát názor, dovolím si tvrdit, naprosté většiny národa na jejich práci. Věřím, že jejich vlastní názor je mnohdy odlišný od toho co hlásají(tím nemyslím vyložené pitomce Karase, Pazderku, Tvarůžkovou a pár dalších). Oni se prostě nějak živit musí, dělají to co se ,,vyučili" a co jim zaměstnavatel zadá a nařídí. V podstatě je mi jich někdy líto. M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. potkat tyto zmrdy na ulici tak jim pivnu do toho jejich smrdutého ksichtu

   Smazat
  2. potkat tyto zmrdy na ulici tak jim pivnu do toho jejich smrdutého ksichtu

   Smazat
 10. Jen připomínám, že po rozkazu k evakuaci z Žižkovské věže (od koho myslíte ?) nasadila ČT "mikrokomedii" s názvem "Můžeš mi odpustit ?".
  To jsou jednoznačné vzkazy, žádná náhoda.

  Winston Smith

  OdpovědětSmazat
 11. Jen úplný pitomec nebo totální smažka by v současnosti nezkusili udělat nezmanipuloanou reportáž. Poptávka po manipulaci placená v USD se tenčí a hlad po pravdě sílí. Kubal si zkouší, jak moc byl intoxikován a zda se z rauše dokáže dostat nejen on, ale celá redakce zpravodajství ČT. Připomínám, že dosavadní lhaní zpravodajců ČT24 ostře protiřečí některé pořady na ČT2... Takže uvnitř ČT to kolokotá...

  OdpovědětSmazat
 12. rovnez jsem to prekvapeni nemohl dlouho absorbovat! stejne dopusud nevim co nam tim ct chtela rici vzdyt je rizena zidovskou medialni skupinou, ktera vlastni 96% vsech svetovych medii

  OdpovědětSmazat
 13. Aký je toto režim, keď sa ľudia boja vyjsť do ulíc?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy nvíte? Je to protektorátní režim made in USSA.

   Smazat
  2. Režimem to milý příteli nebude. Ale zkuste se mezi známými poptat, kolik mají půjček, hypoték, případně jiných dluhů. Tam bych hledal ten strach a obavy. František

   Smazat
 14. Pokání ve studiu Radio televize BiH (BHRT)

  Srbským národem přímo zvolený prezident Tomislav Nikolić "prosí" na kolenou o odpuštění za Srebrenici a zločiny spáchané srbskými jednotkami v Bosně během konfliktu v 90´ letech. http://jdem.cz/buvyp5

  http://www.balkaninsight.com/en/article/serbia-s-nikolic-apologised-for-srebrenica-war-crime


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řekl bych, že čtenáři Nové republiky dosud věřící srbské propagandě šířící se jako hoax po některých alternativních serverech, právě zažívají stejný šok jako diváci ČT. Doufám, že tomu přeposílání a přetiskování obludných konstrukcí popíračů genocidy a zločinů proti lidskosti bude konec.

   Smazat
 15. Srbsko zatklo kvůli masakru ve Srebrenici bývalé elitní policisty

  Srbská policie zatkla sedm někdejších členů zvláštní jednotky bosenskosrbské policie a o několik hodin jednu další blíže neupřesněnou osobu. Všechny viní přímo z účasti na povraždění víc než tisícovky muslimů ve Srebrenici a přilehlých vesnicích. http://jdem.cz/buvyn2


  http://www.balkaninsight.com/en/article/serbia-arrests-seven-for-srebrenica-massacre

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se na Nové republice nedozvíme, nezapadá to do konceptu Kosovo on-line žádná fakta, ale srbské propagandy.

   Smazat
  2. Povídáš si sám se sebou? A nebylo by to pohodlnější d?oma na záchodě?

   Smazat
  3. Proč jste tu zprávu od března tohoto roku lidem tajili, vysmíváte se obětem, popíráte a ospravedlňujete genocidu a zločiny proti lidskosti.

   Smazat
 16. Kdo natočí "POKÁNÍ" s Bushem ml., Blairem. Sarkosym. Ordokanem...

  Za smrt statisíců Iráčanů proto, že Hussain měl disponovat s chemickými zbraněmi, které nalezeny nebyly, za ulynčování Kaddáfího, za rozstříleného plukovníka ruského letectva na padáku...

  Bude to mít těžké.
  Býv. prezident US Bush nevychází.., neukazuje se na veřejnosti, necestuje do ciziny, je držen vpřed veřejností za plotem, Blair skoro podobně.

  V US to však mají ošetřené.
  Odkryjí archivy po 70ti letech. To proto, že právě za 70 let to bude naše potomky zajímat úplně nejvíc, víc než nás, současníky. A tak se svět v roce 2060 dozví, co a jak bylo základem smrti jednoho milionu Iráčanů. lynčování Káddáfího...
  Jaká to útěcha......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odbarvený buzerant Kaddáfí vyhlásil západu džihád. Víš co je to to džihád, ne? Skončil přesně tak jak si zaslouží skončit každý džihádista.
   A ti zabití Iráčani, to byly všechno ženy, děti, nevinní civilisti, že ano. Žádní vojáci. Už to nehul.

   Smazat
  2. Slibem nezarmoutíš, pěkně tahal islámské a pravicové klerofašisty za nos, že mu na to ještě dnes skáčí, viz. 10:46 Velká libyjská arabská lidová socialistická džamáhíríje byla sekulární, civilizovaný stát s vysokou životní úrovní obyvatel.

   Smazat
  3. Ostatně u revolucionáře je znárodnění a protizápadní rétorika povinnost, ale vztahy s prezidentem Francie Sarközym, premiérem Itálie Berlusconim a Velké Británie Blairem měl pěkné, ale ukázalo se, že západní státníci jsou neupřímní zrádci stejně jako loutkovodič Obama, kdysi podávající ruku svému příteli plukovníkovi.

   Smazat
  4. 10:46 Jak by se dnes Kaddáfí hodil,hlavně Evropě...

   Smazat
 17. Toto je další důkaz, že ať udělá ČT cokoli, ať udělá vláda ČR cokoli, tak bolševičtí skřhotalové budou vdycky skřehotat. Skřehotání, nadávání, vymýšlení bizarních konspirací a spiknutí na všemožných místech je smyslem jejich života. Budou pořád nadávat až do té doby dokud se nedostanou znovu k moci a nezatnou všem tipec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vláda ČR dosud neudělala žádná opatření proti vetřelcům, vlastně ano přistoupila na Mnichov 2.0 a dobrovolně si zvýšila kvóty na dvojnásobek. Co se týče ČT, neplní svou veřejnoprávní funkci - slouží jako hlásná trobou pražské kavárny TOP09 Ztohoven, manipuluje a lže ve prospěch banderovských vrahů českého národa, válečně a sančně štve k další útočné válce a přepadení Ruska, páchá zločiny proti míru. V článku jmenovaní redaktoři musí odejít, havloidní, islámské a pravicové klerofašisty ve veřejnoprávní službě nechceme, chtějí utratit naše děti a vnuky na východní frontě.

   Smazat
  2. 10:41 nastává doba dalšího převlékání kabátů, o ničem jiném to není

   Smazat
 18. Díky, paní Procházková!!!
  Dokážu si představit, jak předpojatý čtv kubal při interview s Assadem trpěl. Ne proto, co a jak se od něj dověděl, ale proto, jakým by jej rád ve své reportáži ukázal.
  Zkrátka ze vzdorovité oběti vyhlédnuté US barbary k odstranění udělat za každou cenu toho satana (řezníka, diktátora ..).
  I večerní kubalova upoutávka na ten pořad byla svou jednostranností víc jak sdělná. Střih rozbité ulice, střih Assadova paláce, pár vět o utrpení a ... obvinění: ".. uprostřed všeho toho dění stále tento Assad!!". No kdo jiný, že? Že jim tu zemi ti US huni rozbili a nechali rozbít, o tom ani zmínka, ani to ň ...

  OdpovědětSmazat
 19. http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7041-basar-asad-poskytl-exkluzivnii-interview-ceske-televizi-podivejte-se-co-duleziteho-zaznelo

  OdpovědětSmazat
 20. Takže Rusko teď začalo dodávat Turecku víc ropy než než předtím nebo Turecko snížilo svou spotřebu?
  Ne.
  Aha.

  OdpovědětSmazat
 21. Když někdo před půlrokem řekl, že Islámský stát, Al-Kajdu, Al-Nusru a další teroristické organizace podporují Saúdská Arábie, Turecko či některé západní země, byl označen jako rusolfil, komunista či bolševik. Když někdo napsal, že ropu od Islámského státu kupuje Turecko, které léčí ve svých nemocnicích i teroristy IS, bylo mu užitečnými prosluníčkářskými a havlistickými hujery vyčítáno totéž.
  Propaganda ČT a dalších médií (bohužel či bohudík) dostala ohromně velký kopanec a většina lidí se zdravým rozumem už jí nevěří ani slovo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ale znamená, že rusofilové, komunisté či bolševici říkají pravdu. I já jsem tím pádem rusofil a komunista. Pravda zvítězí

   Smazat
  2. Z toho se církevní zlodějina, Pražský Majdan a Žít fašistické Brno nenávistně syčící na prezidenta pokaká.

   Smazat
  3. Ono je to ještě horší, oni přece říkají, že Islámský stát je neformální armáda USA (Pjakin) a že tu ropu ve skutečnosti od IS kupují americké distribuční společnosti, které ji dodávají do EU (jako ropu z břidlic), do Číny i do Japonska.

   Smazat
  4. 11:53
   no,do konceptu by to zapadalo....
   j.

   Smazat
 22. Je třeba počkat,jestli jedna vlaštovka přitáhne i další ptáčky z Kavčích hor?!Pořad jsem viděl,upraven nebyl,protože syrská strana si to pohlídala...

  OdpovědětSmazat
 23. Já bych také určitě vyčkala....
  my máme u nás v Čechách tak trochu zvyk se hned radovat, i když k tomu ještě není důvod..
  Může to být i tak,že to interview prostě v zápalu všelijakých změn ,nevyšlo tak ,jak mělo vyjít..
  možná právě i proto,že si to syrská strana pohlídala a pak už bylo pozdě ....
  no necháme se překvapit...
  a takovýhle rozhovor s "krvavým"Assadem,může být i úhybný manévr
  před jinými,naopak zastíracími zprávami,aby byl vzbuzen dojem,že říkají pravdu vždycky...
  myslím spíš asi na ten "úlet"...

  OdpovědětSmazat
 24. Dneska v Právu Mitrofanov pěje oslavnou píseň na Sobotku: Zakřiknutý kluk vypadá na frajera. Protože Sobotka vtipně tweetuje, no to je boží. Ale jak je Sašovým zvykem, taky si zalže. Prej Sobotka už oslovuje střední vrstvy a je náhradní variantou pro ty, kteří jsou zoufalí z Babiše a Zemana (Zeman kandiduje na premiéra?). A pak říká, Mitrofanov, že Sobotka si je vědom, že skutečně velkého výsledku může dosáhnout, pokud ke kmenovým voličům přidá další skupiny, jako se to povedlo Zemanovi a Špidlovi. Takže nechme mluvit čísla: Volby 1996, Zeman, 1,602 tisíc voličů, volby 1998, Zeman, 1,928 tisíc voličů, volby 2002, Špidla, 1,440 tisíc voličů, volby 2006, Paroubek, tradá 1,728 tisíc voličů, volby 2010, Sobotka, fuj, 1155 tisíc voličů. Takže Saša buď lže, nebo lže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná se k Sobotkovi někdo přidá, ale desetkrát tolik voličů ztratil. ČSSD, sbohem !

   Smazat
  2. Konspirační teorie nebo Paroubkův evropský politický program? Vyhrajte zájezd na Bilderberg!

   Záběry z pražské konference Evropských socialistů z reportáže ČT1. Aneb, co mají společného TOP09, Věci veřejné, Evropští socialisté a Alexandr Vondra.
   http://www.reformy.cz/zpravy/konspiracni-teorie-nebo-paroubkuv-evropsky-politicky-program-vyhrajte-zajezd-na-bilderberg/

   Smazat
 25. Proč jste tu zprávu od března tohoto roku lidem tajili, vysmíváte se obětem, popíráte a ospravedlňujete genocidu a zločiny proti lidskosti.

  OdpovědětSmazat
 26. Nenechme se opít jedním pohárkem nalitého vína,když po zkušenostech víme,co ta naše ČT prováděla a provádí,jak manipouluje,točí se na obrtlíku,oblbuje a lže i za použití druhé tváře,hegelovského principu klamu,klamání veřejnosti ,,naoko",tihle ůskoční zrádci se neštítí ničeho,jen aby pak později vystartovali opět a znovu ve své falešné hře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak 11:43 ČT vypustila jenom takový bonbonek aby zavřela ovčanům pusy .Podívejte se jak jsme objektivní !

   Smazat
 27. Až budou trvale na ČT převládat další tyhle vlaštovky,budu důvěřivější.

  OdpovědětSmazat
 28. Kubal je osvědčený a všemi možnými tajnými službami USA, NATO a Pentagonu dokonale prověřený válečný propagandista. Jeho objevení na obrazovce ČT nevěstí nic jiného než velkou válku, na jejímž konci bude další totálně zničený stát, jako dnešní Irák, do jehož hlavního města se nechal Kubal dovézt před 12ti roky na věži amerického tanku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Kubalu nebude stejně nikdo koukat, stejně jako nikdo nekoukal na Savarovou, prostě si 90% lidí z těch, co si naladí čt jenom ze zvyku pustí zprávy, z toho tak 60% už všechno vědí z internetu nebo z čt24, takže to má miniální vliv, jestli koukám na Kubalu nebo na Takáče. Ani si ty jména už díky bohu nepamatuju a od doby, kdy začala čt24 a moderovala tam debaty ta korpulentní blondýna Kvapilová? která jediná byla dobrá a objektivní novinářka, a přesto se řešil především její výstřih, tak tam není nikdo, komu bych aspoň přibližně věřil, že není koupený. Takže řešit Kubalu je úsměvné, to už jsme jako ta pražská kavárna. To fakt není důležité a nic to neovlivní. A nikoho.

   Smazat
 29. Hlavně nepodléhejte naději, je vidět že paní Procházková je bytostná optimistka, ale realita jí brzo zase poučí. Proč by to ta ČT dělala? Vždyť se situace nijak nezměnila, kromě toho, že stále více lidí žádá její zrušení a odhlašuje poplatky. Nenechme se opít jedním rozhovorem, navíc ještě olepeným ze všech stran vysvětlováním, jak ho máme chápat.

  OdpovědětSmazat
 30. Socan Bublan mne nezklamal. Je stejně nedůvěryhodný jako ostatní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je odepsaný stejně jako celá ČSSD, ale volby jim jistě zachrání vyspělý zahraniční SW, to je jejich poslední naděje v příštích volbách

   Smazat
  2. Nejméně 1/3 socanu je nedůvěryhodných. Na špici stojí karierista Sobotka, Zaorálek a přerostlý puberťák Dientsbier ! Doufám, že při dalších volbách jím to dáme dostatečně znát !!!

   Smazat
 31. V tom, že rozhovor nebude mít ohlas na internetu se editor spletl, viz. výtah z něj na BBC:
  http://www.bbc.com/news/world-middle-east-34981848

  OdpovědětSmazat
 32. Panove, myslet si, ze vase TV neni pod kontrolou vasich nepratel je naivita i kdyz beseda s Asadem byla hodnotna... Destabilizace jakekoliv zeme se dela za ucelem ji vyrabovat, napr. JAR, nebo si ji rozdelit jako napr. Syrii v budoucnosti...
  Samozrejme vite vsichni, kdo na tom ma nejvetsi zasluhy. Ono se to nekdy nepovede podle planu naplanovaneho bridili. ... Asad ma a bude mit podporu Iranu. Ti se budou rvat i kdyby Rusko odeslo. Doufam, ze neodejde a teroristy znici. Turecko je kriminalni oportunisticka zeme a uz brzi bude mit problem. Komu to asi vyhovuje - rozparcelovani Syrie ? ...honolulu

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.