Reklama

sobota 12. prosince 2015

Potřebujeme "kadyrizaci" ruských muslimských elit


12. 12. 2015    zdroj
Pro boj s takfiristy a džihádisty ​​musí být uvolněny ruce domácímu islámu. "Potřebujeme kadyrizaci našich místních muslimských elit," prohlásil vůdce hnutí "Podstata času" Sergej Kurginjan 10.prosince ve vysílání pořadu "Večer s Vladimírem Solovjovem." "Dejme našemu mírnému islámu možnost, aby se vypořádal se svými nepřáteli," dodal.Podle politologa se Rusko setkalo s nebezpečím v takovém rozsahu, který si ještě nikdo plně neuvědomil. A nejde jen o islám. Znamená to, že pokud se v současném systému s pomocí jeho zdokonalení, modernizace a všeho ostatního nepodaří na tuto hroznou výzvu odpovědět, bude nastolena otázka o vytvoření takového systému, který bude schopen dát odpověď, nebo budeme muset kapitulovat.

"Copak, chceme požehnat takfirismu? Přece nechceme blahořečit takfiristy nebo džihádisty? položil si otázku. Pokud ne, pak pro boj s nimi musíme uvolnit ruce domácímu islámu," tvrdí Sergej Kurginjan.


 
"Navždycky jsem si zapamatoval slova dagestánské ženy tam, vyslovená v roce 2000: "Synku, neposílejte sem ruské vojáky. Dejte nám zbraně, my se s nimi vypořádáme sami", uzavřel Kurginjan.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr, Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Neni treba odstranovat dusledky!-Je treba zlikvidovat hrozbu a tou je jednoznacne SS a svetove Zidovstvi se svym kapitalem!Radikalni islamizmus je jenom sekundarni produkt te zumpy a zustane bez motivu ten jeho celosvetovy boj kdyz se mu timto privre kyslik a priskrti potrava!
  Jedine reseni je vymazat bezprecedentne a totalne z mapy SS a bude po ptakach...Kdo prezije bude si vazit vsech humannnych principu a toho ze muze zit ve svete beze zbrani!
  - anebo se rysuje druha moznost:at si udela doma se svymi zradci kazdy poradek sam a bude to min bolestive pro svetovou populaci. Zlikvidovat zmrdy bez slitovani a do posledniho!Vim, ze se to spatne cte a vybavuje, takove reseni ale neni jine
  cesty...Cas se naplnil!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď ještě pár příspěvků popírajících Osvětim a Srebrenici a jsme u kleronácků doma.

   Vymazat
  2. Ještě pár blbečků, kteří nerozumí textu a věří bosenským usekávačům hlav, uSSácké a džihádistické propagandě o Srebrenici a jsme u čistých korporátních fašíků na dvorku, že trollíku?!

   Vymazat
  3. Kolik těch Židů, vlastně Bosňáků jste v té Srebrenici a ostatních "bezpečných" zónách OSN pochytali a dopadlo to jako ve Rwandě!?

   Vymazat
  4. Milý 15:58 - plácáte nesmysly. Měl byste si o tom něco přečíst!

   Vymazat
  5. 15:15 Přesně takhle si představuji šíření nenávisti a podporu a propagaci hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka, když Václav Dvořák dehumanizuje civilní oběti války v Jugoslávii na usekávače hlav, uSSáky a džihádisty (po ukrajinském scénáři teroristy/separatisty) a dehonestuje odkryté masové hroby a příběhy přeživších masakry coby propagandu.   Vymazat
  6. 16:29 Nápodobně, měl byste si zjistit, co jsou bezpečné zóny OSN a proč je Rada bezpečnosti OSN vyhlašuje. Hodlá vůbec tahle Nová republika dodržovat mezinárodní právo nebo bude napadat každého, kdo nechce bezprecedentně a totálně vymazat z mapy Izrael (sionismus) a zlikvidovat světové Židovství.

   Vymazat
 2. Rusáci vyvražďovali Čečence za cara, za Stalina i za Jelcina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čečenci mají loupežnickou tradici, na kterou jsou hrdí a podle které se řídí. Tak se Rusům moc nedivte!

   Vymazat
  2. Pro 15:13
   Tobě někdo vyvraždil vnitřek kebule.
   Je tak dutá, že to slyším až sem.

   Vymazat
  3. Nevím, neznám Čečence, ale o pravoslavných Srbech a Rusech je známo, že provozovali koncentrační tábory a gulagy, a to dokonce i v 90. letech 20. století.

   Vymazat
  4. O vás 16:07 je zase známo, že uvěříte jakékoli lži a překroucenině z dílny Klvaňů a dalších jemu podobných propagandistů NATO. Marek

   Vymazat
  5. 16:31 Jo to jste vy, co lhal o Banja Luce a mešitě Ferhadija. Něco jsem si o tom holokaustu místních ne-Srbů a přilehlém koncentráku Manjača zjistil.


   http://balkanist.net/banja-luka-amnesia/

   https://genocideinbosnia.wordpress.com/tag/manjaca-concentration-camp/

   Vymazat
  6. http://www.hercegbosna.org/STARO/engleski/banja.html

   Vymazat
  7. Bosenští muslimové zřídili pro bosenské Srby a Chorvaty desítky koncentráků. O tom se ale mlčí, že ano. Muslimáci jsou naši kámošové. Vraždilo se v okolních vesnicích kolem Sarajeva , Srebrenice, ale protože to byli Srbové, tak se o tom nemluví. Když se Srbové vzchopili a začali se bránit, tak byl najednou křik a kvílení, že jde o genocidu a bůh ví co ještě. Pár českých troubů tomu dodnes věří. Marek

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.