Reklama

úterý 1. prosince 2015

Překlep nebo realita?

Oldřich Průša
30. 11. 2015
Kancléřka Merkelová buduje v EU jádro ochotné rozdělit si uprchlíky 

„Detaily by měly být projednány v řádu dní a návrh bych pak mohla Evropská komise předložit Radě EU na zasedání 17. prosince letošního roku.“ 

Jde o překlep nebo přesný překlad toho jak se cítí?
Zdroj: novinky.cz, 30. 11. 2015

2 komentáře :

  1. Schizofrenik, který si imigranty současně se zabijáky pozve do své 4.říše a pak se jich hodlá zbavit.Bude zajímavé, zda se z blahobytného Německa imigranti násilím přesunou třeba do Rumunska nebo k nám a bude se jim dařit bezpracně jistě lépe.

    OdpovědětSmazat
  2. Senzace, bude stačit obsadit hranice a ten minišengen se promění v Islámský Stat Evropa. Aspoň budou vyřízeni Němci, zkoušejí nás sežrat už od knížete Sáma.

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.