Reklama

pátek 4. prosince 2015

Projev V.V. Putina o stavu Ruské federace

4. 12. 2015

35 komentářů :

 1. God save Putin. Nenáviděl jsem CCCP a komunisty, já nevěděl co je to zač ti výrobci dluhů jako Špidla s Paroupkem a spol. Poslouchal jsem Svobodnou Evropu, Slávu Volného, poslouchal Karla Kryla a smál se Jakešovi, bojlerům a kůlu v plotě! Rusko už nesmí ustoupit chazarskému Satanovi!!! Bijte je, neštítí se ničeho, lžou kradou a smrti lidí se smějou!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem nenáviděl SSSR,ale ty západní zmetci nás mají za otroky!Jsme kolonií Německa,EU a hlavního protektora-USA!SSA-Říše Zla musí být zničena!V opačném případě bude touto Říší Zla zničen veškerý život na Zemi!
   Pavel Beran

   Smazat
 2. Česky dabovaný projev Putina je stále ještě tady:
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1629584-putinovo-poselstvi-boj-s-terorem-je-bojem-o-budoucnost-cele-civilizace

  Kéž by nám pánbu alespoň jednoho takového politika naděliti ráčil !! A kéž by lidé u nás měli natolik silný pud sebezáchovy, aby ho zvolili a podporovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co si stěžuješ,to ti nestačí tací giganti,jako Langšádlová,Korte,Sobotka,Kalousek,Kchárl von und zu,nebo Benda?!
   Když je nechceš,tak je nevol !!!

   Smazat
  2. Navýběr jsou jen oni a ještě lépší cizinci a hlavně od Zlatého Skase.A nevolením je volíš všechny proto neni dolníhraniceporávněných voličů i 10% je dostečné.

   Smazat
  3. Anonymní4. prosince 2015 3:15
   Příteli, ale vždyť my takového Putina u nás máme v osobě našeho pana prezidenta Miloše Zemana. Bohužel, je na všechno úplně sám. On má sice podporu obyčejných lidí této naší krásné České republiky, ale vedení státu s částí tzv. Inteligence jsou proti němu, protože vůbec nechápou situaci. Na rozdíl od Zemana má Putin podporu celého národa i s vedením státu. Jen škoda, že toto není u nás.

   Smazat
  4. zeman je určitě politik světového formátu. Chybí mu k tomu jen jedno - needokáže si vytvořit spojence. Je příliš sólistcký. kdyby zformoval partaj opravdových vlastenců dosáhl by 100x více než současně.
   Bohužel, i výběr kolegů mu činí problém, a v česku prakticky každý, kdo se procpal do politiky, má chazarský cejch, čili slouží svým (pánům) a ne česku.

   Koloděj

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. Víte někdo proč zde nemizí jen "zkažené" komentáře, ale nyní dokonce celé články? Dnes aktuálně zmizel článek: Putin vydal rozkaz ruské armádě: Připravte Sýrii tak, aby se stala „Obamovým hřbitovem“
  Jen mě zajímá princip........ Jestli jde o rozhodnutí redakce, nebo nějaký tlak zvenčí.....dnes je možné všechno...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dost možné, že zmiňovaný článek nebyl pravdivý, tak ho smazali. Já bych v tom nic zvláštního nehledal.
   Kdo chce tak si ho najde jinde.

   Smazat
  2. Tak uveďte adresu zajímá to hodně mých známých ani já jsem to nestačil přečíst.

   Smazat
  3. http://www.czechfreepress.cz/valky/putin-vydal-rozkaz-ruske-armade-pripravte-syrii-tak-aby-se-stala-obamovym-hrbitovem.html
   tady to přátelé je

   Smazat
  4. Lidi neblbněte, vždyť všechno nasvědčuje tomu, že stránky té Sorcha Faal (ale i třeba Benjamin Fulford) jsou naprosto plnohodnotné webové stránky nějaké západní (nebo izraelské) tajné služby. Copak se za poslední roky něco z těch blbostí opravdu událo ?

   Smazat
 5. Putin už jednou národu a světu dokázal, že umí Rusko vyvést ze srabu. Takže teď jistě každý vlastenec a rozumný Rus (a těch je drtivá většina) chápe, že současný stav není jeho vina a taky že málokdo jiný se s touto situací popasuje tak jako on. On je zárukou jejich bezpečnosti a suverenity a to by měla být hlavní priorita pro všechny národy, nejen ten ruský. Musí-li se teď Rusové trochu uskromnit, udělají to. Rus stále ještě není zhýčkaný zápaďák. Kdo nevěří, ať tam běží. Uvidí sám.

  OdpovědětSmazat
 6. Jak čt ukazovala ve zprávách krátké záběry z publika, tak kupodivu neukázala ty dvě vdovy po letcích, které tam Putin vítal a které měly velký potlesk. Když v Americe vozí rakve s padlými vojáky, tak z toho čt dělá doják a ukazují uslzené příbuzné a salutující jednotky, tady zabírali jenom toho ministra obrany, jakože je to všechno příprava na válku.

  OdpovědětSmazat
 7. Kyjevská banda je vzteky úplně bez sebe, protože Putin tentokrát nezmínil Ukrajinu ani slůvkem, úplně ji ignoroval. To ale čeká každou zemi, která má na export jediný artikl a tou je rusofobie. Před Ukrajinou to už muselo překousnout Pobaltí (Litva, Estonsko, Lotyšsko) i Gruzie. Přitom čekají na každý rubl a jsou vzteky bez sebe, když si Rusko od nich něco nekoupí.

  OdpovědětSmazat
 8. O stavu Nové republiky nejlépe vypovídá skutečnost, že sekta kolem režiséra Dvořáka se snaží uplést bič z lejna velkosrbské propagandy, cynického vysmívání se obětem a kdejakého fantasmagorického výmyslu (zaplacený tuberák, naaranžovaný plot s ostnatým drátem, utíkali před bombardováním NATO, na příkaz rodové vazby - klanových vůdců a pod hrozbou krevní msty SRJ vypravovala z Prištiny speciální vlaky a odebírala na hranicích jugoslávské pasy, atd.).

  Přitom zároveň popírají genocidu a ospravedlňují zločiny proti lidskosti, jsou-li jejich pachateli Srbové - etnické čištění, koncentrační tábory v Bosně a Hercegovině až po největší masakr v Evropě od konce 2. světové války stylem povraždění civilisté měli vojenský záznam (to mám jako absolvent vojenské základní služby také), včetně glorifikace srbských válečných zločinců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Václave Dvořáku, proč v rámci srbské propagandy šíříte Deichmannovu lež, která byla před soudem již dávno vyvrácena svědkem nejpovolanějším, táborovým lékařem z řad vězňů, který je vidět i ve zmiňovaném dokumentu. Chcete kvůli popírání genocidy a ospravedlňování zločinů proti lidskosti zaslouženě zkrachovat jako časopis LM (původně Living Marxist) ?

   Smazat
  2. Problémem těchto fanatických sektářů je, že věří každému novináři a všemu co kde kdy bylo otištěno anebo vyšlo knižně. Dokonce i když jim logickými argumenty vyvrátíte, že vypravení speciálních vlaků Pristina - General Jankovic anebo odebírání pasů celníky na hranicích nemohlo být na příkaz klanových vůdců, když Kosovo spravovala Svazová republika Jugoslávie, ledaže by se na etnickém čištění podílel Miloševičův režim.


   Smazat
  3. 14:45, 15:35 a 16:49 Jestlipak máte drobet osobní zodpovědnosti a přihlásíte se k těm protisrbským propagandám, které tu tak nepříčetně šíříte a napadáte redakci, která vám očividně leží v žaludku? Tak co hrdino/vé? Jestlipak vylezete z příšeří lumpenkavárny?

   Smazat
  4. Odsouzené válečné zločiny považujete za protisrbskou propagandu, voliče proti Karlovi a celebritám za lumpenkavárnu a cítíte se napadán za uveřejněné hlouposti, které nedávají jiný smysl než popírání genocidy a ospravedlňování zločinů proti lidskosti ?

   Vždyť jste si to sami přáli, abych konkretizoval co v článcích považuji za výmysly a hoax a nyní se oháníte nepříčetností a napadáním redakce ...

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. Tak tedy jinak p. Dvořáku, popíráním etnického vyčištění Bosny, Kosova a části Chorvatska za Miloševičova režimu a zpochybňováním odsouzených válečných zločinů včetně provozování koncentračních táborů až po spáchání největšího masakru v Evropě od konce 2. světové války, prokazujete Srbům mědvědí službu, neboť lež má krátké nohy a cynické vysmívání se obětem budí pohoršení. Jistě byste nechtěl, aby podobným způsobem někdo zpochybňoval utrpení Vašich přátel na Kosovu.

   Berte to tak, že jsem vás upozornil na nesrovnalosti ve Vámi publikovaných článcích, což byste měl nějakým způsobem reflektovat, tedy pokud zrovna nejste zastáncem vytvoření Velkého Srbska metodami četnického vojvody Momčilo Đujiće a jeho nástupce Vojislava Šešelje. Nechápu proč s tím máte problém, když kritizujete stejné metody vytváření Velké Albánie v Kosovu za asistence EU/NATO a dvojí metr. pražské kavárny. Doufám, že se shodneme alespoň na tom, že okradení a vyhnání do sjednocené Evropy nepatří či snad v rámci jakési Svaté války schvalujete nadřazení zájmu státotvorných národů Jugoslávie nad právy národnostních menšin ?

   Smazat
  7. 2:51 Jste ubohý, Ondřeji, když se chováte přesně stylem, který kritizoval prezident Zeman na Albertově, falešně nálepkujete, abyste se vyhl věcné diskuzi. Najděte si konečně někoho, kdo umí číst neb také těkáte a neudržíte pozornost, jinak byste nemohl označovat a dehonestovat Voliče proti Karlovi a celebritám pražskou kavárnou TOP09 Ztohoven a Žít fašistické Brno.

   Smazat
  8. 5:10 Máte to marné, na vaši úroveň neklesnu a spouštět se do vašeho pekla nebudu. Ať si každý udělá přehled sám, kdo se vyjadřuje už ne jako dlaždič, ale přímo chlívák. Můj zcestovalý kolega honolulu vás odhadl správně, má totiž zkušenosti s kálením drzých opic ze stromu v buši na jeho hlavu.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 10. 5:28 A to tak, že se stydíte a musíte po sobě hned mazat tento svůj příspěvek: "Vodser se sežrat hovno do mešity lumpenkavárníku."

  Ponechte si svou vizitku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. To jsem smazal já. Nelíbí se mi způsob a slovník, který pan Ondřej Dvořák používá. To měla být spíš výstraha panu Dvořákovi, aby nechodil za hranu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 11. Pro Anonyma 5:04 - vy jste mne na nic v mých článcích neupozornil. Jen opakujete propagandu, která doprovázela rozbití Jugoslávie. Etnicky vyčištěné je Kosovo, východ Chorvatska a střed Bosny. V Srbsku žije skoro 900 000 Srbů, "vyčistěných" ze svých domovů. S těmi soudy bych také brzdil. Vidím, že stále berete Haagský tribunál jako spravedlivý a nestranný soud. Ale on takový není. Je těžké mluvit s člověkem, který se zmůže jen na opakování lží a výtvorů spin-doktorů. Navíc metoda podsouvání je ubohá. Důležitý je výsledek válek a ten je jasný - Srbové byly vyhnáni ze svých domovů, a přitom pouze v Srbsku zbyla ona multietnicita, pouze v Srbsku se menšinám nic neděje a soužití je sousedské a pokojné. Jak jste si mohl z mnoha pramenů zjistit, ve Srebrenici k žádnému masakru nedošlo, celá kauza Srebrenica je muslimský podvod. Stačí se seznámit s materiály organizací "Srebrenica - historical project" a Institutu za istraživanije srbskih žrtava u 20. veku. Doufám, že si něco o tom v těchto materiálech přečtete, než přijdete opět s nějakou svou dávkou překrucování a podsouvání. Bylo by také odbré si něco přečíst o Soudu v Haagu - např od Čivikova "korunní svědek" či od Radima Panenky "Justiční teror uprostřed Evropy". A podívejte se na www.kosovoonline.cz, k tématům si můžete vyhledat pomocí fce 'Search' docela dost zajímavých článků od autorů z celého světa, kteří docela logicky základě faktů vyvracejí tvrzení, která jste dosud uplatňoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odkazujete mě na kosovo on-line, přitom právě z toho zdroje jsem vybral výše 4.12. 14:45 uvedené nesrovnalosti.
   Rovněž zdokumentované válečné zločiny a výpovědi svědků z koncentračních táborů nepovažuji za výtvory spin-doktorů.
   Pokud je mi známo, tak srebrenický masakr, který stále popíráte, se bude nyní projednávat i před soudem v samotném Srbsku. Na historický projekt se podívám.

   Smazat
  2. Promiňte, ale vy jste od začátku zaujal postoj, že srbové byli fašisté a že za vše na Balkánu v 90.letech jsou vinni. Ona to není pravda, to je propaganda v zemích NATO to neustále opakuje. Srbové byli od začátku cíl a byli od počátku vybráni jako viníci. Přitom Srbové od počátku stáli, ostatně jako posledních téměř 600 let, proti agresivními islámu, který se chtěl roztáhnout po Evropě. Stáli proti fašismu, ať už měl německou, italskou, albánskou nebo chorvatskou podobu. Popisujete-li koncentrační tábory, tak vězte, že na druhé straně konfliktu (ustašové, UČK, muslimové v Bosně) byly tábory hrozné, likvidační a jejich velitelé a dozorci nebyli nikým potrestáni, ani nebyli stavěni před soud! Na rozdíl od Srbů. Například propaganda stále opakuje, jak ti zlí Srbové obklíčili nebohé muslimy v Sarajevu, ve Srebrenici a v dalších městech Bosny. Ale pravda je taková, že propaganda si vždy vybírá jen kousek ze skutečnosti, manipuluje pravdou. A pravda je taková, že muslimové z měst, jako je Sarajevo nebo Srebrenica prováděli zničující genocidní výpady proti okolním srbským vesnicím.Loupily, znásilňovali a vraždili, pak vesnice vypálili. Copak se to neděje ani dnes - např. v Sýrii nebo v Iráku, v Libyi? Copak bezhlavé vraždění jinověrců radikálními muslimy neprobíhá po celém světě - včera v USA. Jako reakce na muslimské řádění bylo založení Armády Republiky srbské v opevnění ohrožených srbských vesnic. A tomu propaganda říká "obklíčení". okolo Srebrenice vylo povražděno přes 3500 Srbů, většinou sedláků. Arabští mudžahedíni se fotografovali s usekanými srbskými hlavami, Orićovi vojáci ve Srebrenici hráli "kopanou" s hlavou srbského soudce - místní přirozené autority. V okolí Srebrenice Srbové popravili okolo 400 mužů. Jestli to byli pachatelé takových zločinů, tak se ani nedivím, že je Srbové zastřelili. Je to z mé strany schvalování genocidy?

   Smazat
  3. Tak daleko jsem se ještě nedostal, abych označil, kdo si začal, kdo se od koho učil etnickému čištění s náboženským a národnostním podtextem a kdo se komu mstil. Je však zdokumentováno, že 3 roky před genocidou ve Srebrenici, tam Srbové 296 muslimských obcí s nejméně 3.166 obyvateli vyhladili a 70 tisíc Bosňáků násilně vyhnali (ve Srebrenici a okolních opštinách Bratunac, Vlasenica, Rogatica a Višegrad), v celém Podrinjí pak povraždili okolo 14.000 civilistů.

   http://www.bosnia.org.uk/news/news_body.cfm?newsid=2771


   Momčilo Djujić, od kterého Vojislav Šešelj osobně převzal titul četnického vojvody, byl fašista jako poleno. Známé jsou zločiny Srbské dobrovolnické gardy (Arkanovi tygři), Jednotky zvláštních operací (Červené barety), Šešeljovců (Četnici), Bílých orlů, atd.


   Nasera Oriče vychovali Srbové k obrazu svému, nakazil se nacistickou vzteklinou. Rozdíl mezi Oričem a Mladičem je však v důslednosti. Srb poté co vyplenil města a vesnice, ve snaze vyhladit bosenský národ a pošlapat Titovo odkaz jednoty a bratrství, pronásledoval své oběti přes koncentrační tábory až do bezpečných zón OSN.

   http://srebrenica-genocide.blogspot.cz/2009/06/milosevics-friend-naser-oric-nailed-by.html


   Na rozdíl od Srbů, v Bosně odsoudili i ženu za spáchání válečných zločinů a dokonce i ten Vámi neuznávaný ICTY tribunál potrestal velitele, zástupce velitele a dozorce z Čelebići. https://en.wikipedia.org/wiki/Čelebići_prison_camp

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.