Reklama

středa 2. prosince 2015

Ruské MO ukázalo snímky prokazující spojení teroristů IS s Tureckem

2.12.20158   První zprávy
Na tiskové konferenci zástupci ruského ministerstva obrany ukázali satelitní snímky kolon cisteren, ukradených teroristy Islámského státu. Fotografie jasně ukazují, že konečné místo určení je Turecko.
Hlavní spotřebitel zlodějů ropy z Islámského stát v Sýrii a Iráku, je Turecko,konstatoval náměstek ministra obrany Anatolij Antonov na briefingu.Turecký vůdce a jeho rodina se podílejí na nezákonných dodávkách ropy z polí obsazených Islámským státem, sdělilo ministerstvo obrany.
Kromě toho, podle ministerstva, příjmy z ropy teroristům činí každoročně dvě miliardy dolarů.
„Jedna banda kriminálníků a turecké elity kradou ropu v Sýrii," zdůraznilo ministerstvo.Erdogan se zaklíná funkcí, že Turecko nekupuje ropu od IS

Nedávno ruský prezident Vladimir Putin řekl, že Rusko má informace potvrzující, že ropa z polí ovládaných teroristy, se v průmyslovém měřítku dostává do Turecka.
První zprávy Jiří Kouda

21 komentářů :

 1. Erdogan by se měl oběsit, je to hrozná osobní ostuda. A jestli k tomu západ hodlá nečinně přihlížet, tak to bude ostuda i pro ně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Erdogan se neobesí, bude třeba ho obesit, mameluka jednoho! I s jeho zlodějským synem!

   Smazat
 2. Erdogan by se měl oběsit, je to hrozná osobní ostuda. A jestli k tomu západ hodlá nečinně přihlížet, tak to bude ostuda i pro ně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Erdogan je agresivní muslim, který nás mate tím, že nosí sako, holí si bradu a tváří se evropejsky. Ale sní o velké osmanské říši od Číny po Egypt.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je samozřejmě pokus o vtip. Předpokládám, že sultán Erdogan nyní vynaloží všechny síly na to, aby přesvědčil své občany, že zlý svět a hlavně Rusko vede proti Turecku propagandistickou válku. A protože je jedna ruka s USA, Merkelovou, Hollandem a dalšími sobě rovnými, nestane se nic. Všichni se budou tvářit jako hluší a slepí. Jen naše ČTV vydá prohlášení, že se za Putina stydíme a Erdoganovi se omlouváme...

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. To vysvětlujte těm co monitorují diskuze.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 4. Kdyby jenom snímky, Rusko ukázalo i videa, pořízené pravděpodobně z letadel.
  https://www.youtube.com/watch?v=-Agvkxz8H-Q

  OdpovědětSmazat
 5. Ruský ministr přitvrzuje: ISIS v Turecku obchoduje s lidskými orgány!

  Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/359177/rusky-ministr-pritvrzuje-isis-v-turecku-obchoduje-s-lidskymi-organy.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. blesk není zrovna důvěryhodné medium. I když netvrdím, že se to nemůže dít.
   J

   Smazat
 6. Svobodná syrská armáda: Máme k dispozici ropné smlouvy mezi Tureckem a Daiš

  Více: http://cz.sputniknews.com/byznys/20151202/1823192/ssa-ropne-smlouvy-turecko-dais.html#ixzz3tCFHgbus

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Zřejmě se "mýlíte" ve výši příspěvku, který má ČR poslat Turecku.
   Dle http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/az-800-milionu-korun-da-nejspis-cesko-turecku-na-zastaveni-proudu-migrantu-do-eu--1559099
   má jít o 700-800 mil.Kč. Jako vždy - o nás, bez nás ... L.S.
   P.S. Pod slovy "nás" myslím občany této země ...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 7. Docela hezká karikatura nynější situace

  http://abundanthope.net/pages/True_US_History_108/Russia-Please-stop_printer.shtml

  OdpovědětSmazat
 8. Je to zvláštní, tolik špiclů se věnuje "praní špinavých peněz" a "legalizaci výnosů trestné činnosti", Rusku hrozili blokací SWIFTu, a ta ropa teče odkudsi kamsi a peníze tečou do čísi kapsy a žádné banky nic nehlásí, bankovní dozory zírají kamsi za horizont....
  Nejvyšší čas "sesadit" USD a nahradit jej něčím jiným....

  OdpovědětSmazat
 9. Bylo by v pořádku,utnout Turecku tuto tepnu na levnou ropu.
  Bude zajímavé od koho musí nakupovat ropu,aby se nezastavil život v Turecku.
  Proto se nedivím,že Turecko hospodářský rostlo,ale jen na zlodějině.Teď nebudou zisky,navíc platit za ropu i dovoz.Tak se nedivím,že zuří a chtěli se prát.Co už píši,rozbombardovat ropná pole,aby ani Sýrii nic nezůstalo.

  OdpovědětSmazat
 10. Hlavním zdrojem peněžních prostředků skupiny Islámský stát je prodej ropy. Podle údajů tureckých a syrských médií není tím člověkem, který zabezpečuje vývoz ropy z území kontrolovaných ISIL, nikdo jiný, než rodný syn tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Jmenuje se Bilal.
  Je známo, že Bilal Erdogan je majitelem hned několika plavebních společností. Objevila se informace o tom, že podepsal smlouvu na dopravu „isilovské" ropy na asijské trhy. Plavební společnosti Bilala Erdogana má v přístavech Bejrútu a Ceyhanu zvláštní kotviště, kam tankery dopravují pašovanou ropu

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.