Reklama

středa 2. prosince 2015

Rusko čelí koordinovanému útoku

2.12.2015   Euroasia 24
Západní oligarchie vyrazila do totálního útoku proti Rusku. Veškerá pravidla jdou stranou, mezinárodní právo se pro Západ definitivně stalo prázdným pojmem a Rusko poprvé ve své novodobé historii čelí přímé vojenské agresi vnějšího státního subjektu. To vše je zoufalým projevem pánů západního světa, kteří vyvoláním velkého válečného konfliktu chtějí stůj co stůj vyřešit svoji jinak bezvýchodnou dluhovou situaci a vyrabovat ruské bohatství. Západní oligarchie hraje vabank a k dosažení svých cílů se nejen snaží zažehnout velkou válku mezi dvěma eurasijskými mocnostmi, ale klidně riskuje i přímou vojenskou konfrontaci západních zemí s Ruskou federací.

Rusko se dnes nachází v podobné pozici, v jaké bylo před druhou světovou válkou. Západ se snaží narušit status quo mezi Ruskem a sílící mocností Tureckem, jehož despotického a rozpínavého vůdce ponouká k vojenské akci proti Rusku.

Dlužno dodat, že Turecko je z vojenského hlediska nesmírně silná země, která v uplynulých desetiletích, za hlasitého hecování ze strany USA a nakupování zbraní odtamtud, mocně zbrojila, až vybudovala moderní armádu početně silnější, než jakou má Velká Británie či Francie.

Turecko-syrská hranice je ale jen jednou z mnoha front války západních oligarchů proti Rusku. Nepodařilo se jim vtáhnout Rusko do vyprovokovaného konfliktu na Ukrajině, stejně jako se jim nepodařilo destabilizovat Rusko zevnitř uvalením sankcí. Naopak, Vladimir Putin měl dostatek prostředků a především podpory na to, aby zahájil rozsáhlou operaci proti teroristům v Sýrii.

Od začátku úspěšné vzdušné operace bylo jasné, že Západ Rusko nenechá být, protože vítězství Ruska v boji proti teroristům v Sýrii by znamenalo porážku Západu. Musela přijít odplata v podobě koordinovaného útoku na Ruskou federaci s využitím Adolfa Hitlera 2.0 a porůznu složených Freiwilligen.

Ti nejprve „sundali“ (slovy Obamy) dopravní letoun s 224 lidmi, po nichž na pokryteckém Západě neštěkne ani pes. Pak oddíly zmanipulovaných krymských Tatarů v Chersonské oblasti útvaru stále ještě zvaného Ukrajina „sundaly“ sloupy elektrického vedení, aby narušily dodávky elektřiny na Krym. Další „dobrovolníci“ pak nad Sýrií „sundali“ bezbranný Su-24 (ano, opravdu bezbranný) a fanatici na zemi ještě pro jistotu „sundali“ po katapultáži otřeseného a taktéž bezbranného pilota, snášejícího se na padáku k zemi.

Dosud posledním dějstvím jsou výhrůžky samozvaných vůdců krymských Tatarů blokádou Kerčského průlivu mezi Krymem a ruskou pevninou. V příštích dnech můžeme podle všeho také očekávat další eskalaci sporu o Náhorní Karabach, kde proti sobě stojí Erdoganem podporovaný turkický Ázerbájdžán na jedné straně, a Arménie, člen Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti a země s ruskou leteckou základnou, na druhé straně.

A zatímco Západ manipulací Erdogana váže ruské kapacity k syrsko-turecké hranici, chystá se pod krytím „boje s Islámským státem“ kontrolovat syrské vnitrozemí – připravuje se k tomu nejen prostřednictvím tradičních parazitů/agresorů, jako jsou Spojené státy či Velká Británie, ale také s pomocí okupovaného Německa, jehož „ministryně obrany“ Ursula von der Leyenová už dopředu poslušně vyloučila vojenskou spolupráci s Ruskem.

Už se nikdo nepozastavuje nad tím, že tato „syrská operace“ Západu je prováděna na území suverénního státu bez jeho svolení, bez mandátu Rady bezpečnosti OSN a dokonce i bez zákonného zmocnění Severoatlantickou aliancí. Na Západě se už zákonnost nikdo ani nepokouší předstírat, je prostě mrtvá.

Západní oligarchie hraje vabank a k dosažení svých cílů se nejen snaží zažehnout velkou válku mezi dvěma eurasijskými mocnostmi, ale klidně riskuje i přímou vojenskou konfrontaci západních zemí s Ruskou federací.

Je to extrémně nebezpečná situace, kdy nezbývá než doufat, že Rusko v Sýrii nasadí takové kapacity, které budou s to porazit teroristy co nejdříve. Znásobení těchto kapacit můžeme očekávat už v nejbližších týdnech, možná i dnech.

79 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 15:25: Ja to bohuzel tak optimisticky rozhodne nevidim - domnivat se ze se ta uSSacka prolhana, proradna a zakerna banda zvrhlych kriminalniku stahne "jenom tak" nemuzete ocekavat. Kdokoliv bude bojovat pro mir a prosperitu to draze zaplati - a to by "spalena zeme" kterou by uSSaci zanechali byl ten lepsi scenar! Nenechte se zmast - uSSaci maji uz na svedomi tolik milionu zivotu a jeste k tomu naprosto vsechny valecne zlociny ktere existuji - oni se nebudou stitit a nestiti NICEHO!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Nutnost je realismus, vše ostatní znamena chybný pohled na skutečnost.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. Pesimismus i optimismus představují nerealistický pohled na skutečnost, na základě těchto nereálných postojů může a také dochází k neobjektivním závěrům, postojům a činům.
   Obojí může být nebezpečné.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  7. Bohužel, teď ještě na Rusko dolehne Ukrajina a Minské dohody - dle mého Rusové nebudou chtít předat hranici Ukrajinské armádě a bude další mela ještě tam - snad je na to Putin připravený. A účast Německa, Francie a možná i Britů není ničím jiným, než ztěžováním celé situace v Sýrii. Tam to zase dopadne tak, že to bude "nedotažené" a konflikt na hodně dlouho. Rusové dle mého nadšeni z takové koalice nebudou. Američané navíc opět bombardují rafinérie, ale i další infrastrukturu, které měly být nedotčené, aby Sýrie měla nějaké "živobytí". Francouzi něco podobného již provedli před pár dny. Rusové to pravděpodobně neuhlídají a jediným výtěžkem ze všeho bude to, že si vyzkoušejí své zbraně naostro.

   Smazat
  8. Reakce na Ondřej Dvořák:
   Ano. A budete asi překvapen, ale optimismus může v některých situacích způsobit dokonce větší zlo než pesimismus. Nebezpečné je ale obojí !

   Jeden "úsměvný" příklad pro vás:
   Parta lyžařů dorazí k ceduly "pozor lavinové nebezpečí".
   Posimisté: „Tam tedy nejedeme, spadne lavina a všechni zahyneme.“
   Optimisté: „Proč by měla zrovna na nás v tuto chvíly spadnout lavina, pravděpodobnost je mizivá, myslete optimisticky a nic se Vám nestane.“
   Realisté: „Pravděpodobnost, že spadne lavina zrovna ve chvily kdy projíždíme je size malá, ale nelze ji vyloučit a ryskovat život za to nestojí.“
   Realisté a pesimisté tedy vyrazily jinou cestou a optimisty zasipala lavina...
   Nebo chcete-li více na tvrdo:
   Před druhou světovou válkou se našli „realisté“, kteří vyhodnotili nebezpečí, které v Evropě hrozí a rozhodli se přestěhovat z celou rodinou a všemi, které se jim podařilo přesvědčit do USA. Optimisté křičeli musíte myslet optimisticky a žádná válka nebude a dokonce někteří političtí optimisté (nebudu jmenovat) mávali nadhlavou dohodou s Hitlerem a tvrdili, že zchránili mír….. Všichni víme jak to dopadlo..
   Jinak se také říká, že rozdíl mezi pesimistou a optimistou je pouze v tom, že pesimista má více informací... což mimochodem vystihuje některé nevěřícné komentáře v této diskuzi....

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  10. 17:35- překvapil mne Váš pěkný styl psaní s mnoha chybami. Nesoudím, možná jste navrátivší se senior a "příklad" pro Ondřeje je Váš osobní. Jen zkrátím Vaše poslední tři řádky."Pesimista je poučený optimista".

   Smazat
  11. Senior nejsem. ale za překlepy, se omlouvám, píši velice ve spěchu. Pana Ondřeje má odpověď zřejmě neuspokojila :-).
   Na skutečnosti, že objektivní pragmatický realismus nejlépe vystihuje realitu pan Ondřej ani já nic nezměníme....
   Názor, že by se optimismus měl dokonce přikázat, nemá smysl ani komentovat....
   Respektuji názor pana Ondřeje, zjevně se neshodneme. Osobně upřednostňuji realismus, ale pokud bych si musel vybrat mezi "úchylkami" :-) optimismus vs. pesimismus, tak volím pesimismus, lépe ošetří rizika, protože je dokáže predikovat, pojmenovat a má tím možnost je ošetřit viz. příklad s lyžaři ....   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 2. Kdo to všechno financuje? https://www.youtube.com/watch?time_continue=512&v=-Agvkxz8H-Q

  OdpovědětSmazat
 3. Jak se obecně říká,přituhuje.
  Skutečností je,že jim Rusko překazilo plány,už mnoho nescházelo a Asad padnul.Takže lze čekat všechno možné,aby Rusko ze Sýrie vypadlo,co se určitě nestane.Můžeme jen čekat to nejhorší,protože se nic pozitivního nenabízí.Pořád čekám,že musí i ČÍNA do toho promluvit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, klíčový bude postoj Číny. Pokud, si v Číně zachovali alespoň trochu soudného uvažování, musí zákonitě dospět k závěrů, že po pádu Ruska budou nařadě oni....

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Čína může klidně hrát i sólo hru. Je světovou mocností a jejich měna se od příštího roku stává rezervní měnou na světových trzích. Čína nemá mentalitu Ruska a USA ani Evropy.

   Smazat
 4. No já doufám, že si už od počátku muselo být Rusko vědomo toho, že šlape do vosího hnízda a že mu to dají všichni spojenci, ovšem ne jeho, patřičně pocítit. Takže věřím, že situaci nepodcení a nic nenechá náhodě. Jediným jeho skutečným spojencem v tomto konfliktu je syrská armáda, ovšem jen dokud poslouchá Assada.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spojencem Ruska je veřejné mínění Západu, to si už dostatečně uvědomuje, že Sam chce světovládu a vývoz demokrecie je jen zástěrka.

   Smazat
  2. Pro 15:36: Verejne mineni je naprosto irelevantni - za chvili bude kazdej kdo si dovoli neco kecnout oznacen za TERORISTU a bude po mineni jedna dve. A ono se take nikdo nikoho nebude na to mineni ptat. Bohuzel.

   Smazat
 5. Bůh stůj při Rusku a Putinovi.Silně mi to připomíná poslední boj o Středozem.Sauronovo oko je stále upřeno na Rusko a skřeti ze všech částí světa jsou připraveni zničit lidskou společnost.Pane prezidente Putine, jste naše poslední naděje,že zlo bude poraženo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty už dávno žádnou naději nemáš, tragéde.

   Smazat
  2. To mi silně připomíná jednoho čtyřicetiletého věčného studenta, co si myslí, že mu je futr čtrnáct.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 6. Konec evropské kultury. Milujte se a množte se, jinak naše kultura zanikne: https://youtu.be/T2ij_qtGy6Y

  OdpovědětSmazat
 7. Myslím, že Německo by nadále nemělo být "okupované", ale mělo by být silné, nezávislé a armádu minimálně na úrovni 80ti milionového národa a 4. světové ekonomické velmoci. Německo by mělo mít i odstrašující jaderný potenciál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Německu už jsou přeci jaderné zbraně.
   Jenže nikdo neví,kde všude jsou,Poláci po nich volají také,pochopitelně na Rusko.Jak jeden začne,už to nikdo nezastaví.Jen mám obavu,jak budou rakety oboustraně ničeny,tak to bude padat u nás.

   Smazat
  2. Blbečku, ty chceš dát po všech zkušenostech s Němci (Hitler, Merkelová) ještě Německu do rukou atomovky. Ty ses úplně pos.al!

   Smazat
 8. Musíme stále připomínat světu dokument o tom, jak USA více jak 200 let terorizuje svět a provokuje války: http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx a usiluje o Fašistické ovládnutí světa a to na i úkor svých spojenců. Vyhlásit světový odpor proti USA.

  OdpovědětSmazat
 9. Americká nadřazenost a její geostrategické příkazy
  http://jirisoler.wz.cz/sachovnice.html#r70

  OdpovědětSmazat
 10. Jsem z toho trochu zmaten-alince je nedělitelná-jinými slovy budeme muset pomoci Turecku s Kurdy , Rusy a Asadem (jen nevím co nám Turci provedou za tu pomoc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. první turecká pomoc bude spočívat v zásilce 400.000 běženců jako posila evropského průmyslu (asi se budou podílet na zkouškách zbraní)

   Smazat
  2. Těch 400 tisíc invazistů je poněkud optimistický odhad. Jen nevím, o se stane, až bude o EU za odměnu přijato Turecko. A těch musulmanů je tam kolik? 70 milionů? T

   Smazat
 11. Panove, mezi Sunni (rasa Semitska - Arabove) a Shiite (rasa Aryjska Pershane/Iranci) , nikdy mir nebude a nikdy nebyl ! COZ JE DOBRE PRO NAS ! Oni jsou na sebe alergicti...Nepritelem Iranu jsou nejen Semite, ale i Turci, kteri do zadne z uvedenych skupin nepatri..To znamena, ze budete mit o zabavu v Evrope postarano na dlouhou dobu... Nadeje na vyreseni konfliktu je v rukou Ruska a Putina, ktery je ted nejdulezitejsim a nejuznavanejsim/klicovym statnikem civilizace. V Americe je hodne lidi, kteri si preji se s nim domluvit. Donald Trump, kandidat na presidenta za Republikany o tom verejne mluvi...Byl bych rad, kdyby ti dva se nekdy setkali. Americany mrzi, ze jsou neoblibeni a kladou to za vinu Neoconum, kteri ovladaji zahranicni politiku Ameriky.
  Nektere autority v Americe jsou moc fain a maji na situaci stejny nazor jako vy. Snad se dostanou k moci.... honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro honolulu.
   Vypadá to spíš,že se na nás domluvili všichni tři skupiny.
   Jen mě napadá,že oni tolik nechtějí jít na Rusa,jako spíš USA a spojenci.Přece většina těch bojovníků,školí,cvičí USA.

   Smazat
  2. Ten nablblý rasista 16:31 píše samé nesmysly. Sunité a šiíte jsou dvě paže islámu, s rasou či etnickým původem to nemá nic společného. Např. Albánci a bosenští muslimové jsou sunité. Sunité jsou také Turci a Kurodvé, a to přece nejsou žádní Arabové. Tak co to je za rasu, aha? Teď piš, ty jeden chytrolíne. Jsem zvědav co zase sesmolíš za rasistické cancy! :-D) Pavel P.

   Smazat
  3. 18:17- Pavle P.,zdá se, že jste ve"sporu" svázán původem. Honolulu-vyjádřil jen svůj politický-i uvěřitelný názor. Tamní problém není jen rasový. Je to souhrn rasy, víry, geopolitiky. Osobně vidím hlavní vinu v geopolitice. Středověk neskončil, středověk trvá!

   Smazat
  4. Pro A z 18:17 :
   Už jsem Vás jednou prosil, aby jste si změnil podpis, který jak to tak vypadá, úmyslně kopíruje můj podpis. Pokud to neděláte úmyslně, pak je pro Vás drobná změna nepodstatná a pokud jde o záměr ve kterém budete pokračovat, tak se tím jen odhalí, že je to záměrné poškozování mých komentářů.
   Předem děkuji za ochotu.
   Váš Pavel p

   Smazat
 12. „Budeme s nimi pracovat, abychom pochopili, jak sjednotit úsilí vzdušného (kontingentu) koaličních a tureckých sil a zde přítomných sil opozice, aby byla zajištěna bezpečnost tohoto území. Jsem přesvědčen, že to dokážeme", řekl ministr zahraničí USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, ten je pěkná guma už od pohledu.

   Smazat
 13. Prosím ----
  a to už jsme radovali,že ti smradi přišli k rozumu....
  i v ČT...proto tam dali toho Kubala...
  pane Bože Chraň Rusko Putina!!!!!!
  já to snad napíšu u nás dole na
  barák a voni mně zavřou...
  co mám dělat?
  jituš  OdpovědětSmazat
 14. Jituš.
  Každá i drobná práce je užitečná,když je ku prospěchu.
  Takže,každý dle svých možností,každý dobrý skutek,bude odměněn,proto říkám,každého doženou jeho skutky.
  Doufám,než přiletí příští rok zase vlaštovky,bude jasno.
  jan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, vrabčáku Jane, namísto vrabčáckeho plkání se nauč pořádně gramatiku! To nevíš, že za čárkou se ponechává mezera a vlastní jména začínají velikým písmenem? Teda, ty jsi inteligent na baterky!
   Opravář textu

   Smazat
  2. Popsat mosty,ploty,zdi hlavně na dálnicích a okolí US ambasády,aby si početl i Schapiro,jak máme rádi satanisty v ČR,lze posílat i poštou dopisy,pohlednice poslancům(jež se veřejnosti už vyhýbají),ambasadorům,gener.štábu,ministrům a hlavně České prostituální televizi

   Smazat
  3. Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění!

   Smazat
  4. Poměrně dosti dlouhý život mě naučil, že každý dobrý skutek, který kdo vykoná, musí být po zásluze potrestán.

   Smazat
 15. https://www.youtube.com/watch?v=bOlpK6Yj5a4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Patláma, patláma, patláma. Ty bejku ty si myslíš že všichni umíme mohamedánsky??

   Smazat
 16. Panove, podporte legalne zvoleneho ceskeho presidenta Zemana ! Puciste /majdaniste v Cesku proti nemu buduji to, cemu se rika - artificial judical case - (umele vytvoreny soudni process). Chteji ho narknou z "vlastizrady" za neochotu se zucastnit ekonomickych sankci proti Rusku - kvuli Krymu... Oni ho nesnasi protoze premysli samostatne a neni loutkou v rukou loutkovodicu v Bruselu. Krym dala Rusku carevna Katerina II...(Turkum patril od 1453 do 18 stoleti. Pred Turky (1453) patril Byzanske risi 1000 let. Rusko je t.zv. 3-ti Rim kvuli pokracovani a prevzeti kultury Byzance, ktera byla RECKA ! To jsou fakta a neda se s tim nic delat. Budoval jsem knihovnu Antiky 40 let. jednou vas budu informovat co se stalo v Praze 1387 za vlady Vaclava IV. a co vam je zamlcovano, protoze se to mnoha lidem nehodi. Dejiny nam daji orientaci ve vsem. ..honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tragédie Česka je v tom, že máme těch loutkovodičů několik, protože jsme trojnásobná kolonie, či kolonie třetího řádu, tak máme jednoho v Berlíně, druhého v Bruselu a třetího ve Washingtonu. Vyhovět paralelně všem nitkám představuje vrchol flexibility, proto na Sobotku nikdo nemá.

   Smazat
  2. Milý Nicku!!!
   vřelé díky za Tvoje slova a informace!
   je dobře ,že jsi tu a jistě i ostatní to tak vidí!To je úžasné,že tam,na druhém břehu ,rozšiřuješ slávu
   naší českè vzdělanosti a źe pràvě Čech je to,co buduje kulturní hodnoty dnes nàm všem tak důležitè...
   měj se a zase nám napiš!
   jituš


   Smazat
 17. Možná bych celou situaci neviděl tak černě. Celý západní svět ví (včetně nás), že Rusové jsou houževnatý a statečný Slovanský národ. Západ už proti Rusku podnikl dvě světové války a vždycky narazil a dostal na prdel. Mimo jiných toto prorokovala i Sibyla, kdy tato uvedla, že vojska Východu zvítězí nad vojsky Západu a lidí zůstane co by se pod vozovou plachtu vešlo, pak ale nastane teprve zlatý věk již napořád.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
  Tento příspěvek je dlouhý, ale stojí za to jej přečíst celý.

  SIBYLINO PROROCTVÍ
  Kdo byla královna Sibyla Kumana?

  SibylaŽila asi v letech 970 až 870 před Kristem, bližší data jejího života nejsou známa. Původním sídlem této královny bylo území Sába v Arábii, odkud se jí dostalo přívlastku královna ze Sáby. Proslavila se tím, že vykonala dalekou cestu ke králi Šalamounovi, kterému svěřila svá tajemství. Její proroctví se zachovala pro dnešní dobu. Opravdu, splnilo se mnohé co tato moudrá žena předpověděla. Vynálezy, pokrok, letadla, auta, podmořské čluny, bitevní lodě – jak se se vším člověk pomaloučku seznamoval vždycky zněl hlas lidu:“Sibyla to předpověděla!“

  A nyní k jednotlivým částem proroctví:
  Přijde doba úpadku

  Ženy svých sukní odloží a sukněmi mužů se odívati budou. Nápojů opojných užívati budou, takže jejich plodnosti ubude a lidstvu zánik úplný hroziti bude. A pak-li z ženy, nápoj omamný požívající, dítě se zrodí, tichému šílenství propadne. Tyto děti pak nebudou více potomky míti…..Přijde doba, že z tisíce děveček jediné panny nebude, neboť děvečky panenství své už před zasnoubením mužům jiným za zlato a víno dají….přijde doba kdy ženy prodejem těla svého živiti se budou, kdy matky dcery své do měst vyženou, aby tam, prodávajíce své tělo a tak obývajíce s muži cizími, statků pozemských nabyly. Bude to pro ženu doba rovnoprávnosti, ale i bezcennosti…..přijde doba, kdy člověk úplně ovládne svět a bude se snažiti vniknouti do tajů Hospodina, aby i chod země ovládl…..a v tom čase se nespokojí člověk s tím, že zneužije díla Hospodina pro sebe, ale vytvoří umělá zvířata, aby i tato jemu podmaněna byla. Člověk vytvoří něco co předčí svět i člověka. Vidím ono divné zvíře vytvořené z kusů kovů člověkem …..nebude však člověku stačiti ani tento svět, a proto s nářadím, mi dnes velmi podivným bude se snažiti odletěti s tohoto světa a tam někde, kde jen vůle Hospodinova jest, zkoumati zda cesty lidstva, světa i hvězd pozměnit by nemohl…..
  Země Evropa

  Původ všeho zla, vší bídy a hladu, původ otroctví a lidských záští jest nutno hledati jenom v zemi Evropě. Evropané dobudou nade všemi národy po mnoho let nadvlády, ale jednou přijde doba, kdy Evropanům nebude patřiti ve skutečnosti ani celá Evropa, neboť i kus této bude Evropanům národem od východu zabrán…. Evropané budou nositeli myšlenek východních, ale nebudou moci nikdy uskutečniti, neboť duševně nedosáhnou nikdy té vůle a síly, jako národové ze zemí, v nichž slunce prvý svit dává….toť zákon vesmíru, že ten, který je slunci a hvězdám nejblíže, vždy více dokáže než ten, k němuž slunce a hvězdy daleko mají. Nad Evropou svítí hvězdy, které se čas od času mění, a proto Evropa změní každé století svou tvářnost…..Vládvové Evropy nebudou nikdy moci řici, že jejich rod bude vždy vládnoucím, neboť žádný rod v Evropě nebude vládnouti déle než sedm generací. Pak zajde. A tak jako prvá generace každého rodu bude vlídně přijata lidem, tak bude každá generace v nichž vládla, týmž lidem vyhnána. Proto říkám, tak jak to dnes ve hvězdách psáno vidím, že všichni vládcové různých zemí Evropy vždy ve vyhnanství a zapomenutí zemrou…..

  OdpovědětSmazat
 18. Kritická léta

  Rok 1914—.-1918_.1938 — — — 1954 jako léta tragická pro celou zemi Evropu! Budou v těch dobách lidé znalí pisma, avšak neřeknou lidu pravdu. A těch, kteří pravdu povědí, bude málo a ještě jim lidé věřit nebudou! A když budou chtíti lidem říci úplnou pravdu, budou vedeni na popraviště! Zdá se, že tito různí novodobí proroci budou zúmyslně lidu vše falešně předpovídati! To bude jedna z těch dob, kdy nebude rozdílů mezi dobrem a zlem, kdy Ďábel úplně rozevře svou náruč nad celým světem! Pravda bude lží, lež se stane pravdou! Celý svět nebude o ničem jiném mluvit, než o příští válce! Jeden před drhým bude se báti proti válce něco říci! Bratr bratru věřiti nebude. A tak, když uplyne dvacet let od ukončení první války evropské, tak se mohou Evropané dočkati v torn roce války příští. Běda těm, kteří ji vyvolají! Zahynou, aniž by se dočkali jejího konce!….
  Katastrofa

  Poslední válka bude nejhroznější a napadne Evropu ve věcech, kdy nejméně toho bude čekat! Žlutí a černí po tisíciletích utrpení stanou se nositeli pravdy, práva a spravedlnosti!…..Nezáleží dnes ani v letech budoucích, je-li člověk plemene bílého nebo žlutého, ale jakým člověk jest! Má-li člověk barvu černou a je-li přirovnáván k bravu, pak zodpovězte sami tuto otázku, kdo je blíže Hospodina? Kde je právo? U člověka bílého nebo černého?…..Ptáš se, co nastane, až černá a žlutá rasa ve století tom napadne rasu bílou? Pak přijde poslední část dějin lidstva. Neboť potom nebude již pro člověka více doba vzestupu, ale sestupu! Nemyslím tÍm mravního! Ba naopak! Člověk bude chtít překonat svými divy Hospodina!
  Pozná, že je vše marno! Bude se vzájemně milovat a přijde proto vláda a panství Mesiáše. Satan bude poražen na věky věkův. Stan bude poražen na věky věkův. Evropa pozbude svého neúměrného mocenského postavení! Člověk černý i bílý budou si vzájemně rovni! Zmizí chamtivost člověka, neboť vše se bude připravovati ke dni poslednímu! Dvacátéprvé století uvítá člověka nového a svobodného.


  Konec Evropy (Západu)

  Nejhorší boj, který Evropa povede, bude boj mezi východem a západem…..Mnohé evropské země budou míti v těch dobách takovou moc a sílu v zemích východních, že ani na vlastní zemi tolik moci mít nebudou….Evropané budou míti v zemích východních svá vojska, budou míti tam svá knížata, budou nutiti lid, aby mluvil jejich jazykem…..pod záminkou vysvobození východních zemí z temna…..na Východě již bylo světlo v té době, kdy v Evropě byla ještě tma! Východ zůstane věrný čisté pravdě, ale Západ, tedy Evropa, si pravdu upraví podle své potřeby….nepodaří se jim nikdy, aby si podrobili srdce malého východního člověka, srdce nikdy nepodrobíš zbraní!…. naprosto zbytečně půjdou Evropané do zemí východních, aby si je podmanili…..zbytečně budou prolévati svou vlastní krev, zbytečně budou mařit a plýtvat svými silami…..budou míti na zemi stále peklo….národové žlutí budou míti zbraně o nichž se nikdy nikomu nezdálo…..kde vezmou východní národové tyto zbraně? Od těch, kteří tvrdili, že jsou nositelé světla…..Téměř dva tisíce let v té době uplyne od narození Mesiáše, téměř dva tisíce let budou moci národové o Jeho učení přemýšleti a přece budou povahově horšími, než lidé, kteří čtyři tisice let před nimi žili…..
  Žluté nebezpečí

  Všichni evropští otrokáři se sejdou dohromady, aby vytvořili válečný plán na dobytí Východu a přijdou s maskou záchranců k jednomu za žlutých kmenů a budou ho štváti proti druhému národu žlutému. Žluté národy nebudou zaháleti a i když budou několik let mezi sebou válčiti, přece konečně se dohodnou. Poznají, že všechny ty, války které mezi sebou vedly byly výsledkem lstivosti Evropanů. Po období nejkrutějších náporů národů východních proti sobě nastane konečně jasno a vystřízlivění. V Asii bude klid.

  OdpovědětSmazat
 19. Pokračování:


  Poslední evropská válka

  Podle slov proroků bude se k této nové válce připravovati plných dvacet let od té doby, kdy byla v Evropě poslední velká válka. Tato válka bude válkou poslední! Satanáš v ní dá lidem do ruky to, co jim předtím nikdy nedal. Nic vám nepomůže, že dovedete otráviti vzduch na sta mil, že na sta mil včechno umře…..Říkáte na obranu vlasti! Což ti na druhém břehu nemají svou vlast? Nejsou to otcové, matky, nemají své syny, dcery…..? Ti také mají právo na život! Proklínám ruce, které zbraním budou žehnati, proklínám ty, kteří je zdokonalí, protože všichbni slouží Satanovi. Ty se ptáš proč? Pro zlato.


  Počátek konce Evropy

  Celá Evropa bude raněna slepotou! Ti, kteří budou míti chléb i zlato, než by se s lidem svým rozdělili, počnou řváti na všechny strany:“Vlast je v nebezpečí! Je nutno poraziti nepřítele! Pak budeme míti pro vás chléb a zlato! Ne my, ale nepřítel je tornu vinen, že zmíráte hlady! Přiznáváme, že máme pokladnice plny zlata a obilnice plné obilí, ale to máme připraveno pro vás, až bude vlast napadena.“ A lid ubohý, nemyslící, trpíci a hladovící, uvěří! Uvěří těm lotrům golgathským a půjde za nimi! „Ano, nepřítele je nám poraziti, svou vlast tak zachrániti a pak budeme míti chleba!“……

  Svoboda

  Lidé budou volati po nové vlasti, budou žádati více svobody ! Změní však svoboda a nová vlast srdce? Nikoliv! Srdce může změniti jen Láska a Pravda! Láska a Pravda změní Člověka. A kdo se bude řídit Láskou a Pravdou, bude všem ostatním na posměch! Lid bude míti v mnohých zemích úplnou Svobodu! Svobodu, ale která mu nedá plně najísti! Proč národ svobodný nesrovná všechna příkoří, která se lidem malým dějí? Boháči budou kvíleti nad svým zlatem! Dělníci budou vytýkati pánům, že jim zadrželi mzdu! Budou to svobodné země a přece jen boháči budou shromažďováti své poklady, zatím co dělník bude zmírati a hlady! Práce nebude ceněna, jak ceněna by měla býti. a chudí a utlačovaní zardousí opu! Slova všech proroků se vyplní! Vyplní se i slova tato: I pravím vám, že každou bouři předchází vichřice! Tuto bouři budou předcházeti hladové nepokoje chudáků v celé Evropě. Shni1á Evropa silně zaskřípe ve svých základech! A tentokráte se Arabové, Asiati a jižní Afričané spojí v jeden celek. Egypt převezme velení! Celý svět vzplane! Asie zvítězí! Indové nabudou svobody! Arabie bude míti zase své království! Žlutí národové se spojí v jeden národ! Shnilá Evropa se scvrkne na jednu třetinu! Nastane zánik evropské moci!

  Zpracoval S.Flanderka dle dobového materiáluPokračování:  OdpovědětSmazat
 20. Pentagon právě vydal prohlášení, že ruské ministerstvo obrany neprávem obviňuje Turecko z podílu na prodeji ropy od Islámského státu. Počítám, že ještě dnes budou stejná stanoviska zaujímat povinně všichni členové NATO. A to pár hodin poté, co se vojenští atašé 42 zemí mohli podívat na pohyt cisternových kolon z Iráku a Sýrie do tureckých zpracovatelských závodů a přístavů. Směšné, směšné, směšné !

  OdpovědětSmazat
 21. A nepletou si Američani Turecko z nějakou úplně jinou zemí na úplně jiném kontinentě ?

  OdpovědětSmazat
 22. TY HLUPAKU. ! (Pavel P. 18 :17) - kdyz popiras svuj genovy/rasovy puvod, tak popiras svoji existenci.) V pripade, ze jsi polopice z brehu jezera Malawi, tak Ti to projde, ale jinak budes vzdy zarazen do nejake skupiny, at chces nebo nechces !
  Zde je SEZNAM starych aryjskych narodu do kterych Ty (potomek) urcite nepatris.
  Keltove, Rimane, Rekove, Hittites, Phrygians, Scytians, Armenians, Mitonians, Medes, Persians a North India Sanskrit...
  Zde je seznam starych semitskych narodu do kterych pro TUPOST a nevzdelanost nepatris take... Phoenician, Kartago (nepratele Rima), Palestinci, Syria (Arameans skupina - Kristus) Assyria, Babylonia/Chaldea odtud je zidovsky Talmud).. A ted mi rekni Ty zakrnely "intelekte" kam zaradis napr. Egypt a nebo Sumer - Vis H...O ! Turci jsou s Asie a jsou ze stejne rodiny, jako byli Khazari... To, ze se szijes s nekterymi narody a s jinymi NEEEE je v genech. A Tvoji HLUPACI - ucitele indoktrinari s tim nic nenadelaji. (Ty take ne.)
  V pripade, ze jsi Cikan, do ktere skupiny se radis - projev se nevzdelance at se zasmeji ....honolulu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejde o žádný genový/rasový původ. Jde o to, že vy, milý rasistický idiote, píšete nesmysly. ostatně jako většina rasistů. Podotkl jsme, že šiíté a sunnité jsou dvě větve islámu a že tohle dělení nemá nic společného s rasami. Vy ale máte hlavu silně vylízanou a tak tu neustále otravujete s dalšími a dalšími blbinami, a na argumenty neodpovídáte. Pro člověka jen trochu logicky myslícího musí být čtení vašich řádků jako kopání do břicha. Pavel P.

   Smazat
 23. Ta ucelna nevzdelanost ohledne zakladnich veci o puvodu kazdeho Evropana je cilevedoma... Zamerne je vam sebrana minulost a vztah k velikanum dejin - vasim predkum, aby jste se smirili s udelem budoucich otroku ... Artur Kemp policejni dustojnik z Johannesburgu o tom napsal knihu - MARCH OF TITANS.... Vy Cesi jste severni vetev Slovanu, stejne jako napr. Baltove , Teutonci, Cimbrove, atd. , ale protoze jste na uzemi Bohemie od 450 A.D. tak mate geny castecne germanske (Markomane, Qvadove a rimske, kvuli Carnuntum v provincii Pannonia Prima ... Ti kteri z vas ziji v Beskydech maji Slovanskou krev s malym % Cotinu. (Keltu)... Toto jsou vsechno snadne zaklady rasovych profilu. Daleko slozitejsi je poznat na ulicich Prahy potomky Atlantidanu, ale Linda Goodman (kralovna americkych astrologu) na to vypocitala tabulky/rovnice. Takze v Praze je jich 7 % +/-..Jsou to ozdoby mesta.
  A nejecte na me Hurvinci, mam to z knich, ktere napsali daleko chytrejsi lide nez jsou vasi indoktrinari... POHRDAM s vasim dejepisem protoze je protistatni a ucelove zkresleny...Na ukoncenou Pavle P. - hlupaku, zde mas domaci ulohu - co se stalo v Praze 1096, kdo v te dobe vladl a proc je o udolosti politicky nekorektni psat.... honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. An Honolulu je rasistický magor, který o historii a prehistorii naší země ví prd. Stačí se podívat na profily DNA naší populace, aby bylo jasně vidět, jaký je to diletant a pitomec. A ještě sem tahá nějakou astroložku a její tabulky. Honolulu, běžte si plkat svoje "moudra" někam na lampárnu hlavního nádraží v tom vašem Honolulu. Marek

   Smazat
  2. Takovéhle bláboly, co tu píše nevzdělanec Honolulu, to je také druh trollení. Navrhuji na voloviny nereagovat, ono ho to snad přejde a zaleze na jiný web.

   Smazat
 24. Vzdy stratim mentalni rovnovahu, kdyz nejaky polomozek - PAVEL P. svym indoktrinovanym jekotem znehodnoti praci stovek archeologu a svobodne myslicich vedcu z nejslavnejsich universit na svete v Americe, UK, Rusku a Nemecku....On "vi", ze mezi Persany a Semity "neni" genovy rozdil - ja zase vim, ze se fackuji od 650 A.D. a vim, ze je takovy, jako mezi Cechy a Eskymaky. Proc myslite, ze se tak vzajemne "miluji" v dnesnich dnech v Syrii.. Kmen proti kmenu, tak to bylo od nepameti.
  B.J. Vorster (Prime minister of South Africa) si casto stezoval : "At cokoliv udelam, tak vzdy skoncim u kmenoveho zarazeni ! " Madarsko, Israel, America - vsichni stavi ploty a vy budete take - kralovna priroda to chce,a je ji jedno, co si o tom mysly pani Merkelova v Berline nebo Pavel P. z Putimi.... honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Laskavě nám, vy "vědče a archeologu" napište link na zdroj, z kterého čerpáte svá moudra o sunnitech a šiítech, co jste tu nažvanil např. zde: "...mezi Sunni (rasa Semitska - Arabove) a Shiite (rasa Aryjska Pershane/Iranci), nikdy mir nebude a nikdy nebyl !..." Tyhle pavědecké příšernosti klidně uveřejňujete na docela slušném webu a ještě spíláte a kvičíte, když vás někdo napomene s podotknutím, že jste rasistický diletant. Čekám na ten link, vy pitomo!!! Pavel P.

   Smazat
 25. Hnupe definice rasismu je : - Rasismus je uzakonena diskriminace -.. Tady nikdo nikoho nediskriminuje, tak s tema naucenymi politicky zadanymi slabomyslnosmi bez do zadele... Bez si Ty Tvoje destruktivni theorie vyskouset na Hillbrow do Johannesburgu... Budes zasmradla mrtvolka behom jednoho tydne... Ty nejsi realista,ale typicky vycviceny/ nauceny osel. Kdyby nebylo jedne z vetvi astrologie a occultismu, tak nemas tryskove motory a rakety. (Rikal Werner Braun.) Jsi papousek a politicky korektni TUPAN s klapkami na ocich, jako mexicky postovni OSEL a mas male vedomosti. Nezapomen si najit kocku ze Zululandu , aby jsi zacal rozumet DNA v praxi... Ona Te zabije a sezere Ty vole a Tvoje vedomosti o DNA ti budou na h...o.. ! A ted mi dej dalsi argumet - ale nejaky ,ktery inspiruje k premysleni.... honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý paciente Honolulu, ty nepřemýšlíš, ty nadáváš když nemáš argument. ádal sjme tě, abys svoje pitominy doložil nějakým linkem na zdroj, odkud čerpáš svoje "vědy". To ale nejsi schopen a jen kvičíš, kvílíš a pliveš kolem sebe pelyněk a durman. Kdybys víc studoval Sybilu, okultismus, astrologii a další úžasné vědy, tak bys seznal, že debata se mnou je ti k ničemu, že nikam nepovede, protože se tvým kecům jen směji. Raději sem dej ten link na šiíty a sunnity, ubožáku rasistický! A dělej, čekám ... Pavel P.

   Smazat
 26. Ty indoktrinovany BLBECKU, - Pavle P., rad Ti vyhovim. Tech knih je mnoho, ale prave mam na stole HISTORY OF CIVILIZATION - EARLIER AGES by James Harvey Robinson,
  James Henry Breasted & Emma Peter Smith.... Vyslo to nekolikrat ve vsech velkych mestech. Boston, New York, Chicago, Atlanta, London a 10 dalsich... ZAMYSLI se Ty mentalni trpasliku. Kdybych nemel pravdu, tak by v Israeli neexistovaly NEJTVRDSI ZAKONY na svete ohledne michani genu, ktere je zakazano... Tak by nestaveli nejdokonalejsi ploty. Libi se mi, to co delaji, ale nelibi se mi, kdyz Cesi se invazi branit nesmi a Israel muze... Co je dovoleno Bohum neni dovoleno volum. Ty prostitute, Tvoje moceni po vetru Ti nebude k nicemu. Bez kritizovat Israel ! Rekni jim co rikas me. Dostanes kop do prdele a poletis jak vlastovka. Po padu Apartheidu se JAR zhroutila a az v Cesku bude vice nez 28 % Islamistu , tak se Cesko zhrouti take. To je zakon prirody. Bez kritizovat obcany v Texasu, ze stavi plot na Rio Grande - vratis se bez zubu ! S tim se neda nic delat ! To je realita. honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neodpověděl si, žádám tě o link na pitominu, kterou tvoje rasistické blábolení začalo: kde máš co napsáno o sunnitech a šiítech jako rasách či etnických entitách. předveď se ty rasistický umělče. - A mimochodem, pleteš si rasu s kulturou, troubo!!! TAk čekám dál na ten link!!! Dělej. Pavel P.

   Smazat
 27. Lide budou vzdy inklinovat ke sve genove a kulturni skupine. Ten kdo to popira je IDIOT a stavitel utopii... Ten kdo svoji skupinu strati - zahyne. Na jihu Afriky zahynulo od 1975 40 000 belochu a z toho od 1993 - 3800 farmaru, belochu zijicich na uzemi JAR. A kdyz to reknu, tak jsem "rasista". Ja to prozil a videl TY VOLE utopisticky, (Pavel P.), ja tam zil a pracoval dlouha leta. Krome toho jsem objel svet 2x a vsude je to stejne.. S Polakem, nebo Rakusanem se szijes. (Spolecne prarodice.)
  V Africe se neszijez z nikym... V kvetnu 1978 v Kolwezi (Zajre) bylo za jedine odpoledne zavrazdeno 150 rodin techniku/inzenyru z Francie a Belgie, ale to se prehledlo ve svetovem tisku - byli to belosi. Ale neprehledlo se, kdyz JAR policie umlatila bombometnika (Steva Biko) - on beloch nebyl... Je mi ulehcenim, ze se techto "radosti" dockaji i politicti PROSTITUTI jako jsi Ty. (Pavel P.) V pripade, ze zahyne nekdo z Tvoji rodiny (jako napr. manzelka meho sefa v Zaire), tak je mas na svedomi TY ! Protoze k teto situaci dopomahas. Koncim dnes pozdravem polib mi rit Ty UVEDOMELA politicka stetko.... honolulu - bystrozraky realista..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšeš voloviny a překrucuješ podstatu, aby se to hodilo do tvojí smradlavé rasistické ideologie. Motáš propagandu, sociální jevy, násilí neokolonialismu a odboje proti němu, pleteš kulturu s rasou, prostě typický guláš. A když nemáš argument, nadáváš. A když ti někdo odpoví stejnou, kvičíš, ječíš a skučíš. Čekám na ten link, kde čerpáš své přiblbliny ohledně šiítů a sunnitů jako rasových skupin!! Už mně to čekání otravuje, musím také něco dělat. Podívám se večer. Doufám, že do té doby něco vyštracháš. Pavel P.

   Smazat
  2. Pro honolulu.
   Perfektní,nenechte se otrávit,podobní Vás vyštvali z blogů Akt.cz.Ono také někteří se pídí po informacích,tak to berte,jako povzbuzení,že s Vás potřebují ty informace dostat.Osobně,rád si přečtu také.
   zemedelec.

   Smazat
  3. To Zemědělec - škoda že podporujete raistického tlachala. To přece nejsou žádné informace, co tu Honolulu předvádí. Chtěl jsem po něm jednoduchou věc - aby doložil, kde vzal ten nesmysl s šiíty a sunnity, kterým nás tu oblažil a tvářil se přitom velmi vědecky. Nedoložil, protože nemá čím to odložit. Napsal hloupost. A vy od takové osoby chcete "informace"?! Mám vás za přemýšlivého člověka, který prokoukne kdejakou pitominu. Pavel P.

   Smazat
  4. 11:39-Pavle P, zatím jsem od "honolulu" rasový podtext nezaregistroval. Vadí mi útočnost a určitá vulgarita vůči Vám ale:1.) Který Pavel označil někoho rasistou bez důkazu-Pavel P, nebo p ? 2.) V pochopení složitosti současného světa si rád poslechnu, kdo v "byl" v terénu-ne-jen u PC.

   Smazat
 28. From honolulu ......-Barevny- Pavle P. (8:13) pouzil jsi slovo NEOKOLONIALISMUS, tak se pochlub odkud jsi, a ja Ti reknu kolik generaci jsi vzdalen od kanibalismu. Odkaz na zakladni vedomosti o rasovych skupinach jsem Ti dal DVA ! Kdyby jsi nemel "universitu" Patricka LUMUMBI, tak by jsi to postrehl.
  Proto cti jeste jednou, co jsem napsal... Nez odejdu sprdnout dalsiho zivocicha jako jsi Ty, tak pamatuj ! IRAN je aryjsky a IRAQ je semitsky. Arabske narody jsou semitske, stejne jako cast Israele. Egypt je semitsky a hamitsky. President Obama NENI cernoch (Bantu), ale Tutsi a z 50 % bily, t.zn. kalet podle klasifikace Afriky... V knize History of Civilizations (odkaz) to mas vysvetleno odborne. V pripade, ze jsi z Afriky, tak mi rekni jmeno zeme a ja Te zaradim do kmene od Kilimanjara po Agulhas ...A nesnaz se byt stejny jako jsme my, kdyz nemas nase geny. My se nesnazime byt na urovni Tvoji (Boze nedopust)... Jsme vzajemne jini, tak jak je rozdilny Iran aryjsky (Shite) a Iraq semitsky (Sunni), ale to je pouze nabozenstvi/ideologie a NESNAZ se nas poucovat. Jsi hlupak, a ja take protoze se s Tebou bavim o takovych vecech... Evropan nesmi tyto veci vysvetlovat zivocichum jejichz prarodice jsou z brehu Malawi. .. honolulu
  P.S. ahoj zemedelec jdu se ted hadat jinam. Libi se mi to, kdyz muzu nadavat natvrdlikum z multikulti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Upozorňuji vás Honolulu, že nejsem žádný multi-kulti. Rasismus ale není alternativa k multi-kulti, ani její opak. Rasismus ve vašem podání je pavěda, propaganda, ideologie a ne věda. Chtěl jsme po vás, abyste mi prozradil, odkud jste čerpal onu hovadinu o šiítech a sunnitech. nedozvěděl jsem se. Místo toho tu vršíte další a dalaší pitominy, urážky atd. Protože neumíte diskutovat - neodpovídáte na protiargument, nemá cenu se s vámi bavit! Musím jen znovu zopakovat - k pitomé ideologii multi-kulti rasismus není alternativou!!! Ostatně DNA testy české populace to jen dokazují (když už chcete použít nějakou vědu, která se zabývá něčím, jako rasami). Pavel P.

   Smazat
 29. From honolulu to Pavel P. (13:42)..Napsal jsem nazev dvou knih. Jak to, ze na to nereagujes ? Napsal jsem definici rasismu. Jak to , ze ji prehlizis, kdyz je z OSN ? UMIS CIST CESKY, baboone ? Samozrejme, ze Ti budu nadavat Ty OSLE, kdyz nadavas Ty me, do rasistickych magoru... Precti si neco na toto thema sam ! Svet je rozdelen na kmeny a kazdy z nich usiluje o lepsi misto na slunci. Proto vedci rozdelili kmeny do skupin / rodin, podle puvodu genu.. Tvoje umele vytvorena ideologie NWO s tim nic nenadela.
  To, co se deje dnes v Syrii je toho dukazem. Asad a jeho lide jsou ALEVITE, proto bude mit vzdy pomoc z Iranu, proti Semitum, kteri jsou arabsti teroriste. Budu mit radost az tam Rusko sjedna mir... Nechces-li vypadat jako IDIOT, tak nepouzivej slova, u kterych neznas jejich vyznam ! Napr. v Cesku oblibene slovo xenofobie, Tebou zmineny neokolonialismus a nebo rasismus.. Zvanis fraze a nalepky Ty mentalni trpasliku... Budu muset z domu a nechci, aby jsi si myslel, ze jsem utekl, Budu se s Tebou hadat, dokud Te nechyti Amok. ..honolulu
  P.S. Zasnu nad Tvym zakladnim vzdelanim ! Nekdo na Tobe spachal zlocin ! At Ti vrati skolne ! (Citis se byt Krovakem z Kalahari, kdyz se stale zminujes o DNA ? Nebo jsi potomek Neandrtalcu ? Take stejne DNA.)

  OdpovědětSmazat
 30. Slovane jsou velmi stare narody vzajemne spriznene.. Jejich kolebka byla mezi Aralskym a Kaspickym morem... Po klimatickych zmenach odesli na severo zapad. Jejich zeme nemela dostatek vody. PRARODICE Slovanu byli Iranci/Persane, kterym vedci rikaji Aryens. Tito Aryens se deli na nekolik vetvi...Ja jsem to NENAPSAL Ty hlupaku ! Mas to v uvedenych knihach...Napsaly je vedci. To, ze jsou v anglictine NENI moje vina ! Prekladat Ti je do cestiny nebudu...Kdyz jsi barevny, tak by jsi mel anglictinu znat. ..Koncim pro dnesek honolulu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.