Reklama

pondělí 7. prosince 2015

Rusko znova agresor

7.12. 2015


71 komentářů :

 1. O.K.-O.K.Net. Jak to říká J.Šiklová-lépe se mýlit s Rusy než mít pravdu s USA?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po pádu komunismu je Rusko jedinou nadějí pro náš svět.

   Smazat
  2. Šiklová to řekla obráceně - raději se prý bude mýlit s USA, než aby měla pravdu s Ruskem. (radši zůstane blbá, nehledě na to, kde je pravda)

   Smazat
  3. Šiklová je extrémně blbá. Je to navíc představitelska hloupé havloidní pražské kavárny,a býv.členka KSČ chce dneska moralizovat a chválit největšího teroristu světa - USA?! Ať jde ke všem čertům,ta zaprodaná jedubaba Šiklová.Nikdo není na ty její přihlouplé zvratky a kváky zvědavý.Ten poslední rozhovor s její myšlenkovou prázdnotou a mozkovou inkontinencí,jsem měl možnost vidět,a za její stupiditu jsem se docela styděl.Ale bába dobře ví,že peníze nesmrdí, charakter, necharakter,zejména ty zelené, tisknuté na UStoaleťáku z Fašingtónu,rozdávané naším přitepleným říšským protektorem Čapírem se Šiklové tuze líbí.Fuj babo,že se nestydíš!!!!

   Smazat
 2. Stalo se to takovým pravidlem, že každá země ve světě, která se protiví snahám US elit o nadvládu nad ní, je mediálně hanlivě cejchována, aby byla v očích mezinárodní veřejnosti diskvalifikována.
  Protože určena k pokoření, podrobení, ke zničení. A veřejnost je na krveprolévání nutno připravit!
  Vše v duchu propagandistických tradic nacistického Německa.
  A my si to necháme líbit? Copak, nám jedna dějinná zkušenost nestačí?...

  OdpovědětSmazat
 3. Aha, vrchní cenzor Dvořák opět zakročil proti nepohodlnému příspěvku. Tak znova:

  Toto propagandistické mozky vymývající video plné nenávisti k USA a západu by s jen mírnými úpravami mohl použít ke své propagandě, vymývání mozků a náboru džihádistů ISIL.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aby člověk necítil k USA lásku,na to nepotřebuje vymytý mozek :-)

   Smazat
  2. Lásku USA a západu cítit nemusí, ale aby žral takové videa nebo aby nedejbože vystřílel hudební klub či už mozek mít vymytý musí.

   Smazat
  3. Dávat rovnítko mezi to video a vystřílení nějakého klubu je poněkud uvalené.

   Smazat
  4. 22:11

   No to bych právě neřekl. Propagandistickými videi takového střihu, vymývání mozků a nábor frustrovaných nešťastníků do řad džihádistů začíná.

   Smazat
  5. 22:02- Váš problém je příklon k autentické verzi Jiřiny Šiklové-lépe se mýlit s USA...atd.Nekritičnost k "ismům a idolům" zatemňuje mozek.Najděte mi , prosím na tom videu lež, a o té se bavme.Ne o tom, že je to propaganda.Asi dobrá, když Vás "vytočila".

   Smazat
  6. Povolný, v dobrých profesionálních propagandistických videích se nelže. V těch se manipuluje, tvrdí se polopravdy a demagogie, důležité se zamlčí, jiné vyzdvihne. Cílovou skupinou jsou frustráti všeho druhu. Od islamistických přes komunistické až po nacistické.

   Vytočenej jste akorát vy a se všemi vašimi problémy raději ani nebudu začínat.

   Smazat
  7. Hmm, to jste mi to nandal. Já se Vás ptal, co tam byla lež! Profesionální kvalitu propagandy umím ohodnotit sám i tu "Západní"!

   Smazat
  8. 22:02 USA je největší Satan na planetě. Jejich nenažranost, společně ruku v ruce s korporátním fašizmem, je to, oč tu běží. No žádný strm neroste do nebe a jednou za ta všechny svinstva, páchaná na druhých, tvrdě zaplatí. Na vymývání mozků, je nejlepší naše ČT, to jste si ještě nevšiml?

   Smazat
  9. No například, že současná vláda na Ukrajině byla dosazena USA, jsou to banderovci atd. Konspirační blbosti, že právě teď CIA mučí po celém světě stovky lidí nemám sílu vyvracet.

   Smazat
  10. 23:11

   Tak viníka celosvětového utrpení od Velké potopy až dosud už jste našel. Tak teď vám už v zájmu vyšší spravedlnosti zbývá jen opásat se výbušninami a jít se odpálit někam kde je hodně Američanů.

   Smazat
  11. 23:17 Ten viník se demaskoval a demaskuje sám a to zcela evidentně. Kdo to nevidí, no u vás spíše nechce vidět, je mi ho líto. Ukazuje se pouze "dobrá" propagandistická práce našich médií, co umí přesvědčit ty jednodušší občany. To se ale nedá nic dělat. Komu není z hůry dáno......

   Smazat
  12. 23:13-žasnu, potřebujete čas, ten dodá fakta. "Investice" pěti miliard z USA na Ukrajinu, vliv Jaroše je opravdu nad Vaše síly.Připomínáte mi Němce,také neměli sílu vidět, slyšet.

   Smazat
  13. 23:13 Člověče, že vy budete velký fanoušek ČT? Řekl bych, až nekritický. Jak vidím, že někdo začne psát fráze jako konspirační teorie, hned vím s kým mám tu čest.

   Smazat
  14. Povolný, pokud se nepletu tak na ukrajině proběhly už dvoje demokratické volby. Pravý sektor získal zanedbatelná necelá 2%. Nácek Žirinovskyj získal v Rusku tuším 15%. 5 miliard na Ukrajinu šlo v průběhu dlouhých 20 let na různé projekty jako oprava škol atd, s Majdanem, Porošenkem, Jaceňukem nemají nic společného. To je jako byste tvrdil, že peníze z EU k nám jdou na změnu vlády nebo co. I když vy jste schopen tvrdit cokoli.

   Povolný, já s lidma kteří se vůbec nerozpakují tvrdit ty samé kraviny o nás, tzn, že naše vláda je dosazena z USA, jezdí si do USA pro instrukce, že revoluce v 89 bylo dílo CIA a další fantasmagorie, odmítám ztrácet čas. U mě jste fanatičtí vypatlanci, nic víc.

   Smazat
  15. 0:15-zhodnotil jsem Vaši "pravdu" 0:15 Vaším návodem hodnocení z 22:51.Máte padáka!

   Smazat
  16. Fakta nejsou nenávistná, či snad ano ?

   https://www.youtube.com/watch?v=I2eITTAaNKo

   Smazat
  17. Padáka jako vodkaď, Povolný?
   To vy máte padáka. Z demokratické společnosti kterou tak nenávidíte.

   Smazat
  18. Z těch 5 mld USD odešlo dost na vymývání kebulí v duchu židobanderismu. A ti zčásti židovští, v Izraeli školení zabijáci z Pravého sektoru si svoje udělali svoje a mohou jít ... na Majdan šly peníze pochopitelně neoficiálními kanály, že jádro byli placení demonstranti je všeobecně známo ...

   http://deliandiver.org/2014/12/ukrajinsky-pravicovy-vudce-je-prekvapive-zid-a-je-na-to-jeste-prekvapiveji-hrdy.html

   http://jdem.cz/bafgx2

   http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1865-milos-zeman-pry-lze-o-ukrajine-zlocinci-se-opet-sesli-na-majdanu-aby-sproste-lhali-o-vrazdeni-demonstrantu-.aspx

   Smazat
  19. 2:17

   A co "Titušky"? Znáte?

   http://zpravy.idnes.cz/titusky-vzdy-pripraveni-janukovycovi-zoldaci-na-spinavou-praci-phn-/zahranicni.aspx?c=A140221_112347_zahranicni_vrl

   Smazat
  20. To 0:15 - jak mohly na Ukrajině proběhnout dvoje demokratické volby, když Ukrajina je plná násilí, jsou zakázány některé politické strany, vražděni politici a novináři, média unisono banderovská, žádné opoziční nefunguje. To se to pak hlasuje jako za Kim Ir Sena nebo Pinocheta. Příště si Pazderko vymyslete něco onačejšího. Marek

   Smazat
  21. Každá věta v tom videu je pravdivá. Kde je manipulace s fakty? Kde jsou "kremelské" lži? Kde je ta propaganda? Pazderko, Karasi, Štětino, Romancove, Fištejne, Zubove, Zaorálku - poučte nás. Marek

   Smazat
  22. Toto prasa tu pise stale.Je to dement.

   Smazat
  23. Shrnu to jasně a srozumitelně 2:21, havloide, s idnesem běž do prdele.

   Smazat
  24. 0:15 Jsi úplně vypatlaný. Bez takových, jako jsi Ty by to Američanům nikdy nevyšlo. Ten druhý odstavec se ti zvláště podařil, Proč milovaný Havel nemá sochu na Václaváku a má bustu v USA, to asi nevíš. Jirka H.

   Smazat
  25. 3:50

   No jasně Marku. A vy, ti samí pitomci, na druhou stranu klidně tvrdíte jak "regulerně a demokraticky zvolená vláda v Sýrii" pozvala podle všech pravidel Rusko. Tak si aspoň neserte do huby.

   Smazat
  26. 9:41: A vy máte nějaké jistě relevantní informace o tom, že Asad nebyl zvolen demokratickým způsobem, zatímco současná ukrajinská vláda ano? Prosím, tak nám to doložte nějakými přesvědčivými důkazy.

   Smazat
  27. 0:15 A ty jsi zase zabedněnej blb, co vůbec nic NEPOCHOPIL !!!!!!!!!

   Smazat
 4. Rusové by se měli dozvědět, že mnoho lidí v Evropě považuje Rusy za přátele a bratry a od samého počátku si uvědomuje lživé obviňování Ruska z agrese. Agresor křičí: bijte agresora. Doufám, že se mu to splní.

  OdpovědětSmazat
 5. Ideologický estébé palmerman bloknul pro Čézko server ukraina.ru. Přes anonymouse jede. Nebo to dělá jen můj bastard provider ??

  OdpovědětSmazat
 6. Slované musí být pospolu a né podpotovat zlo ! Naši fotři měli pravdu , usa vyvolává války a konflikty . Naši politici musí držet hubu a krok jak za cara Brežněva . Jediný Zeman si řekne svuj názor . Ostatní se bojí o teplé a dobře placené místečka . Volby je odplaví jako povodeň .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se měli bát voleb tak by snad stačilo jen opakovat to co plácá Zeman. Nebo ne?

   Smazat
  2. 23:19 Tady zatím plácáš a ještě k tomu blbě ty, kavárníku!! A už tu sakra nefňukejte, že ten váš "inteligentní" kníže utřel.

   Smazat
  3. 22:14 ukraina.ru normálně jede.

   Smazat
 7. Čt , komu sloužíš ? Čechum určitě ne !

  OdpovědětSmazat
 8. http://www.lidovky.cz/historik-o-lzich-v-dokumentu-rusove-se-utvrzuji-ze-maji-svou-sferu-zajmu-1l6-/zpravy-domov.aspx?c=A150530_145035_ln_domov_ele

  Tak u tohoto ruského "dokumentu" místní diskutéři museli uchcávat blahem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sféry zájmů můžou mít jen USA, ty se zajímaj o celej svět ...
   4:32 www.youtube.com/watch?v=vjsWQCeNQA0

   Smazat
  2. Trotle 23:27, co to pořád sem dáváš za sračkoidní odkazy, idnes, novinky, aktuálně, my víme co si zač. Tak tu neopruzuj a vrať se na bakalo-burešo servery a onanuj tam.

   Smazat
  3. Proč by Rusko nemělo mít vlastní sféru zájmů? To je povoleno pouze státům jako USA, VB a Německo? Rusko je na přírodní zdroje nejbohatší zemí světa a jejich jediným zájmem je poctivě obchodovat s ostatními zeměmi. Nepotřebuje jako Američané vyvolávat chaos a války v zemích bohatých na nerostné zdroje, které USA chybí, aby tyto země mohly ovládnout a vykrádat.

   Smazat
 9. V SOUVISLOSTI S VRAŽDOU NĚMCOVA SE NA INTERNETU OBJEVILA ZPRÁVA NÁSLEDUJÍCHO ZNĚNÍ: "BÝT NEPŘÍTELEM USA JE NEBEZPEČNÉ, BÝT PŘÍTELEM USA JE FATÁLNÍ".

  V SOUČASNÉ DOBĚ JDE O ZÁVOD CO SE PODAŘÍ KOMU DŘÍVE. JESTLI SE PODAŘÍ STÁTŮM USKUPENÝM POD HLAVIČKOU BRICS ODTRHNOUT SE OD SVĚTOVÉ TASEMNICE S NÁZVEM USA, NEBO SE TASEMNICI USA PODAŘÍ ZLIKVIDOVAT STÁTY SPOLUPRACUJÍCÍ POD NÁZVEM BRICS.

  NĚKTERÉ STÁTY SE JIŽ DŘÍVE POKUSILY ODTRHNOUT SE OD PRAZITICKÉHO SVĚTOVÉHO SYSTÉMU VE KTERÉM PROSTŘEDNICTVÍM SVĚTOVÉHO OBCHODU S ROPOU A PLYNEM V DOLARECH, VŠECHNY PROSTŘEDKY Z OBCHODU ODPLOUVAJÍ DO USA. TYTO STÁTY BYLY NÁSLEDNĚ ZE STRANY USA TOTÁLNĚ VYBOMBARDOVANÉ A JEJICH PŘESTVEITELÉ DEMONSTRATIVNĚ POPRAVENI. JENŽE V SOUČASNÉ DOBĚ TO UŽ NEJSOU JEDNOTLIVÉ STÁTY, ALE USKUPENÍ STÁTŮ, KTERÉ JIŽ NECHTĚJÍ TASEMNICI USA ŽIVIT A MEZI TĚMITO STÁTY JSOU ATOMOVÉ VELMOCI. JENŽE TASEMNICI USA NIC JINÉHO NEZBÝDE. BUĎ TO ZAHYNE, NEBO ZLIKVIDUJE SVÉHO HOSTITELE, ALE POTOM STEJNĚ ZHYNE. PRO ZEMĚKOULI A JEJÍ OBYVATELE TO NENÍ NIJAK OPTIMISTICKÁ PERSPEKTÍVA.

  OdpovědětSmazat
 10. Pravda je lhářům nepříjemná a uráží je . Mistr Jan Hus s tím měl svoje zkušenosti a to hodně špatné . Co by na toto všechno říkal asi dnes ???

  OdpovědětSmazat
 11. všimněte si lidičky jak se jim podařilo nás rozdělit, rozeštvat, jak jsme postupně a pomaličku připravováni na krveprolití co má přijít! Copak to nevidíte? Opět bude bratr po sestře střílet? Viděli jste Ukradenou hranici? Začíná to být velice podobné! Bojím se bojím co příjde! Zůstaňme lidmi a pak se jim nepodaří nás vtáhnout,...

  OdpovědětSmazat
 12. Máte pravdu 7:54 jako národ jsme totálně rozděleni a neshodneme se téměř v ničem . Otázka zní : co se bude muset stát abychom se zase spojili a táhli opět za jeden provaz ? A dokážeme to vůbec ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že co se týká migrace, jsme zde výjimečně po dlouhé době jednotní. A rozčilovat se nad příspěvky, jednoho zapšklého důchodce, který si vydělával mytím nádobí v amerických rychlovyvařovnách, nemá smysl. Ten člověk není psychicky v pořádku.

   Smazat
 13. Už druhý den trápi čt smog v Pekingu . Ale to že to samé dýchame na Ostravsku to jim nevadí ! Havířov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš ty troubo?
   Aktuální koncentrace prachových částic v 1m3:
   Havířov 30
   Peking 256
   Vy vůbec nevíte co to melete a nevážíte si toho na jak krásném a čistém místě planety žijete.

   Smazat
  2. Trouba je ten v 9:58, protože si stačílo přečíst Karvinský deník z 7.11.2015, kdy bylo naměřeno "pouze" 202 mikrogramů prachu v 1m3 v Havířově. A při největších inverzích bylo zaznamenáno i 800 mikrogramů prachu v 1m3:
   http://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/inverze-polevila-prachu-v-ovzdusi-ubylo-20151107.html
   Osobně jsem byl v Pekingu v době inverze a mohu konstatovat, že se to od Třince, Jablunkova, Havířova a Ostravy moc neliší :-(

   Smazat
  3. Toho Mitala by měl už někdo kopnout do řiti a vyhnat. Chlapům ze železáren a koksoven je potřeba urychleně najít jinou práci. Do toho se musí vložit stát jako podnikatel. Marek

   Smazat
  4. Fakta jsou fakta . Je tu smog už od Jastřembia PL . Nikoho to nesere . Běž se tu podíva ty částice z netu . Je to už druhýden . Nejsi náhodou komouš z čt ?

   Smazat
 14. "Zajímavé je, že všichni největší komunistobijci a komunistofobové jsou nadrženi (jako polární motýl) na to, až vystrašení rentiéři z KSČM pod jejich nátlakem zaříznou „po stalinsku“ Ransdorfa jako podsvinče, a tím i svoji schopnost používat rozum. Docela dobrá fraška či tragédie."
  - viz : http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vzpominka-na-Ransdorfa-Chranili-jsme-Milu-pred-malymi-lidmi-kteri-mu-zavideli-intelekt-Jak-to-ze-ho-ted-nechrani-strana-411824

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mluvili-jsme-jako-jedini-exkluzivne-s-Ransdorfem-Podrobne-vysvetlil-svou-kauzu-Urcite-si-prectete-411806

  OdpovědětSmazat
 15. S blížícím se vojenským střetem, nabírá na obrátkách, také informační válka. A Rusové si začínají osvojovat západní propagandistické triky.
  S tím nic nenaděláme, ale opěvovat takováto videa? To nejlepší, co se s tím dá dělat, je mlčky to přejít. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč? Je to taková upoutávka na americký "světový trhák". Můžeme diskutovat nad jeho formou, ale těžko zpochybníme jeho obsah. A možná byste se divil, ale většina lidí se nechce politikou zaobírat celé dny a pro ně je tento spot ideální, přehledná a stručná zkratka, aby alespoň trochu chápali současný vývoj událostí.

   Smazat
  2. Anonymní8. prosince 2015 12:10
   „Můžeme diskutovat nad jeho formou, ale těžko zpochybníme jeho obsah.“
   Možná je to věc názoru, ale podle mého, tato forma pouze vyvolává emoce, bez pochopení obsahu. Netvrdím, že takovýto artefakt nemá žádný nárok na existenci, ale domnívám se, že není určen, jako podklad pro nějaké smysluplné diskuze. P.K.

   Smazat
  3. Je to videoplakát. Ale každé slovo, co tam padne, je podložené fakty. Pro někoho propaganda, pro někoho stručné sdělení podstatného. Ostatně, to je přece funkce plakátu. Marek

   Smazat
  4. "I TY MUŽEŠ BÝT DŽIHÁDISTOU, SMÉST Z POVRCHU ZEMSKÉHO SATANA USA A DOSTAT SE DO RÁJE"

   Taky dobrý plakát. Na úrovni toho ruského plakátu. Vystihuje vše podstatné. Co říkáte, Marku?

   Smazat
 16. Nepodceňujte Anglosasy, jsou to skvělí lháři a podvodníci. Všimněte si, že pomocí propagandy dosáhli podstatně víc, než vojenskými zásahy, ty ve většině případů prohráli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní8. prosince 2015 12:11
   Ano jsou to lháři a podvodníci. Ale krytí jim přináší nikoliv skvělá propaganda, nýbrž monopol na propagandu. To si snad tady všichni uvědomujeme a tu jejich propagandu jim nežereme. P.K.

   Smazat
  2. O jakým monopolu to proboha mluvíte? V dnešní době spousty soukromých stanic, tiskovin a hlavně internetu, který světu nepřinesl "překvapivě" nikdo jiný než právě ti "Anglosasové".

   Smazat
  3. 12:59 naštěstí jsou na cestě možnosti unifikace propagandy i cezura pro internet ! Hurá, sláva :-)

   Smazat
  4. 13:20
   U nás na západě teoretické možnosti které na cestě rozhodně nejsou. Zato v Rusku a v Číně běžná praxe.

   Smazat
  5. prosím vás (13:38), co to píšete za hlouposti ? asi moc čtete iděs, obraťte se alespoň na nějakého člena Pirátské strany, ten vám s radostí předá základní info k této problematice

   Smazat
  6. Anonymní8. prosince 2015 12:59
   Západní společnost, ať se netočíme na („)Anglosasech(“), hodně rozvinula technosféru. Nikdo netvrdí, že s tím nejsou spojená mnohá pozitiva. Ale také to ssebou zákonitě přináší nástroje a techniky, pro možnost, mnohem vyšší kontroly společnosti. Přičemž, čím je kdo mocnější, tím má větší možnost tyto nástroje využívat (bohužel, je tu taková kladná zpětná vazba).
   Jedním z těchto nástrojů, jsou sdělovací prostředky. Je jich mnoho, ale jejich majitelů mnoho není, to je ten monopol. Pokud vznikne nějaký nový nezávislý prostředek, je těmi monopolními označen za obskurní a nespolehlivý a nechá se zaniknout, nebo skomírat. Avšak přežije-li a roste počet jeho konzumentů, je koupen. Za cenu, která se nedá odmítnout.
   Nic vlivného, nevlastní nikdo nezávislý. Včas je to od něho odkoupeno. Kým, snad netřeba rozvádět. P.K.

   Smazat
  7. 14:08

   Nemáte pravdu. Životaschopnost nějakého nezávislého média nazáleží na tom jestli je někým jiným označena za "obskurní". Je závislá jen na čtenosti, která zase přímo závisí na dlouhodobé kvalitě informací. Máme tady například docela kvalitní a přitom prosperující Parlamentnilisty.cz

   Že média jako AC24 apod skomírají je vinou toho, že 80% informací které přinášejí jsou prostě konspirační sračky. Drtivá většina lidí toto prostě odmítá číst a brát vážně. Toť vše, nic víc za tím nemusíte hledat.

   Smazat
  8. Monopol na pravdu na Západě protstě existuje. Např. soukormé televizní stanice jsou závislé na státní administrativě už je tím, že jim nekouká do účetních knih, že jim přiděluje výhodné kmitočty atd., atp. Příklad CNN - je soukromá a tak si za prachy může vysílat, co chce. Inzerent je pán a vláda s kmitočty také. Navíc hlasatelka - redaktorka si vezme někoho z vlády a "objektivita a nezávislost" jsou zajištěny. Paní redaktorka Amanpurová, kdysi jako mladice štvala proti Husejnovi a ochotně opakovala všechny vládní propagandistické lži. Je to Peršanka a Husejnovi nemohla zapomenout krvavou válku Irák-Irán. Dnes má svoji velkou relaci na téže stanici, protože na těch lžích a výmyslech vyrostla. Muže má zaměstnaného v administrativě USA.CNN dostává hezké vysílací frekvence a vláda USA se na stanici a její vedení může naprosto spolehnout. A ohledně té rentability a skomírání: Lidové noviny píší blbosti. Jsou otevřeny jakékoli protiruské propagandě různých Peter Procházkových a Štětinů. Píší hlouposti i k naší vnitřní politice, fandí protičeským pomluvám i ksutkům - církevní restituce, chvála Swarzenberga, nadbíhání sudeťákům atd. atd. Tyhle Lidové noviny (už ten název je výsměch) snad nikdy nevydělávaly. Ani dnes nevydělávají. Kdo by také ty jejich blbiny čet a ještě za to platil. Ale platí si je oligarchové, aby mohli oslovovat "své pappenheimské". Marek

   Smazat
 17. USA už více jak 200 let terorizují svět, vyvolávají válečné konflikty v rozporu s mezinárodním právem a kdo tomu nevěří, může si přečíst dokument, který to potvrzuje a ani jeden zločinný akt, který se USA připisuje není vymyšlen, všechno je historicky doloženo:
  http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.