Reklama

.

.

neděle 20. prosince 2015

Teroristé DAEŠ mají zakázáno dívat se na televizi


20. 12. 2015   zdroj a zdroj
Vedení teroristické skupiny DAEŠ zakázalo svým bojovníkům dívat se na televizi, uvádí portál Al Bawaba. Tento příkaz byl vydán proto, aby ohradil teroristy organizace před sledováním zahraničních programů, v jejichž vysílání je činnost DAEŠ odsuzována. Členové extremistické skupiny teď nesmí také opravovat, prodávat a kupovat televizory. Kvůli plnění tohoto zákazu bylo polním velitelům nařízeno, aby kontrolovali svým podřízeným domy a ničili v případě zjištění různou televizní techniku - přijímače, antény a další zařízení.

Al Bawaba připomíná, že DAEŠ aktivně bojuje se západními značkami. V roce 2015 vedení organizace zakázalo ve svém samovyhlášeném hlavním městě, syrské Rakce, oblečení a obuv americké firmy Nike. Nošení věcí této společnosti bylo hodnoceno jako "rozpor s islámskými normami." Podle informací portálu obyvatelé žijící na okupovaných územích nesmí také nosit oblečení s "vulgárními anglickými nápisy" a těsné džínsy.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. ...to všechno dělám dávno dobrovolně. Ještě by jim mohli "zakázat" ty negroidní detonace, zvané RAP.

  OdpovědětVymazat
 2. Multikulti papaláši si odmávali uprchlickej tábor, pak čuměli jak vyvoraný myši! Lidi jim to přišli vysvětlit ručně!

  https://youtu.be/tqK_kZdpMVI

  Imbecilita těch xichtů je vpravdě historická!

  OdpovědětVymazat
 3. Jo, jo a co s tím ta "mírumilovná muslimská VĚTŠINA " udělá???

  No asi nic, že.
  Toto je jen další důkaz Konvičkovy pravdy.
  První nedobrovolnou obětí fašistické ideologie, zneužívající přirozenou lidskou touhu po duchovnu, zvanou ISLÁM jsou , pochopitelně MUSLIMOVÉ.

  Dosaď si katolocismus. Komunismus, fašismus, výsledek je vždy stejný.

  10-30 %, populace, ochotné a schopné NÁSILÍM vnucovat nějakou TOTALITÁRNÍ IDEOLOGII zbytku populace, vždy dosáhne totalitárních cílů této ideologie a jejich první obětí budou Ti tzv. " umírnění" ve skutečnosti NEDOSTUDOVANÍ, stoupenci této ideologie, řadoví katolíci, komunisté, fašisté, muslimové ;)

  Islám není náboženství, islám je v současné době NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ totalitaristický politický systém zneužívající a znásilňující slova bůh a prorok.
  Díky tomu je na zemi více než miliarda zombies, živých těl s mrtvou duší, ale protože je jich tak moc, tak je "neslušné"dokazovat, že nevěří v boha, ale v mocenský systém, sestavený pedofilním prasetem, psychopatoidním, mocí posedlým, masovým vrahem a manipulantem, nějakým kokotem Mohamedem.

  Schválně kdo asi tak vyhraje v Afganistánu, Taliban, nebo skutečně "umírněný" islám, takový který vyzývá k milování "nevěřících"???
  Co myslíte ;)

  Jo a existuje vůbec takový?????

  Slunce v duši ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapoměl jsi na kapitalizmus , ten je původem všeho !!!!

   Vymazat
  2. Pro 16:39 - Hele, ty Slunce v duši, ty umíš psát jenom otazníky, ale nedáváš odpovědě nebo své názory. To nehrozí! A když, je to obyčejná eklektická polívka s množstvím žbrndokeců a tupožvástů bez podstaty. Polepši se a dej se raději na modlení.
   Pánbůh ve Tvé duši;)

   Vymazat