Reklama

pondělí 7. prosince 2015

Triumf Marine Le Pen je odpovědí na hlubokou krizi Francie i Evropy i výzvou pro Česko

Jiří Vyvadil
7.12.2015   Svobodné noviny
Krize Evropy, všeobecná a hluboká, narůstá a s tím se otřásají i tzv. elity, které ji do tohoto stavu přivedly…Trvale stagnující eurozóna a francouzská ekonomika v depresi…
Děsivá nezaměstnanost v jižní části EU a mimo jiné právě ve Francii…
Geopolitický konflikt s Ruskem vyvolaný zorganizováním tzv. majdanu, způsobující obrovské napětí i v jednotlivých zemích EU a Francii se známým proruským cítěním většiny obyvatelstva zvláště.

Vítací politika Merkelové, Hollanda a spol. , jež s sebou přinesla nekontrolovatelné statisíce imigrantů spolu s dalšími bojůvkami islámského terorismu právě a především do západních zemích EU, kdy jakýmsi vizuálním symbolem jsou pravidelné agresivní útoky emigrantů na přechodu v Calais na kamiony směřujícím do kanálu pod La Manche…


Vůdkyně francouské Národní fronty Marine Le Pen Foto: AFP

Islámský stát, který mimo jiné EU vyvolala v život svými agresivními výpady v Iráku, Libyii, a Sýrii…a kdy Francie za poslední z nich nese rozhodující podíl a který se nyní mstí úspěšnými teroristickými útoky a ve Francii zvlášť.

Za takové situace je logickou odpovědí Francouzů právě hlas pro Národní frontu, stranu, která úspěšně ze sebe setřásla dědictví otce zakladatele, rasistického a xenofobního vůdce, kterého jeho dcera Marine le Pen ku prospěchu své strany nechala ze strany vyloučit.

Byl to riskantní krok a zjevně Národní frontě pomohl. Získává i umírněné vrstvy, bez nichž nelze vítězit.

Marine le Pen ví, že vést boj proti všem muslimům může jen idiot, že pokud chce, aby její strana měla přesah 30%, musí umět diferencovat. V zemi, kde jsou celé čtvrti obrovskými islamistickými ghetty s pravidly, kam se státní moc ani neodváží vstupovat, její boj nikoliv proti islámu jako takovému, ale proti radikálnímu islamismu je naopak zcela nezbytný..

Marine le Pen je vlastenka s celonárodním přesahem. Chce vrátit Francii její velikost, její hranice, její tradice…Jednovýkřikovost protiemigračních stran jiných zemí je v Národní frontě přetavena v pozitivní komplexní celonárodní program.

Jsou věci, které jsou specifické pro tu kterou zemi a Národní frontě, která dříve či později zřejmě Francii převezme, čekají tvrdé úkoly, o kterých se nám bohudík ani nezdá a které jsme si ani po čtvrt století připojení k západní Evropě tendencí k multikulturalismu nenechali vnutit.

Mnohamiliónová muslimská komunita, do sebe uzavřená a nenávidějící z valné míry zemi, ve které žije bude zcela nesporně největším problémem budoucna a je zcela logická, že Národní fronta na rozdíl od socialistů Francoise Hollanda odmítá přijmout byť jediného migranta…

V čem ovšem Marine le Pen chce zásadně změnit Evropu je rozbití struktur Evropské unie, vystoupení z NATO, vymanění se z nadvlády USA a navázání co nejužší spolupráce s Ruskem jako předpokladu nové vztahové i bezpečnostní architektury našeho kontinentu.

Zatímco v otázkách migrace pro Česko stačí udržovat úspěšnou protimigrační spolupráci v rámci V4 (mimochodem jedinou, která je smysluplná), a nevzít prostě ani jednoho migranta, v otázkách zahraniční orientace, trčíme někde v roce 1991 a zejména Sobotka a spol., se doslova fanaticky drží projektu EU a protiruské tóniny, ačkoliv každý rozumný chápe, že nic jiného než spořádána destrukce této formy Evropy není možná.

Musí to přijít.

Nárůst protiemigračních hnutí v některých zemí EU či naopak silně radikálně levicových v jiných zákonitě Evropu změní.

A je téměř jasné, že rozhodující období bude období, kdy se budou konat parlamentní volby jak v Německu, tak prezidentské ve Francii tedy za dva roky. Základním střetem o budoucí charakter Evropy bude zřejmě právě střet mezi Marine le Pen a Angelou Merkelovou.

Čím více národů Evropy se postaví za Marine le Pen, za Evropu suverénních národních států a nového celokontinentálního uspořádání od Lisabonu po Vladivostok, tím lépe.

V naší zemi a z části i logicky neexistuje národně vlastenecká strana s tak propracovaným programem a s vůdci, za kterými by národ mohl jít jako má nyní Francie. Zatím ani nebylo zapotřebí.

Záleží ale na nás, zda se o něco takového pokusíme a nebo se spokojíme s tím, že Andrej Babiš, který nemá žádné pevné představy o tom, jaký by svět měl být, jen jaksi mimochodem za dva roky řekne, že s paní Marine le Pen vlastně úplně souhlasí a bylo načase EU a NATO rozpustit.

Judr. Jiří Vyvadil
Alternativa pro Česko

25 komentářů :

 1. Je to všechno moc pěkné a nadějné . Jenom po všech těch veletočích politiků nevěřím už ničemu a nikomu . Ale stále ještě doufám , že z Le Pen nebude Tsipras č.2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaorálek se ukázal naprosto neschopným politikem,Sobotka zas má dvě tváře-a z toho se už jen tak nevykroutí,Čssd-total.selhání.

   Smazat
  2. Le PEN a Putinovi držím palce,velké poděkování patří těmto lidem.

   Smazat
  3. Za Putinových 9 milionů € je z růžové až rudé najednou hnědá Francie a p.Vyvadil hnedka sní.Holt nezapře Putinovo poskoka.Takový podobný sen mělv Rusku ten,co zemřel na syfilis i ten co jeho vojska došla do Berlína.To nestačila ona lidská jatka ve jménu snu od La Mancha po Vladivostok? Naja,když "mírotvorce" V.V.Putin řekne....tak na uskutečňování snu od Lisabonu po Vladivostok,jak tak koukàm,bude náš JUDr.v první linii.

   Smazat
 2. Neni pochyb, ze Le Pen je novym tahakem ale pozor-
  takove nove tahaky mocne sily USA a spol.brzy zneskodni.Staci jiz odstraneni jejiho otce ze strany, kterou sam zakladal.Byl obvinen z antisemitismus a musel zmizet jinak by zmizela cela strana. Evropa ma prece neodvolatelne tabu - ten, kdo ma sklony k antisemitismu musi zmizet.
  Podobny postup ceka nemeckou stranu Afd - opet si musi davat pozor, aby jenom naznakem neukazala nejakou kritiku na Izrael ale staci, aby nekdo z jejich clenu utrousil nejakou poznamku a jde od valu.At zije demokracie a svoboda projevu ?!?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na politiku Izraele se snáší kritika ze všech stran a já si myslím,že kope z posledního...
   ví se to, a setrvávat v dalším lhaní a tvářit se jakoby nic ,štvát státy proti sobě a vést VŠUDE proxy války - to už snad dlouho nepůjde... je třeba však vydržet a nechat tu chcíplotinu dokukat....pokud možno ,s co nejmenšími ztrátami..
   bude to ovšem spojeno s mnohými nepříjemnostmi -to jistě ,jsme toho svědky ...
   jituš

   Smazat
 3. K Zaorálkovi-
  Proč burcuje proti Le Pen, když pred dvěma roky osobně podporoval neofašisty na "majdanu" v Kyjevě. Do ČR vozil na léčeni banderovce.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marine Le Penová nechce nic jiného, než suverénní, samostatnou Francii. Chtěl to kdysi i generál DeGaulle a také ho běžně nazývali fašistou. To byli ovšem komoušové. Pak DeGaulle začal spolupracovat s Moskvou, komoušové o DeGaullovi přestali psát hanlivě, protože byl například proti válce ve Vietnamu, Francie vystoupila z vojenských struktur NATO, jala se spolupracovat s SSSR. To všechno chce dnes také Le Penová - a vykoledovala si za to nálepku, která spíš patří jejím kritikům, eurofašistům. Marek

   Smazat
  2. vše je marnost nad marnost
   vše se v prach obrátí
   tak lidi proč blbnete
   proč nežijete v klidu a míru
   nikdo tu není navěky na naší matičce Zemi

   Smazat
 4. O Národní frontě se tvrdí, že je to extrémní pravice s fašistickými prvky. Najde se někde jejich program? Aby jsme věděli, co jsou zač. Vládním úředníkům, tisku a TV nelze věřit, co pronesou, opak bývá pravdou.

  OdpovědětSmazat
 5. Zaorálek je největší ksindl české politiky, dostane na frak i se Sobotkou u prvních voleb za to, že o české politice rozhoduje americký velvyslanec v Praze. Tyto prostituové musí pryč z české politiky.

  OdpovědětSmazat
 6. V SOUVISLOSTI S VRAŽDOU NĚMCOVA SE NA INTERNETU OBJEVILA ZPRÁVA NÁSLEDUJÍCHO ZNĚNÍ: "BÝT NEPŘÍTELEM USA JE NEBEZPEČNÉ, BÝT PŘÍTELEM USA JE FATÁLNÍ".

  V SOUČASNÉ DOBĚ JDE O ZÁVOD CO SE PODAŘÍ KOMU DŘÍVE. JESTLI SE PODAŘÍ STÁTŮM USKUPENÝM POD HLAVIČKOU BRICS ODTRHNOUT SE OD SVĚTOVÉ TASEMNICE S NÁZVEM USA, NEBO SE TASEMNICI USA PODAŘÍ ZLIKVIDOVAT STÁTY SPOLUPRACUJÍCÍ POD NÁZVEM BRICS.

  NĚKTERÉ STÁTY SE JIŽ DŘÍVE POKUSILY ODTRHNOUT SE OD PRAZITICKÉHO SVĚTOVÉHO SYSTÉMU VE KTERÉM PROSTŘEDNICTVÍM SVĚTOVÉHO OBCHODU S ROPOU A PLYNEM V DOLARECH, VŠECHNY PROSTŘEDKY Z OBCHODU ODPLOUVAJÍ DO USA. TYTO STÁTY BYLY NÁSLEDNĚ ZE STRANY USA TOTÁLNĚ VYBOMBARDOVANÉ A JEJICH PŘESTVEITELÉ DEMONSTRATIVNĚ POPRAVENI. JENŽE V SOUČASNÉ DOBĚ TO UŽ NEJSOU JEDNOTLIVÉ STÁTY, ALE USKUPENÍ STÁTŮ, KTERÉ JIŽ NECHTĚJÍ TASEMNICI USA ŽIVIT A MEZI TĚMITO STÁTY JSOU ATOMOVÉ VELMOCI. JENŽE TASEMNICI USA NIC JINÉHO NEZBÝDE. BUĎ TO ZAHYNE, NEBO ZLIKVIDUJE SVÉHO HOSTITELE, ALE POTOM STEJNĚ ZHYNE. PRO ZEMĚKOULI A JEJÍ OBYVATELE TO NENÍ NIJAK OPTIMISTICKÁ PERSPEKTÍVA.

  OdpovědětSmazat
 7. Marie Le Pen - ohrožení demokracie v Evropě! Chvála Bohu.

  OdpovědětSmazat
 8. aANO,BUDE LÍP CHCE ZAVÉST PO LIKVIDACI DEMOKRACIE OLIGARCHICKOU TYRANII.

  proto zakázala na svém stranickém webu jakoukoli diskuzi a posílá občany voliče do lampárny tj.na facebook,kde se mohou mezi sebou pžit kdo vlastně ten nový zástupce ŘISĚ ZLA OPRAVDU JE.

  OdpovědětSmazat
 9. Jak to vypadá v německých školách, kam chodí imigranti.

  https://www.facebook.com/stopimigraci/videos/916751298414309/?pnref=story

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bylo by fajn aby do takové školy chodil Nicolas Topolánek a další fakani sobotkovic, langšádlovic, fialovic, kalouskovic atd atd...

   Smazat
 10. Pokud to co Le Pen pronáší na svých shromážděních myslí vážně ,tak bych ji být Francouzem také volil.Vzhledem k tomu ,jak zbaběle se chovají představitelé ostatních politických stran je asi její strana v současné době jedinou šancí jak zajistit Francii její samostatnost a zachránit ji před islamizací.

  OdpovědětSmazat
 11. "Zajímavé je, že všichni největší komunistobijci a komunistofobové jsou nadrženi (jako polární motýl) na to, až vystrašení rentiéři z KSČM pod jejich nátlakem zaříznou „po stalinsku“ Ransdorfa jako podsvinče, a tím i svoji schopnost používat rozum. Docela dobrá fraška či tragédie."
  - viz : http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vzpominka-na-Ransdorfa-Chranili-jsme-Milu-pred-malymi-lidmi-kteri-mu-zavideli-intelekt-Jak-to-ze-ho-ted-nechrani-strana-411824

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mluvili-jsme-jako-jedini-exkluzivne-s-Ransdorfem-Podrobne-vysvetlil-svou-kauzu-Urcite-si-prectete-411806

  OdpovědětSmazat
 12. Škoda, že pan JUDr. Vyvadil napsal obtížně srozumitelný text, bez logické interpunkce, s nesprávnými větnými pády. Nepůsobí to dobrým dojmem. S psaným slovem je to jako s hudbou: na formě záleží.

  OdpovědětSmazat
 13. Pan Vyvadil napsal skvělý text!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvělý text?No,kdyby si vyhodil to hovno z hlavy,možná by něco rozumného napsal při jeho vzdělání.J.Vyvadil jen potvrdil svým článkem to,co je známo z praxe!Tj.rozumný člověk jedná rozumně a lidský,kdežto pacholek zůstane vždy pacholkem nezávislé na vzdělání!

   Smazat
 14. Marine Le Pen držím palce všechny čtyři aby vyhrála i v druhém kole. Snad se potom lidé probudí i jinde a dojde k návratu staré Evropy.

  OdpovědětSmazat
 15. Jen bych k článku dodala, že my si zde nepřejeme ani vytváření no-go muslimských zón, které vznikají ve všech státech, do kterých se přistěhovala muslimská menšina. A nepřeji si vídat na našich ulicích ženy v hidžábech a burkách do té doby, dokud veškeré muslimské státy včetně SA, Kataru a dalších nedovolí evropským ženám se pohybovat v oděvu, na který jsou ze svého domova zvyklé. Takže pro mě je volitelná i mnohem radikálnější strana než je strana Marine Le Pen. Nepřeji si totiž, aby muslimové dosáhli u nás pro ně potřebných změn mírovou cestou ve volbách jen tím, že vysokou porodností přečíslí počet našich obyvatel. To je pro mě jasná hranice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi jasně napsané, logické a nedá se s tím jen souhlasit, alespoň na IQ vyšším než obvyklá velikost bot:-)

   Smazat
 16. Já si myslím, že ty evropské hodnoty se musí koncipovat znova od začátku a není možno vycházet z klišé, která zavedli socialisté a křesťanští demokraté. Ostatně kvůli nim se přece vedly války v minulosti a ani dnes to není jinak.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.