Reklama

neděle 27. prosince 2015

USA evakuují z Iráku pohlaváry DAEŠ

27. 12. 2015    zdroj a původní zdroj
Washington evakuuje z Iráku pohlaváry v Rusku zakázané teroristické organizace DAEŠ. Toto prohlášení bylo učiněno velitelem ozbrojených sil šíitů "Al-Sha'ab Hashd." Jeho slova zveřejnila íránská tisková agentura Fars.


Podle zástupce šíitů je zpoždění v operacích v Ramádí a Fallujah v Anbar spojeno se zásahem USA.

"Zdá se, že USA mají v úmyslu evakuovat pomocí vrtulníků pohlaváry DAEŠ neznámým směrem," cituje agentura Fars velitele "Al-Sha'ab Hashd".

Řekl také, že irácké síly úspěšně čistí Ramádí od teroristů a otevírají cestu do centra města.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

24 komentářů :

 1. Oficíry CIA musí šanovat pro další úlkoly,když do nich tolik investovali,ale ten hloupý,islámem a mikimaus dolary zblblý plebs na jedno použití je odsouzen k "recyklaci",toho se při dnešní bídě a všeobecné hlouposti mládeže ve světě sežene vždycky dost,čehož je i Ukrajina i armády NATO důkazem....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já tomu nevěřím!!! USA jsou JEDINÝ stát, který bojuje proti IS!!! Navíc, lhaly někdy USA???
   Slova amerických politiků jsou vždy KŘIŠŤÁLOVĚ čistá!!! Jako slova bývalého předsedy vlády Grosse!!!

   Proamerický aktivista. :-)))

   Smazat
  2. 11,56 Spíš jsou křišťálově čistá jako slova Josefa Goebbelse.

   Smazat
  3. 11:56 jestli jsi to myslel ironicky, tak prosím. Ovšem jestli jsi to myslel vážně, tak se na mě nezlob, ale jsi obyčejný trouba.

   Smazat
 2. Taky jsem četl že Izrael bude evakuovat židy z východního bloku takže budem žít v bezvládí.Balte kufry Davide,Dvořáku atd......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem to nečetl - pouze výzvy k úprku židů před "demokraty" z Ukrajiny - a pak jsem se dovídal, že někteří specialisté z Izraele ruku v ruce s ukrajinskými nácky prováděli majdanskou konspiraci. Mohl bys dát nějaký odkaz?

   Smazat
  2. Poslechněte si projev Porošenka v Knesetu, tam Porošenko otevřeně a výslovně děkuje židovským organizacím za finacování majdanu a pronáší žerty na zvláštní téma - jsou Ukrajina a Izrael státy dva nebo jeden?

   Smazat
 3. Neco se deje. Bude zle

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zle už je, proto bude hůř! A ty jsi proč nepolíbil diakritiku, to jsi tak blbý?!

   Smazat
  2. Absence diakritiky je manyr programatoru a podobnych z casu, kdy ostatni lide jeste netusili, ze budou pocitace a ceske klavesnice byly pomalu v prenatalnim stavu. Lide bez diakritiky to nemysli zle. Jsou mezi nimi mnozi, co neudelaji cestinarskou chybu ani v ohrozeni zivota.

   Smazat
  3. Diakritiku nepoužívají i čeští emigranti v USA, kteří se neuplatnili a tak z nich udělali trolly. Mají jen emercká vokna. Každopádně to není normální, i kdyby se nejednalo o výše popsaný případ.

   Smazat
 4. Kdypak asi začnou USA evakuovat z Česka Sobotky , Zadolárky , Kocáby atd ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dofám, že to bude co nevidět! Dagmar

   Smazat
  2. 6:49 a 12:50 zapoměňte, že se jich tak lehko zbavíme. Ti se tam budou držet jako hovno košile.

   Smazat
 5. Nevychází jim to v Sýrii, tak hlavu své vypiplané hydry přesunou jinam (třeba na Ukrajinu, do Zakavkazska, Uzbekistánu, Tádžikistánu, do Evropy). USA nejsou přítel - je to planetární parazit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, je to planetární parazit. Jen doufám, že se na tnhle nebezpečný parazit najde fungující lék! Dagmar

   Smazat
  2. Podle mě je zatím uklidí do Libye.

   Smazat
  3. http://gloria.tv/media/phoxu9LLn5G

   Smazat
  4. Lybie už nepřipadá v úvahu. Tam se už dohodli. Zatím to není zcela dokonalé, ale je to perfektní základ.

   Smazat
 6. Již před rokem jsem četl o tom,

  že amíci bombardují výše uvedené jen "na oko."
  Což se také v plné nahotě potvrdilo vstupem Ruska a jeho útoky.

  Ta, mně odporná, pokrytecká zahraniční politika USA musí jednou řádně narazit na pevné mantinely.Vždyť jsou to úplně stejní zločinci, jakými byli i před rokem 89 a vstup ČR do NATO, iniciovaný místními kolaboranty,na tomto mém názoru nic nezměnilo.

  (Na rozdíl od těch, pro které má zločinná zahraniční politika USA zřejmě svatozář...)

  R. O.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle našich současných měřítek byli komunisti zločinci, kteří dás dusili kde se dalo a jak se dalo. STB makala na plné obrátky. Mělo to i výhodu tu, že žádný zmrd se nedostal přez čáru a nikdy jsme se nezúčastnili žádného vojenského konfliktu. Zkrátka v republice byl relativní klid a vše relativně dobře fungovalo.
   ------------------
   Co dělají v současné době všechny státy EU, NATO a USA??? Dusí lidi jak se dá a kde se dá. Tajná policie maká na plné obrátky. Přez čáru se teď dostane kdejaký hajzl. A vrchol všeho současného dobra je ten, že agresoři v několika válkách. Zkrátka dnes je v republice bordel a skoro nic nefunguje.
   ---------------------

   ÓÓÓ TO SE MÁME.

   Smazat
 7. MUSÍME se postavit po bok takových VYSPĚLÝCH DEMOKRACIÍ, jako jsou válkychtivé USA, teroristické Turecko, wahabistická Saudská Arábie, teroristický Katar,banderovská Ukrajina a další!!! JEN USA vědí, co máme a nemáme dělat!!! Kdo by radil "naší vládě" a Zemanovi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:54 na prezidenta Miloše Zemana mi nešahej. Je to jediný člověk v tomto státě, který nazývá vše pravým jménem a nebere ohledy ani na ty posraný amíky.

   Smazat
 8. Já si myslím, že je odvážejí do Haagu k mezinárodnímu soudnímu dvoru. Verbeš jednu. Už se těším, na ty procesy.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.